عزیز : .:.::. بشتابید بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانی‌ست .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مضرات سایت های هرزه نگار

اگه میخاید خودارضایی کنید تشریف ببرید به سایتهای....
اخر خط اونجاس 
اصلا پیشنهادش نمیکنم واقعا میتونه زندگیتونو نابود کنه
اخر گناه اونجاس از شیطانم میزنید جلو 
گناه کبیره 
مغزتون حافظتون
مخصوصا کوتاه مدت
تصمیم گیری بداخلاقی
بس نیست هزار تا بدبختی میاره بعد بعضیا غلط بکنن بگن خودارضایی از نظر جسمانی و روحانی هیچ ضرری نداره 
اخه این کجاش علمیه وبا عقل جور در میاد 
یه جا دکترا میگن برای نوجوانان ضرر داره
یه جا میگن از سنین کودکی این کار عادیه وهیچ مشکلی نداره
بعدشم بگید چرا قدیم که پو.ر.نو گرافی نبوده مردم دنیا یک صدم الان دربارش حرف نمیزدن 
الان هر بچه ای میبینی یه  گوشی دستشه هزار تا فایل رو زیپ کرده من سنم زیاد نیست ولی طی این شش هفت سالی که گذشته به حضرت علی قسم دنیا زیرو رو شده 
من هشت نه سالم بود اون موقع هر خانواده یه گوشی لمسی داشتن که همه ازش استفاده میکردن در ضمن اینترنت هم اصن معنا نداشت مگر افراد مجرد وبزرگسال اونم خیلی کم بیشتر مردم نوکیا ساده داشتن
الان بچه ها نت دو ماهشون تموم نشده بابا  نتم تموم شد 
....
اولا اینترنت نباید جهانی میشد وفقط برای جی پی اس بیمارستان هواپیما ونظیر این استفاده میشد ن اینکه پو.ر.ن آزاد شه و به صنعت تیلیاردی تبدیل
واقعا بعضی وقتا فکر میکنم که کاشکی اخرالزمان برسه کاشکی یه پیامبر بیاد 
واقعا الان ما به پیامبر نیاز داریم
یا یه معجزه 

شایدم صلاح اینه که دنیا رو به نابودی بره ....
خلاصه که روحتونو و وجودتون سیاه میشه

یکی از تاثیرات بسیار مخرب و منفی تماشای فیلمهای پو... (که برای خودم من هم به نوعی به وجود آمده بود) این هست که انتظارات فرد رو از شریک جنسی اش در دنیای واقعی به شکل مخرب و غیرمنصفانه ای بالا می بره. درواقع فرد به مرور زمان هر آنچه که در فیلمهای پو... می بینه براش عادی جلوه میکنند و تبدیل میشه به یک الگوی عملی که می تونه در زندگی واقعی هم به همون شکل دنبال بشه.
برای مثال من به شخصه در رابطه قبلی ام (پیش از ازدواج) با شریک جنسی خودم به مشکل جدی برخورده بودم، بطوری که انتظاراتی از ایشان داشتم که مسلما برای یک فرد با قابلیتهای عادی (و نه یک بازیگر فیلم پور... که سالیان ساله در این صنعت مشغول به کار هست!! و در ضمن برای ضبط یک فیلم یک ساعته شاید چندین روز سناریو چیده میشه و با کارشناس و پزشک و ... مشورت میشه!!!) اگه نگیم غیرممکن بلکه بسیار خطرناک و ناسالم هست. درنهایت ادامه این رابطه باعث ترس ایشون شد و من متاسفانه به دلیل جوانی و خامی و انتظارات نابجایی که تماشای ساعتها فیلمهای اعراق آمیز پو... در من به وجود آورده بود، شعور پذیرش تفاوتهای میان دنیای صنعت پور... و زندگی واقعی را نداشتم! 
در میان همکاران و دوستانم کسانی هستند که اعتقاد دارن تماشای پور... نکات مثبتی هم داره (برای مثال تمرین دیرانزالی، یادگیری تکنیکهای مختلف و ...) و حتی تعدادی از اونها تماشای پور..ای که منجر به خودارضایی نشه رو بد نمیدونن! با تمام احترام به دلایل علمی که این افراد میارن، به عنوان کسی که رشته تحصیلی و حوزه کاری ام به من اجازه اظهار نظر در این زمینه رو میده و متاسفانه خودم سالها با این مشکل دست به گریبان بودم باید عرض کنم که به نظر من ضرر و آسیب های تماشای پور... بسیاربسیاربسیار بیشتر از فواید احتمالی آن هست، حال چه منجر به خودارضایی بشود و چه نشود!! و برشمردن صرفا بعضی از فواید مثبتی (که همینها هم هنوز اثبات علمی نشده اند) به هیچ وجه توجیه کننده این عمل نیست

و من به شما تضمین میدم، که جوانهای کشورهای غربی (که اکثر این فیلمها در این کشورها ساخته می شوند) به طور میانگین بسیار کمتر از جوامع کمتر توسعه یافته به تماشای این فیلمها تمایل دارند! پس بدونین که این همه سال چه کلاه بزرگی تو سر ماهایی رفته که وقتمون رو با این فیلمهای چرند طلف کردیم...
 سپاس شده توسط
مشکل تو کلیک کردن به منظور تغییر در صحنه ها و دیدن چیزای تازه هستش باعث تغییر مدار پاداش تو مغز میشه(اینو دیگه احتمالا اینقدر شنیدید که تکراریه)تا جایی که تنها عامل تحریک این مدار فقط میشه پ.ن و به مرور زمان تغییرات فیزیولوژیک در مردا میشه که احتمالا اثراتش جبران ناپذیر باشه،همین تفاوت بین خ.ا سنتی و مدرن هستش که کمپین های جهانی رو واسه مبارزه با اون که بیشتر مبارزه با پ.ن هست شکل داده یادمه شعار یکیشون این بود:p..n killing love.
در کشوری که من زندگی میکنم، بیمه های سلامتی مشاوره روان شناسی رو هم پوشش میده . منم به همین دلیل به دلایل مختلف ازین مشاوره ها با متخصصین کمک میگیرم. خیلی جالبه، دیروز در یکی از این جلسات مشاوره با روان شناس ، این من بودم که اصرار داشتم تماشای پور...چه تاثیرات منفی ای بر من گذاشته و ایشون بود که اصرار داشت همه ی این تاثیراتی که میگی به خاطر پور... نیست! ((: خلاصه وضعیتی بود! درنهایت بهم گفت اگه تو خودت رو اینقدر متخصص میدونی که زیر بار حرف من نمی ری، خوب تو بیا جای من بشین پشت این میز و صندلی  4chsmu1
منم گفتم آخه شما به عنوان روان شناس باید به دلایلم کامل گوش کنین و آزادانه در موردشون بحث کنیم! اینکه به یه سری عدد و رقم توی کتابها ارجاع بدین که کافی نیست! اگه به این کارا باشه من خودم استادِ نمودار و جدول و شکل و رقم ام  Gigglesmile

بهش برخورد! ولی در کل بامزه بود!
بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
نقل قول: بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
42
یه ذره خجالت اوره در موردش با کسی حرف زد 4chsmu1
به ویژه با مشاور و روانشناس 65
ولی اینجا دوتا روانشناس داریم،
سه تا هم پزشک 39
هر مشکلی هم داشته باشیم در مورد خ.ا ازشون می پرسیم   65
اگه مشکلتون هم پسرونه  بود انجمن پسرانه هست فقط مخصوص آقایونه. 49-2
برای آن که اسپم نشه:
یکی از مضرات سایت های هرزه نگار از نظر من این هست که بهشون اعتیاد پر می کنیم و نیازمندشونیم،
عین کسایی که مواد مخدر میدن دست مردم.
 سپاس شده توسط
من با چند نفر روانشناس حرف زدن
چرت و پرت میگن.کتابای غربی رو خوندن،فکر می کنن همه ی فرهنگ ها و اعتقادات رو باید طبق همون روش غربی ها برخورد کنن.
می گن خ ا تاثیری روی روان و جسم نداره.
چرت و پرت
ما اینجا داریم با روح و روانمون لمس می کنیم.ولی اینا حالیشون نیست

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 آذر 17، 14:21)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
42
یه ذره خجالت اوره در موردش با کسی حرف زد 4chsmu1
به ویژه با مشاور و روانشناس 65
ولی اینجا دوتا روانشناس داریم،
سه تا هم پزشک 39
هر مشکلی هم داشته باشیم در مورد خ.ا ازشون می پرسیم   65
اگه مشکلتون هم پسرونه  بود انجمن پسرانه هست فقط مخصوص آقایونه. 49-2
برای آن که اسپم نشه:
یکی از مضرات سایت های هرزه نگار از نظر من این هست که بهشون اعتیاد پر می کنیم و نیازمندشونیم،
عین کسایی که مواد مخدر میدن دست مردم.

چه عالی ! معرفی میکنین این برزگواران رو؟  49-2
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 14:23)پشتکار نوشته است: من با چند نفر روانشناس حرف زدن
چرت و پرت میگن.کتابای غربی رو خوندن،فکر می کنن همه ی فرهنگ ها و اعتقادات رو باید طبق همون روش غربی ها برخورد کنن.
می گن خ ا تاثیری روی روان و جسم نداره.
چرت و پرت
ما اینجا داریم با روح و روانمون لمس می کنیم.ولی اینا حالیشون نیست

واقعا!!؟؟؟ روانشناسی بوده که تاثیر خ.ا روی سلامت روانی رو نادیده گرفته؟!!!!!!!
والا به خدا اینجا تو غرب هم کسی چنین فکری رو نمیکنه که خ.ا یه امر عادیه!! خ.ا (مخصوصا وقتی شکل بیمارگونه بخودش بگیره و عادت بشه) چیزی جز یه بیماری روحی نیست!
دوستان عزیز سلام. امیدوارم حال همگی خوب باشه.

چند روزیه یک راه حل جدید برای مبارزه با پ.و.ر.ن پیدا کردم که خواستم بهتون منتقل کنم. به سایت https://www.focalfilter.com برید و نرم افزارش رو روی کامپیوترتون نصب کنید. بعد چند تا سایت پ.و.ر.نی که معمولا سراغش می رفتید رو به بلاک لیستش اضافه کنید و بعد فعالش کنید. اما نکته ی جالبش اینه که اگر از روی شهوت زدید نرم افزار رو پاک هم کردید دیگه هیچ وقت اون سایت برای شما بالا نمیاد و تا زمانی که ویندوز رو عوض نکنید همین داستان هست!

امیدوارم استفاده کنید.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 17، 18:35)ArminNewLife نوشته است: والا به خدا اینجا تو غرب هم کسی چنین فکری رو نمیکنه که خ.ا یه امر عادیه!! خ.ا (مخصوصا وقتی شکل بیمارگونه بخودش بگیره و عادت بشه) چیزی جز یه بیماری روحی نیست!

به اضافه گناه 
واونقدر عوارض روحی داره که به بدنت هم ضرر میزنه
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان