عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

سلام دوستای خوبم امروز یه چیز خیلی خوب یاد گرفتم [تصویر:  khansariha%20(56).gif] جلدی اومدم گرمه گرمه به شماهم بگم [تصویر:  317.gif] من همیشه می‌شنیدم که بهتره بیشتر رو به قبله باشیم چه نشسته چه خوابیده و حتی موقع انجام کارهامون امروز این مطلب رو خوندم که تو دانشگاه yale آمریکا دانشمندی به اسم" هارولد بور" به کشفیات عجیب و مهمی رسیده طبق آزمایش ها به این نتیجه رسیده که اطراف موجودات زنده یک میدان مغناطیسی وجود داره و میدونیم که 70 درصد بدن ماهم از آب تشکیل شده که این مولکول های آب دو قطبی هستند و وقتی در معرض یک میدان مغناطیسی خارجی قرار می‌گیریم این مولکول ها در جهت اون قرار می‌گیرند طبق تصاویر به دست اومده از میدان مغناطیسی زمین اگه انسان در هر نقطه از زمین روبه قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش با میدان مغناطیسی زمین منطبق میشه این هماهنگی باعث میشه آهن بدن تنظیم بشه و به عوارض قلبی دچار نشیم،در غیر این صورت  آهن در جدار رگ ها رسوب میکنه، آهن بدن کم میشه تصلب شرائین و باعث عوارض قلبی میشه و به کبد به عنوان  قسمت کننده آهن بدن لطمه شدیدی میزنه پس توصیه میشه در همه حالت روبه قبله باشیم، اینه دین قشنگ ما که همه چی رو درست مثل پازل کنار هم هماهنگ میچینه [تصویر:  317.gif]  خیلی خوب میشه اگه هرکدوممون به چند نفر اطلاع رسانی کنیم  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] راستی من این خبر رو از پیج فامای مهربون شنیدم شما میتونید تحقیق هم کنید موفق باشید [تصویر:  302.gif]
سلام و خداقوت،

عطر رهایی/ ۱۷۲ روز دوستی با کتاب
کتاب تکه‌ هایی از یک کل منسجم
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

نقل قول: خیلی مرسی
Khansariha (8)
نقل قول: من مال دارن هاردی و خوندم 

عالیه 

من از دارن هاردی فقط اثر مرکب رو خوندم   Khansariha (56)
خیلی از مدل حرفاش خوشم نمیاد  Hanghead
نقل قول: برای من از دارن‌هاردیه [تصویر:  4chsmu1.gif]

پس شما از دبی‌فورد رو بخونین و برای ما ازش بگین منم اگه نکته جالب و کاربردی دیدم میزارم که هر دو کتاب رو بخونیم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

من از بعد کنکور کلا با کتاب های موفقیت خداحافظی کردم  4chsmu1
البته اون خیلی هم زیاد نیست یکی دوروزه میشه خوندش  39
نقل قول: خیلی عذاب وجدان سختیه، مخصوصا وقتی که میری کتاب جدید بخری و یادت میاد قبلیا رو نخوندی [تصویر:  vamonde.gif]

Khansariha (13)

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه  vayy
نقل قول: راجب به زبان بدن منم یه مدتی درگیرش بودم که بتونم این موارد رو تشخصی بدم توی افراد

ولی بعد به این نتیجه رسیدم که افراد مختلف واکنش های مختلف دارن

آره خیلی فرق داره توی کلاس هامون هم برامون میگفتن بعضی نشونه ها بین زن و مرد متفاوته، 
بعضی آدم ها  کلا مدلشون فرق داره  مثلا اونایی که وقتی عصبانی میشن یا استرس دارن خندشون میگیره 
یا مثال هایی که خودتون زدید 
این جاهاست که دیگه تجربه به کمک آدم میاد  Khansariha (56)
نقل قول: رای هم دادم  [تصویر:  49-2.gif]

این جمله هم تقدیم به شما :

بخشی از وجودت که دچار ترس شده است بایستی بخشی از وجودت که دچار شایستگی افتخار است را درک کند.

باشگاه 5 صبحی ها

ممنون  302

هم به خاطر رأی و هم جمله عالی که گذاشتید  Khansariha (46)
نقل قول: کتاب عادت های یک مغز شاد به پایان رسید، کتاب خوب و آموزنده ای بود که موضوعش در مورد هورمون های شادی بخش مغز بود و اینکه چطور میشه از چرخه های معیوب ذهنی خلاص شد

مبارک باشه شروع یه کتاب دیگه  317

در مورد هورمون ها یه کتاب دیده بودم به اسم "دوپامین مولکولی با خواص شگفت انگیز"  متتظرم طاقچه توی بی نهایت بزارتش تا بتونم بخونمش 4fvfcja

داداش کتابی که خوندی علمی بود یا روانشناسی یعنی منظورم اینه که تاثیر هورمون ها رو روی مغز و چرخه های ذهنی صرفا بررسی کرده بود و توضیح داده بود یا نه مثل کتاب های روانشناسی برای استفاده مردم نوشته شده و کتاب خودیاریه؟

اون برش اولی رو خیلی دوست داشتم  53258zu2qvp1d9v
ممنون  Khansariha (8)

برش دومی... منو یاد وقتایی که درس میخوندم مینداخت  Khansariha (13) دقیقا همین کارو میکردم تا جزوم زود تر تموم شه  4chsmu1

نقل قول: سلام دوستای خوبم امروز یه چیز خیلی خوب یاد گرفتم [تصویر:  khansariha%20(56).gif] جلدی اومدم گرمه گرمه به شماهم بگم [تصویر:  317.gif]

چه جالب  Khansariha (134)

همچین چیزی نشنیده بودم .. خیلی عجیب بود  53258zu2qvp1d9v

ممنون از شما  Khansariha (8)
نقل قول: من این خبر رو از پیج فامای مهربون شنیدم شما میتونید تحقیق هم کنید موفق باشید [تصویر:  302.gif]

خیلی ممنون  Khansariha (8)
فقط این که لطفا اینجا اسم کانال یا پیج یا آیدی ازشون قرار ندید  53258zu2qvp1d9v خلاف قوانین کانونه 
و اگه اگه قرار باشه پیج یا کانالی معرفی بشه قبلش باید به مدیر ها اطلاع داده بشه  Khansariha (8)
[تصویر:  uVwrXF.png]
نقل قول: من از بعد کنکور کلا با کتاب های موفقیت خداحافظی کردم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

منم دوست ندارم مجبورم بخونم Khansariha (56)

نقل قول: آره خیلی فرق داره توی کلاس هامون هم برامون میگفتن بعضی نشونه ها بین زن و مرد متفاوته، 
بعضی آدم ها  کلا مدلشون فرق داره  مثلا اونایی که وقتی عصبانی میشن یا استرس دارن خندشون میگیره 
یا مثال هایی که خودتون زدید 
این جاهاست که دیگه تجربه به کمک آدم میاد  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

دقیقا ... اول باید فرد مقابل رو بشناسیم بعد نظر بدیم  

نقل قول: سلام دوستای خوبم امروز یه چیز خیلی خوب یاد گرفتم 

جالب بود. 53258zu2qvp1d9v

Silent scream
101 روز دوستی با کتاب 4chsmu1
معبر زیرزمینی از انتشارات جمکران Khansariha (56)
.
.
.
نقل قول: داداش کتابی که خوندی علمی بود یا روانشناسی یعنی منظورم اینه که تاثیر هورمون ها رو روی مغز و چرخه های ذهنی صرفا بررسی کرده بود و توضیح داده بود یا نه مثل کتاب های روانشناسی برای استفاده مردم نوشته شده و کتاب خودیاریه؟

سلام خیلی ممنون
این کتاب بیشتر بر مبنای نوروساینس (علوم اعصاب) هست و خیلی علمی هورمون ها رو مورد بررسی قرار داده ولی خوب با توجه به اینکه یافته های علمی رو با علم روانشناسی ترکیب و تلفیق کرده هم کاربردی هست هم برای علاقه مندان میتونه جالب باشه.
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
عرفان/۱۰۴ روز

من از وقتی عضو طاقچه بینهایت شدم، کمتر برای خرید کتاب خرج می‌کنم. ولی در کل خوشم میاد بخشی از خرج های معمولم پای کتاب بره. این که هر کس چه قدر وقت و هزینه برای یه موضوعی می‌ذاره، نشون میده اون چیز چقدر براش مهمه. من از تکنیک برعکسش استفاده می‌کنم، سعی می‌کنم به طور منظم برای کتاب خرج کنم تا برام مهم بمونه. اگه خودم هم به کتاب جدیدی نیاز نداشته باشم، می‌خرم و هدیه میدم. با یه تیر، دو نشون می‌زنم.
سلام
فرید / ۶۸ روز / بوف کور
(1400 آذر 13، 15:04)earfun نوشته است: عرفان/۱۰۴ روز

من از وقتی عضو طاقچه بینهایت شدم، کمتر برای خرید کتاب خرج می‌کنم. ولی در کل خوشم میاد بخشی از خرج های معمولم پای کتاب بره. این که هر کس چه قدر وقت و هزینه برای یه موضوعی می‌ذاره، نشون میده اون چیز چقدر براش مهمه. من از تکنیک برعکسش استفاده می‌کنم، سعی می‌کنم به طور منظم برای کتاب خرج کنم تا برام مهم بمونه. اگه خودم هم به کتاب جدیدی نیاز نداشته باشم، می‌خرم و هدیه میدم. با یه تیر، دو نشون می‌زنم.

منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند 4chsmu1
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
سلام من نمی دونستم یه همچین بخشی وجود داره اصلا ولی خب 
من کتاب زیاد می خونم آخرین کتابی  که خوندم وقتی نفس هوا میشود بود که خیلی باعث شد زندگی رو بیشتر دوست داشته باشم  Khansariha (56)
راجب یه جراح بود که تومور مغزی میگیره و ....
 سپاس شده توسط
من چند وقته هر شب شعرای سعدی می خونم توی یه سایتی به اسم گنجور که با صوتم هست و اونم خیلی خوبه
 سپاس شده توسط
هری پاتر که همتون خوندین ایشالا ؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند [تصویر:  4chsmu1.gif]

هیچی نمی تونه جای کتاب کاغذی رو بگیره واقعا 53258zu2qvp1d9v
توی طاقچه میشه هایلایت کرد و بعد خیلی راحت پیداشون کرد و حتی میشه نُت بزاریم‌ برای هر قسمت Khansariha (56)
یعنی فیدیبو هم اشتراک بی نهایت داره؟! 39

نقل قول: من چند وقته هر شب شعرای سعدی می خونم توی یه سایتی به اسم گنجور که با صوتم هست و اونم خیلی خوبه

منم از این سایت استفاده می‌کنم خیلی خوبه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: هری پاتر که همتون خوندین ایشالا ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که نخوندم 4chsmu1
.
.
.
(1400 آذر 13، 20:56)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند [تصویر:  4chsmu1.gif]

توی طاقچه میشه هایلایت کرد و بعد خیلی راحت پیداشون کرد و حتی میشه نُت بزاریم‌ برای هر قسمت Khansariha (56)

نقل قول: من چند وقته هر شب شعرای سعدی می خونم توی یه سایتی به اسم گنجور که با صوتم هست و اونم خیلی خوبه

منم از این سایت استفاده می‌کنم خیلی خوبه 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: هری پاتر که همتون خوندین ایشالا ؟؟؟؟؟؟؟؟

من که نخوندم 4chsmu1
پس حتما بخون خیلیییی جذابه یه دنیای دیگست
 سپاس شده توسط
سلام
Silent scream
۱۰۲ روز دوستی با کتاب

نقل قول: پس حتما بخون خیلیییی جذابه یه دنیای دیگست
هری پاتر؟! 
فیلمش فکر کنم بهتر باشه 39
.
.
.
(1400 آذر 14، 17:29)SILENT scream نوشته است:
سلام
Silent scream
۱۰۲ روز دوستی با کتاب

نقل قول: پس حتما بخون خیلیییی جذابه یه دنیای دیگست
هری پاتر؟! 
فیلمش فکر کنم بهتر باشه 39

22 کاملا برعکسه کتابش بهتر از فیلمشه 4chsmu1

نقل قول: من از دارن هاردی فقط اثر مرکب رو خوندم   [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

خیلی از مدل حرفاش خوشم نمیاد  [تصویر:  hanghead.gif]
میدونی دارن تو اخر کتاب اثر مرکب گفت..

من این کتاب رو برای ترغیب کردن شما ننوشتم..!

این کتاب را نوشتم تا شما دست به کار شوید و تلاشتان را بکنید حتی اگر موفق نشوید این تلاش ارزشمند است
سلام

(1400 آذر 13، 20:30)Roshana نوشته است: سلام من نمی دونستم یه همچین بخشی وجود داره اصلا ولی خب 
من کتاب زیاد می خونم آخرین کتابی  که خوندم وقتی نفس هوا میشود بود که خیلی باعث شد زندگی رو بیشتر دوست داشته باشم  Khansariha (56)
راجب یه جراح بود که تومور مغزی میگیره و ....

میتونید اینجا اعلام وضعیت داشته باشید تا هم به منظم شدن مطالعه تون کمک کنه و هم انگیزه تون رو بیشتر کنه 53258zu2qvp1d9v

پست اول تاپیک رو بخونید Khansariha (56)
(1400 آذر 13، 20:56)SILENT scream نوشته است:

بی نهایت رو نمی‌دونم ولی من چون دیجی پلاس دارم یه سری کتاباش برام رایگانه 4chsmu1
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان