عزیز : .:.::. *«ادامه میز گرد»* .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن پاکی؛ جشن پاکی خانم ها _رعنا_ ، Roshana ، آقایون Ara ، افرا ، SSaeid، آخرین بار ، Newfighter،سرباز گمنام ، Mahdimontazer Confetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مکتبخونه (سرپرست: karma، فرید، العبد المرحوم)

سلام
Silent scream
۱۰۲ روز دوستی با کتاب

نقل قول: پس حتما بخون خیلیییی جذابه یه دنیای دیگست
هری پاتر؟! 
فیلمش فکر کنم بهتر باشه 39
تصور کن، خدا با آن عظمتش
تو را دوست دارد :‌)

من سرم گرم گناه است سرم داد بزن
سینه ات سخت به تنگ آمده فریاد بزن

سپاس شده توسط
(دیروز، 17:29)SILENT scream نوشته است:
سلام
Silent scream
۱۰۲ روز دوستی با کتاب

نقل قول: پس حتما بخون خیلیییی جذابه یه دنیای دیگست
هری پاتر؟! 
فیلمش فکر کنم بهتر باشه 39

22 کاملا برعکسه کتابش بهتر از فیلمشه 4chsmu1

نقل قول: من از دارن هاردی فقط اثر مرکب رو خوندم   [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

خیلی از مدل حرفاش خوشم نمیاد  [تصویر:  hanghead.gif]
میدونی دارن تو اخر کتاب اثر مرکب گفت..

من این کتاب رو برای ترغیب کردن شما ننوشتم..!

این کتاب را نوشتم تا شما دست به کار شوید و تلاشتان را بکنید حتی اگر موفق نشوید این تلاش ارزشمند است
53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v

‌‌
سلام

(1400 آذر 13، 20:30)Roshana نوشته است: سلام من نمی دونستم یه همچین بخشی وجود داره اصلا ولی خب 
من کتاب زیاد می خونم آخرین کتابی  که خوندم وقتی نفس هوا میشود بود که خیلی باعث شد زندگی رو بیشتر دوست داشته باشم  Khansariha (56)
راجب یه جراح بود که تومور مغزی میگیره و ....

میتونید اینجا اعلام وضعیت داشته باشید تا هم به منظم شدن مطالعه تون کمک کنه و هم انگیزه تون رو بیشتر کنه 53258zu2qvp1d9v

پست اول تاپیک رو بخونید Khansariha (56)
(1400 آذر 13، 20:56)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند [تصویر:  4chsmu1.gif]

هیچی نمی تونه جای کتاب کاغذی رو بگیره واقعا 53258zu2qvp1d9v
توی طاقچه میشه هایلایت کرد و بعد خیلی راحت پیداشون کرد و حتی میشه نُت بزاریم‌ برای هر قسمت Khansariha (56)
یعنی فیدیبو هم اشتراک بی نهایت داره؟! 39

بی نهایت رو نمی‌دونم ولی من چون دیجی پلاس دارم یه سری کتاباش برام رایگانه 4chsmu1
‏جبر الله قلوبا لایعلم بکسرها سواه

‎خدا بند بزند دل‌هایی را که هیچ کس 
جز خودش از شکسته بودنشان خبر ندارد..
 سپاس شده توسط
نقل قول: منم دوست ندارم مجبورم بخونم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
اینو خیلی خوب درک میکنم  Khansariha (13)
کنکوری هستید دیگه؟ 
ان شاء الله این دوران عذاب آور زود تر تموم شه  42
نقل قول: سلام خیلی ممنون
این کتاب بیشتر بر مبنای نوروساینس (علوم اعصاب) هست و خیلی علمی هورمون ها رو مورد بررسی قرار داده ولی خوب با توجه به اینکه یافته های علمی رو با علم روانشناسی ترکیب و تلفیق کرده هم کاربردی هست هم برای علاقه مندان میتونه جالب باشه

این سبک کتاب ها خیلی خوبن و البته من زیاد ندیدم این مدلی Khansariha (56)

وقتی توضیحات علمی میاد کنارتکنیک های روانشناسی خیلی پذیرششون راحت تره نسبت به این که یه تکنیک توضیح داده بشه و تو هم باید قبولش کنی  Hanghead
نقل قول: من از وقتی عضو طاقچه بینهایت شدم، کمتر برای خرید کتاب خرج می‌کنم. ولی در کل خوشم میاد بخشی از خرج های معمولم پای کتاب بره

آخ طاقچه چه قدر خوبه  2uge4p4

طاقچه بی نهایت هم قیمت خوبی داره هم تخفیف زیاد میخوره هم کتاب های متنوعی داره.. کلا محشره  4chsmu1

در مورد خریدن من خیلی خرج خرید کتاب نمیکنم  Khansariha (56) بیشتر همین الکترونیک میخونم اونم توی طاقچه بی نهایت مگه این که یکی یه کتاب معرفی کنه که تو بی نهایت نباشه.. تو کتابخونه ها هم نباشه اونوقت می خرم 
تازه اونم نسخه الکترونیک  4chsmu1
نقل قول: منم با اینکه دارم از فیدیبو میخونم اما اصلا حس کتاب کاغذی رو ندارم، کتاب کاغذی یکجور حس مالکیت داره که کتاب های الکترونیک ندارم ضمن اینکه کتاب رو باید خط خطی کرد و خوند [تصویر:  4chsmu1.gif]

منم اینجوری بودم  Khansariha (13) ولی عادت کردم دیگه الآن با گوشی راحت ترمه بخوام بخونم.. و این که من تو حالت های عجیب غریبی مطالعه میکنم.. مچاله و کج و کوله   یا بر عکس یا آویزون از مبل 4chsmu1 کتاب کاغذی دست گرفتن و حفظ تعادلش تو اون شرایط برام سخته  4chsmu1 گوشیم راحت تو دستم جا میشه 
نقل قول: سلام من نمی دونستم یه همچین بخشی وجود داره اصلا ولی خب 
من کتاب زیاد می خونم آخرین کتابی  که خوندم وقتی نفس هوا میشود بود که خیلی باعث شد زندگی رو بیشتر دوست داشته باشم  [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
راجب یه جراح بود که تومور مغزی میگیره و ....

بله بله  2uge4p4

کانون همچین جای باحالی هم داره  53258zu2qvp1d9v

خوش اومدید بــــه مکتبخونه  317

منتظر پست ها تون هستیم  49-2
نقل قول: هری پاتر که همتون خوندین ایشالا ؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ وقت نشد  vayy

مجموعه کاملش رو پیدا نمیکنم که بگیرم بخونم طاقچه و فیدیبو ندارن کتابخونه ها هم ناقصه 

پک انگلیسیش رو قیمت کردم 750 هزار تومن بود  42 گفتم فیلماشو ببینم سنگین ترم  Khansariha (56)
نقل قول: هیچی نمی تونه جای کتاب کاغذی رو بگیره واقعا [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

به توضیحاتی که برا فرید دادم مراجعه شود  4chsmu1
نقل قول: یعنی فیدیبو هم اشتراک بی نهایت داره؟! [تصویر:  39.gif]

آره تازگی اضافه کرده  53258zu2qvp1d9v

اگه اشتباه نکنم  قیمتش از طاقچه بیشتره  Khansariha (56) ولی فک کنم کتاب های بیشتری داشته باشه  Khansariha (56)
نقل قول: میدونی دارن تو اخر کتاب اثر مرکب گفت..

من این کتاب رو برای ترغیب کردن شما ننوشتم..!

این کتاب را نوشتم تا شما دست به کار شوید و تلاشتان را بکنید حتی اگر موفق نشوید این تلاش ارزشمند است

کتابش بد نبود
ولی کتاب های بهتری هم خونده بودم  Khansariha (56)

و این که اثر مرکب خیلی به درد من نمیخورد بیشتر مربوط به پیشرفت شغلی و اینا بود  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
امروز 5 ساعت رو توی کتبخونه گذروندم  4chsmu1
کلی تو کتاب ها گشتم جاتون خالی  53258zu2qvp1d9v

از اون جایی که چند وقت بود حوصله کتاب نداشتم و هیچی مثل رمان های جنایی و فانتزی نمیتونه مود کتابخونیمو بالا بیاره  Khansariha (56)

این کتاب ها رو گرفتم :
[تصویر:  img_20211205_182744_cx14.jpg]

2 جلد از گیم اف ترونز (بازی تاج و تخت) 

2تا از کتاب های آگا تا کریستی (هرکول پوآرو) 

تو از تاریکی میترسی 

کماندار سفید 

بهم میاد ( این رمان نیست خاطراته فک کنم) 

اعترافات یک کتابخوان معمولی 

برق نقره ای ( جلد دوم شرلوک هلمز) 

و با تشکر از آگاتا کریستی   دوباره کتبخونی رو شروع کردم Khansariha (56)  

کارما / 80 روز دوستی با کتاب  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
عارفه/ ۱۰۹ روز
هنر بودن / اریک فروم

بخش دوم، دروغ های بزرگ رو تموم کردم، مطالب مهمی رو گفته بود اما قبلاً درباره این موضوع اطلاعاتی داشتم و تقریباً چیز جدیدی بهم اضافه نکرد.

خلاصه ش این بود که
مانترا گفتن در مدیتیشن یک مسئله بازاریه.‌ اینکه مانترای هر کس مختص خودشه و به کسی نگه ترفنده و احساس سبکی فرد بعد انجام این مدیتیشن به علت انجام یک کار عمیق در روح و روان او نیست و به عبارتی مدیتیشن همونقدر به یک آدم عادی آرامش و حال خوب میده که به یک دزد. این مثال خود اریک فروم هست. 

البته این موضوع در آمریکا سابقه طولانی داشته و بعداً کلی طرفدار در اروپا و جاهای دیگه پیدا کرده که اریک فروم روش متمرکز شده و این همه توضیحات داده.

اضافه شده در ویرایش:

ئه من بهم میاد رو خوندم! خیلی دوسش داشتم. کشمکش های یک دختر مسلمان فلسطینی ساکن استرالیاست وقتی تو مدرسه ش از دبیرستان تصمیم می‌گیره روسری سرش کنه و ماجراهای دبیرستان بعد این تصمیم.

اعترافات رو خوندید برامون یه خلاصه ای بگید کنجکاو بودم ببینم چیه این اثر ترجمان49-2
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
و آن است که گه تند و گهی خسته رود

پس فرق آن دو در چیستو
عاقبت به کام کیست؟!

رهرو اول همو کارکشته بود،
کارکشته هم یعنی، متعادل بود.

اما  رهرو دوم کم از هیچ کس نداشت
تازه کار همین است، روزی شود کشته کار

گر خواهی شوی تو کشته کار
بدان هر کشته کار، بود روزی تازه کار

با اجازه شما، عارفه تازه کار در شعر سرودن 4chsmu1:

پاسخ بدم:
 سپاس شده توسط
سلام و عرض ادب
رعد و برق / 13 روز دوستی با کتاب 
عادت های اتمی
53 یا رب دل مارا     تو به رحمت جان ده
درد همه را        به صابری درمان ده
این بنده نداند     که چه می باید خواست
داننده تویی       هر انچه خواهی ده  53
 سپاس شده توسط
نقل قول: مانترا گفتن در مدیتیشن یک مسئله بازاریه.‌ اینکه مانترای هر کس مختص خودشه و به کسی نگه ترفنده و احساس سبکی فرد بعد انجام این مدیتیشن به علت انجام یک کار عمیق در روح و روان او نیست و به عبارتی مدیتیشن همونقدر به یک آدم عادی آرامش و حال خوب میده که به یک دزد. این مثال خود اریک فروم هست. 

چه کتاب و چه نکته جالبی..
دروغ های بزرگ.. سبکش اینطوریه که یه موضوعی که حقیقت نداره رو توی یکی دو صفحه بررسی میکنه و بعد میره موضوع بعدی؟ یا این که یه جلد کلا در مورد یه موضوعه؟ 
بابام یه کتاب شبیه این میخوند که روایت های دینی الکی   که بین مردم پخش شده رو بررسی میکرد و  صحتشون رو رد میکرد  Khansariha (56) یاد اون افتادم اینو گفتید

در مورد مدیتیشن و اینا من جوونیام خیلی درگیر اینا شدم  Khansariha (56) هم مدیتیشن و در کنارش متافیزیک و علوم غریبه..  اونجا ها پر از این دروغ ها و کار های بازاریه
اصلا یه چیزایی... آدم شاخ درمیاورد  Khansariha (13)
یادمه یه جزوه داشتم کنترل آب و هوا با استفاده از ذهن  4chsmu1 چه تلاشی هم میکردم که نتیجه بده  65 4chsmu1
نقل قول: ئه من بهم میاد رو خوندم! خیلی دوسش داشتم. کشمکش های یک دختر مسلمان فلسطینی ساکن استرالیاست وقتی تو مدرسه ش از دبیرستان تصمیم می‌گیره روسری سرش کنه و ماجراهای دبیرستان بعد این تصمیم.

پس کتاب خوبیه  53258zu2qvp1d9v

این کتاب برای من از اون کتاب های عشق در نگاه اول بود  Khansariha (13) آخه چه جوری میشه کتابی که صفحه اولش نوشته داشتم سریال فرندز رو برای بار نودم نگاه میکردم یه دفعه حس کردم آمادم که ححاب بپوشم رو دوست نداشت  25 4chsmu1 همون صفحه اولشو که خوندم فهمیدم دوستش خواهم داشت و گرفتمش  53258zu2qvp1d9v
نقل قول: اعترافات رو خوندید برامون یه خلاصه ای بگید کنجکاو بودم ببینم چیه این اثر ترجمان[تصویر:  49-2.gif]

حتما  Khansariha (69)

فکر میکنم یه کتابی شبیه تولستوی و مبل بنفش باشه  39 چند جای کتاب و باز کردم و دیدم یه حس اون جوری بهم داد  53258zu2qvp1d9v

پ. ن : کیفیت عکس پایین بود چجوری آرم ترجمان رو دیدید رو کتاب  42

یکی از کتاب های آگاتا کریستی رو تموم کردم  Khansariha (69)

پوآرو توش نبود  809197ps94ijjhwg فکر کردم تو همه کتاب هاش هست..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان