عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مضرات سایت های هرزه نگار

درود فراوان به همه ی کانونی های عزیز و بزرگوار

برای کنترل نگاه و مهار کردن گوشی که به جا های بد نریم و پاکیمون حفظ بشه ، من چند تا راهکار خودم عملیشون کردم که باعث شده از اون موقع دیگه هیچ وقت بر اثر گوشی نگاهم درنره.
البته اگر کسی پیشنهاد دیگری داشت میتونه از طریق پ.پ اطلاع بده که در قالب ویرایش، در این پست گذاشته بشه 
1. برنامه مسدود کننده نگهبان: این برنامه وقتی شما مثلا روی دو ساعت تنظیم میکنید، هر وقت بخواید غیر فعال کنیدش میزنه مسدود کننده نگهبان غیر فعال میشود ، دو ساعت دیگر
این برنامه تا وقتی که غیر فعال نشه نمیتونید حذف کنیدش
حتما یه زمان بلند برای غیرفعال کردنش در نظر بگیرید که اگر وسوسه هاتون زمان دار شد از اون طریق اسیبی نبینید
اینم لینکش:    مسدود کننده نگهبان
2. فعال کردن جست و جوی ایمن گوگل:دقیقا همین جمله پشت دو نقطه رو در گوگل سرچ بزنید براتون شیوه دقیق فعال سازیش رو توضیح داده و برای پیشگیری از نشان دادن محتوای الوده هست که پس از فعال سازی به هیچ عنوان امکان غیر فعال کردنش نیست
3. غیر فعال کردن برنامه مضر: برنامه هایی مثل یوتوب که در گوشی های جدید قابل حذف شدن نیستند رو مثل حذف کردن برنامه روش کلیک کنید و نگه دارید، سپس گزینه غیرفعال کردن رو بزنید 
4. برنامه detox  :اگر همین واژه انگلیسی رو در فروشگاه پلی سرچ کنید براتون میاره
این برنامه برای غیر فعال کردن کل گوشی هست و به اندازه زمانی که تعیین میکنید گوشی تون قفل میشه (این برنانه برای کسانی که بیشتر وقتشون با گوشی هدر میشه هم مفیده که از کار های روزانه عقب نیوفتن )
امیدوارم این پست فقط جنبه مفید داشته باشه و بتونه به شما کمک کرده باشه، بدرود
یه روزی‌ترس‌و عدم اطمینان همه ی وجودت رو میگیره و سخت میتونی پاشی و برای خودت بجنگی ولی بدون
باختن شرف دارد به هیچ‌کاری نکردن و انفعال.انفعال یعنی بی تصمیمی یعنی هیچ کاری نکردن و نظاره گر از دست رفتن فرصت ها بودن به قول سعدی به راه بادیه رفتن به از نشستن‌باطل
 اگر همچنان به خ ا ادامه بدی ممکنه قادر به تحمل ضعف ناشی از فروپاشی امیدت نباشی و نتونی از رختخواب بیرون بیای نتونی انگیزه تو مدیریت کنی. به غیر از این ها
 دیگه از چیزهای ساده ای مثل طلوع و غروب افتاب و یا لبخند دختر بچه ی ماشین جلویی لذت نمیبری چیزایی که قبلا‌ذوق داشتن دیگه نوری ندارند
اگه همین طوری ادامه بدی:
یه روزی متوجه میشی جنس‌ مقابلتو فقط یه شی میبینی  که باهاش ارگاسم داشته باشی پس رابطه چ؟پس‌عاطفه چی؟ پس عشق چی ؟تعهد چی؟ صمیمیت چی؟ بزار بهت بگم توکشتیشون، رو همشون هفتیر کشیدی و روزی میرسه که دلت میخواد این زندگی‌نزیسته رو مزه مزه کنی ولی دیر شده.یه ضرب‌مثل چرتم‌ داریم‌ اب که از سر گذشت دیگه فرفی نداره چی بشه. مزخرفه من دوست دارم‌به عنوان قهرمان بمیرم تا یک قربانی.
اگر به خ ا و فیلم دیدن ادامه بدی،
 دیگه خودتو از یه جایی به بعد نمیشناسی.پورن اتش درونت رو خاموش میکنه لبخند رو از چشمات میگیره و رنگ رو از زنگیت میبره بدون مردم زمان زیادی تلف میکنند به امید "لحظه درست انجام یک کار" زندگی مسابقه عصر جدید نیست و قهرمان ها هم‌یک روزه متولد نمیشن پس‌منتظر فردا نباش تو فقط امروزو داری یا با شرایط الان باید بگم‌تو فقط همین لحظه رو داری...
 اگرتو همچنان به پورن دیدن ادامه بدی،کم کم حس میکنی از بقیه از زندگی کردن تجربه کردن عقب افتادی،شاید دوستت رو ببینی که با استعداد و محیط خیلی بدتر خیلی ولی مدیریت خویشتن و  انضباط بیشتر به جایی رسیده که ارزوته،  در حالی که تو دنبال اینی اینبار با کدوم کتگوری‌ و دسته بندی پورن نگاه کنی و برای یک بار دیگه رویاتو به قتل برسونی،
اگه همچنین به اعتیادت ادامه بدی
روی رابطتت با خانوادت و دوستات اثر میزاره. حتی واکنش غریبه ها و وایبی که بهت میدن منفی تر میشه مردم به بهت مشتاقانه پاسخ نمیدن و ارتباط گرمی باهات ندارند و نمیخوان تو جمعشون باشی.
اگه به این کار ادامه بدی معنای زنگیت کم کم بی رنگ میشه و دیگه هیچ لنگری نداری تا باهاش تو طوفان ها دووم‌ بیاری چون حالت بی دلیل به خاطر به هم‌خوردن بیوشیمی مغزت بده و دنیا رو تاریک میبینی در حالی که واقعن تاریک‌نیست تو شمعتو خاموش کردی و نزاشتی بهت نور بده
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
من چون دخترم کمتر توی این مورد تجربه دارم و هیچ وقت حالت اعتیاد به پورن پیدا نکردم اما تنها چیزی که میتونم بگم اینه که حماقت محضه 
کوچکترین سودی نداره  و خیلی خیلی اثرات منفیش از خ.ا بیشتره
متاسفانه کاملا مغز رو یک برده جنسی میکنه که تنها چیزی که میتونه بهش توجه کنه مسائل جنسیه و تجربه من این شکلی بود که بعد از ۲۰۰ روز پاکی ذهنم پاک شد و تونستم بلخره روی جنبه های دیگه زندگیم تمرکز کنم
وگرنه همش صحنه های پورن توی مغز آدم رژه میره و خیلی احساس بدیه 117
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
کاش   ......

قبل از  اینکه  این سایتها  و  ..... مغزمونو  پر میکردن  و مسیر غلط نشون میدادن 

یه پدر و مادر اگاه  داشتیم  که جای محدودیت  جای  دعوا  جای تهدید که  اگ به پسر نگاه کنی فلانت میکنم  اگ بری بیرون میکشمت و ..... 
از راه صحیح  یاد میدادن  بهمون اگاهمون میکردن 
البته  که خودشونم  بلد نیستن  و
اولین  رابطشون شب عروسی بوده  و سن کم ازدواج کردن  و این واقعا فاجعس .... 
و  رابطه  جنسی و ...... هیچ  اطلاعی  ندارن    فقط وقتی اسمش اومده  بهمون  گفتم  واعی  ساکت شو واعی چشم سفید  چقد پررویی  حیا نداری  !!! 
یه جوری برخورد کردن   که   ما ازش ترسیدیم   با اینکه یه رابطه خوب هم  میتونه ارامش بده هم  لذت  هم  بدنتو بشناسی  و کلی چیز دیگ   
اما  من متاسفم از اینکه  تو یه همچین جامعه  ای زندگی میکنم . 

و اگر میبینم  که پسر بچه ۱۳ یا ۱۴ ساله  یا دختر بچه کم سن   خیلی کم سن تر  از سر بی تجربگی  و کنجکاوی  و‌.... وارد این سایتها میشه و کمکی نمیگیره  این تقصیره  من بزرگتره  که خواهر یه همجین برادر یا خواهریم  چون  من  از اون  بزرگتر بودم و اگاهش نکردم کمکش نکردم   خودم  یه کتابم راجب نیازهای جنسی نخونده بودم و حرفی برا گفتن  نداشتم .
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
خوب ما معتادیم، بله هر کس خ.ا کُند، معتاد است
و
موادهای ما هم زیادن و ارزان و ارزان، یه بسته اینترنت
صبح‌ها...
،
سایت هرزه نگار، هر کس سراغ این مواد سر بزند
خودش را معتاد چهارتا عکس و فیلم برهنه می‌کُند
که در حال رابطه جنسی هستند چه به صورت عکس و فیلم و ....
,
راه ترکش، حذف فیلترشکن نیست، چرا نیست؟
چون اگه حذفش کُنی، سر رفتن به سایت های
فیلتر سراغ سایتهای هرزه میروی...
۹۰ درصدتون میروید...
.
راه ترکش، شکستن گوشی نیست...
استفاده نکردن از گوشی نیست...
بلکه
یه برنامه کم دیدن و کمتر دیدنشه تا ولش کُنی...
،
فکر نکن بتونی جلوی این عادت هرزه دیدن رو
به راحتی و چندماهه بگیری، الاقداً ۶ ماهه، تازه شروع
ندیدنشه و چندسال برای همیشه ندیدنشه
، از اول، یه برنامه بریز که کمتر ببینیش و کمتر تر کُنی دیدنشو....
^^^
محدود کردن یه لحظه از هر چیزی، نتیجه عکس می‌دهد.

همه افرادی که باعث خ.ا ما میشوند
دشمن خونی ما هستند.

.
در برابرشون بی رحم باشید و
 بی رحمانه ترکشون کُنید.

.
بی رحم باااش
...
خ.ا شوخی نیست
...
نابودی زندگیته...
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 9، 18:04)یا باب الحوائج نوشته است: [ #پورنوگرافی ]

یه سری افراد خودشونو گول میزنن که خودارضایی باعث افزایش تمرکز میشه

اما این کاملاً غــلــط هست Esteghfar

در مغز شما با هر بار دیدن فیلم پورن
ترشح تستسترون، دوپامین و اکسی توسین افزایـش پیدا می‌کنه
 همین باعـث خسـتگی مغز میشه.
 بنابــراین به حافـظه و خصوصاً به تمـرکـز آسیب می رسونه

می‌دونی چرا برای چندین دقیقه و چندین ساعت اولیه میشه، چون خ.ا که انجام بشه، مغز از دست افکار قبل خ.ا خلاص شده و فکر دیگه‌ای نیست در مغز،  و راحت تر یاد می گیره.
،
وقتی یه روز گذشت، مغز دوباره درگیر شده و چون خ.ا انجام شده، باعث کم شدن یادگیری میشه و این چندین روز ماندگاره.
همه افرادی که باعث خ.ا ما میشوند
دشمن خونی ما هستند.

.
در برابرشون بی رحم باشید و
 بی رحمانه ترکشون کُنید.

.
بی رحم باااش
...
خ.ا شوخی نیست
...
نابودی زندگیته...
 سپاس شده توسط
(1401 خرداد 22، 19:05)yekpesar نوشته است:
(1400 ارديبهشت 9، 18:04)یا باب الحوائج نوشته است: [ #پورنوگرافی ]

یه سری افراد خودشونو گول میزنن که خودارضایی باعث افزایش تمرکز میشه

اما این کاملاً غــلــط هست Esteghfar

در مغز شما با هر بار دیدن فیلم پورن
ترشح تستسترون، دوپامین و اکسی توسین افزایـش پیدا می‌کنه
 همین باعـث خسـتگی مغز میشه.
 بنابــراین به حافـظه و خصوصاً به تمـرکـز آسیب می رسونه

می‌دونی چرا برای چندین دقیقه و چندین ساعت اولیه میشه، چون خ.ا که انجام بشه، مغز از دست افکار قبل خ.ا خلاص شده و فکر دیگه‌ای نیست در مغز،  و راحت تر یاد می گیره.
،
وقتی یه روز گذشت، مغز دوباره درگیر شده و چون خ.ا انجام شده، باعث کم شدن یادگیری میشه و این چندین روز ماندگاره.

البته همین میزان از تمرکز  بعد از خ.ا هم همیشه پایدار نیست توی بلند مدت بدن یه حالتی پیش میاد واسش که برای اینکه به حالت طبیعی خودش بخواد برگرده نیاز به تقویت  بیشتری پیدا می‌کنه به مرور سیستم تقویت و اینکه بدن به حالت عادی خودش برگرده قوی تر  میشه تر میشه به قول معروف بدن نسبت به اون اشباع میشه و برای اینکه بتونه اون سطح از دوپامین مورد نیاز را تامین کنه نیاز داره به دوز شدید تر از اون محرک داره فاجعه همین جا اتفاق میوفته پس بهتره از همین اول جلوی اون گرفته بشه و تحت کنترل باشه همه چیز تا اسیر این سیستم نشیم واقعا ته این داستان چیزی جز ویرانی وجود نخواهد داشت
[quote pid='603929' dateline='1655053095']

البته همین میزان از تمرکز  بعد از خ.ا هم همیشه پایدار نیست توی بلند مدت بدن یه حالتی پیش میاد واسش که برای اینکه به حالت طبیعی خودش بخواد برگرده نیاز به تقویت  بیشتری پیدا می‌کنه به مرور سیستم تقویت و اینکه بدن به حالت عادی خودش برگرده قوی تر  میشه تر میشه به قول معروف بدن نسبت به اون اشباع میشه و برای اینکه بتونه اون سطح از دوپامین مورد نیاز را تامین کنه نیاز داره به دوز شدید تر از اون محرک داره فاجعه همین جا اتفاق میوفته پس بهتره از همین اول جلوی اون گرفته بشه و تحت کنترل باشه همه چیز تا اسیر این سیستم نشیم واقعا ته این داستان چیزی جز ویرانی وجود نخواهد داشت
[/quote]

سلام ببخشید دوپامین کلا بده؟
راه حلال و بی ضرر هم داره دوپامین ترشح بشه؟
نقل قول: سلام ببخشید دوپامین کلا بده؟

سلام داداش جان 
نه عزیز دل دوپامین مربوط میشه به هورمون لذت و بدنت وقتی کاری انجام بدی که ازش لذت ببری این هورمون را ترشح می‌کنه مثلا وقتی ورزش می‌کنی و بعد از ورزش شاد و سرحال میشی اون شادی باعث و بانیش همون هورمون دوپامین هست یا وقتی غذا میخوری چون به گرسنگی پاسخ داده شده و به نوعی به بدنت پاداش داده شده هورمون دوپامین ترشح شده و تو از غذایی که میخوری لذت میبری 
کلا دوپامین توی سطح بدن به طور خودکار ترشح میشه ولی اگه تعادلشو با رفتار هامون بهم بزنیم باید با تغییر سبک زندگی و تغییر رفتار درستش کنیم 
البته اگه خیلی حاد باشه پزشک دارو تجویز می‌کنه ولی سرخود نباید مصرف کنی داروش را
(1401 آبان 9، 21:10)New fighter نوشته است:
نقل قول: سلام ببخشید دوپامین کلا بده؟

سلام داداش جان 
نه عزیز دل دوپامین مربوط میشه به هورمون لذت و بدنت وقتی کاری انجام بدی که ازش لذت ببری این هورمون را ترشح می‌کنه مثلا وقتی ورزش می‌کنی و بعد از ورزش شاد و سرحال میشی اون شادی باعث و بانیش همون هورمون دوپامین هست یا وقتی غذا میخوری چون به گرسنگی پاسخ داده شده و به نوعی به بدنت پاداش داده شده هورمون دوپامین ترشح شده و تو از غذایی که میخوری لذت میبری 
کلا دوپامین توی سطح بدن به طور خودکار ترشح میشه ولی اگه تعادلشو با رفتار هامون بهم بزنیم باید با تغییر سبک زندگی و تغییر رفتار درستش کنیم 
البته اگه خیلی حاد باشه پزشک دارو تجویز می‌کنه ولی سرخود نباید مصرف کنی داروش را

سلام داداش عزیزم
ممنونم چقدر خوب توضیح دادی
پس از فردا ورزش....
من با خوندن هم لذت میبرم
لطف کردی  53
هرزه نگاری ؛ قاتل  تمرکز + توجه  مصرف کننده هاش هست .

راستش رو بخوایید من  خیلی به هوش اعتقاد ندارم . پادکست های روانپزشک های سطح اول سواد، رو هم که گوش می‌کردم ، واقعا از منظر علمی تعریفی برای هوش وجود نداره که برا همه پذیرفته شده باشه و یا قابلیت اندازه گیری داشته باشه . 

بنظر من تو هر زمینه ای ، دقت ، تمرکز ، توجه ، پشتکار و ( مدت زمان تمرین سنجیده ) هست که آدم ها رو موفق و خیلی خاص میکنه . 

هرزه نگاری و اعتیاد به چنین محتوا هایی به هیچ عنوان اجازه تمرکز و توجه عالی رو نمیده . و همیشه ما رو از ظرفیت و عملکرد واقعیمون دور نگه می‌داره. 

کاش بدونیم چه پتانسیل هایی داره این انسان ... کاش بخاطر اعتیاد به تامین سریع دوپامین  نسخه ی ضعیف و مسخره از خودمون نمونیم . 

ترک هرزه نگاری = اولین گام برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودمون .

ابن گام کافی نیست برای رشد و پیشرفت واقعی . ولی ضروریه .
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان