امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

سلام 
نیوفایتر ۱۱مهر 
۲۰روز دوستی با کتاب 
کتاب های کیمیاگر و مغازه خودکشی را تموم کردم و دارم دنیای سوفی و نیمه تاریک و صد سال تنهایی را میخونم 
ریتم مطالعم کند شده فک میکنم هیجانش خوابیده ولی خب سعی میکنم همینو حفظش کنم کتاب صد سال تنهایی از همشون واسم سخت تره اسم کارکتر هاش گیج کننده هست تا حالا نتونستم باهاش ارتباط بگیرم فکر میکنم یکم زود انتخاب کردمش به عنوان کسی که اصلا کتاب خون نبود دنیای سوفی سخت شده باید دوبار بخونم تا بفهمم چی میگه ولی خب قابل درکه واسم و دوستش دارم نیمه تاریک هم رمان خیلی خوبیه خیلی سخت نیست نکات خیلی خوبی را گفته که میتونیم اگه یه روز خواستیم ازدواج کنیم قبلش از مشکلات بعدش بیشتر بدونیم 
مغازه خودکشی پایان خیلی غم انگیزی داشت فکر میکردم شخصیت مثبت داستان واقعا شاد زندگی می‌کنه ولی انگار غمش از همشون عمیق تر بود 
کیمیاگر هم کتاب واقعا خوبیه شاید دوباره خوندمش بعدا ولی انگار وقایع داستان توی زندگی منم تکرار میشه  4

واقعیتش من دوست ندارم کتاب هایی که میخونم زود تمومشون کنم 4chsmu1 برای همین آروم آروم میخونم سر حوصله ولی انگار جای خالی بزرگی را پر می‌کنه توی زندگیم یه جورایی انگار باهام حرف میزنه و همین جذابشون می‌کنه
سلام Confetti
روژان/۲آبان/۲روز دوستی با کتاب/آنشرلی جلد۵
(1401 آبان 1، 22:11)rozhan نوشته است: سلام
منم میخوام در این چالش شرکت کنم.
الان درحال مطالعه جلد ۵ آنشرلی هستم.کتابخون قبلا نبودم .چندماهه دارم پیوسته میخونم.دوست دارم اینجا اعلام کنم انگیزه بگیرم.
روژان/۱ آبان/۱روز دوستی با کتاب

سلام خوش اومدید  49-2

(1401 آبان 1، 23:34)New fighter نوشته است: سلام 
نیوفایتر ۱۱مهر 
۲۰روز دوستی با کتاب 
کتاب های کیمیاگر و مغازه خودکشی را تموم کردم و دارم دنیای سوفی و نیمه تاریک و صد سال تنهایی را میخونم 
ریتم مطالعم کند شده فک میکنم هیجانش خوابیده ولی خب سعی میکنم همینو حفظش کنم کتاب صد سال تنهایی از همشون واسم سخت تره اسم کارکتر هاش گیج کننده هست تا حالا نتونستم باهاش ارتباط بگیرم فکر میکنم یکم زود انتخاب کردمش به عنوان کسی که اصلا کتاب خون نبود دنیای سوفی سخت شده باید دوبار بخونم تا بفهمم چی میگه ولی خب قابل درکه واسم و دوستش دارم نیمه تاریک هم رمان خیلی خوبیه خیلی سخت نیست نکات خیلی خوبی را گفته که میتونیم اگه یه روز خواستیم ازدواج کنیم قبلش از مشکلات بعدش بیشتر بدونیم 
مغازه خودکشی پایان خیلی غم انگیزی داشت فکر میکردم شخصیت مثبت داستان واقعا شاد زندگی می‌کنه ولی انگار غمش از همشون عمیق تر بود 
کیمیاگر هم کتاب واقعا خوبیه شاید دوباره خوندمش بعدا ولی انگار وقایع داستان توی زندگی منم تکرار میشه  4

واقعیتش من دوست ندارم کتاب هایی که میخونم زود تمومشون کنم 4chsmu1 برای همین آروم آروم میخونم سر حوصله ولی انگار جای خالی بزرگی را پر می‌کنه توی زندگیم یه جورایی انگار باهام حرف میزنه و همین جذابشون می‌کنه

داداش یه چهار رساله هم میخوندی تکمیل بود 4
 منم چندوقته دوست ندارم کتاب تموم شه برای همین اصلا شروعش نمیکنم 65
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
نقل قول: داداش یه چهار رساله هم میخوندی تکمیل بود [تصویر:  4.gif]
 منم چندوقته دوست ندارم کتاب تموم شه برای همین اصلا شروعش نمیکنم [تصویر:  65.gif]
Khansariha (13) 
نه خدایی انقد قیمت کتاب گرونه خب دلم نمیاد زود تمومشون کنم 4chsmu1 کتاب خونه هم انقد کتاباشون داغون شدن اصلا دلم نمیاد دست بزنم بهشون انگار از جنگ برگشتن کتاباشون این چند تا کتابی که گفتم تو اون پست انقدر سالم و تمیز نگهشون داشتم کیف میکنم 65 انگار تازه رفتی خریدیشون
سلام
روژان/۳آبان/۳روز دوستی با کتاب/جلد ۵ آنشرلی رو به اتمام هست. Khansariha (69)
امروز رفتم کتابخونه 
مدرسه رو دور زدم Gigglesmile
هی تست زدم
تا اینکه گفتم برم کتاب خونه رو قفسه هاشو نگاه کنم
دیدم همه عوض شدن!!
چقدر کتابای جدیدی اضافه شدن
اخرش ک تست و درس تموم شد
چند تا نگاه کردم
دیدم عهه ژان کریستف رومن رولان
برداشتم چند صفحه خوندم خوشم اومد 

چقدر خوب بود  Hanghead

فقط چون نزدیک کنکور هستم نمیتونم بخونم
سلام

حنیفا/ 3 آبان / 2 روز دوستی با کتاب/ ارجنامه انسان 
گفته های امام موسی صدر درباره وحدت Khansariha (56)
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سلام
روژان/۴آبان/۴روز دوستی با کتاب
سلام

حنیفا/ 3 آبان / 3 روز دوستی با کتاب/ ارجنامه انسان

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

.پارادوکس. / 5آبان / 1 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع
سلام
روژان/۵ آبان/۵ روز دوستی با کتاب/جلد ۶ آنشرلی 4chsmu1
یا باب الحوائج/27فروردین/156روز اشتی با کتاب [تصویر:  khansariha (56).gif]

خداوند خیر بدهد به سرپرستان زحمتکش [تصویر:  ehteram.gif]
ممنون از زحمات شما [تصویر:  303.gif]
خدایا شکرت [تصویر:  Gol.gif]
 سپاس شده توسط
سلام

حنیفا/ 3 آبان / 4 روز دوستی با کتاب/ ارجنامه انسان

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

با سلام 
اگه میشه منم میخوام توی این چالش شرکت کنم.
گمنام ۶/۱ آبان/۱روز دوستی با کتاب  53
۱۴۰۱/۱۰/۵ ۱۸:۵۴
یک تاریخ به یاد ماندنی ...))
سلام
روژان/۶ آبان/۶ روز دوستی با کتاب

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان