عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

آقا اون مقدمه 1984 که گفتم 14 صفحس خیلی میشه بخوام عکس بگیرم  22 وقتی میخوندم کمتر به نظر میرسید  Khansariha (13)
نقل قول: نتایج کنکور اومد اگه قبول شده بودم اول کاری که انجام میدم میرم کتاب فروشی و هرچقد این سه سال با استرس و کم کتاب خوندم رو جبران می کنم .  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

شما اگه درست یادم باشه گفتید دهمید  65
خیلی مونده تا کنکور  Khansariha (56)

دوست داشتم چند تا نصیحت کنکوری بهتون بکنم اما خب از اون جایی نصیحت های من خیلی دانش آموز پسنده (کلا ضد درس و مدرسس 4chsmu1 )  ترجیح میدم سکوت کنم و با آینده یه نفر دیگه بازی نکنم  Khansariha (13)

خب باید بگم که قصد داشتم خوندن رمان رو ترک کنم ولی واجب شد جز از کل رو حتما بخونم.. بسه دس دس کردن  Khansariha (60)

دعا کنید کتابخونه داشته باشد گرنه باید کتابی با اون هیبت رو رو گوشیم بخونم  117
و با نمره چشم 17 بقیه عمرمو بگذرونم Khansariha (13)
نقل قول: اعتراف می کنم حیفا و کف خیابون یک رو وقتی سنم کم بود خوندم و اولین رمان های امینیتی-ایرانی بودن که خونده بودم . برای همین چیز زیادی ازشون یادم  نیست جز اینکه راجب چه موضوعی صحبت میکردن و اینکه قشنگ بودن..

من فکر کنم حدودا هم سن شما بودم که خوندم  39

من کلااز کتاب ها چیزی یادم نمیمونه  42 فقط حسی که موقع خوندنشون داشتم رو به خاطر میارم
برا حیفا بیشتر هیجان داشتم 
ولی کف خیابون هم هیجان بود هم حرص خوردن بود هم عصبی شدن بود آخرشم که گریم گرفت  4chsmu1 خیلی بیشتر از حیفا با کف خیابون درگیر شدم
نقل قول: سه تا داستانه کوتاه رو توی ی کتاب اورده و خیلی جالبه
یکی از سه داستانش راجب به یه پسر 9 ساله ک توی داعش بود و دختری به اسم وفا که 14 سالش بود و عرب بود.. اینکه پسره وادار به چه کارهایی میشه توی گروه داعش ..
وحشتناکه .. چقد عقب مونده ان .. 

این ها هم از رو واقعیت الهام گرفته شدن؟  Hanghead
من بادبادک باز رو که خوندم اعصابم خورد بود.. اینو که بخونم چی میشه... خوندن این کتاب ها واقعا صبر و تحمل می خواد
مخصوصا این که در مورد بچه هاست..
نقل قول: راجب به داعش اخرین دختر هم خوبه ، البته یه کوچواو مسایل باز گفته شده ولی خب خود کتاب باارزشه.. 

که فکر کنم خونده باشید .

نه نخوندم  Hanghead
کلا خیلی کتاب های این مدلی (مربوط به جنگ و کشت و کشتار اونم بر اساس واقعیت ) نمیخونم Shy
نقل قول: راستی میدونستین اقای حدادپور جهرمی طلبه هستن؟

بله بله  daghighan

قبلا یه مدت مطالب کانالش رو هم دنبال میکردم  
نقل قول: چقد پیگیر .

آن بیست و سه نفر چی؟ [تصویر:  65.gif]

اون رو هم خونده  4chsmu1
نقل قول: خب توی ایران اینجوریه که وقتی یه کتاب نسبتا خوب راجب به یه شخصیت یا اتفاق برجسته نوشته میشه خیلی زود به چاپ انبوه میرسه... دیده بودم کتاب تا 150 دوره

منظورتون رو از نسبتا خوب متوجه نشدم وقتی بعدش گفتید به درد نمیخوردن؟  39
ولی قبول دارم خیلی از کتاب های معروف لیاقتشون همون تیکه ته شدن و رفتن تو جوبه  Lol
نقل قول: کتاب هایی هستن که گرفتم ازشون و کنار گذاشتم .  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

دیدید گفتم اصلا کار سختی نیست  Khansariha (13)
شما هم دستی بر آتشش دارید  4chsmu1
نقل قول: من بر می گردم . شیدایی . معبد زیرزمینی . النا . پادرمیانی . مستوری . 
عالین
و جدا از انتشارات جمکران احضاریه هم برام دوست داشتنی بود .. 
ناقوس ها به صدا در می آیند هم قشنگه.. 
اپلای از خانم شکوریان فرد هم باحال بود..

چه قدر کتاب  22

من به این پست اعتبار میدم وقتی نوشتنم تموم شه 49-2
نقل قول: کتابی که خیلی خیلی مستقیم موضوع رو بررسی کنه دلنشین نیست برام ، بالاخره ما خودمون این معضل اجتماعی رو روزی هزاربار میبینیم . 
ولی این هنر نویسندست که با پیچ و تاب دادن توجه مارو واقعا جلب کنه..
مصداقش کوری .

وای خدا ممنون  317
بالاخره یکی پیدا شد که میفهمه چی میگم 

یه دلیل دیگه برا اعتبار دادن به این پست 

این جور کتاب ها دقیقا مثل اون آدم های رو مخی و نصیحت کنن  که آدم دوست داره با مشت صورتشون رو مورد عنایت قرار بده  4chsmu1

وکوری.. وای خدا
ولی قبول دارید آخرش رو خوب ننوشته بود انگار که سعی داشت زود تمومش کنه و سر و ته قضیه رو هم بیاره  Khansariha (56) از اون روند آهسته و پله ای خارج شد و خیلی سریع پیش رفت تا به هدفش رسید
نقل قول: دیده بودم خواستین کتاب رمان مذهبی معرفی کنن و چیز خاصی مدنظرشون نبود [تصویر:  65.gif] اینقد دوست داشتم بگم ولی ضایع میشد [تصویر:  65.gif] 

همون ها که گفتید رو؟ یا بازم هست؟ 

نه اصلا هم ضایع نمیشد 
نقل قول: کاش یه تاپیک پاسخ به یادداشت های دیگران یا کامنت به یادداشت دیگران داشتیم [تصویر:  65.gif]

تازه الآن خوب شده که آدم میتونه یا خیال راحت پروفایل همه رو چک کنه.. قبلا کانون یه قابلیت داشت که آخرین بازدیدکنندگان پروفایل و همین طور تعداد کل بازدید ها رو نشون میداد  4chsmu1
ما با کلی ترس و لرز پروفایل ها رو میگشتیم  Khansariha (13)
که خب خدارو شکر حذف شد  Khansariha (69)
نقل قول: الان تازه به اسمش فکر کردم ، دقت نکرده بودم منظورش از اقیانوس مشرق امام رضا (ع) بود  [تصویر:  65.gif]
خیلیی خوب و کشش داره
اخر کتاب اینقد یهو تموم شد که چند ثانیه خیره موندم اشک تو چشام جمع شده بود .. ربع ساعتی گذشت تا تونستم اتفاقاتشو هضم کنم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

اگه بخوام حدس بزنم یه اتفاقی برا شخصیت اصلی میفته و امام رضا به کمکش میاد و یا یه جورایی به این نتیجه میرسه که امام رضا آب زندگانیه و زندگی
 جاوید در گرو وصل شدن به ایشونه 
یا یه همچین چیزایی 39
نقل قول: کتابی ارزش خوندن داره که نشه کنارش گذاشت D:

من سعی میکنم کتاب هایی که دوست دارم رو آروم آروم بخونم تا دیر تر مجبور به خداحافظی بشم Hanghead

البته تلاش مذبوحانه ایه 4chsmu1
چون نهایت کارم اینه که برای چند دقیقه کتاب رو میزارم کنار و بالا سرش میشینم و به جلدش خیره میشم  4chsmu1
و بعد باز شیطون گولم میزنه و میرم سراغ ادامه کتاب  Khansariha (13)
نقل قول: راستی برای شهید بابک نوری .

چاپ سیزدهم.. جالبه  39

البته این اونی که من میگقتم نیست نویسنده اون آقا بود
 سپاس شده توسط
سلام
133 روز دوستی با کتاب

بادبادک باز واقعا دردناک بود... 
باورش سخته وقتی ما توب بی دغدغه ترین حالت ممکنیم توی کشور بغل دستمون بچه ها دارن از کمبود پتو بر اثر سرما میمیرن!
و اینکه چقدر طالبان ظالمن .. 
نمیتونستم قبول کنم ادمارو فقط به جرم شیعه بودن بکشن..
وحشتناک بود چطور میتونن سنگسار کنن..
اتفاقی که برای حسن افتاده بود حالم رو بد کرد و اینکه بازم اصف همون بلا رو  پسر حسن ، سهراب بیاره از تحملم خارج بود..
فقط میتونم دعا کنم دیگه این اتفاقا نیوفتن هیچ جا.. 
کاش ظهور نزدیک بشه.. 

کنار بادبادک باز، ابنبات هل دار رو داشتم میخوندم..
چقد سطح دغدغه همجنس های همسن با فاصله مکانی خیلی کم وحشتناک زیاد بود..

خیلی وقت بود بادبادک باز رو گرفته بودم. ولی اینقد حجمش زیاد بود که دوست نداشتم شروعش کنم..
ولی امروز تمومش کردم.. 
دلم میخواست نمیخوندمش Hanghead

آبنبات هل دار هم نیاز به تعریف نداره.. اینقد بامزه بود که شب کلی بیدار موندم و تا تمومش نکردم نخوابیدم Khansariha (13)

از دیروز که امتحانا تموم شدن یه کتاب دیگه هم خوندم ، اسمش هتل نیوسافت بود
راجب به شهید دکتر محمدعلی رهنمون..
کتابش واقعا کوتاه مختصر مفید بود 
ولی مثل خیلی از کتابا نبود که یهویی بپره به سه سال بعد ..
خیلی آروم میرفت سال بعد و اتفاق مهم اون سال رو میگفت ..هم خود اصل داستان محشر بود هم شخثیت شهید خیلییی دوست داشتنی بود..
و واقعا راجب به شهدای پزشک کم نوشته شده..
شهید محمدعلی پدرش رو توی بچگی از دست میده و با برادر ناتنی و مادرش بزرگ میشه و با کلی مشکلات بازم نفر اول یکی از دبیرستان های خفن یزد بودن (یزدیا از لحاظ اموزشی محشرن و اینکه نفر اول ی دبیرستان توی یزد باشی خیلییی عالی میتونه باشه)
اینکه چقدر روحشون بزرگ بود.. و ولا واقعا ارزش خوندن داره 

نقل قول: سمفونی مردگان یه رمانه که خیلی دارکهههههههه

انجمن شاعران مرده هم فیلم داره هم کتاب

اتحادیه ابلهان:
کتابی که 
بعد از خودکشی نویسنده‌اش 
به چاپ رسید!

هر وقت میپرسم سمفونی مردگان چطوره میگین دارکه . این که مشخصه همه میدونن :/ فک کنم بیشتر از 5 صفحه ش رو خونده باشین Khansariha (13)
میدونم هم کتاب داره هم فیلم . مهم اینه کسی خونده یا نه؟ Vamonde

در هر حال بازم ممنون 53

نقل قول: به نظرم اگه بشه بخونیم و بفهمیمش توی روابطمون هم خیلی مفیده  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اصلا روی مود کتاب روانشناسی نیستم وگرنه میخوندمش... Hanghead 
دستت درد نکنه Khansariha (96)

نقل قول: آقا اون مقدمه 1984 که گفتم 14 صفحس خیلی میشه بخوام عکس بگیرم  [تصویر:  22.gif] 

من یه مقدمه مختصر و مفید دارم ازش ، اینجاست Khansariha (56)

نقل قول: شما اگه درست یادم باشه گفتید دهمید  [تصویر:  65.gif]
خیلی مونده تا کنکور  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

دوست داشتم چند تا نصیحت کنکوری بهتون بکنم اما خب از اون جایی نصیحت های من خیلی دانش آموز پسنده (کلا ضد درس و مدرسس [تصویر:  4chsmu1.gif] )  ترجیح میدم سکوت کنم و با آینده یه نفر دیگه بازی نکنم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

دهمیم ولی به اندازه پشت کنکوری دارن ازمون کار میکشن Khansariha (56) 
بفرمایین نصیحتاتونو Khansariha (13) Khansariha (66)

نقل قول: خب باید بگم که قصد داشتم خوندن رمان رو ترک کنم ولی واجب شد جز از کل رو حتما بخونم.. بسه دس دس کردن  [تصویر:  khansariha%20(60).gif]

ترک خوندن رمان؟ 22
هیج وقت حاضر نیستم رمان خوندنو ترک کنم 45 

جز از کل از بادبادک باز طولانی تر نیست.. می ارزه  Khansariha (56)
دیروز کلی استوری از تیکه های جز از کل دیدم میزارم  Khansariha (56)

نقل قول: دعا کنید کتابخونه داشته باشد گرنه باید کتابی با اون هیبت رو رو گوشیم بخونم  [تصویر:  117.gif]

و با نمره چشم 17 بقیه عمرمو بگذرونم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

من توی کتابخونه نتونستم پیدا کنم، قیمتشم بالای ۱۰۰ بود ، صوتیشو از تلگرام دادم  Khansariha (56) 
صوتیشم خوبه.. فقط یکم طولانی تر میشه..
85 قسمت 17 تا 25 دقیقه ای هست..

Khansariha (13)

نقل قول: من فکر کنم حدودا هم سن شما بودم که خوندم  [تصویر:  39.gif]

من کلااز کتاب ها چیزی یادم نمیمونه  [تصویر:  p.gif] فقط حسی که موقع خوندنشون داشتم رو به خاطر میارم
برا حیفا بیشتر هیجان داشتم 
ولی کف خیابون هم هیجان بود هم حرص خوردن بود هم عصبی شدن بود آخرشم که گریم گرفت  [تصویر:  4chsmu1.gif] خیلی بیشتر از حیفا با کف خیابون درگیر شدم

واجب شد کف خیابون ۱ دو ی بار دیگه بخونم Khansariha (56)
منم یادم نمیموند تا صفحه از کتاب توی بولت ژرونالم گذاشتم و موظف کردم خودمو که هر کتابی میخونم خلاصه شو بزارم توی دفترم .. خیلی بهتر یادم میمونه اینجوری 53258zu2qvp1d9v
منم خیلی با حیفا درگیر نشدم Khansariha (56)

نقل قول: این ها هم از رو واقعیت الهام گرفته شدن؟  [تصویر:  hanghead.gif]
من بادبادک باز رو که خوندم اعصابم خورد بود.. اینو که بخونم چی میشه... خوندن این کتاب ها واقعا صبر و تحمل می خواد
مخصوصا این که در مورد بچه هاست..

از خود واقعیتن..
وحشتناکه 
هنوز سر بادبادک باز ناراحتم خیلی درکش سنگینه چقدر وحشین... اصلا انسانیت توی وجودشون نیست؟ Hanghead
دقیقا صبر و تحمل میخواد

نقل قول: نه نخوندم  [تصویر:  hanghead.gif]
کلا خیلی کتاب های این مدلی (مربوط به جنگ و کشت و کشتار اونم بر اساس واقعیت ) نمیخونم [تصویر:  shy.gif]

به قول خودتون ذهنو باز می کنن.. و با چشمای بازتری دنیامونو میبینیم Hanghead

نقل قول: بله بله  [تصویر:  6.gif]

قبلا یه مدت مطالب کانالش رو هم دنبال میکردم  

من نمیدونستم وقتی بابام گفت اصلا تو کتم نمیرفت ، کسی که اینقدر خوب و بامزه رمان مینویسه یه طلبه باشه Khansariha (13) 
شگفت آور بود..
توی تلگرام کانال دارن؟! 
باید سر بزنم Khansariha (56)

نقل قول: اون رو هم خونده  [تصویر:  4chsmu1.gif]

ماشاءالله بزنم به تخته چش نخورن 1

نقل قول: منظورتون رو از نسبتا خوب متوجه نشدم وقتی بعدش گفتید به درد نمیخوردن؟  [تصویر:  39.gif]

منظورم اینه که توی زمینه خودشون نسبتا خوب هستن.. ولی نسبت به ۱۰۰ بار چاپ واقعا نمی ارزن..
53258zu2qvp1d9v

نقل قول: ولی قبول دارم خیلی از کتاب های معروف لیاقتشون همون تیکه ته شدن و رفتن تو جوبه  [تصویر:  lol.gif]

9

نقل قول: دیدید گفتم اصلا کار سختی نیست  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

شما هم دستی بر آتشش دارید  [تصویر:  4chsmu1.gif]

بله  Khansariha (13)
اما کلی مبارزه با نفسس میخواد Khansariha (13)

نقل قول: چه قدر کتاب  

من به این پست اعتبار میدم وقتی نوشتنم تموم شه 

من کلی درگیر این بودم که کم معرفی کردم نشسته بودم پای قفسه کتابام ببینم چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه 65 Khansariha (13)
ممنون برای اعتبار ولی بخونینشون Khansariha (56)

نقل قول: وای خدا ممنون  [تصویر:  317.gif]
بالاخره یکی پیدا شد که میفهمه چی میگم 
یه دلیل دیگه برا اعتبار دادن به این پست 
این جور کتاب ها دقیقا مثل اون آدم های رو مخی و نصیحت کنن  که آدم دوست داره با مشت صورتشون رو مورد عنایت قرار بده  [تصویر:  4chsmu1.gif]
وکوری.. وای خدا
ولی قبول دارید آخرش رو خوب ننوشته بود انگار که سعی داشت زود تمومش کنه و سر و ته قضیه رو هم بیاره  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] از اون روند آهسته و پله ای خارج شد و خیلی سریع پیش رفت تا به هدفش رسید

وای دقیقا.. یه کتاب بود از همین خانم نرجس شکوریان فرد.. توی هر صفحه پنج خط بود و مثلا گفت و گوی دونفر بود که همش نصیحت بود Khansariha (13) اگه نویسنده کنارم بود مطمئنم نمیزاشتم سالم بمونه  Khansariha (56)
ولی دیروز هم کلاسیم گفت خانم شکوریان فرد ظاهرا رئیس مقر کتاب هستن و خودشون کتاباشونو چاپ می کنن و تودشون میارن میفروشن برای همین معروف شدن  Khansariha (56)

وای دقیقا آخر کوری من صوتیشو گوش میدادم قسمت آخرشو دوبار گوش دادم ببینم دقیقا چیشد اینقد که یهویی زود تموم شد  Khansariha (56)
فکر کنم یکم بعد از اینکه یکی از شخصیت ها (فکر کنم اون دزده بود) کشته شد داستان تموم شد ؟!
.
.
.
 سپاس شده توسط
پست قبلی دیگه جا نداشت Khansariha (13)

نقل قول: تازه الآن خوب شده که آدم میتونه یا خیال راحت پروفایل همه رو چک کنه.. قبلا کانون یه قابلیت داشت که آخرین بازدیدکنندگان پروفایل و همین طور تعداد کل بازدید ها رو نشون میداد  [تصویر:  4chsmu1.gif]
ما با کلی ترس و لرز پروفایل ها رو میگشتیم  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
که خب خدارو شکر حذف شد  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

خداروشکر اون موقع من نبودم Khansariha (13) آبرو نمیموند برام Khansariha (56)
وگرنه امار بازدید های من از پروفایل ها از تعداد اعضا و پروفایل هاشون بیشتر میشد Khansariha (13)
واقعا خداروشکر که حذف شد 18

نقل قول: اگه بخوام حدس بزنم یه اتفاقی برا شخصیت اصلی میفته و امام رضا به کمکش میاد و یا یه جورایی به این نتیجه میرسه که امام رضا آب زندگانیه و زندگی
 جاوید در گرو وصل شدن به ایشونه 
یا یه همچین چیزایی [تصویر:  39.gif]

اسپویل میشه اگه بگم..
ولی اینجوریه که شخصبت اصلی توی بیابون میمونه داره دنبال آب حیات میگرده و بهش میگن شمال کشوره.. توی بیابون آب کم میاره و تشنه میمونه و از شهرها ولی دور شده.. و بعد ی فرد از طرف امام رضا (ع) برای مشک آبی رو میاره که هیچ وقت خالی نمیشه.. 
و بعد پایان کتاب تقریبا بازه و هر فرد میتونه خودش نتیجه گیری کنه ... ب شدت قشنگه

نقل قول: من سعی میکنم کتاب هایی که دوست دارم رو آروم آروم بخونم تا دیر تر مجبور به خداحافظی بشم [تصویر:  hanghead.gif]

البته تلاش مذبوحانه ایه [تصویر:  4chsmu1.gif]
چون نهایت کارم اینه که برای چند دقیقه کتاب رو میزارم کنار و بالا سرش میشینم و به جلدش خیره میشم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
و بعد باز شیطون گولم میزنه و میرم سراغ ادامه کتاب  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

ولی من سعی می‌کنم کتابی که دوست دارم رو کلمه به کلمه بخونم جا اینکه دیر تمومش کنم 4chsmu1
Khansariha (13)
من عکس العملم راجب به کتابایی که دوست ندارم همینه
میزارم زمین میگم این ارزش خوندن نداره بیخیالش
بعد نیم ساعت دوباره میرم باز میکنم میخونمش Khansariha (13)

نقل قول: چاپ سیزدهم.. جالبه  [تصویر:  39.gif]

البته این اونی که من میگقتم نیست نویسنده اون آقا بود

میدونم اون نیست ولی دیدم گفتم شاید بخواین راجب به این شهید بخونین.. 
Khansariha (56)

آقای عرفان ۸۰ روز کتابخوانی و مدالتون مبارک  Confetti
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 دي 29، 18:50)SILENT scream نوشته است: وای دقیقا آخر کوری من صوتیشو گوش میدادم قسمت آخرشو دوبار گوش دادم ببینم دقیقا چیشد اینقد که یهویی زود تموم شد  Khansariha (56)
فکر کنم یکم بعد از اینکه یکی از شخصیت ها (فکر کنم اون دزده بود) کشته شد داستان تموم شد ؟!

خوب من الان رفت تو مخم که آخر کوری چیجوری تموم میشد 20
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1400 دي 29، 20:33)فرید نوشته است:
(1400 دي 29، 18:50)SILENT scream نوشته است: وای دقیقا آخر کوری من صوتیشو گوش میدادم قسمت آخرشو دوبار گوش دادم ببینم دقیقا چیشد اینقد که یهویی زود تموم شد  Khansariha (56)

خوب من الان رفت تو مخم که آخر کوری چیجوری تموم میشد 20

من صوتیشو دارم الان گوش میدم میگم چجوری تموم شد Khansariha (13) Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
باورم نمیشه من قسمت اخرش رو نداشتم و اصلا اخرشو گوش نداده بودم 22
آخر همه بینا میشن و همسر پزشک که بینا بود کور میشه.. 
و نتیجه میگیره که ما بیناهایی کور هستیم 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
آره اینکه همه خوب میشن رو یادمه ولی فضاش رو یادم نیست که به کجا رسیدن یادمه که زن دکتر براشون غذا می‌آورد از بین آدما و سگ ها... اما یادم نیست کجا میخواستن برن Hanghead و آخرش چی شدن؟ اون دختره! اون زن و شوهره؟ اون زنه! خود دکتر! اولین نفری که کور شد و بقیه شون سرنوشتشون چی شده بود Hanghead
آره زن دکتر کور شده بود daghighan
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1400 دي 30، 12:20)فرید نوشته است: آره اینکه همه خوب میشن رو یادمه ولی فضاش رو یادم نیست که به کجا رسیدن یادمه که زن دکتر براشون غذا می‌آورد از بین آدما و سگ ها... اما یادم نیست کجا میخواستن برن Hanghead و آخرش چی شدن؟ اون دختره! اون زن و شوهره؟ اون زنه! خود دکتر! اولین نفری که کور شد و بقیه شون سرنوشتشون چی شده بود Hanghead
آره زن دکتر کور شده بود daghighan

همه کسایی که کور شده بودن بینا میشن و هر کسی که بینا بود کور میشه و در نهایت شهر به حالت طبیعی خودش بر میگرده 53258zu2qvp1d9v
همشون خوشبخت میشن..
فکر کنم میخواست نشون بده که ما اگه ظاهر همدیگه رو نبینیم و باطن همدیگه رو ببینیم چقد دنیا جای قشنگ تری میشد Khansariha (56)
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: باورش سخته وقتی ما توب بی دغدغه ترین حالت ممکنیم توی کشور بغل دستمون بچه ها دارن از کمبود پتو بر اثر سرما میمیرن!

حالا بی دغدغه ترین حالت ممکن هم نیستیم  65  42

ولی آره واقعا وحشتناک بود وقتی طرف برگشت افغانستان و اوضاع رو تعریف میکرد  Hanghead

ولی دم این خالد حسینی گرم با این که آمریکا زندگی میکرده و کلا از اون فضا دور بوده ولی کشور خودش و مظلومیت مردمش رو فراموش نکره و حتی این رو به گوش بقیه مردم هم رسونده  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: آبنبات هل دار هم نیاز به تعریف نداره.. اینقد بامزه بود که شب کلی بیدار موندم و تا تمومش نکردم نخوابیدم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

آخ آبنبات ها چه قدر خوب بودن  Khansariha (13)

خبر خوب این که جلد چهارمش امسال قراره بیاد  317
اسمش هم اگه اشتباه نکنم آبنبات نارگیلیه  Khansariha (69)
نقل قول: از دیروز که امتحانا تموم شدن یه کتاب دیگه هم خوندم ، اسمش هتل نیوسافت بود

راجب به شهید دکتر محمدعلی رهنمون..

باید به مامانم معرفیش کنم  4chsmu1
نقل قول: من یه مقدمه مختصر و مفید دارم ازش ، اینجاست [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
302 ممنون

تقریبا شبیه همونی بود که من خونده بودم  53258zu2qvp1d9v

دو گانه باوری و.... فقط اونی که من دارم مفصل تره و یه کم توضیحاتش تو بعضی قسمت ها بیشتره بعضی جا ها هم کمتر 

بچه ها حتما بخونید مقدمه رو خیلی کمکتون میکنه برا خوندن کتاب  49-2
نقل قول: دهمیم ولی به اندازه پشت کنکوری دارن ازمون کار میکشن [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

بفرمایین نصیحتاتونو [تصویر:  khansariha%20(13).gif] [تصویر:  khansariha%20(66).gif]

خدا ازشون نگذره  4chsmu1

والا منم قبل کنکور برا بعدش خیلی برنامه ها داشتم.. ولی باید بدونید که فیلم دیدن، کتاب خوندن، گردش رفتن و  کلا همه تفریح ها اونقدری که موقع کنکور کیف میدن بعد کنکور حال نمیدن   4chsmu1 اصلا بعد کنکور حوصله آدم بهشون نمیرسه 65
از این فرصت طلایی که دارید استفاده و تا میتونید از لذت های دوران کنکور بهره مند بشید و هی فیلم ببنید و کتاب بخونید و با مامان باباتون به خاطرش دعوا کنید  که بعد کنکور لذتش حتی یک دهم موقع کنکور هم نیست  Khansariha (69)

پ. ن : شوخی کردما  22 مواظب باشبد دستی دستی آیندتون به فنا نره که حسرتش تا آخر باهاتونه  daghighan

آقا دارن صدام میزنن  22

من میرم میام بقیشو مینوسم  Smiley-happy114
 سپاس شده توسط
نقل قول: ترک خوندن رمان؟ [تصویر:  22.gif]

هیج وقت حاضر نیستم رمان خوندنو ترک کنم [تصویر:  45.gif] 

منم فعلا در مرحله تصمیمم  Khansariha (56)
نقل قول: جز از کل از بادبادک باز طولانی تر نیست.. می ارزه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آخه اولین بار تو طاقچه دیدمش هزارو خورده ای صفحه بود  39 از اون موقع چشمم ترسیده  4chsmu1

نقل قول: منم یادم نمیموند تا صفحه از کتاب توی بولت ژرونالم گذاشتم و موظف کردم خودمو که هر کتابی میخونم خلاصه شو بزارم توی دفترم

بولت ژورنال آخ جون  4chsmu1

چجوری یادش گرفتید؟ اون کتابش؟ یا از جای دیگه دیدید؟ کتابش رو که یه کم خوندم نفهمیدم چی به چیه Khansariha (56)
نقل قول: به قول خودتون ذهنو باز می کنن.. و با چشمای بازتری دنیامونو میبینیم [تصویر:  hanghead.gif]
Hanghead
نقل قول: من نمیدونستم وقتی بابام گفت اصلا تو کتم نمیرفت ، کسی که اینقدر خوب و بامزه رمان مینویسه یه طلبه باشه [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
شگفت آور بود..
توی تلگرام کانال دارن؟! 
باید سر بزنم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

چرا خب‌؟!  Khansariha (13)

من فکر کنم بار اول پسر خالم گفت.. آقای جهرمی تو دانشگاهشون مسئول یه چیزی بود یا موقتی اونجا بود دقیق خاطرم نیست  اون میشناختش بهمون گفت  53258zu2qvp1d9v

فکر کنم همه جا داره  42
ایتا و تلگرامش رو میدونم  39
لینکش رو ندارم که بفرستم براتون اسم کانالش دلنوشته های یک طلبه بود فکر کنم  39
نقل قول: ماشاءالله بزنم به تخته چش نخورن [تصویر:  1.gif]

سلامت باشید  302
نقل قول: ولی نسبت به ۱۰۰ بار چاپ واقعا نمی ارزن..

[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

تا وقتی پول برا ناشرشون در بیارن چاپ میشن  29

انقدر حرصم میگیره از دست این ناشرا  45
اصلا به فکر نیستن  65
نمونش همین که شما میگید 
یا مثلا خاطرات سفیر... خانم شادمهری گفتن جلد دومش کامل آمادس ولی ناشر اجازه چاپ نمیده هنوز... حالا چرا ‌؟ چون جلد 1 هنوز فروش داره  Khansariha (60)
نقل قول:  کلی درگیر این بودم که کم معرفی کردم نشسته بودم پای قفسه کتابام ببینم چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه [تصویر:  65.gif] [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

42
نقل قول: ممنون برای اعتبار ولی بخونینشون [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

خواهش  302

من هر کتابی رو که اینجا دوستان معرفی کردن و گفتم میخونم خوندم  Khansariha (56)
این ها رو یکیشون رو میخونم اگه دیدم با سلیقم جور دراومد بقیشونو با ولع میخورم  P-
نقل قول: گفت و گوی دونفر بود که همش نصیحت بود [تصویر:  khansariha%20(13).gif] اگه نویسنده کنارم بود مطمئنم نمیزاشتم سالم بمونه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

همون جویدن خرخره رو توصیه میکنم  4chsmu1
نقل قول: ظاهرا رئیس مقر کتاب هستن و خودشون کتاباشونو چاپ می کنن و تودشون میارن میفروشن برای همین معروف شدن  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

این پیگیریشون ایول داره  Khansariha (56)
دبی فورد هم تو همین کتاب بهترین سال زندگی من میگفت اون موقع که تازه شروع کرده بودم نوشتن رو خودم کتاب هام رو تبلیغ میکردم و میفروختم  Khansariha (56)

حالا نمیدونم چه ربطی داشت یهو یادم افتاد گفتم  42
نقل قول: فکر کنم یکم بعد از اینکه یکی از شخصیت ها (فکر کنم اون دزده بود) کشته شد داستان تموم شد ؟!

نه دزده اول کار کشته شد   53258zu2qvp1d9v
آخرش زن چشم پزشکه نابینا شد (البته فکر کنم نصفه چون اگه یادم باشه شهر رو گفت میدید ولی آسمون رو نه) 
نقل قول: پست قبلی دیگه جا نداشت [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
42
نقل قول: خداروشکر اون موقع من نبودم [تصویر:  khansariha%20(13).gif] آبرو نمیموند برام [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
وگرنه امار بازدید های من از پروفایل ها از تعداد اعضا و پروفایل هاشون بیشتر میشد [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
واقعا خداروشکر که حذف شد [تصویر:  18.gif]

وقتی هم حذف شد خیلی ها خوشحال بودن  Khansariha (13) تلبته خیلی ها هم اعتراض داشتن  Khansariha (56)

اینو که گفتید یاد جوونیای خودم افتادم  4chsmu1
نقل قول: بعد ی فرد از طرف امام رضا (ع) برای مشک آبی رو میاره که هیچ وقت خالی نمیشه.. 

اوهوم  53258zu2qvp1d9v
از رو اسمش تقریبا میشد حدس زد 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: ولی من سعی می‌کنم کتابی که دوست دارم رو کلمه به کلمه بخونم جا اینکه دیر تمومش کنم [تصویر:  4chsmu1.gif]

[تصویر:  khansariha%20(13).gif]

خب کلمه کلمه بخونید که دیر تموم میشه  42
نقل قول: من عکس العملم راجب به کتابایی که دوست ندارم همینه
میزارم زمین میگم این ارزش خوندن نداره بیخیالش
بعد نیم ساعت دوباره میرم باز میکنم میخونمش [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

اصلا عاشق عکس العملتون شدم  Khansariha (13)

فقط یه کوچولو سر کتابه منت میزارید و بعد کارشو میسازید  Khansariha (13)
نقل قول: میدونم اون نیست ولی دیدم گفتم شاید بخواین راجب به این شهید بخونین.. 

[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

آها ممنون 302
 سپاس شده توسط
ستاره / 10 تیر 1400/ ‌186 روز دوستی با کتاب

این قورباغه را قورت بده 
فعلا فصل دو ام به نظر کتاب مفید و کاربردی میاد  Khansariha (66)
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
مرسی از تبریکا.
من که گفتم زحمت نکشید...

عرفان/۱۵۰روز/بادبادک‌ باز
 سپاس شده توسط
امیرمحمد / 14 روز دوستی با کتاب /شرح مراتب طهارت
جلسه ده
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
صدای خاموش/  128 روز / ۲۷ آذر
هنر مرد بودن 

سپاس شده توسط
نقل قول: ستاره / 10 تیر 1400/ ‌186 روز دوستی با کتاب

این قورباغه را قورت بده 
فعلا فصل دو ام به نظر کتاب مفید و کاربردی میاد  [تصویر:  khansariha%20(66).gif]

ماشالله ستاره خانم  49-2

186 روز دوستی با کتاب.. یکی از خوب های مکتبخونه هستید  Khansariha (69)

این کتاب لایق شهرتش هست؟
نقل قول: مرسی از تبریکا.
من که گفتم زحمت نکشید...

عرفان/۱۵۰روز/بادبادک‌ باز

قربانت عرفان جان 
زحمتی نیست که وظیفس  4chsmu1
زحمت ها رو تو کشیدی این همه روز دوستی با کتاب داری  Khansariha (69)
مدال 150 روز هم ان شاء الله به زودی بهت اهدا میشه  53258zu2qvp1d9v

باد بادک باز رو تموم کردی؟ یا هنوز مونده؟ 
نقل قول: امیرمحمد / 14 روز دوستی با کتاب /شرح مراتب طهارت

جلسه ده

امیر محمد  دمت گرم تو روز هایی که هیچکس اعلام وضعیت نمیکرد تو بودی مکتبخونه  4chsmu1 عکستو قاب میکنم سر در مکتبخونه میزنم   Khansariha (13)

نقل قول: صدای خاموش/  128 روز / ۲۷ آذر

هنر مرد بودن 

دمت گرم با 128 روز خفنت  317
سایلنت کم پیدایی چرا؟  Khansariha (56)

بچه ها  Swear1

چرا نیستید؟  14

با زبون خوش  بیاید اعلام وضعیت کنید  65

وگرنه متوسل به روش های خشن تری میشما  25
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان