عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مکتبخونه (سرپرست: فرید، العبد المرحوم)

نقل قول: منم دوست ندارم مجبورم بخونم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
اینو خیلی خوب درک میکنم  Khansariha (13)
کنکوری هستید دیگه؟ 
ان شاء الله این دوران عذاب آور زود تر تموم شه  42
نقل قول: سلام خیلی ممنون
این کتاب بیشتر بر مبنای نوروساینس (علوم اعصاب) هست و خیلی علمی هورمون ها رو مورد بررسی قرار داده ولی خوب با توجه به اینکه یافته های علمی رو با علم روانشناسی ترکیب و تلفیق کرده هم کاربردی هست هم برای علاقه مندان میتونه جالب باشه

این سبک کتاب ها خیلی خوبن و البته من زیاد ندیدم این مدلی Khansariha (56)

وقتی توضیحات علمی میاد کنارتکنیک های روانشناسی خیلی پذیرششون راحت تره نسبت به این که یه تکنیک توضیح داده بشه و تو هم باید قبولش کنی  Hanghead
نقل قول: من از وقتی عضو طاقچه بینهایت شدم، کمتر برای خرید کتاب خرج می‌کنم. ولی در کل خوشم میاد بخشی از خرج های معمولم پای کتاب بره

آخ طاقچه چه قدر خوبه  2uge4p4

طاقچه بی نهایت هم قیمت خوبی داره هم تخفیف زیاد میخوره هم کتاب های متنوعی داره.. کلا محشره  4chsmu1

در مورد خریدن من خیلی خرج خرید کتاب نمیکنم  Khansariha (56) بیشتر همین الکترونیک میخونم اونم توی طاقچه بی نهایت مگه این که یکی یه کتاب معرفی کنه که تو بی نهایت نباشه.. تو کتابخونه ها هم نباشه اونوقت می خرم 
تازه اونم نسخه الکترونیک  4chsmu1
نقل قول: منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند [تصویر:  4chsmu1.gif]

منم اینجوری بودم  Khansariha (13) ولی عادت کردم دیگه الآن با گوشی راحت ترمه بخوام بخونم.. و این که من تو حالت های عجیب غریبی مطالعه میکنم.. مچاله و کج و کوله   یا بر عکس یا آویزون از مبل 4chsmu1 کتاب کاغذی دست گرفتن و حفظ تعادلش تو اون شرایط برام سخته  4chsmu1 گوشیم راحت تو دستم جا میشه 
نقل قول: سلام من نمی دونستم یه همچین بخشی وجود داره اصلا ولی خب 
من کتاب زیاد می خونم آخرین کتابی  که خوندم وقتی نفس هوا میشود بود که خیلی باعث شد زندگی رو بیشتر دوست داشته باشم  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
راجب یه جراح بود که تومور مغزی میگیره و ....

بله بله  2uge4p4

کانون همچین جای باحالی هم داره  53258zu2qvp1d9v

خوش اومدید بــــه مکتبخونه  317

منتظر پست ها تون هستیم  49-2
نقل قول: هری پاتر که همتون خوندین ایشالا ؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ وقت نشد  vayy

مجموعه کاملش رو پیدا نمیکنم که بگیرم بخونم طاقچه و فیدیبو ندارن کتابخونه ها هم ناقصه 

پک انگلیسیش رو قیمت کردم 750 هزار تومن بود  42 گفتم فیلماشو ببینم سنگین ترم  Khansariha (56)
نقل قول: هیچی نمی تونه جای کتاب کاغذی رو بگیره واقعا [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

به توضیحاتی که برا فرید دادم مراجعه شود  4chsmu1
نقل قول: یعنی فیدیبو هم اشتراک بی نهایت داره؟! [تصویر:  39.gif]

آره تازگی اضافه کرده  53258zu2qvp1d9v

اگه اشتباه نکنم  قیمتش از طاقچه بیشتره  Khansariha (56) ولی فک کنم کتاب های بیشتری داشته باشه  Khansariha (56)
نقل قول: میدونی دارن تو اخر کتاب اثر مرکب گفت..

من این کتاب رو برای ترغیب کردن شما ننوشتم..!

این کتاب را نوشتم تا شما دست به کار شوید و تلاشتان را بکنید حتی اگر موفق نشوید این تلاش ارزشمند است

کتابش بد نبود
ولی کتاب های بهتری هم خونده بودم  Khansariha (56)

و این که اثر مرکب خیلی به درد من نمیخورد بیشتر مربوط به پیشرفت شغلی و اینا بود  53258zu2qvp1d9v
امروز 5 ساعت رو توی کتبخونه گذروندم  4chsmu1
کلی تو کتاب ها گشتم جاتون خالی  53258zu2qvp1d9v

از اون جایی که چند وقت بود حوصله کتاب نداشتم و هیچی مثل رمان های جنایی و فانتزی نمیتونه مود کتابخونیمو بالا بیاره  Khansariha (56)

این کتاب ها رو گرفتم :
[تصویر:  img_20211205_182744_cx14.jpg]

2 جلد از گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت) 

2تا از کتاب های آگا تا کریستی (هرکول پوآرو) 

تو از تاریکی میترسی 

کماندار سفید 

بهم میاد ( این رمان نیست خاطراته فک کنم) 

اعترافات یک کتابخوان معمولی 

برق نقره ای ( جلد دوم شرلوک هلمز) 

و با تشکر از آگاتا کریستی   دوباره کتبخونی رو شروع کردم Khansariha (56)  

کارما / 80 روز دوستی با کتاب  Khansariha (69)
عارفه/ ۱۰۹ روز
هنر بودن / اریک فروم

بخش دوم، دروغ های بزرگ رو تموم کردم، مطالب مهمی رو گفته بود اما قبلاً درباره این موضوع اطلاعاتی داشتم و تقریباً چیز جدیدی بهم اضافه نکرد.

خلاصه ش این بود که
مانترا گفتن در مدیتیشن یک مسئله بازاریه.‌ اینکه مانترای هر کس مختص خودشه و به کسی نگه ترفنده و احساس سبکی فرد بعد انجام این مدیتیشن به علت انجام یک کار عمیق در روح و روان او نیست و به عبارتی مدیتیشن همونقدر به یک آدم عادی آرامش و حال خوب میده که به یک دزد. این مثال خود اریک فروم هست. 

البته این موضوع در آمریکا سابقه طولانی داشته و بعداً کلی طرفدار در اروپا و جاهای دیگه پیدا کرده که اریک فروم روش متمرکز شده و این همه توضیحات داده.

اضافه شده در ویرایش:

ئه من بهم میاد رو خوندم! خیلی دوسش داشتم. کشمکش های یک دختر مسلمان فلسطینی ساکن استرالیاست وقتی تو مدرسه ش از دبیرستان تصمیم می‌گیره روسری سرش کنه و ماجراهای دبیرستان بعد این تصمیم.

اعترافات رو خوندید برامون یه خلاصه ای بگید کنجکاو بودم ببینم چیه این اثر ترجمان49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام و عرض ادب
رعد و برق / 13 روز دوستی با کتاب 
عادت های اتمی
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
نقل قول: مانترا گفتن در مدیتیشن یک مسئله بازاریه.‌ اینکه مانترای هر کس مختص خودشه و به کسی نگه ترفنده و احساس سبکی فرد بعد انجام این مدیتیشن به علت انجام یک کار عمیق در روح و روان او نیست و به عبارتی مدیتیشن همونقدر به یک آدم عادی آرامش و حال خوب میده که به یک دزد. این مثال خود اریک فروم هست. 

چه کتاب و چه نکته جالبی..
دروغ های بزرگ.. سبکش اینطوریه که یه موضوعی که حقیقت نداره رو توی یکی دو صفحه بررسی میکنه و بعد میره موضوع بعدی؟ یا این که یه جلد کلا در مورد یه موضوعه؟ 
بابام یه کتاب شبیه این میخوند که روایت های دینی الکی   که بین مردم پخش شده رو بررسی میکرد و  صحتشون رو رد میکرد  Khansariha (56) یاد اون افتادم اینو گفتید

در مورد مدیتیشن و اینا من جوونیام خیلی درگیر اینا شدم  Khansariha (56) هم مدیتیشن و در کنارش متافیزیک و علوم غریبه..  اونجا ها پر از این دروغ ها و کار های بازاریه
اصلا یه چیزایی... آدم شاخ درمیاورد  Khansariha (13)
یادمه یه جزوه داشتم کنترل آب و هوا با استفاده از ذهن  4chsmu1 چه تلاشی هم میکردم که نتیجه بده  65 4chsmu1
نقل قول: ئه من بهم میاد رو خوندم! خیلی دوسش داشتم. کشمکش های یک دختر مسلمان فلسطینی ساکن استرالیاست وقتی تو مدرسه ش از دبیرستان تصمیم می‌گیره روسری سرش کنه و ماجراهای دبیرستان بعد این تصمیم.

پس کتاب خوبیه  53258zu2qvp1d9v

این کتاب برای من از اون کتاب های عشق در نگاه اول بود  Khansariha (13) آخه چه جوری میشه کتابی که صفحه اولش نوشته داشتم سریال فرندز رو برای بار نودم نگاه میکردم یه دفعه حس کردم آمادم که ححاب بپوشم رو دوست نداشت  25 4chsmu1 همون صفحه اولشو که خوندم فهمیدم دوستش خواهم داشت و گرفتمش  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: اعترافات رو خوندید برامون یه خلاصه ای بگید کنجکاو بودم ببینم چیه این اثر ترجمان[تصویر:  49-2.gif]

حتما  Khansariha (69)

فکر میکنم یه کتابی شبیه تولستوی و مبل بنفش باشه  39 چند جای کتاب و باز کردم و دیدم یه حس اون جوری بهم داد  53258zu2qvp1d9v

پ. ن : کیفیت عکس پایین بود چجوری آرم ترجمان رو دیدید رو کتاب  42

یکی از کتاب های آگاتا کریستی رو تموم کردم  Khansariha (69)

پوآرو توش نبود  809197ps94ijjhwg فکر کردم تو همه کتاب هاش هست..
خبر خبر  clapping

نتیجه رأی گیری مسابقه جمله طلایی
امشب اعلام میشه  Khansariha (46)
نقل قول: خلاصه ش این بود که

مانترا گفتن در مدیتیشن یک مسئله بازاریه.‌ اینکه مانترای هر کس مختص خودشه و به کسی نگه ترفنده و احساس سبکی فرد بعد انجام این مدیتیشن به علت انجام یک کار عمیق در روح و روان او نیست و به عبارتی مدیتیشن همونقدر به یک آدم عادی آرامش و حال خوب میده که به یک دزد. این مثال خود اریک فروم هست. 
خانم عارفه

راستش و بخواین مانترا از آمریکا نمیاد 

از مکاتب شرقی شروع شد

مانترای چاکراها مثلا هر چاکراه یک مانترا مخصوص به خودش و داره که اگه در حین بخوینیش به فعال شدن و به تعادل رسیدن اون کمک خیلی زیادی می کنه که من نتیجه گرفتم 

و یه سری دیگه هم هست من  از اونا استفاده نداشتم ولی  مانترا ها چاکراها خیلی جالب بود
سلاااام به همه  [تصویر:  khansariha%20(48).gif]

خب دیگه نوبتی هم باشه نوبت اعلام
نتایج رأی گیریمونه  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

اول از همه باید تشکر کنم از همه دوستانی که

توی مسابقه و توی رأی گیری شرکت کردن [تصویر:  302.gif] 

و بگم که 31 نفر توی رأی گیریمون شرکت کردن

که از همشون ممنونم  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

و حالا  [تصویر:  smiley-face-cool-2.gif]

میرسیم به بخــش اعلام برنده هاااااااا [تصویر:  confetti.gif]

نفر اول مسابقمون 
کسی نیست جز..... 

آقای یا امیرالمومنین
با 131 امتیاز  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

همه به افتخارش بلند بگید 
هوووراااااا  ( البته  اگه خواستید خیلی بلند بگید دقت کنید کسی پیشتون نباشه [تصویر:  4chsmu1.gif] )
اعتبار +3 مبارکت باشه  [تصویر:  2uge4p4.gif]

و حالا 
نفر دوم مسابقمون 
یکی از کتابخون های فعال و خوب  مکتبخونه 

خانم Silent scream  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
با 127 امتیاز 
همه دست و جیغ و هورا  [تصویر:  4chsmu1.gif] [تصویر:  confetti.gif]

اعتبار +2 به حسابتون واریز میشه (قسطی البته [تصویر:  4fvfcja.gif] )

و اما 
نفر سوم 

اگه گفتید کیه؟

راهنمایی میکنم 

اون کیه که خیلی مهربون و فعال و تو دلبرو و با نمک و منه؟  [تصویر:  65.gif]

درود بر شما نفر سوم کسی نیست جز
آقای karma  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
با 126 امتیاز 
قهرمانان بعدیمون به ترتيب امتیاز [تصویر:  khansariha%20(46).gif] :

4. خانم عارفه با 125 امتیاز 

5. آقای عرفان با 123 امتیاز 

6. خانم سها و خانم مهرخدا با 121 امتیاز

8. آقای Ara با 117 امتیاز 

9. آقای thunder با 113 امتیاز 

10. آقای فرید با 100 امتیاز 

11. آقای آبی و خانم ایرانا با 99 امتیاز 

دم همتون گرم  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

ممنون از اینکه شرکت کردید  [تصویر:  49-2.gif]

و حالا وقت پذیراییه  [تصویر:  2uge4p4.gif]

بفرمایید  [تصویر:  2uge4p4.gif]
[تصویر:  %D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%...7_77ub.jpg]

[تصویر:  1608646594799758980_51fm.jpg]

[تصویر:  1543918447-createtumbnail.aspx_uvqb.jpg]

بای بای  [تصویر:  103.gif]
سلام و دروود،
به به می بینم که نبردیم Gigglesmile
آقای کارما مگه قرار نبود زیرآبی و اینا؟ 65

نقل قول: راستش و بخواین مانترا از آمریکا نمیاد 
از مکاتب شرقی شروع شد
مانترا از شرق میاد. درسته.
اما این کتاب یسری نقد به جامعه  آمریکا داشت کلا.
ظاهراً یک دوره ای مانترا وارد بازار این مربی های رشد که مدیتیشن روش کارشون بوده میشه و اینا توی آمریکا می ترکونن، بعد خیلی از آمریکایی ها باورشون میشه که مانترا حقیقت داره و کلی پول به جیب می زنن این مربی ها.
و بعد این جریان از آمریکا به اروپا کشیده میشه. و بعد هم خب فروکش می کنه. 

ترجمان؟ خب از قبل می دونستم Gigglesmile
بهم میاد...اولش رو گفتید حسش اومد برم دوباره بخونمش 2uge4p4
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
تبریک میگم یا امیرالمومنین  Khansariha (46)
تبریک خانم سایلنت اسکریم 302

به نظرم جا داره که دوباره جمله هاتون رو بخونیم 53258zu2qvp1d9v

ما بیشتر از افرادی یاد می گیریم که تفکراتمان را به چالش بکشند، نه آن هایی که نتایجمان را تایید می کنند.

من سال‌ها خودم نبودم، سال‌ها نقش بازی کردم. اینکه خودت را پنهان کنی و شبیه کسی باشی که نیستی کار دشواری‌ست. هر روز که می‌گذرد، هر شب که صبح می‌شود تکه‌ای از خودت را گم میکنی، هر بار که جلوی آینه می‌ایستی کسی را می‌بینی که شبیه تو نیست، کسی که فقط لب‌هایش میخندد، و درد بزرگی‌ست اینکه چشم‌هایت بی‌فروغ باشد. من سال‌ها خودم نبودم.

وقتی طوفان تمام شد یادت نمی‌آید چگونه از آن گذشتی ،چطور جان به در بردی، حتی در حقیقت مطمئن نیستی طوفان واقعا تمام شده باشد ،اما یک چیز مسلم است. وقتی از طوفان بیرون آمدی دیگر آنی نیستی که قدم به درون طوفان گذاشت... 

چرا سه تا جمله شد 394chsmu1
تبریک میگم کارما Khansariha (18)
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
دارن هاردی:چیزی که از اُپرا یاد گرفتم...

در لحظاتی که با وسوسه هاتون روبرو میشید محکم بایستید، چون اینها لحظاتی هستند که آینده شما رو تعیین میکنند
سلام
Silent scream

۱۰۳ روز دوستی با کتاب

نقل قول: کاملا برعکسه کتابش بهتر از فیلمشه [تصویر:  4chsmu1.gif]
ترجیح میدم کتاب بخونم جای فیلم ولی این مورد نه.. از هری‌پاتر ترجمه روان پیدا نکردم..  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: کنکوری هستید دیگه؟ 

ان شاء الله این دوران عذاب آور زود تر تموم شه  [تصویر:  p.gif]
دهم میخونم پشت کنکور محسوب نمیشم خداروشکر  4chsmu1
ممنون و خداکنه Khansariha (56)

نقل قول: آره تازگی اضافه کرده  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اگه اشتباه نکنم  قیمتش از طاقچه بیشتره  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] ولی فک کنم کتاب های بیشتری داشته باشه  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

جالبه نمیدونستم باید سر بزنم 53258zu2qvp1d9v  

نقل قول: و این که اثر مرکب خیلی به درد من نمیخورد بیشتر مربوط به پیشرفت شغلی و اینا بود  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

همینطور چندان به درد من نخورد و به نظرم قلم روان یا دلنشینی هم نداشتن 53258zu2qvp1d9v 
فک کنم‌اگه ۱۰۰ صفحه باشه من ۲۰ صفحه‌شو خوندم .. خیلیییی خسته‌کننده بود برام  Vamonde

نقل قول: 2 جلد از گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت) 

فکر کنم ی مجموعه طولانیه درسته؟ Khansariha (56) اگه جالب بود بگین منم بخونم خیلییی ازش شنیدم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: تو از تاریکی میترسی 

بهم میاد 

اعترافات یک کتابخوان معمولی 

اوه دوست دارم این سه تارو بخونم Khansariha (56)  لطفا خلاصه ازشون بزارین 4chsmu1

نقل قول: ئه من بهم میاد رو خوندم! خیلی دوسش داشتم. کشمکش های یک دختر مسلمان فلسطینی ساکن استرالیاست وقتی تو مدرسه ش از دبیرستان تصمیم می‌گیره روسری سرش کنه و ماجراهای دبیرستان بعد این تصمیم.

چه داستان جالبی داره، فکر کنم خیلی به دردم بخوره  Khansariha (56)  

نقل قول: به توضیحاتی که برا فرید دادم مراجعه شود 

منم همینطور Khansariha (13) ولی چشم درد میگیرم زیاد توی گوشی بخونم ، یعنی بقیه اینطور نیستین؟ Unsure

نقل قول: صفحه اولش نوشته داشتم سریال فرندز رو برای بار نودم نگاه میکردم یه دفعه حس کردم آمادم که ححاب بپوشم رو دوست نداشت  [تصویر:  25.gif] [تصویر:  4chsmu1.gif] 

عجب
دقیقا متوجه نشدم، یعنی شخصیت کتاب با دیدن سریال فرندز دوس داره حجاب داشته باشه؟   Nevisandeh

نقل قول: نفر دوم مسابقمون

عه بالاخره توی یکی از مسابقه ها رتبه اوردم Khansariha (69)

ممنون از کسایی که رای دادن  302
ریز جزئیات رای‌گیری رو نمیزارین بدونیم کی بهمون امتیاز کم داده تلافی کنیم؟ 39
.
.
.
نقل قول: ترجیح میدم کتاب بخونم جای فیلم ولی این مورد نه.. از هری‌پاتر ترجمه روان پیدا نکردم..  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
اما من پیدا کردم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: کنکوری هستید دیگه؟ 

ان شاء الله این دوران عذاب آور زود تر تموم شه  [تصویر:  p.gif]
کی گفته این دوران عذاب اوره Swear1

اره قبول دارم اخرش اره هرچی به کنکور نزدیک میشی بله Hanghead

ولی هیچجوره درس خوندن به لذت بخشی تست زدن درسنامه خوندن پیدا نکردم   317

اصللا یه لذتی داره تشریحی خوندن اونطوری نیست

نقل قول: همینطور چندان به درد من نخورد و به نظرم قلم روان یا دلنشینی هم نداشتن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 
فک کنم‌اگه ۱۰۰ صفحه باشه من ۲۰ صفحه‌شو خوندم .. خیلیییی خسته‌کننده بود برام  [تصویر:  vamonde.gif]
اولین باره می بینم یکی اینطوره میگه
هرکی خونده بود می گفت من عاشق این کتابم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
صدای خاموش/ 126 روز کتابخوانی

کتاب خودت را به فنا نده هم تقریبا تمومه
دوباره از خانم عارفه بابت معرفی این کتاب تشکر میکنم Thankyou

شروع اثر مرکب
سلام و خداقوت،

عطر رهایی/ ۱۷۳ روز دوستی با کتاب  Khansariha (56)
کتاب تکه‌ هایی از یک کل منسجم

برشی از کتاب:

فرار از درد با رویا پردازی
: رویاها واقعیت را تحریف می‌کنند. به رویاهایتان اجازه ندهید شما را از دیدن دردِ واقعیت زندگی تان دور کند. اگر در واقعیت با درد رو به رو شوید یکبار برای همیشه درد را تجربه میکنید و بعد با جریان زندگی همراه میشوید. زیبایی ها و سختی ها را می‌بینید و تمام شگفتی های زندگی را در آغوش می‌کشید. درد دیگر مثل خوره تکرار نمی‌شود و شما آن را به عنوان جزئی از واقعیت قبول خواهید کرد. اما در رویاهایتان شما زجر کش میشوید. چون درد را نمیبینید که بتوانید آن را تجربه کنید و آن را از بدنتان بیرون بیندازید و حتی نمی‌دانید دردتان از کجاست که دارید با آن رویا می‌سازید. در واقع در دو جهت در نوسان هستید: رویایی که قرار نیست به واقعیت تبدیل شود و این خود دردناک است و واقعیتی که گه گاه آزار دهنده است اما نمی‌دانید دردش از چیست.
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان