عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سبحان الله و الحمد الله و لا اله الاّ الله و الله اکبر

خدایا ب حق این اذان ، آبروی ما رو حفظ کن . تنهامون نذار .کمک کن همونی بشیم ک تو میخوای . خدایا هیچکسی رو تو تنگنا نذار . ما خیلی بهت مهتاجیم : )
خیلی بهت محتاجم..
 سپاس شده توسط
خدایا من سرقولم میمونم ولی تو بهم آرامش بده ،قلبم آروم باشه .ذهنم آروم باشه .
تو کمک کن من میشم همونی ک قولش و دادم .
یا صاحب اذان مارو از گناه دور نگه دار ، نذار آدم های بدی بشیم ،مارو شرمنده ی خانوادمون نکن ‌.
خدایا بیشتر از هرموقعی بهت نیاز داریم ‌.
خیلی محتاجیم ب حضورت ،ب اینکه دستی بکشی رو سرمون .خدایا مارو محتاج بنده هات نکن ‌. خدایا هرکسی کمکی نیاز داره تنهاش نذار .
خدایا مریض هارو شفا بده .
نذار کنترل احساساتمون از دستمون خارج بشه و خشم مارو جلو ببره .
خدایا دلم آروم نیست ،تنهام ..خیلی بهت نیاز دارم .بیشتر از هرزمانی دلم میخواد حست کنم .
تو رو قسم ب این وقت اذان تنهامون نذار .
همین الان حضوری میام برای صحبت باهات ،چ راهی بهتر از نماز اول وقت ن ؟! : )
[تصویر:  CD7NIWRh9bm.jpg]
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام تاج سر Khansariha (8)
من برگشتم Khansariha (8)
بی نهایت ممنون که از اون مهرهای تیره بختی برام نزدی Khansariha (8) .
بسی تشکرات ویژه قشنگم. واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم. بی نهایت ممنونم قشنگم Khansariha (8)
دو تا آجر خاکستری پررنگ دارم. میدونم چیز قابل داری نیست. ولی گفتم دست خالی نیام زشته. یه جور بیام حداقل امیدی به حرفام باشه.  Khansariha (8)
خلاصه برگشتم. همه نق زدنام همه عصیانیتام همه لوس بودنام را قبول کن خواهشا. فقط بگذار پیشت باشم که سخت دل تنگم. دلم تنگه برای لحظه های سختی که یا اقتدار رد کردم چون میدونستم خدا را دارم. دلم تنگه. برای همه چی دلم تنگ شده.  Khansariha (8)
خدای قشنگم خیلی خیلی دوستت دارم Khansariha (8)
بسی شرمنده و پشیمونم. Khansariha (8)
خواهشا قبول کن پیشت بمونم. هر آجری رنگی بگی همون را میارم.  Khansariha (8)
رو جفت چیشام قرآن هم اضافه میکنم. Khansariha (8)
دوستت دارم خدا. نگاهت را ازم نگیر. به کانون وصلم کن. از اونجا دورم کن. بگذار پیش خودت بمونم.  Khansariha (8)
دعا میکنم بنده خوبی بشم. دعا میکنم تهش ته ته تهش تو همون راهی باشم که خودت میخوای.  Khansariha (8)
میدونم هستی. فقط منو یادت نره. Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
«علی اصغر» بودی،
اما دلت بزرگ بود
گام هایت بلند بود ـ برای عروج به ملکوت ـ
خدا خواست تو بیایی
ـ درست، لحظه ای که تاریخ، در آستانه یک اتفاق سرخ بود ـ
و تو اتفاق افتادی
نگاه سبزت را روانه چشم اندازی سرخ کردی
و چشم به راه یک روز ماندی؛
سلام و درود بر پروردگار آسمان ها و زمین 
پروردگاری که دستگیر من است 
من همواره در سایه ی لطف و کرمت قرار دارم .
و به تو اعتماد دارم .
و مطمئنم که همواره هوایم را داری .
پروردگارا 
دوستت دارم♥♥
آمده ام، آمدم ای شاه پناهم بده
خط امانی ز گناهم بده
ای حرمت ملجأ درماندگان
دور مران از در و راهم بده
ای گل بی خار گلستان عشق
قرب مکانی چو گیاهم بده
لایق وصل تو که من نیستم
اِذن به یک لحظه نگاهم بده
ای که حَریمت به مَثَل کهرباست
شوق وسبک خیزی کاهم بده
تاکه ز عشق تو گدازم چو شمع
گرمی جان سوز به آهم بده
لشکرشیطان به کمین من است
بی کسم ای، شاه پناهم بده
از صف مژگان نگهی کن به من
با نظری، یار و سپاهم بده
در شب اول که به قبرم نهند
نور بدان شام سیاهم بده
ای که عطا بخش همه عالمی
جمله ی حاجات مرا هم بده
سلام Kool  4chsmu1
خدا من که دم به دقیقه باهات حرف میزنم. Hanghead وسوسه دارم وگرنه اینجا نمیومدم. Hangheadحرفام زیاده واقعا Hanghead
به من چه. من که حرف نمیزدم. باز بقیه ها اصرار کردن دعا کردن تو کاری کردی من حرف بزنم. حالا هم کلی حرف دارم. اونا که گوشی برای شنیدن ندارن. آدما زود خسته میشن از حرفا. ولی خو دل من خسته نمیشه. بقیه دعا کردن من حرف بزنم ولی حوصلم را ندارن. فقط خودت قشنگم Khansariha (63) فقط خودت منو میخوای من نیز فقط واسه خودت. دیگه همه حرفام واسه خودت. اینم پیداش کردم دوسش داشتم. از طرف من به خدا

[تصویر:  VID_20210511_154221_507.gif]
خدا زیارت عاشورا را شروع کردم. کمکم کن بتونم ادامه اش بدم Khansariha (8) عاشق اون قسمتشم که سجده داره. آخرش را خیلی دوست دارم 317
برای همه چی ممنونم قشنگم Khansariha (8) منو یادت نره خدا Khansariha (8)Hanghead
Hanghead خدا. یه چی هست و خودت میدونی چیه. 
Hanghead چشم انتظاری سخته
Hanghead خیلی استرس دارم
Hanghead توکل به خودت
Hanghead هر چی تو بگی
Hanghead فقط اگر قراره سخت بشه خودت صبرشم بده خواهشنی من دیگه نمیتونم
Hanghead اگر هم قراره آسون بشه. میشه زودتری آسون بشه. مرسی 317
Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8) Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خدایا شکرت که زنده ام و فرصت زندگی کردن دارم53
خدایا شکرت که میتونم ازت شکرگذاری کنم53
خدایا شکرت که سالمم53
خدایا شکرت که امروز زودتر از خواب پا شدم53
خدایا شکرت که دوباره برگشتم به سمت خودت واسه شکرکردن نعمت هات53
خدایا شکرت که به هدفم رسیدم53
مهدی جان

من گناه نمیکنم برای اینکه بتونم جمال تو رو ببینم 

من گناه نمیکنم برای اینکه تو با گناه نکردن من لبخند میزنی

من گناه نمیکنم برای اینکه دعای تو توی گناه نکردن منه

من گناه نمیکنم برای اینکه تو با گناه نکردن من دلخوشی پیدا میکنی

وقتی گناه میکنم ناراحت میشی

وقتی گناه میکنم دلت غم میگیره

وقتی گناه میکنم ، از چشمت میفتم 

ولی وقتی گناه نمیکنم احساس میکنم خنده روی حجت خدا ایجاد کردم

مهدی جان ، کمکم کن
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
خدایا خودت ک میبینی میدونی میشنوی .. خودت برامون خیر بیار . 
ما بندت هستیم ، هرقدر بد و نانجیب و گناهکار ولی ته تهش تو تو دلمون هستی . پس ما رو ب حال خودمون رها نکن . خدایا ما رو تنها نذار : )
شرمندتم ک اینهمه بدم ..من تلاش میکنم ک بهتر بشم خدا . خودت شاهدی .

«یا عُدَّتی عند شدَّتی یا رجائی عند مصیبتی یا مونسی عند وحشتی» 

اى ذخيرهٔ من هنگام سختى، اى اميد من هنگام مصيبت، اى مونس من هنگام ترس و وحشت

آسان کن برما رسیدن به آنچه ارزومندیم.
 سپاس شده توسط
خدایا ب وقت همین اذان رحم کن ب زندگیمون و بندگیمون . کمکمون کن ب راه راست برگردیم . حواست بهمون باشه خدا  Hanghead
 سپاس شده توسط
اذان شروع شد ، خدایا حواست هست ؟

بنده هات و دریاب . خدایا ما آدم ها وحشتناکیم .
امروز من پشیمونم . خودت میدونی از چ ...تردید داشتم ولی چیکار کنم ک شدم همرنگ جماعت .

خدایا ب وقت همین الله اکبر اذانت بیخیالمون نشو.

خدایا کسانی ک بچه ندارن اولاد صالح بده ، کسانی ک تو فشار و قرض و بدهی هستن کمک کن ، خدایا بهمون انسانیت بده . نذار بریم ب بیراهه . مریض هارو شفا بده خدا .

خدایا همه کسانی ک فوت کردند مورد رحمت قرار بده و بهمون رحم کن .

من خیلی افتضاحم میدونم ، خیلی ناامید کنندم . ...
 سپاس شده توسط
خدایا ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

خیلی پررو هستم ن ؟؟؟؟ خیلی بدم خودمم میدونم . خیلی گناهکار و بی عرضه ....
چ بگم ک خیلی شرمندتم ...
حواست بهم باشه خدا  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان