امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

سلام شبتون بخیر

دوستان کتاب کوچ لبخند و آس و پاس در لندن و پاریس رو بهتون پیشنهاد میدم
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
.پارادوکس. / 5آبان / 20 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع - سمفونی مردگان -نشسته در نظر - روانشناسی خستگی
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 5، 23:22).پارادوکس. نوشته است: .پارادوکس. / 5آبان / 20 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع - سمفونی مردگان -نشسته در نظر - روانشناسی خستگی

سلام داداش عزیز

راجع به کتابهات توضیحاتی میشه ارائه کنی؟
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
سلام دوستان کتابخوان من

لطفا هر کتابی را که میخوانید سعی کنید مطالب مهمش را یادداشت کنید و عمل کنید و با ما هم در میان بگذارید تا درباره اش بحث کنیم و راه های تازه را هم کشف کنیم که چگونه میشود آدم بهتری باشیم...از مدیران سایت و سرپرستان خواهش میکنم که جوایزی در نظر بگیرند تا اشتیاق مخاطبان فراهم شود
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
به عنوان بنیانگذار این پروژه 4chsmu1 شروع میکنم:
دکتر وین دایر در کتاب خود مقدس شما گفته
آفرینش هر چیز در جهان فیزیکی بستگی به نوع توجهی دارد که بر آن گذاشته میشود.توجه را بردارید و آفرینش را تغییر دهید
دکتر در این جملات گفته که ایجاد کردن عادت رو به آفرینش عادت تغییر بدیم.منظور او این بوده که وقتی چیزی آفریده میشود که بدان توجه شود.بنابراین میشود برای عوض کردن یا تغییر دادن آن(اگر بد باشد) باید توجهمون رو از اون آفرینش برداریم تا تغییر داده باشه
به عبارتی مهندسی معکوس میکنیم..به جای تلاش بیجا انرژی کائنات را درخودمان جمع کنیم و سعی داشته باشیم که از توجه کردن به آن آفرینش بد دست برداریم و آن راتغییر بدیم...بعد که تغییرش دادیم دواره توجه میکنیم و آفرینش جدیدی رو شروع میکنیم...
منتظر نظرات و حمایتهای مدیران و سرپرستان هستم
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
سلام
روژان / ۱ آبان / ۳۵ روز دوستی با کتاب/ جلد ۸ آنی
(1401 آذر 6، 15:49)muhammadali1964 نوشته است:
(1401 آذر 5، 23:22).پارادوکس. نوشته است: .پارادوکس. / 5آبان / 20 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع - سمفونی مردگان -نشسته در نظر - روانشناسی خستگی

سلام داداش عزیز

(1401 آذر 6، 23:02)muhammadali1964 نوشته است: سلام دوستان کتابخوان من

لطفا هر کتابی را که میخوانید سعی کنید مطالب مهمش را یادداشت کنید و عمل کنید و با ما هم در میان بگذارید تا درباره اش بحث کنیم و راه های تازه را هم کشف کنیم که چگونه میشود آدم بهتری باشیم...از مدیران سایت و سرپرستان خواهش میکنم که جوایزی در نظر بگیرند تا اشتیاق مخاطبان فراهم شود

سلام 
تو همین انجمن کتابخانه تاپیکی داریم به اسم تو بگو چه کتابی بخونم؟ که مخصوص همین موضوعه 53258zu2qvp1d9v
دوستان کتابهایی که خوندن و به نظرشون مفید و جالب بوده رو اونجا معرفی میکند تا بقیه هم استفاده کنند  Smiley-talk002 
میتونیم یه قانون بذاریم که هر کس کتابی رو معرفی کنه به تعداد افرادی که اون کتاب رو بخونن بهش اعتبار بدیم 128fs318181
اگه ایده دیگه ای تو ذهنت هست حتما بگو 49-2
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام...خیلی عالیه
ممنون که اطلاع رسانی کردید...
نه خواهش میکنم...ایده ی خوبیه
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
.پارادوکس. / 5آبان / 21 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع - سمفونی مردگان -نشسته در نظر - روانشناسی خستگی

سلام داداش عزیز

سلام . ممنون به خاطر توجهتون . 
من خانم هستم  53
عذرخواهی میکنم از دوستان حاضر در این بخش ، ترجیحم این بود که بعد از پایان کتابها در بخش مربوطه در موردشون بنویسم ، به همین دلیل توضیحی ننوشتم . 

• کتاب ذهن حواس جمع کتابی در زمینه روانشناسی هست ، بسیار کتاب خوب و روانی هست . نوشته نیر ایال و ترجمه خانم فاطمه علی پور تنگسیری . این کتاب شامل بخش هایی هست که در ابتدا در مورد عوامل حواس پرتی بحث میکنه و سپس با واکاوی به حل مسائل میپردازه . شامل تمرین های واقع بینانه و قابل انجام هست . 
  • سمفونی مردگان و نشسته در نظر دو رمانی هستند که مطالعه میکنم . 
  • روانشناسی خستگی نوشته رابرت هاکی ، ترجمه فرح بخت ساسانیان و از انتشارات ارجمند هست . البته در حال حاضر به صورت صوتی پیگیری میکنم . همینطور که از اسم کتاب پیدا هست در مورد خستگی و مسائل مربوطه نوشته شده . 
(1401 آذر 7، 19:24).پارادوکس. نوشته است: .پارادوکس. / 5آبان / 21 روز کتابخوانی = ذهن حواس جمع - سمفونی مردگان -نشسته در نظر - روانشناسی خستگی

سلام داداش عزیز

سلام . ممنون به خاطر توجهتون . 
من خانم هستم  53
عذرخواهی میکنم از دوستان حاضر در این بخش ، ترجیحم این بود که بعد از پایان کتابها در بخش مربوطه در موردشون بنویسم ، به همین دلیل توضیحی ننوشتم . 

• کتاب ذهن حواس جمع کتابی در زمینه روانشناسی هست ، بسیار کتاب خوب و روانی هست . نوشته نیر ایال و ترجمه خانم فاطمه علی پور تنگسیری . این کتاب شامل بخش هایی هست که در ابتدا در مورد عوامل حواس پرتی بحث میکنه و سپس با واکاوی به حل مسائل میپردازه . شامل تمرین های واقع بینانه و قابل انجام هست . 
  • سمفونی مردگان و نشسته در نظر دو رمانی هستند که مطالعه میکنم . 
  • روانشناسی خستگی نوشته رابرت هاکی ، ترجمه فرح بخت ساسانیان و از انتشارات ارجمند هست . البته در حال حاضر به صورت صوتی پیگیری میکنم . همینطور که از اسم کتاب پیدا هست در مورد خستگی و مسائل مربوطه نوشته شده . 
سلام ..آهان باید میفهمیدم..به هر حال خوشبختم از آشناییتون
خیلی ممنون از ارائه تون
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام.
X روز رفاقت با کتاب 39
ستاره ها چیدنی نیستند. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
رزا/ 11 آبان/ 6 روز دوستی با کتاب (وقتی اضطراب حمله میکند)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
سلام  303

وقت بخیر 

محسنین  / ۱ روز دوستی با کتاب / ۸ آذر /مرگ ایوان ایلیچ 

تولستوی بی نظیره khodahafez

NEW
سلام
muhammadali1964
3آذر1401
5روز دوستی با کتاب
خود مقدس شما را تمام کردم
در 21 روز زندگی ات را تغییر بده
کوچ لبخند
خانواده گرانت در دریا
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
خانواده گرانت در دریا داستانی خنده دار در مورد خانواده ای هستش که با هم مشکل دارن و زیاد نمیخوان ک ه همو قبول کنن و ...
امیدوارم بتونید تهیش کنید و اگه دوست داشتید بخونید
دفعه بعدی من درس گرفتم

محمد علی کلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان