عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

آقا من میگم یه هیئت منصفه بذاریم ، طرفین دعوا هم بیان وسط
حالا در آخر هم بقول سلام جان که روی گل همو از دور ببوسین بره پی کارش
البته که حق همیشه با ........ Smiley-face-cool-2 4fvfcja
(1388 مرداد 2، 15:12)khosh-ghadam نوشته است: 1 قسمت خواهران317Khansariha (48)
و1 قسمت برادران1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

خود دانی
خوش قدم ما موندیم بالاخره تو طرفداره کی هستی دخترا یا پسرا ؟
البته بازم من به شک افتادم که دختری یا پسر ( قضیه نام کاربری ها هیچ وقت حل نمیشه 17 )
واسه چی واسه قسمت خواهران هورا میفرستی ؟ 1744337bve7cd1t81
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

اخ جون تخمه سایه جون بیا تخمه ها رو بخوریم من زیاد با پسته حال نمیکنم[تصویر:  bliss.gif]
دیگه نشد تمومش کنی آروم بشکن چقدر آسیابت تنده[تصویر:  5.gif]
بعد از تخمه مسواکم یادت نره[تصویر:  90.gif]
دندوناشو نگاه[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
سلام

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
من كه تخمه نميتونم بخورم ، حالا نميشد بجاي تخمه بادوم هندي مياوردي ؟
البته همين پسته هم خوبه !! ..............وايسا ، خودم الان بادوم هندي ميارم .....

آها ... اينم بادوم هندي ..

[تصویر:  2429.jpg]

بروبچز بيان دور هم خوشيم ...
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
خدا بگم چی کارت نکنه اینا گرونه من از کجا گیر بیارم![تصویر:  Just_Cuz_06.gif]
من بادوم هندی میخوام![تصویر:  2mo5pow.gif]
وای چه درشتم هست[تصویر:  4fvgdaq_th.gif]
ببین برو همون تخمه ها رو بخور اینا برات خوب نیست[تصویر:  128fs318181.gif]
یه بحثی که میخوام تو کانون راه بندازم البته با اجازه مدیرا
آخه این وضع لباس خانم ها درسته؟!!
دو سه روز پیش کنار خیابون منتظر بودم تا از تعمیرگاه ماشینمو تحویل بگیرم. تو عوالم خودم بودم. یهو نگاهم افتاد به خیابون. یه موتورسوار و خانمش که مانتوی تنگی پوشیده بود و ... . و من که سریع نگاهم رو برداشتم، ولی تا یه مدت این صحنه توی ذهنم می اومد و بهمن اجازه نمیداد سیر تفکرات قبلیم رو ادامه بدم.
اون خانم اگه چادر داشت این جوری نمیشد...

درسته که توی قرآن به اسم چادری که الان توی ایران هست اشاره نشده، ولی مگه گفته نشده که زینت های خودتون رو بپوشانید. معنیش این نبوده که فقط پوشیده باشید، بلکه این بوده که زیباییهاتون برای کسی معلوم نباشه و مگه ....(منظورم که میدونید چیه از این 3 نقطه) از زیباییهای یه خانم نیست. معنیش این بوده که بابا بی خیال این مانتوهای تنگ بشید.

این رو قران نمیگه، من می گم:
تو رو خدا زیباییهای خودتون رو بپوشونید...

خداییش شما نظر بدید:
آخه این وضع لباس خانم ها درسته؟!!
می خوام همه هم شرکت کنن دختر و پسر نظر بدنمیدونم که تو این کانون به احتمال زیاد هم چادری داریم هم مانتویی میخوام نظرات خوب و مفیدی بدید!
با سلام

منم با مهدي موافقم ... همه بيان نظرشون رو بگن ، مخصوصا اونايي كه خودشونم مانتويي هستن ، بيان نظر بدن .

من خودم يه پسرم و خوب حس ميكنم و درك ميكنم كه صحنه ي يه دختري كه با لباس ناجور اومده توي جامعه چه تاثيري داره روي يه پسر مجرد .( البته روي متاهل هم داره ، ولي اون نيازش برآورده ميشه.)
حداقل براي يه مدتي ذهنش رو به هم ميريزه ... اينها واقعيته ! واقعيت داره كه يه پسر با اين صحنه ها ذهنش منحرف ميشه و وسوسه مياد سراغش و كسي هم نميتونه منكر اين قضيه بشه .

حالا اگر پسري مثل من كه داره سعي ميكنه ترك بكنه ، اين صحنه ها بياد جلوي چشمش و دوباره به گناه بيوفته ، تازه من بسيار مواظب نگاه كردنم هستم و هميشه نگاهمو كنترل ميكنم ، ولي حتي يه نظر هم شايد روي آدم تاثير بذاره ، آيا در اين صورت اون دختر هم توي گناه من سهيم نيست ؟ نميگم كه من گناه نكردم و همش تقصير اون دخترس كه لباس ناجور پوشيده ،ولي آيا واقعا بي تقصير بوده ؟

بايد با ذهني باز و تفكري غيرمغرضانه به اين مسئله فكر كرد .

منتظر پاسخهاي شما عزيزان هستم .

يا حق !
سلام بچه ها
میبینم که بحثا عوض شده 4fvfcja
خوب به نظر من یکی میتونه چادری هم نباشه اما پوشش خوب باشه ، حتما برای پوشش کامل ، چادر نیاز نیست ...
والا من خودم از اونام که تو این مورد شدیدا دچار تشویش هستم ( حالا معنیه تشویش چیه ؟ 17 ) ... البته نه واسه پوشش خودما 4fvfcja
امروزه دخترا پوششون با چند سال قبل فرق کرده .. اگه از قضیه مانتو اینا هم که رد بشیم یعنی اگه اونا هم درست و معقول باشه ، بحثه مو هست
به نظر من دخترا باید بیشتر تو این بحث حرف بزنن که بگن ملاک خوب بودن یه دختر چیه از نظر خودشون
پسرا و دخترا همیشه سر این موضوع با هم بحث دارن ، چون هر چقدر هم دختر رعایت کنه باز پسر ازش میخواد که بیشتر از این رعایت کنه ، این جزو وجود پسراست و معمولا دخترا هم تو این قضیه ناراحت میشن به طرز فجیع
میدونم خیلی گنگ صحبت کردم خوب یکی دیگه ادامه بده اصلا من حرفم نمیاد 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

(1388 مرداد 2، 11:52)arman67 نوشته است: سلام
اول : سایه جان اشکال نداره ، در عوض این همه سختی ، پس فردا آقا دکتر میشی ، پولدار میشی ، بعدشم اگه خدا بخواد به قول خودت زامیاد میخری البته من اگه جای تو بودم با این همه پول یه های لوکس میخریدم که به درد همه چی میخوره 4fvfcja
دوم : بله شما راست میگین پارمیدا خانم ، الان که هیچی ، از بدو خلقت ، این خانوما دارن پادشاهی میکنن و هی به مردای بدبخت زور میگن . بعد تازه میگن به ما ظلم شده .. خدایی خودتون قضاوت کنین ، الان تو این عصری که ما زندگی میکنیم عصره خانواده سالاریه یا عصره پدر مرد رو دراوردن ؟
آهای پسرای کانون کجایییییییید ؟

نه دیگه اینجوریم !من مزاح کردم الان در اکثر خواده ها هم زن کار میکنه هم مرد جفتشون خرج خونه رو در میارن من منظورم اینه که نباید بی انصافی کنیم به جای کمک کردن بهشون ظرف شستن و غذا پختن و ... رو هم بذاریم تو اوقات فراغتشون!317
(1388 مرداد 2، 12:37)tanha نوشته است: خودت خواستی مهدی
بزار بگم

که بزرگترین تفریح پسرا

دست کردن تو 1744337bve7cd1t81
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دماغشونه!!!!!!1744337bve7cd1t81
ای ول یه دست مفصل برا تنها خودم41
تازه اونم کار مفید میدونن1744337bve7cd1t81
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
با سلام

البته منظورم چادر نيست ... ميگم حجاب بايد درست باشه ... حالا به هر رنگي و با هر فرهنگي فرقي نميكنه ...

يا حق !
خوب حجاب باید درست باشه یعنی چی ؟
هرکی یه معیاری داره ، بخاطر همین میگم آدم نمیدونه چی درسته چی غلط
.

و اما پوشش!
از این پستی که میخام بزنم اصلا با چادری ها کاری ندارم احترامتون واجب و خوش به سعادتتون که میپوشید
اما ما مانتویی ها!
کی گفته ما دخترا برا اینکه شما پسرا نمیتونید نگاهتون رو کنترل کنید باید خودمون رو اذیت کنیم؟
اذیت که میگم دلیل داره این داستان رو بخونید:
یه روز با یکی از دوستای چادریم رفته بودیم بیرون دقیقا 15 مردا دمای هوا 40 درجه بود دوستم از بس هوا گرم بود و لباس زیاد داشت تمام تنش تاول زد!از درد داشت گریه میکرد براش شمردم تو اون هوا با پوشیدن لباس های تابستونی بازم 4 دست لباس مجبور شده بو رو هم بپوشه!که آخریشم یه چادر مشکی بود!
خودتون آزادید با یه تیشرت در میاید بیرون تازه برا ماهم تعیین تکلیف میکنید!(منظورم شماها نیستا)
آخه یکم روشن فکر باشید فقط یکم!
آخه ماها چه گناهی کردیم که شما با یه دنیا آزادی تازه ما باید خودمونو محدود کنیم که شما تحریک نشید!
آخه اصلا به ما چه!
اگه اینجوری باشه پسرایی که تو کشورای خارجین چی کار میکنن!
شما اگه 10 تا دختر مانتویی پشت سر هم ببینید مطمئنن به نفر 11 نگا نمیکنید!
من منظورم از مانتویی بودن بی حجابی نیستا!ما تا جایی که خدا بهمون دستور داده اطاعت میکنیم نوکرشم هستیم ولی!
با تعصب کورکورانه تصمیم نگیرید حجاب فقط چادر نیست!
مانتوی تنگم نیست ولی مانتوی گشادم نیست!آدم باید لباسش بهش بیا ماها انسانیم دوست دارم زیبا باشیم هیچ موجود دیگه ای هم نمیتونه این حق رو از ما بگیره!
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
با سلام

حجاب توي دين اسلام كاملا واضحه و صرفا چادر نيست ... حجابي كه موجبات تشويش ذهني و تحريك مردان و مخصوصا پسر ها رو فراهم نكنه ...

در مورد دوست پارميدا خانوم : دوست شما نميبايستي كه كوهي از لباس تنش مي كرده . حجابي كه اسلامي باشه هيچ زحمتي براي دخترا نداره و كاملا هم احساس راحتي ميكنن اگر با نوع درست حجاب آشنا بشن .

در باره ي اين كه دخترا زيبان و ميخوان زيبا باشن‌: يعني دختري حاضره كه خودشو جوري درست كنه بياد بيرون و 100 تا چشم نگاش كنن ؟؟؟ آيا در چنين وضعيتي احساس راحتي ميكنه ؟ آيا احساس امنيت ميكنه از طرف پسرهايي كه دلشون مريضه ؟؟؟
آيا عاقلانه نيست كه براي حفظ امنيت خودش و حفظ امنيت رواني پسرها ، با حجابي پسنديده كه هم براي خودش راحته و سختي براش نمياره و هم باعث امنيت رواني پسرها ميشه ، بيرون بياد ؟؟؟؟

يا حق !
اصلا دخترای ایرانی نمیدونن حجاب چیه مثال همین دوست پارمیدا که من مردم از خنده شمایی که طرف پسرای خارجی رو میگیری برو ببین چند درصدشون ایدز دارن!
حرف من ربطی دقیقی به موضوع نداره ولی بد نیست بخونیش.

یکی از دوستای خیلی خوبم یه سالی میشه که مهاجرت کرده به استرالیا . حرفایی میزنه که واسه من یکی خیلی جالب بود.
ببخشید که رک حرف میزنم

می گه اونجا اصلا" 90 ٪ خانوما آرایشگاه به زور میرن.! منم اولش خیلی تعجب کردم!

می گفت اینجا نه هیکل مهمه نه آرایش نه مش و رنگ و لعاب های مختلف ، حتی برای برداشتن صورت هم اقدامی نمی کنن. چون اصلا" این چیزها براشون اهمیت نداره. مردم عادی صبح که از خواب پا می شن یه چیزی میندازن تنشونو میرن دنبال کار‍!

روزی هم 12-15 ساعت کار میکنن. فساد هست ولی برای کسانی که طالبش باشن! بقیه به راحتی و کاملا" آزاد به کارشون میرسن. اونا هم مهمه براشون دختراشون شب بیرون نخوابن و هر جایی نرن!!

اینقدری که زنان اونا کار میکنن یک چهارمشم زنای ما نمی کنن. خوب وقتی بیکار باشن همین میشه دیگه .

دانشجویی ما اگه صبح خواب بمونه و وقت آرایش نداشته باشه کلاس صبحو بی خیال میشه! چون تو خوابگاه هستم خیلی چیزا رو میبینم.
همه فکرشم اینه که توجه فلان پسر و فلان استادو به خودش جلب کنه.

مشکل اصلی کشور ما حجابه؟! واقعا" نه

نصفه این دخترای ما روزی 1 ساعت حداقل مشغول آرایش هستن ! که بگن آره ما هم هستیم . هم خوش تیپیم هم خوشگل هم متجدد!

در صورتی که واقعا" تو هیچ جای دنیا دخترای عادی و سالم مثل دخترای ما خود آرایی نمی کنن.

اونا هم اقلیتی دارن که شغلشون اینه. مدل یا بازیگر یا مانکن یا ..!

اونا از ما جلوترن چون دارن کار می کنن 4/3 روزشونو دارن زحمت میکشن.

و ما همیشه به جای صحبت در مورد مردمان عادی اونا راجع به همین اقلیت ها حرف میزنیم.
درباره اين كه پسراي خارجي چه كار ميكنن :
پسراي خارجي روابطشون آزاده با دخترا ... منظورمو كه ميفهميد ؟؟؟!!!!
ولي اينجا چي ؟؟
بالاخره تعریف حجاب چی شد ؟
بقیه دخترا کجان ؟
.

درباره حرف پارميدا:

درسته. من پسرم. با يه تي شرت هم ميام بيرون. اما نه شلوار تنگ مي پوشم نه كفش تنگ و پاشنه بلند و نه لباساي رنگ مشكي شيك و نه آرايش مي كنم. به همين خاطر خيلي راحتم. اما اگه شلوار جين چسبون و مانتوي مشكي چسبونتر و كفش ... داشتم معلومه كه گرما منو هم اذيت مي كرد. وگرنه مانتو و روسري نبايد چندان آدمو گرم كنه.

حرف پسرا چيز ديگه اي بود... صحبت لباساي بدننما بود. 80 سال پيش توي هر نقطه عالم متمدن اگه كسي چنين لباسايي مي پوشيد كه ما داريم درباره ش صحبت مي كنيم، احتمالا همه به چشم ... نگاش مي كردن.

قبلا هم با پارميدا صحبت كرده بودم. حرف خيلي از دختراي ديگه هم اينه: آدم (يعني ما) نياز داره زيبا باشه، شما (پسرا) بايد چشماتونو درويش كنيد!
قبول! اما 99.9% اونايي كه ما درباره شون صحبت مي كنيم فقط بحث زيباييشون نيست. اين قدر ادا و اطوار درميارن كه فكر كنم روزي 3-4 دفعه ميخورن زمين. از كنار بعضياشون كه رد مي شم و نگاهشون نمي كنم كاملا احساس مي كنم كه اون فرد ناراحت شده از اين كه نگاش نكردم! از پيش هر پسر علافي كه رد ميشن عمدا گوش ميدن ببينن كه چي بهشون ميگه، و ...

به نظر من و پسراي ديگه اي كه مطلب نوشتن، بايد هيچ اشتراكي بين "زيبايي" و "تحريك كنندگي" نداشته باشيم.

انصافا يه نگاه به يه عكس معمولي دانشگاههاي خارج بندازين (عكس معمولي، نه تبليغاتي) و با دانشگاه هاي خودمون مقايسه كنين. اگه اثري از لباس تحريك كننده و يا يه نفر خانم زير 40 سال آرايش كرده ديدين، به من خبر بدين.
با خدا، تا خدا

ترک من

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان