عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل از شما پاسخ از ما

(1399 دي 22، 23:38)کانونی نوشته است: سلام
ببخشید میخواستم بدونم برای آپلود فایل صوتی از چه سایتی استفاده میکنین؟
و آپلودش چجوریه
Uupload خیلی قشنگ نیست
Hanghead
از اونایی که یه نوار play شدن میاره منظورمه 
اونا چجوریه Hanghead
سلام خانم کانونی،
وقت‌تون به‌خیر باشه 53 
و ببخشید بابت تاخیر،
قبلا یک آموزش متنی و ویدیویی در خصوصش تهیه کردم و از اینجا می‌تونید مطالعه‌اش کنید
اما اون قالب نمایشی که مد نظر شما هست در این لحظه فقط برای Spotify و Soundcloud در دسترس هستند،
یعنی باید آهنگ‌تون رو یا توی پلتفرم اسپاتیفای جست‌وجو کنید و iframeش رو به اشتراک بگذارید،
یا اون رو توی ساندکلاد آپلود کنید و بعد به اشتراکش بگذارید،
البته مطمئن نیستم، اما یک تحقیق می‌کنم ببینم امکانش هست قالب سفارشی مشابهی رو بر روی آهنگای آپلودی یو‌آپلود اعمال کرد یا خیر

امیدوارم تونسته باشم کمک‌تون کنم 53
موفق باشید 53

پی‌نوشت:
موضوعی که گفتم رو بررسی کردم اما متاسفانه امکان پیاده‌سازیش به شکل آسان وجود نداره  Hanghead
سلام
بچه ها اکانت اینستا ی من مشکل کانفریم پیدا کرده..
و حالا ک‌میخوام دوباره وارد بشم و کد کپچا بزنم تصویر رو کامل نشون نمیده بهم.. با سیستم و گوشی چک کردم نشده‌..
کسی میدونه چ باید بکنم؟(سرچ کردم.. نفهمیدم)

دو روز دیکه بیشتر وقت ندارم اگه نه اکانت رو پاک میکنه!

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1400 تير 24، 22:05)سها نوشته است: سلام
و حالا ک‌میخوام دوباره وارد بشم و کد کپچا بزنم تصویر رو کامل نشون نمیده بهم.. با سیستم و گوشی چک کردم نشده‌..

یاعلی.

با سلام،

متاسفانه اطلاعات دقیقی ندارم، چند مورد فقط به نظرم رسید:
محل تصویرها در مروگر کامپیوتر مشخص نیست که بشه روش راست کلیک کرد و خود تصویر رو در یه صفحه دیگه باز کرد؟
امکان تماس صوتی وجود نداره تا از اون طریق بشه محتویاتش رو شنید؟
و اینکه با یه آی پی دیگه به اون صفحه  وارد بشین رو هم چک کردین؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

یاعلی.

اگر ممکنه از پیامی که نمایش میده روی صفحه لوگ این اینستاگرام تون یه اسکرین اینجا بزارید.. سها جان
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...

یاعلی.

سلام بانو سها 303

کد کپچاها صوتی و تصویری هستن
اطلاع ندارم اینستا از هردو پشتیبانی میکنه یا نه ولی به جزئیات دقت کنید که اگر صوتی بود انتخاب کنید

اینکه کپچا نمایش داده نمیشه به نظرم چند تا راه حل هست
اول اینکه با سیستم وارد بشید و با دوتا مرورگر چک کنید.
اگر نشد  ،  فیلتر شکن روشن  کنید و دوباره ورودکنید.

اگر جواب نداد، عکس از اون صفحه لطفا بدید،.
سلام
ببخشین دوستان ک دیر پاسخ محبتتون رو میدم..اینجا رو آفلاین دیدم..یادم رفت بعدش.. 65

اکانت م ب فنا رفت!

از راه هایی ک گفتید ب جز فیلت ر شکن بقیه اش رو رفتم.. اما نشد ک بشه.. Hanghead 20

در پناه خدا.
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

تو این ساعت از شبانه روز من لنگ یه نیم فاصله از سیستم عزیزمم22
نمیدونم نیم فاصله رو چجوری به کیبوردم اضافه کنم
کارم تو ورد نیست متاسفانه وگرنه برای ورد نیم فاصله رو اضافه کردم
برای سیستم تقریبا هرچه سرچ بود رو انجام دادم
Ctrl+shift+2 اصلا عمل نمیکنه
فارسی استاندارد رو نصب و به زبان ها اضافه کردم اما مراحل بعدیش رو ندونستم چیه
نرم افزار Microsoft keyboard layout create رو نصب کردم اونم مراحلش رو رفتم فقط مرحله آخر رو نمیدونم چجوری باید فایل قابل اجرا و نصب ازش خارج کنم برا سیستم

ویندوزم 7  53258zu2qvp1d9v

هم اکنون به یاریتان نیازمندم Shy
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
با سلام  303
برای مرورگر ctrl+shift+2 برای من کار میکنه، عجیب هست. (کنترل شیف سمت راست و سمت چپ رو تست کنید)
احتمالا از همچین آموزشی دارید استفاده میکنین.
اون مورد دوم که نصب کیبورد فارسی استاندارد هست، 
منظورش این هست که بعد از نصب توی لیست زبان‌های پایین صفحه، علاوه بر فارسی اون هم باید اومده باشه،
که وقتی اونو انتخاب کنیم با ctrl+space هم نیم فاصله رو تایپ میکنه. این حالت رو امتحان کردین؟
اینجا هم توضیحات مشابهش برای مورد دوم هست.

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
برای ویندوز ۷ اینجا نوشته ctrl+ - هم میشه انگار

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
سلام
بله هر دو سمت کنترل شیفت رو امتحان کردم متاسفانه نتیجه نداشت
چه لینک خوبی!!
شبیه به این بود منتهی ناقص تر

بله همه این کارا رو انجام دادم ولی نشد یه کمم توضیح اینکه چرا نشد سخته بعد با عکس توضیح میدم

ممنونم ازتون 53

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

(1400 مرداد 18، 5:44)شازده کوچولو نوشته است: برای ویندوز ۷ اینجا نوشته ctrl+ - هم میشه انگار

امتحان می کنم Khansariha (8)

ترجمه آیه 286 سوره بقره

خواهش میکنم.
احتمال به خاطر همون ویندوز ۷ بودن هست که فرق میکنه
اینجا هم یه چیزی شبیه همون فارسی استاندارد گذاشته اگر اونا کار نکرد میشه این مورد رو هم یه امتحان کنید.

اگر هم متنتون فعلا در حد چند جمله هست و اضطراریه شاید از کپی پیست هم بشه استفاده کرد، (البته مطمئن نیستم که کار کنه)
اول به صورت متصل بنویسین بعد از جایی کاراکترش رو کپی کنید و اونجاها که لازم هست پیست کنید.
این نمونه رو میشه تست کرد توی ادیتور کانون پیست کنین و از اونجا ببینین میشه بخش نیم فاصلش رو کپی کنید:
کتاب‌‌ها

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
خیر دو دنیا نصیبتون بشه انشالله
چون تو کارتابل اداری باید مینوشتم یه کم سخت کرده بود کار رو که به لطف شما حل شد 53

از طریق همین سایتی که لینک دادین فارسی استاندارد رو دانلود کردم که دیگه زحمت تنظیمات و اینا نداشت

ممنونم ازتون آقای شازده 53

ترجمه آیه 286 سوره بقره

کانونی ها سلام
وقتتون بخیر
من امروز با یه مشکل مواجه شدم 39
وقتی از کروم یه چیزی رو دانلود می کنم، موبایل ام هی صدا میده، انگار داره برام پیام میاد...
یه بار پاک کردم اما درست نشد 53258zu2qvp1d9v
سلام داداش،
وقت شما هم به خیر

سه نقطه بالا سمت راست کروم رو بزن و بعد گزینه settings اون وقت وقتی روی گزینه  notifications کلیک کنی،
احتمالا همچین صفحه ای ظاهر میشه:
[تصویر:  screenshot_2_bnnz.jpg]

ببین مخصوصا این دوتا زیرش Silent رو نوشته؟ اگر ننوشته روی هر کدوم که کلیک کنی به یه صفحه میره که میشه Notification style رو روی حالت silent گذاشت.

53  طرح ختم قرآن 53

.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان