عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 30 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 20 روزه (سرپرست: حامدحامد)

(1398 بهمن 4، 2:05)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: در حد چند جمله کوتاه:

پاکی خودش هدیه است.
من اگر یک سال بمونم، براش خیلی هم تلاش کنم و بعد بشکنم، باید ناراحت باشم که همه چی خراب شد؟
خیر، کمترین پاداش تلاش من خود همون یکسال پاکی بوده، یکسال بدون استرس و ناراحتی و عذاب وجدان گناه خ.ا.
کم چیزیه؟
پاکی مثل آبی نیست که تو لیوان ریخته بشه تا یه روزی خورده بشه.
پاکی مثل آبی گواراییه که لحظه لحظه نوشیده می‌شه.

حامدحامد اگر ۱۰ سال کانون بوده و تلاش کرده برای پاکی
اگر امروز همچنان ترک نکرده، یعنی هیچی به هیچی؟ هیچ فایده‌ای نداشته تلاش‌هاش؟

نخیر، کمترین مزد حامد همون ساعت‌ها و روزهای پاکی بوده که بدون عذاب وجدان و در اوج آرامش و آسایش می‌گذرونده.
بله، چه خوب که این پاکی ادامه‌دار تر باشه.
این حرف های شما یعنی 
ما همش تو یه بازی گیر افتادیم که هیچوقت نمیتونیم برنده باشیم و هر بار میبازیم و هر دفعه باید دوباره شروع کنیم
فقط بخاطر لحظات خوبی که تو بازی داشتیم 

باش
من حرفی ندارم 
ولی قبول کنین بالاخره آدم یه جایی از این بازی صداش در میاد این منصفانه نیس
(1398 بهمن 4، 2:14)rezvaneh نوشته است: خدا دشمن ما نیست خودمون دشمن خودمونیم
گفتم که خدا این نیاز رو برای ما گذاشته و گفته زود ازدواج کنید پس تقصیر خدا نیست
ما ادما خودمون شرایط رو سخت کردیم
این نیاز و مشکل برای همه مجردهاست فقط شما نیستی عزیزجان
باید صبر کنی

صبوری کن صبوری کن صبوری
صبوری خاک عالم بر سرم کرد

باباطاهر

من نگفتم این مشکل فقط واسه منه
من فقط خسته شدم از امیدهای الکی که به خودم دادم
قرار نیس هیچی عوض بشه
قراره تو یه سیکل هی دور خودمون بچرخیم همین 

====================================

اصلا من دیگر سکوت میکنم
نظر شما اینه که مثل بچه های خوب و منظم شب تا شب بیایم اعلام وضعیت کنیم
چشم میایم
سعی و تلاش خودمونم میکنیم
ولی من تهش میگم
شد. شد نشدم نشد 
فدای سرم
Vamonde
بیخشید البته شرمنده Hanghead
شبتون بخیر ببخشید خیلی حرف زدم
شرمنده Thankyou
خب دوستان عزیز مشارکت کننده، با تشکر از موارد خوبی که مطرح کردین، باید بگم حرف های 123Sanaz123 یه نوع چالشه که باید جواب داده بشه. شاید این سؤال همه ما باشه. برای خودم هم بارها مطرح شده و جوابی براش پیدا نکردم. فارغ از اینکه خ.ا عوارض خیلی بدی داره که ترک رو اجتناب ناپذیر میکنه، خب من اگر نخوام خ.ا کنم، باید چکار کنم؟ این نیازی که در من وجود داره، چطور باید جواب داده بشه؟ حتماً می فرمایید ازدواج کن. این درست. اصلاً برای من که مرد هستم، ازدواج کردن یه پیشنهاده. اصلاً شاید راه های شرعی دیگه هم برام وجود داشته باشه. اما یه دختر خانم باید چکار کنه؟ حتماً می فرمایید باید خودش رو نگه داره تا ان شاءالله یه همسر مناسب پیدا بشه. اومدیم و اصلاً هیچ پسری نیومد خواستگاریش که فکر کنم این فرضیه در شهرهای بزرگ، بعید نیست. یا خواستگار اومد و مناسب اون دختر نبود و فرصت ازدواج براش اصلاً فراهم نشد. حالا می فرمایید این دختر باید چکار کنه؟ از طرفی که خ.ا حرامه و از طرف دیگه میل ج.ن.س.ی وجود داره. باید چکار کرد که هم به این نیاز، جواب داده بشه و هم نافرمانی خدا در اون نباشه؟
(1398 بهمن 4، 2:03)123Sanaz123 نوشته است:
(1398 بهمن 4، 1:29)atrisa نوشته است: من آدم مذهبی ای نیستم.مخالف اون جمله ی نشد هستم چون نشان از ضعف داره. خ ا آدم و مریض میکنه.
من خودم با تخیلاتم با فیلم دیدن مریض شدم.در مقابل جنس مخالف حالم ب هم میخوره و همش فکر میکنم ک اون بده و شک میکنم ب گناه کردنشون.
تو تحمل این و داری ک طرف مقابلت با خ ا اون نیازش و برطرف کنه؟ با پورن دیدن  و پو ر ن استارهای مختلف اون نیازو برطرف کنه؟ آره؟
حرف از حجاب و عفاف و پاکدامنی نیست.حرف از سلامتیه ذهن و روحه سلامتی جسم.

فعلا طرف مقابل ندارم والا حوصله فکر کردن بهشم ندارم
سلامتی هم که میگی
حقیقتا بنظرم سلامتی جسممونو ما دیگه از دست دادیم فکر نکنم دیگه برگرده
سلامتی روحم بنظرم تو زمان ترک هم خیلی روش فشار

طرف مقابل و نداری.اما قطعا ی روزی میاد ک کنارته.
وقتی پورن نگاه میکنی یا خ ا با تخیلات میاد سراغت خواه ناخواه درگیر ی ذهنیت هایی میشی ک تو زندگی واقعی اشتباهه.نمیتونم واضح بگم..:(بیخیال.ولی وقتی میگی شد شد نشد نشد ..این ب ذهن من میاد ک ی روزی اگر مخاطب خاص تو با پ و ر ن یا ب هرحال ب هرروشی خ ا کرد تو حق نداری بگی ک خ ا کردی.چون اون میگه شد شد نشد نشد.الانم نشد: )
خ ا رو میگن ازدواج با خود‌.این روش هست ولی اشتباهه.انگاری تو تشنه ای ولی ب جای آب پاک آب گل آلود میخوری.جواب اصلی اون نیاز خ ا نیست.
سلامتی جسمی رو چ منظورته؟مگه خدایی نکرده زبونم هزار دفعه لال شه ایدز داریم؟یا جذام گرفتیم ک میگی سلامتی رفته 22
اعتیاد ب پورن و خ ا رو میشه ترک کرد.کلا ترک هر اعتیادی برای اینکه تاثیر ذهنیش از بین بره ۳ ماه طول میکشه.خیلی هاهم تو دنیا هستن ک خ ا رو ترک کردن.
خ ا گودی زیر چشم،درد شکم،درد کمر،لاغری و... ب وجود میاره ک با ترک طولانی مدت همه چ درست میشه.

در کل :ساناز عزیز تو تو ذهنت کاملا خودت و قبول کردی،توجیه کردی ک ترک فایده ای نداره و ما دفتر دفترم برات حرف بزنیم و دلیل بیاریم قانع نمیشی: )
ی مدت بعد بیای تموم پست هارو بخونی ب این پی میبری.
اگر خ ا خوب بود.بقیه ی کسانی ک اینجان روز وشب تلاش نمیکردن ک ترک کنن.
خ ا زوال ذهنی داره.آدم و تلف میکنه.ترک فشار داره..خسته میکنه جسم و روح و..مقاومت کردن آدم و بیچاره میکنه..ولی ترک های پشت سرهم شرف داره ب اون خ ا هایی ک آدم و میکشه زنده میکنه.
من و همه ی دوستانی ک اینجان سال هاست اینجاییم .هرجوری هم ک فکر کنی درگیر شدیم و هیچکسی نیست ک آشنا نباشه با تنوع های روش خ ا و پورن.ماهم دوست پسر دوست دختر بودن و تجربه کردیم.هیچکسی هم نیست ک اینجا مومن وارد کانون شده باشه.همه ی روزی با کثیف ترین فکر و ذهن وارد شدیم و الان فهمیدیم ک کدوم راه و روش زندگی و انتخاب کنیم.اونی ک اعلام وضعیت نماز و قرآن و میذاره بهش رسیده ک آقا جان این ها وسیله هایی هستن ک کمک میکنن ب حال خوب.
تو اولین نفری نیستی ک میگی فایده ای نداره.شد شد نشدم نشد.آخرین نفرم نیسنی قطعا ولی بدون ک ما و خیلی های دیگه دیگه برامون تثبیت شده ک خ ا ته بدبختیه وسال هاهم طول بکشه باز تلاش میکنیم.
ب هرحال انشالله همه چ درست میشه: )
آتریسا/۷ روز شده فکر کنم: )

پ ن:تاپیک میز گرد خالی مونده ما چند صفحه تو ۳۰ روزه بحث کردیم 53258zu2qvp1d9v

پ ن۲:آقای حامد بحثی ک گفتین تو کانون قبلا در موردش گفتیم.کاش اون پست ها رو پیدا میکردم. بحثی ک مدنظرتونه خیلی جالبه و جای حرف زیادی داره.حتما باید توشبانه در موردش بگیم.
من آخرین نفر میام تو این بحث^_^
(1398 بهمن 4، 12:56)حامدحامد نوشته است:
خب دوستان عزیز مشارکت کننده، با تشکر از موارد خوبی که مطرح کردین، باید بگم حرف های 123Sanaz123 یه نوع چالشه که باید جواب داده بشه. شاید این سؤال همه ما باشه. برای خودم هم بارها مطرح شده و جوابی براش پیدا نکردم. فارغ از اینکه خ.ا عوارض خیلی بدی داره که ترک رو اجتناب ناپذیر میکنه، خب من اگر نخوام خ.ا کنم، باید چکار کنم؟ این نیازی که در من وجود داره، چطور باید جواب داده بشه؟ حتماً می فرمایید ازدواج کن. این درست. اصلاً برای من که مرد هستم، ازدواج کردن یه پیشنهاده. اصلاً شاید راه های شرعی دیگه هم برام وجود داشته باشه. اما یه دختر خانم باید چکار کنه؟ حتماً می فرمایید باید خودش رو نگه داره تا ان شاءالله یه همسر مناسب پیدا بشه. اومدیم و اصلاً هیچ پسری نیومد خواستگاریش که فکر کنم این فرضیه در شهرهای بزرگ، بعید نیست. یا خواستگار اومد و مناسب اون دختر نبود و فرصت ازدواج براش اصلاً فراهم نشد. حالا می فرمایید این دختر باید چکار کنه؟ از طرفی که خ.ا حرامه و از طرف دیگه میل ج.ن.س.ی وجود داره. باید چکار کرد که هم به این نیاز، جواب داده بشه و هم نافرمانی خدا در اون نباشه؟

خیلی از دخترا اصلا درگیر خ . نیستن نه اینکه میل ج ن س ی پایینی داشته باشن فقط این میل رو گنده نکردن تو خودشون
ولی این درست نیست که یه دختری بیاد فیلم ناجور ببینه یا خیالبافی کنه  و بگه چرا خدا این نیازو گذاشته
درسته سخته ولی قابل کنترل هست
اینایی که سرشونو با کار و درس و زندگی گرم کردن و میتونن نیازشونو مدیریت کنن چی؟
معلومه کسی که فکر و ذکرش مسائل عاطفی یا ج ن سی باشه نباید هم بتونه خودشو کنترل کنه

نمونه های ترک هم داشتیم دیگه تو کانون خیلی از دخترا موفق بودن

اگه با این دید بخوایم نگاه کنیم اون موقع کار اونایی که بعد از ازدواج به همسرشون خیانت میکنند هم قابل توجیه هست چون در هر حال انسان تنوع طلب آفریده شده!!!
حامدحامد/ از ۲۷ دی/ ۷ روز خوب
دیگه طبق حرف بچه های اینجا پاکی را باید ساعتی شمرد
ساناز /4بهمن/ساعت 7 شب /شروع پاکی
به امید یک ماه پاکی 
بابت همه چیز ممنونم  Thankyou
دیگه قول میدم اذیت نکنم 
مثل بچهای خوب بیام و برم
بابت همه چیز ببخشید Hanghead
میشه تا وقتی بیدارم امشب را ساعتی بیام بگم
Hanghead
ساناز /4بهمن/ یک ساعت پاک
ساناز /4بهمن /2 ساعت و ربع پاکم