عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

عاشق فاطمه زهرا /۱۵۴ روز دوستی با کتاب
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۵۳ روز 
مسجد پروانه/جی ویلو ویلسون
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام کتابخون های عزیز   53
رها Y / 
۴ روز / خجالت نکش دختر
عارفه/ ۵۴ روز 
این سوی چهره ها
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام دوستان
رها Y / 
۵ روز / خجالت نکش دختر

امشب خیلی مقاومت داشتم برای خوندن چون استرس کارهای فردامو دارم ...اما به خودم گفتم بخون ، جواب خیلی از سوال های توی ذهنت اونجا پیدا میشه و شاید فکرت آروم شد ...
مرسی که این محیط و فراهم کردین .. 53
عاشق فاطمه زهرا /۱۵۵ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۵۵ روز 
زندگی خود را دوباره بیافرینید/ مرور

سلام 49-2

رها Y / 
۶ روز / خجالت نکش دختر
عاشق فاطمه زهرا /۱۵۶ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
عارفه/ ۵۶ روز 
چگونه خود با عظمتی بسازیم/دبی فورد/ مرور

سلام دوستان
رها Y / 
۷ روز / خجالت نکش دختر
عاشق فاطمه زهرا /۱۵۷ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام  303

مولانا / ۹۱ روز دوستی با کتاب Khansariha (56) / عرفان مولانا - گلستان سعدی
سلام خسته نباشید اگه چند روز کتاب نخونیم روز ها یقبلیمون صفر میشه؟
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا /۱۵۸ روز دوستی با کتاب

خداحافظی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان