عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1399 شهريور 18، 17:06)علی‌رضا نوشته است: یه مشکل دیگه ام که هست اینه که من نظر و حرف بقیه خیلی برام مهمه 22
شاید باورتون نشه ولی حرف و طرز فکر و نظر بقیه اینقد روم تاثیر میزاره که روح و روانمو به هم میریزه و تاچند روز و حتی ۱ هفته ممکنه فکر منو درگیر کنه Khobam
و اینکه بعضی وقتا یه حرفی که مثلا یارو دوسال پیش بهم زده یادم میاد و فکرمو داغون میکنه Khansariha (60)
شما اینجوری نیستین؟ Shy

بالاحره یه روز باید به این قضیه غلبه کنید..
نظر بقیه  کمی تا حدودی مهمه . .  نه بیشتر 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 
زندگی شما . مرده و زنده ی شما  حال سما . موفقیت شما .. سادب و ناراحتی شما ...به حال بقیه بجز  (پدر و مادر و پارتنر مثلا همسر)  فرقی نمیکنه
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 شهريور 18، 19:03)*دختر پاک* نوشته است: 4chsmu1 
من دیگه عادت کردم هر کسی حرفی زد تو سرم نقطه ضعف های اون طرف را مرور میکنم و به خودم میگم حالت این خودش هم چینم آدم کاملی نیست
Hanghead 
فکر کنم راهم خیلی بد باشه

خیلیم عالی خانم پاک
مثلا اون کسی که تو مدرسه به من گفت لال ، از این دید که نگاه میکنم خودش هزار تا ایراد داره.
واقعا سپاسگذارم 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 18، 20:05)Aurora نوشته است: بالاحره یه روز باید به این قضیه غلبه کنید..
نظر بقیه  کمی تا حدودی مهمه . .  نه بیشتر 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 
زندگی شما . مرده و زنده ی شما  حال سما . موفقیت شما .. سادب و ناراحتی شما ...به حال بقیه بجز  (پدر و مادر و پارتنر مثلا همسر)  فرقی نمیکنه

اره درست میگین...
بعضیا هستن که پشت سر خدا هم حرف میزنن و خدا به این کاملی و بی نقصی رو هم قبول ندارن دیگه ما که جای خود داریم!
اگه جلوشون بیوفتیم بمیریم بعضیا که بنده خدا ها خوبن یه فاتحه برامون میفرستن و بعضیا هم که خوبی و اینا سرشون نمیشه میگن مرده شورش ببرن.
واقعا سپاسگزارم 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 18، 17:06)علی‌رضا نوشته است: یه مشکل دیگه ام که هست اینه که من نظر و حرف بقیه خیلی برام مهمه 22
شاید باورتون نشه ولی حرف و طرز فکر و نظر بقیه اینقد روم تاثیر میزاره که روح و روانمو به هم میریزه و تاچند روز و حتی ۱ هفته ممکنه فکر منو درگیر کنه Khobam
و اینکه بعضی وقتا یه حرفی که مثلا یارو دوسال پیش بهم زده یادم میاد و فکرمو داغون میکنه Khansariha (60)
شما اینجوری نیستین؟ Shy

اقا علی رضا بخشی از این موضوع مال سن شماس که نیاز دارید تحسین بشید و در اصطلاح نیاز شناسایی‌تون برآورده بشه .و موردتایید قراره بگیره..آدم تو سن نوجوونی این حس درش خیلی قویه 
اما بخش دیگه‌اش برمیگرده به اعتماد به نفس و شناختی که از خودتون دارید میخوام جسارت کنم و نظر شخصیمو بگم ان‌شاالله ناراحت نشید 
برداشت بنده اینه عزت نفس تون نیاز به بازسازی داره با دیدن رفتار یا حرف زننده ای از دیگران به خودتون میگیرید و نشخوار ذهنی میکنید هی تکرارش میکنید و نهایتا هم به سرزنش از خود میرسید 
اگه شما به من وجودی‌تون با تمام ابعادش افتخار کنید دیگه بهم نمیریزید کینه نمی گیرید گیر بیخودی به خودتون نمیدین 
یادمه یه بار گفتید از رنگ پوستتون و ظاهر جنوبی‌تون ناراحتید بعضی چیزا دست ما نیس تغییر دادنی هم نیس یا میشه عمری جنگید باهاش یا میشه پذیرفتش تا در آرامش بتونی زندگی‌کنی
راهکاری که میخواید چیزیه که خودم انجامش دادم و نتیجه بخش بود حرفای زننده، طعنه و .. رو وقتی شنیدم گذاشتم به پای نادونی گوینده اش و اگه انتقادی ازم شد اگه در لحظه هم ناراحت شدم سعی کردم بعدا بهش فکر کنم ببینم چیزی که گفتن واقعیت بود یا برداشت ذهنی طرف بود و سمت من فرافکنی اش کرد..
البته من خودم تو حوزه عزت نفس هنوز خیلی جای کار دارم و هنوز نیاز به ترمیم دارم
مخلص کلام اینکه:
۱. هر شنیده ای رو حمل بر واقعیتش نکنید 
۲.خودتونو بشناسید و رو نقاط قوت و ضعفتون کار کنید
۳.حرف مردم رو باد هوا بدونید امروز شمایی فردا منم پس فردا یکی دیگه اس که سوژه حرفشون میشه نذارید کلامشون آرامشتونو بهم بریزه
۴.کتاب نیمه تاریک وجود و زندگی خود را دوباره بیافریند میتوته براتون مفید باشه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
ناراحتی نداشت شادن خانم
و خیلی ممنونم از پاسخ خوب شما 303 
نکات درستی مطرح کردید که جای فکر داره... 
و اینکه بابت معرفی کتاب هم ممنونم ، قطعا میخونمش.
سلام
53258zu2qvp1d9v
من به یه مشکل بزرگی رسیدم
حالا که همه انرژیمو دارم برای پاکی میگذارم و انقدر به پاکی علاقه مند شدم و واقعا دوست دارم پاک باشم
تازه فهمیدم چه ذهن مریض و داغونی دارم
یعنی از یه حرف کوچک صدتا برداشت اشتباه و بد میکنم
از یه صدا
یه تصویر ساده و بی ربط و حتی کاملا علمی  که اصلا هیچ ربطی نداره
یه اتفاق الکی
هزار جور برداشت میکنم که همشون ج.ن.س.ی هستن
خیلی زشت 
واقعا خیلی زشته
چجوری درستش کنم
اصلا درست میشه

من برای فیلم مستهجن برای اینکه از یادم برن به جاش سعی کردم هر چی فیلم سانسور شده و کارتون که دوست دارم و نگاه کنم
یا حتی روزای اول کلیپ ها مذهبی نگاه کردم
فکر کنم برای اینم باید به جاش فکرهای خوب کنم و این برای من خیلی سخته
نظری ایده ای چیزی دارین ممنون میشم بهم بگید
اگر این ذهن را درست نکنم یه جایی ضربه خودش را آخر میزنه Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام بر خواهر گرامی
دچار سندروم بچه تخس لجباز شدین
زیادی خودتون رو سفت گرفتین و فشار میارین ظاهرا طبق نوشته هاتون
و ذهنتون مث یه بچه تخس لجباز میخواد لگد بزنه

شما چون تصمیمتون محکمه نیاز به انقدر فشار و هجمه به ذهن نیست که بخواین هر چی فیلم و کلیپ و چه و چه هست رو بریزین روش که افکار ناسازگار با وجود پاکتون زیرش مدفون بشن

روی چند تا کار مشخص و با کیفیت و نه حجیم تمرکز کنین .. آشپزی، تمیزکاری خونه، آموزش تحلیل داده و ... از همه مهمتر محبت و احسان به والدین
سعی کنید تو اونا مسلط بشید

فیلم و کلیپ و اینا ذاتش تفریحیه .. نمیشه از سر اجبار بگی بیا سه ساعت فیلم ببین
بعدم یه وقتی اگر فکر غریزی اومد .. روی یه کاغذ کنار دستتون بنویسین: عه آفرین چه ارتباد دهی خلاقانه ای داره ذهنم .. اینجا مینویسم که دو ساعت دیگه قشنگ با تمرکز میشینم تا ذهنم هر ارتباط دهی خلاقانه ای که میتونه در هر زمینه ای برقرار کنه .. 

حالا شما اینو مینویسینا .. بعدش هر چی التماس به همون ذهن بکنین، هیچ ارتباط دهی ای نمیکنه

کلا بچه رو چخش بکنین بیشتر لج میکنه .. به جای این کار بهش موضوع بدین .. بگین مثلا بیا درباره ارتباط نوشابه ای که گازش رفته و مزه شربت سرفه میده با پکیج سایکیت لرن در پایتون ارتباط برقرار کنیم 4chsmu1
(1399 شهريور 29، 6:20)مرد مجاهد نوشته است: سلام بر خواهر گرامی
دچار سندروم بچه تخس لجباز شدین
زیادی خودتون رو سفت گرفتین و فشار میارین ظاهرا طبق نوشته هاتون
و ذهنتون مث یه بچه تخس لجباز میخواد لگد بزنه

شما چون تصمیمتون محکمه نیاز به انقدر فشار و هجمه به ذهن نیست که بخواین هر چی فیلم و کلیپ و چه و چه هست رو بریزین روش که افکار ناسازگار با وجود پاکتون زیرش مدفون بشن

روی چند تا کار مشخص و با کیفیت و نه حجیم تمرکز کنین .. آشپزی، تمیزکاری خونه، آموزش تحلیل داده و ... از همه مهمتر محبت و احسان به والدین
سعی کنید تو اونا مسلط بشید

فیلم و کلیپ و اینا ذاتش تفریحیه .. نمیشه از سر اجبار بگی بیا سه ساعت فیلم ببین
بعدم یه وقتی اگر فکر غریزی اومد .. روی یه کاغذ کنار دستتون بنویسین: عه آفرین چه ارتباد دهی خلاقانه ای داره ذهنم .. اینجا مینویسم که دو ساعت دیگه قشنگ با تمرکز میشینم تا ذهنم هر ارتباط دهی خلاقانه ای که میتونه در هر زمینه ای برقرار کنه .. 

حالا شما اینو مینویسینا .. بعدش هر چی التماس به همون ذهن بکنین، هیچ ارتباط دهی ای نمیکنه

کلا بچه رو چخش بکنین بیشتر لج میکنه .. به جای این کار بهش موضوع بدین .. بگین مثلا بیا درباره ارتباط نوشابه ای که گازش رفته و مزه شربت سرفه میده با پکیج سایکیت لرن در پایتون ارتباط برقرار کنیم 4chsmu1
سلام بر بزرگ مرد کانون 303

هاعا
من اینو الان دیدم
سایکیت لرن 317 
بلدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین Khansariha (57)
من چقدر خوشحالم Confetti
اصلا هر چی فکر درب و داغون بود گذاشت رفت 2uge4p4
منتظر حضور فعالانه اینجانب در پروفایل خود باشید 4chsmu1

نقل قول: شما چون تصمیمتون محکمه نیاز به انقدر فشار و هجمه به ذهن نیست که بخواین هر چی فیلم و کلیپ و چه و چه هست رو بریزین روش که افکار ناسازگار با وجود پاکتون زیرش مدفون بشن
Hanghead
من فکر کردم باید انقدر سر خودم را شلوغ کنم تا اصلا نتونه نفس بکشه

نقل قول: بعدم یه وقتی اگر فکر غریزی اومد .. روی یه کاغذ کنار دستتون بنویسین: عه آفرین چه ارتباد دهی خلاقانه ای داره ذهنم .. اینجا مینویسم که دو ساعت دیگه قشنگ با تمرکز میشینم تا ذهنم هر ارتباط دهی خلاقانه ای که میتونه در هر زمینه ای برقرار کنه .. 
از این فکرا زیاده 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: کلا بچه رو چخش بکنین بیشتر لج میکنه .. به جای این کار بهش موضوع بدین .. بگین مثلا بیا درباره ارتباط نوشابه ای که گازش رفته و مزه شربت سرفه میده با پکیج سایکیت لرن در پایتون ارتباط برقرار کنیم 4chsmu1
Khansariha (13) چه ارتباط تنگاتنگی .
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
وای لعنتی خیلی رو مخم راه میره Khobam
همش اشتباهام و عیب و ایرادامو میکوبه تو سرم و تا کل وجودمو حس بد نگیره ول کنم نیست Khab
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 16:37)علی‌رضا نوشته است: وای لعنتی خیلی رو مخم راه میره Khobam
همش اشتباهام و عیب و ایرادامو میکوبه تو سرم و تا کل وجودمو حس بد نگیره ول کنم نیست Khab
علیرضا تو کلی ویژگی های خوب داری و کلی کارهای خوب داری انجام میدی.  49-2

برای خودت لیست شون کن که هر وقت این افکار اومد سراغت بتونی زودتر از خیال خودت رو به واقعیت برسونی.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 4، 17:05)آرمین نوشته است: علیرضا تو کلی ویژگی های خوب داری و کلی کارهای خوب داری انجام میدی.  49-2

برای خودت لیست شون کن که هر وقت این افکار اومد سراغت بتونی زودتر از خیال خودت رو به واقعیت برسونی.  2uge4p4

ولی کمه داداش Hanghead 
تا الان نباید بهتر عمل میکردم؟ Hanghead
و اینکه وقتی یه اشتباه میکنم شیطون با میکروفن و دم و دستگاه میاد در گوشم حالا حالا هام نمیره God
 سپاس شده توسط
نقل قول: ولی کمه داداش [تصویر:  hanghead.gif] 

تا الان نباید بهتر عمل میکردم؟ [تصویر:  hanghead.gif]

کمه؟  17
تو این یک سال خودت تغییراتت رو ببین چقدر عالی بودی. دیگه چی میخوای؟

همه مون نقاط ضعفی داریم ولی مهم اینه که به سمت کمال در حرکت باشیم. 
بابت حرکت هامون باید خیلی خدا رو شکر کنیم. باید کلی هم خوشحال باشیم.  2uge4p4

برای خودت یه بستنی یک لیتری کاکائویی بخر. بشین همه اش رو خودت تنهایی بخور.  4chsmu1 بعدم بگو دمم گرم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

53258zu2qvp1d9v
بنظر من هر کی یه چندتا ویژگی + داره که خیلی براش مهم هستن Hanghead
یه سری کلید موفقیت
این چندتا دونه را همیشه تو ذهنتون داشته باشید و با خودتون تکرار کنید
من حتی بعدش به شیطون میگم دروغ گو من خودم کلی ویژگی + دارم همش میای میزنی تو سرم Swear1
بعدش با خدا حرف بزنین 63
من که خیلی آروم میشم 53258zu2qvp1d9v
البته بعضی وقتا دیگه اوضاع از کنترل خارج میشه Shy
اگر بتونین بهش بی محل باشید و برید با کسانی که دوسشون دارین حرف بزنین حالتون بهتر میشه به گمانم 49-2

سپاس شده توسط
از مشاوره های ارزشمند آقا آرمین و خانوم پاک خیلی سپاسگذارم 303
 سپاس شده توسط
هیچوقت فکر نمیکردم این تاپیک پست بزارم اما انقدر تنها موندم و آشفته م ک گفتم شاید ی چیزی اینجا نوشته بشه و ی راهی باشه.
البت هیچوقت نمیرم سراغ مشاوره و کمک  و زیاد تمایلی بهش ندارم ،ولی اینبار میخوام امتحانش کنم.
-----------
من وضعم تو خونه خیلی خرابه،مستقل از مشکلاتی ک هست ، برای شخص خودم و کنکوری ک مسئله ی اصلی زندگیم شده همه خیلی فشار میارن .
من میخوام مجدد کنکور تجربی نظام جدید بدم ب خاطر همین انتخاب رشته ای مطمئن انجام ندادم و هر چی اومد زدم ک فقط انتخاب رشته کرده باشم.
خانوادم میگن وقتی تو اینطور تو درس های عمومی با انرژی کم ب نتایج بهتری میرسی خب انسانی بده و برو فرهنگیان .
از طرفی هم بدون اطلاع من و استخدامی ثبت نام کردن و انتظار دارن قبول بشم .
من زیر فشار حرف اطرافیانم حتی همسایه ها و کسانی ک کمترین شناختی از من ندارن دارم دیوونه میشم .
فکر میکنم،مینویسم ،تصور میکنم اما هیچ راهی پیدا نمیکنم .
هیچکسی نیست ک بگه باشه برو تجربی بده همه میگن سنت کمه نمیفهمی برو فرهنگیان ،الان پول مهمه .من ولی دارم دیوونه میشم .میگن هیچی نمیشی و همین نتیجه رو باز سال بعد میاری .
من نمیدونم چیکار کنم،قبول کنم و برم انشانی کنکور بدم و برم فرهنگیان و بشم معلم یا رو حرف خودم پافشاری کنم و برم تجربی بخونم .
میترسم ،امسالی ک میخوام کنکور بدم هیچکسی و جز خودم ندارم و هنوز تو خونه سکوت کردم و مطرح نکردم .
تو خونه ی ما علاقه مطرح نیست ،میگن بچه ای نمیفهمی و من میترسم از این حرف ها .
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان