عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مضرات سایت های هرزه نگار

مشکل تو کلیک کردن به منظور تغییر در صحنه ها و دیدن چیزای تازه هستش باعث تغییر مدار پاداش تو مغز میشه(اینو دیگه احتمالا اینقدر شنیدید که تکراریه)تا جایی که تنها عامل تحریک این مدار فقط میشه پ.ن و به مرور زمان تغییرات فیزیولوژیک در مردا میشه که احتمالا اثراتش جبران ناپذیر باشه،همین تفاوت بین خ.ا سنتی و مدرن هستش که کمپین های جهانی رو واسه مبارزه با اون که بیشتر مبارزه با پ.ن هست شکل داده یادمه شعار یکیشون این بود:p..n killing love.
در کشوری که من زندگی میکنم، بیمه های سلامتی مشاوره روان شناسی رو هم پوشش میده . منم به همین دلیل به دلایل مختلف ازین مشاوره ها با متخصصین کمک میگیرم. خیلی جالبه، دیروز در یکی از این جلسات مشاوره با روان شناس ، این من بودم که اصرار داشتم تماشای پور...چه تاثیرات منفی ای بر من گذاشته و ایشون بود که اصرار داشت همه ی این تاثیراتی که میگی به خاطر پور... نیست! ((: خلاصه وضعیتی بود! درنهایت بهم گفت اگه تو خودت رو اینقدر متخصص میدونی که زیر بار حرف من نمی ری، خوب تو بیا جای من بشین پشت این میز و صندلی  4chsmu1
منم گفتم آخه شما به عنوان روان شناس باید به دلایلم کامل گوش کنین و آزادانه در موردشون بحث کنیم! اینکه به یه سری عدد و رقم توی کتابها ارجاع بدین که کافی نیست! اگه به این کارا باشه من خودم استادِ نمودار و جدول و شکل و رقم ام  Gigglesmile

بهش برخورد! ولی در کل بامزه بود!
بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
نقل قول: بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
42
یه ذره خجالت اوره در موردش با کسی حرف زد 4chsmu1
به ویژه با مشاور و روانشناس 65
ولی اینجا دوتا روانشناس داریم،
سه تا هم پزشک 39
هر مشکلی هم داشته باشیم در مورد خ.ا ازشون می پرسیم   65
اگه مشکلتون هم پسرونه  بود انجمن پسرانه هست فقط مخصوص آقایونه. 49-2
برای آن که اسپم نشه:
یکی از مضرات سایت های هرزه نگار از نظر من این هست که بهشون اعتیاد پر می کنیم و نیازمندشونیم،
عین کسایی که مواد مخدر میدن دست مردم.
من با چند نفر روانشناس حرف زدن
چرت و پرت میگن.کتابای غربی رو خوندن،فکر می کنن همه ی فرهنگ ها و اعتقادات رو باید طبق همون روش غربی ها برخورد کنن.
می گن خ ا تاثیری روی روان و جسم نداره.
چرت و پرت
ما اینجا داریم با روح و روانمون لمس می کنیم.ولی اینا حالیشون نیست

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 آذر 17، 14:21)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: بچه ها برام جالبه که چند نفر از شما برای ترک این سایتها و کلا این عادات ناپسند تجربه مشاوره داشتین؟ خوشحال میشم تجربیات مون رو باهم درمیون بگذاریم
42
یه ذره خجالت اوره در موردش با کسی حرف زد 4chsmu1
به ویژه با مشاور و روانشناس 65
ولی اینجا دوتا روانشناس داریم،
سه تا هم پزشک 39
هر مشکلی هم داشته باشیم در مورد خ.ا ازشون می پرسیم   65
اگه مشکلتون هم پسرونه  بود انجمن پسرانه هست فقط مخصوص آقایونه. 49-2
برای آن که اسپم نشه:
یکی از مضرات سایت های هرزه نگار از نظر من این هست که بهشون اعتیاد پر می کنیم و نیازمندشونیم،
عین کسایی که مواد مخدر میدن دست مردم.

چه عالی ! معرفی میکنین این برزگواران رو؟  49-2
(1399 آذر 17، 14:23)پشتکار نوشته است: من با چند نفر روانشناس حرف زدن
چرت و پرت میگن.کتابای غربی رو خوندن،فکر می کنن همه ی فرهنگ ها و اعتقادات رو باید طبق همون روش غربی ها برخورد کنن.
می گن خ ا تاثیری روی روان و جسم نداره.
چرت و پرت
ما اینجا داریم با روح و روانمون لمس می کنیم.ولی اینا حالیشون نیست

واقعا!!؟؟؟ روانشناسی بوده که تاثیر خ.ا روی سلامت روانی رو نادیده گرفته؟!!!!!!!
والا به خدا اینجا تو غرب هم کسی چنین فکری رو نمیکنه که خ.ا یه امر عادیه!! خ.ا (مخصوصا وقتی شکل بیمارگونه بخودش بگیره و عادت بشه) چیزی جز یه بیماری روحی نیست!
دوستان عزیز سلام. امیدوارم حال همگی خوب باشه.

چند روزیه یک راه حل جدید برای مبارزه با پ.و.ر.ن پیدا کردم که خواستم بهتون منتقل کنم. به سایت https://www.focalfilter.com برید و نرم افزارش رو روی کامپیوترتون نصب کنید. بعد چند تا سایت پ.و.ر.نی که معمولا سراغش می رفتید رو به بلاک لیستش اضافه کنید و بعد فعالش کنید. اما نکته ی جالبش اینه که اگر از روی شهوت زدید نرم افزار رو پاک هم کردید دیگه هیچ وقت اون سایت برای شما بالا نمیاد و تا زمانی که ویندوز رو عوض نکنید همین داستان هست!

امیدوارم استفاده کنید.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
خوب خداروشکر این جارا پیدا کردم داشتم همین جوری تاب میخوردم که پیداش کردم به امید خدا از امروز روش های ترک پورن را برسی میکنیم سعی داریم به هم کمک کنیم یاعلی 302
[ #پورنوگرافی ]

یه سری افراد خودشونو گول میزنن که خودارضایی باعث افزایش تمرکز میشه

اما این کاملاً غــلــط هست Esteghfar

در مغز شما با هر بار دیدن فیلم پورن
ترشح تستسترون، دوپامین و اکسی توسین افزایـش پیدا می‌کنه
 همین باعـث خسـتگی مغز میشه.
 بنابــراین به حافـظه و خصوصاً به تمـرکـز آسیب می رسونه
مواد اعتیاد آور بر سامانه لیمبیک اثر میگذارد و موجب آزاد شدن دوپامین میشود. دوپامین در فرد احساس لذت و سرخوشی ایجاد میکند .
در نتیجه فرد میل شدیدی به مصرف دوباره پیدا میکند اما با ادامه مصرف دوپامین کمتری آزاد شده و فرد برای ایجاد احساس لذت و سرخوشی که در دفعه اول تجربه کرده ماده ی اعتیاد آور بیشتری مصرف میکند.

تاثیر و عملکرد فیلم‌های پورن هم مثل مواد مخدر است احساس لذتی که برای اولین بار با تماشای آنها به فرد دست می‌دهد، دیگر تکرار نخواهد شد
مگر آنکه با میزانی بسیار بیشتر به مصرف ادامه دهد. مردان هم اغلب، پس از نخستین تجربه، شروع به تماشای هرچه بیشتر این فیلم‌ها می‌کنند.
 چیزی که باعث می‌شود از همسر و خانواده دور شوند یا حتی به بازده کاری آنها لطمه وارد کند.
خیلی ازجوانانیکه به #خودارضایی اعتیاددارند در واقع به دیدن فیلم پورن کشش افراطی داشته و "هردفعه" خود را اینگونه فریب میدهند که قرار نیست با دیدنش "ایندفعه"خودارضای کنم
به این فکر کن که چقدر وقت و انرژی و جوونیت رو صرف دیدن این فیلم ها و تصاویر کردی که نه تنها فایده ای برات نداشته، بلکه بهت آسیب های زیادی زده

به این فکر کن که میتونستی این همه هزینه و زمان و جوونیت رو صرفه چه کارای مفید و خوبی بکنی 809197ps94ijjhwg

ولی هنوز دیر نشده؛ 2uge4p4
فقط کافیه بخوای
که بسازی Smiley-face-cool-2
سلام دوستان در این فرصت کم استفاده می کنم تا کمکی کنم به کسانی که احیانا دچار اورژانس می شوند: شکل زیر را ببینید. اتفاقی که می افتد، یک باتلاق شدیدی هست که شما را در خود می بلعد. این تصویر تغییرات مسیر های عصبی هست در مغز هنگامی که به دیدن صحنه های غیر اخلاقی و حتی کار حرام (مثل خ.ا) بپردازیم. چنین مغزی، مسیر های عصبی بسیار فعالی برای لذت جویی دارد و مسیر های عصبی تعقل و تفکر کم رنگ می شوند. در این حالت، همان چیزیست که میگویند "عقل زایل می شود"
اگر دچار اورژانس شدید بدانید با هر بار لغزش، مسیر لذت جویی تقویت می شود (مانند تصویر زیر) و مسیر های دیگر کم کم از کار می افتند و فرد به انواع و اقسام بیماری های روانی از جمله کمبود عزت نفس و اعتماد به نفس، کمبود حافظه، احساس سر خوردگی و تاریکی و تنهایی، پرخاشگری و ... مبتلا می شود.
[تصویر:  -پورنوگرافی-بر-مغز-تصویر-۴-سایت-تخصصی-رو...-سنایی.jpg]
تصویر برگرفته از یک مقاله پزشکی در حیطه روان شناسی
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿١﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿٢﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿٣﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿٤﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿٥﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿٦﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿٧﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿٨﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿٩﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿١٠﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿١١﴾ إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا ﴿١٢﴾ فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّـهِ نَاقَةَ اللَّـهِ وَسُقْيَاهَا ﴿١٣﴾ فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا ﴿١٤﴾ وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا ﴿١٥﴾
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان