عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

سلام
من تازه ۲۰ روزه عضو کانون شدم، اما انرژی مثبتی که از شما دوستان می گیرم، روزها و شبهام رو می سازه و برای رسیدن به اهدافم کمکم میکنه..
درجریان مشکلات اخیر نبودم، اما بنظر من هر مجموعه ای از موجودات زنده نیاز به قانون داره تا هم اهداف مجموعه تامین بشه و هم اعضا در حق هم ظلم نکنند. کانون هم ازین قاعده مستثنی نیست. ما اومدیم اینجا که گناهی رو ترک کنیم، و برنامه هایی که دوستان طراحی کردن خیلی کمک کننده ست، قرار نیست اختلاط زن و مرد باعث گناه بزرگتری بشه.
زمان ثبت نام توی کانون قوانین مدیریت رو پذیرفتیم و الان هم ملزم به اجرای اون هستیم. که اونهم بخاطر خودمون هست.
از وقتی عضو کانون شدم باعث تعجبمه که این دوستان مدیر چقدر وقت و انرژی میگذارن برای کمک به ما و همیشه سر نمازهام دعاشون میکنم. خدا از شما راضی باشه، با توکل به خدا ادامه بدید.
دعای غریق
توصیه امام صادق علیه السلام برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت

يَا اللَّهُ يَا رَحْمَانُ يَا رَحِيمُ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك‏.
ای خداوند! ای رحمان! ای مهربان! ای دگرگون کننده دل‏ها! دل مرا بر دينت پايدار کن.
سلام 
شاید اگه یه سال پیش بود نظرم خیلی متفاوت تر از الان بود ولی همینو بگم که وقتی اومدم کانون و دیدم گروه ها جداست خیلی خوشحال شدم اینکه دیدم همه یه نظم خاصی رو رعایت میکنن تابع قوانین هستن حرفاشون رفتاراشون 
من اومدم اینجا برای ترک گناهم و نمیخوام که درگیر گناه دیگه ای بشم که اگه نظم کانون بهم بخوره منم ترجیح میدم نمونم  Khansariha (8)
اینجا خیلی دوست داشتم به خاطر اینکه حاشیه نداشت  Hanghead و همچنین ترجیح میدم به جاهایی که نظمی ندارن و پر از بی احترامی هستن دیدم که میگم  Hanghead
من فضای کانون رو اینطوری دوست دارم بدون حاشیه بدون گناهای دیگه
کانونی رو دوست دارم که باعث شد کتاب بخونم ورزش کنم درس بخونم سحرخیز بشم عادات خوب در خودم ایجاد کنم 
دوست ندارم بی نظم بشه پر بشه از حاشیه و بی احترامی و گناهای مختلف و اتلاف وقت  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

آقای چکاوک درخواست کردن از من که محرومیتشون تموم بشه تا بتونن از خودشون دفاع کنن.
محرومیتشون رو برداشتم تا از خودشون دفاع کنند.

پ ن: آقای چکاوک شما فقط اجازه دارید داخل میزگرد پیام ارسال کنید.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

بسم الله

عرض سلام و درود 303

بنده هیچ وقت دوست نداشتم توی بحث های مدیریتی که چندین بار از ابتدای ورودم به کانون تا الان مواجه شدم ، اظهار نظر داشته باشم ،
چون من اومدم کانون که یک گناه کبیره رو ترک کنم و یه زندگی پاک و سالم رو شروع کنم .
پس دلیلی وجود نداشت که اصلا دخالت کنم .

ولی الان ، چون بحث : اصل و ماهیت کانون ترک هست ، واجبه که شفاف صحبت بشه .
بنده ،
وقتی اومدم کانون پذیرفتم تمام قوانینی که اینجا هست رو لازم هست که رعایت کنم .
این بستر سال‌هاست که هست و من فقط یه عضوم .

9 دی 1399 روزی بود که 5 مرتبه مرتکب گناه شده بودم Shy
خسته بودم.
وقتی یه نوجوون 15 ساله میگه خسته باید تا انتهای قضیه رفت . Hanghead

فرض کنیم قوانین و اتمسفر کانون جور دیگه ای بود .
فرض کنیم فضای کانون حالت دوست یابی یا وقت گذرونی داشت .

آیا 5 بار نمیشد 6 بار روز به روز بدتر نمیشدم ؟
آیا به 5 ساعت وقتی که خرج گناه میکردم ، 2 , 3 ساعت گناه به روش دیگه ای به علاوه اون کشیده نمیشد ؟

یا فرض کنیم قرار بود اینجا آزادانه به نقد توأم با اهانت عقاید دینی پرداخته بشه .
آیا همون ذره اعتقاد و باور مذهبی که موجب شد به فکر ترک این گناه باشم هم در خطر نبود ؟
آیا یه نوجوون 15 ساله که یه سری عقاید و باور نصفه و نیمه داره به نقد کشیده بشه ، شک نمیکنه ؟ شروع نمیکنه به فکر کردن به نگرشی که براش تازه ست ؟
دلش نمیخواد خودشو بروزرسانی کنه تا به اونا برسه ؟

یا بر فرض ، قرار بود کانون ظرفیت و امکان  بحث سیاسی داشته باشه.

اولاً  کانون ترک خودارضایی چه ربطی داره به سیاست ؟

دوماً اعضای کانون در طول شبانه روز مشغله و دغدغه کم دارن که بیان بشینن پای بحث سیاسی ؟؟

بحث سیاسی هم مورد عجیبی نداره ، از یه اشاره کوچیک گرفته تا اشاره مستقیم .
نهایتاً منجر به تشویش اذهان میشه . دیر یا زود .
و قطعاً با پاسخ مخالفانش مواجه میشه و ....

واقعاً فرضش هم حوصله سر بر و ناراحت کنندست .

از طرفی این سایت متعلق به جمهوری اسلامی ایران هست .

پس باید تابع تمامی قوانینش باشه .

یه موردِ مشخصه .

گفتم 9 دی 1399 یه نوجوون 15 ساله 5 بار گناه کرده بود و خسته ی خسته از همه چیز اومد کانون ترک خودارضایی .

امروز 19 مهر 1400 اون نوجوون ، 144 اُمین روز پاکیش رو تجربه کرد .
امروز اون نوجوون دغدغه ش دیگه مزخرفات قبلی نیست .

دغدغه امروزش رضایت خداست  .
به فکر  رشد و توسعه خودش و کمک به دیگران هست .

این یعنی کانون واقعاً یه بهشت مجازیه .....

کانون باعث شد به خودش بیاد و نمازاش رو اول وقت بخونه .

کانون باعث شد تا الان به فکر ختم قرآن باشه .

کانون باعث شد تا به فکر آینده ش باشه .

کانون باعث شد تفکر کنه .

کانون باعث شد برای زندگیش برنامه داشته باشه .

کانون باعث شد محاسبه نفس انجام بده .

کانون باعث شد جسم وروحش رو مهار و مدیریت کنه .

کانون باعث شد ...

اول مدیون خدا  و برکات محبت اهل بیت
دوم مدیون کانون بابت این روزهای خوبم 53

این کانون رو باید قدرش دونست .

خدا رو شکر میکنم که این کانون رو سر راه من قرار داد .

وَإِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ ۖ وَلَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذَابِي لَشَدِيدٌ .

شکر نعمت ، نعمتت افزون کند ...

من کانونی که آقا آرمین یا آقای عاشق و یا برادر مهدوی و یا جناب صادقین یا هرکدوم از مدیران که گفتم مدیونشون هستم ،
با اندوه و ناراحتی ازش برن رو نمیخوام .

چون اگر امروز اینجام بخاطر زحمات و تلاش های این افراد بوده .

فقط میتونم از خدا بخوام  جزای خیرتون بده . 53

و دیگر هیچ .
Khansariha (2) توجه  Khansariha (2)

128fs318181 توجه  128fs318181

سلام به همه کانونی های عزیز
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

خب 
.
خوب این بار قرار دارد در مورد مهمترین بحث کانون شرکت کنیم .
اولین دلیلی که افراد به کانون میان رسیدن به پاکی رسیدن به پاکی خوب به چه دلیل برای رضایت خدا و یا برای رضایت خودشون  سلامت فردی.
خب این دلیل اومدن ما بود به کانون 
میتونیم یک نکته رو اینجا متذکر بشیم که مدیران کانون بدون هیچ حقوقی بدون هیچ دستمزدی و بدون هیچ چشم داشتی برای کانون و برای اعضای کانون زحمت می کشند.
و یکی از مهم ترین ارکان این بحث قوانین و مقررات کانون هست.
با اینکه قوانین و مقررات کانون به نفع اعضای کانون هست  بازم در کانون کاربرانی مشاهده می‌شوند که بدون هیچ توجهی به این قوانین فقط و فقط روی اعصاب مدیران کانون و نتیجه‌اش برهم زدن نظم  کانون می شود.

خوب من الان دوره ۶ الی ۷ ماه تو کانونم و واقعاً زندگی دچار تغییراتی مثبت به نفع خودم میشه.
تو این چند ماهی که بین کانونی ها بودم این چنین مواردی هم مشاهده شد
اما هاربر مدیران با صبر مشکلات را حل کردن 
.
خوب باید با خودمون فکر کنیم.
هدف اصلی ما از آمدن به کانون چیه؟؟؟؟
آیا چیزی به جز پاک شدن و رستگاری؟؟؟؟
پس چرا باید قوانینی رو زیر پا بذاریم که به ما کمک می کنند در راه پاکی نتیجه‌اش هیچ سودی نداره شاید باعث ضرر برای چندین نفر بشه.
برای مثال همین الان که برادر عزیز و زحمتکش عاشق فاطمه زهرا. همینطور که گفتم من تو این چند ماهی که در کانون حضور داشتم شاهد یک همچین مشکلاتی بودم اما هر بار با صبر داداش آرمین و زحمات برادر عاشق فاطمه زهرا مشکل حل شد.

اما این بار واقعا باید با خودمون فکر کنیم که چرا قوانین کانون زیر پا بگذاریم و اعصاب مدیرانی همچون آرمین مهدوی و عاشق فاطمه زهرا خورد کنیم و همین باعث به هم ریختن نظم کانون و به حاشیه رفتن همه افراد کانون بشه.
این باعث بشه که بعضی از اعضا اصلاً دیگه فکر هدف اصلی شان نباشند.
من تو این چند ماه واقعاً زحمت مدیران را به چشم دیدم.

این درست نیست که با انجام کارهایی خارج از چارچوب قوانین و مقررات زحمات چندین و چند سال از بین بره...

من از تمام مدیران کانون مخصوصاً جناب عاشق فاطمه زهرا که واقعاً برای کانون زحمت می کشند از طرف تمام کاربرانی که چارچوب قوانین و مقررات را رعایت نکردند عذرخواهم.

برادر عاشق عزیز ممنون از زحماتی که برای کانون کشیدی.
لطفاً با چارتا خودتون رو ناراحت نکنید.
اگه به قول خودتون ۴ نفرین پشت سرتون مطمئن باشین چندین برابرش دعا پشتِ سرِ تمام مدیران کانون هستش ...

پس لطفاً لطفاً لطفاً ناراحت نشید و به فعالیت در کانون ادامه بدین ..
بنده به نوبه خود قدردان تک‌تک زحماتشون برای کانون و اعضای کانون هستم.

لطفاً با چهارتا حرف الکی ناراحت نشید و با و پرقدرت به فعالیت در کانون ادامه بدید...

بینهایت از زحمات تمامی مدیران کانون متشکریم ..

به احترام آقا رامین  Khansariha (8) Khansariha (8)
لیست پاک شد و بنده عذرخواهم khodahafez
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

نقل قول: من کانونی که آقا آرمین یا آقای عاشق و یا برادر مهدوی و یا جناب صادقین یا هرکدوم از مدیران که گفتم مدیونشون هستم ، 809197ps94ijjhwg
با اندوه و ناراحتی ازش برن رو نمیخوام . 809197ps94ijjhwg

چون اگر امروز اینجام بخاطر زحمات و تلاش های این افراد بوده . 809197ps94ijjhwg

فقط میتونم از خدا بخوام  جزای خیرتون بده . [تصویر:  53.gif]
بنده و داداش محسنین با هم یک نظر رو داریم ...

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

بسیار سپاس گزارم از جناب ناظم که هم شهامت و هم شجاعت رو به رو شدن با مخالف رو نشون دادن،البته از ایشون درخواست کردم که چون موضوع مهمه،همه دوستانی که منتقد بودن بن شدن،محرومیت هاشون بردارن تا بتونن شفاف از خودشون دفاع کنن،امیدوارم ترتیب اثر بدن به درخواست بنده،طبیعیه که مخالف در صورت وجود میتونه اظهار نظر کنه،منم تا جایی که بشه وظیفه خودم میدونم همین کار رو انجام بدم.
دوباره از ایشون تشکر میکنم 53
سلام بر همگی 303
راستش من این پست رو با کلی فکر کردن و کلنجار رفتن نوشتم
نگران خیلی چیزها بودم در مورد نوشتن این پست مثلا اینکه بقیه ممکنه چی فکر کنن و...

مجبورم از  ماجرای اقای رادیکال شروع کنم صمن این همین جا باید بگم که من و رادیکال خارج از کانون با هم در ارتباط هستیم چندین بار بهش گفتم اگر روابطت و اعتقاداتت و دوستای کانونیت برات مهمن و میخوای از دستشون ندی بهتره ادامه ندی و تمومش کنی گرچه گوش نکرد با نوع پست های رادیکال آشنام میدونم چطوری هستن و ضمن اینکه من و رادیکال  نزدیک 1 سال هست که با هم دوست هستیم و خود ایشون بود که به من کانون رو معرفی کرد

من شخص خودم برای همه اشخاص کانون احترام قائل هستم و دوسشون دارم و مخصوصا همین کانون  روابطم خیلی در اولویت هست 
با هیچیک از قوانین مشکلی ندارم

اما شخص خودم 40 درصد اخطار دریافت کردم
و احساساتم بعد دریافت این اخطار ها بیان می کنم
20 درصد که واقعا حقم بود و چندین بار ناراحت شدم که چرا باید این کار و می کردم  و حس گناه داشتم اینکه خانم ایرانا میگن شخصی که اخطار دریافت میکنه ناخودآگاه گارد میگیره با این مورد موافقم

اولش خودم هم بهم برخورد  اما بعد فهمیدم در مورد این بیست  درصد اخطار کارم خیلی اشتباه بود 
پس منم با این موافقم که هر شخص باید حد و مرز خودش و رعایت کنه 
اما راجع به اخرین اخطاری که گرفتم 
ده درصد بود که راجع به این موضوع خیلی ناراحت شدم وهنوز هم در این مورد ناراحت هستم من بخاطر اعتمادی که به خانم ایرانا داشتم از ایشون برای مشکلم راه حل خواستم من با هیچکس درد و دل نمی کنم شده کسی با من درد و دل کنه که اگر کسی بخواد با من درد و دل کنه مشکلی ندارم و می پذیرم و می شنوم(دلیل اعتمادم به خانم ایرانا این هست که نزدیک یک سال هست ایشون رو میشناسم و شرمنده خارج از قوانین هست اینکه میگم من با ایشون در کمپ ترک آَشنا شدم و این باعث اعتماد شخص من به ایشون بود)
اما شخص خودم با هیچکس درد و دل نمیکنم معمولا به جای درد و دل به دنبال راه حل هستم
و اینکه داخل ایمیل اقای عاشق فاطمه زهرا به من گفتن نتایج ازمون تیپ شخصیتی و چند مورد دیگه صمیمیت با جنس مخالف محسوب میشه 
در مورد نتایج آزمون تیپ های شخصیتی دلیلش این بود که علایق من و خانم ایرانا با هم مشترکه هر دو به روانشناسی علاقه داریم  و این ده درصد اخطار که من گرفتم به نظر شخص خودم اصلا درست نیست و حق من  این اخطار نبود 
که بعد اون من به آقای عاشق فاطمه زهرا ایمیل زدم اگر میشه آخرین اخطار خانم ایرانا که بخاطر ارتباط با من بود اگر میشه از ایشون کم کنید و به بنده اضافه کنید  
و ایشون گفتن که مقدور نیست
البته هر کسی ممکنه یکطرفه به قاضی بره 
من شخص خودم  گفتم که روابطم در اولویته هیچ خوش ندارم سایت تعطیل بشه منظور از اینکه روابطم در اولویته اینکه دوست ندارم دوستای کانونم رو از دست بدم 
و من دارم این گناه و ترک میکنم 
و به نظرم چند ماه اخیر دائما احساس می کردم خدا من و سمت اینجا اورد و به تاپیک های اینجا به برنامه هام نظم داد
خیلی خوشحالم از اینکه سرپرست دو تاپیک مکتب خونه و روزانه های قرآنی هستم
به بقیه سرپرست ها هم خدا قوت میگم
و برای همگی دعا میکنم و آرزوی موفقیت دارم

و در نهایت از مدیریت کانون کمال تشکر رو دارم و خدا قوت میگم بابت تمام زحمتاتون Thankyou
(1400 مهر 19، 22:36) pid=\577159' نوشته است:
.

1.سرباز ولایت 313
2. 53
3. 53
4. 53
5. 53
6. 53
7. 53
8. 53
9. 53
10. 53

سلام
ببخشید ؛ ببخشید ؛ ببخشید 
دوستان لطفا هیچکس هیچ کمپینی راه نندازه
این چیزها الان بحث رو به حاشیه میبره و مبحث احساسی میشه و دوستانی که نظر مخالف دارن تو اقلیت قرار میگیرن و نمیتونن نظرشون رو بگن
لطفا در حال حاظر فقط نظر بدید 
تعریف و تمجید خوبه ولی الان اگه فقط نظرتون رو بیان کنین خیلی بهتره

بدون تعارف اگه مشکلی هست بگید ؛ بخدا گفتن یه مشکل کوچیک خیلی خیلی بیشتر کمک کننده است
کانون که قطعا مشکل داره ؛ تعارف ها رو کنار بذارید و اگه چیزی احساس میکنید که تغییرش به نفع کانونه همون رو بگید
چندتا از دوستان هستن که از وضعیت فعلی کانون رضایت ندارن
بیشتر اگه اونها نظر بدن خوبه
فضا جوری نباشه که دوستانمون حس کنن اقلیت هستن و اگر انتقاد کنن جبهه ای علیه اونها گرفته میشه
کاش اگر اقای مرد مجاهد هم این پست رو میخونن ایشون هم بیان و نظرشون رو بگن
این شیوه که پست احساسی ارسال کنین و برین اصلا جالب نیست فقط فضای کانون رو متشنج میکنه
حتی تو یه گروه کوچیک سه چهار نفره هم همه ی سلایق یک جور نیست ؛ پس این طبیعیه که اختلاف نظر وجود داشته باشه . ولی اینکه یه پست احساسی بزنیم و بریم به نظرم جالب نیست . بهتره الان که موقعیتش فراهم شدن کنار هم مشکلات رو بیان کنیم تا ببینیم ایراد چی هست و برطرفش کنیم .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام به همه کانونی ها
از صمیم قلبم ناراحتم و بدشت حال بدی دارم 1276746pa51mbeg8j
بهتره از کانون شروع کنم
جایی بوده و هست برای من که تونستم رشد کنم.نه فقط ترک خ ا بلکه ترک عادت های بد و اضافه کردن عادت های خوب.
و اما ماجراهای پیش اومده

راستش نمیدونم تعجب میکنید از این حرفم یا نه
اما تا به امروز من اصلا نمیدونستم اخطار دادن تذکر دادن و حتی بن کردن چیه.هیچ وقت حتی اسمشونم به گوشم نخورده بود.
الان و تا این وقت شب هم کلی توی کانون درحال جست و جو برای فهمیدن این موارد بودم و البته برای اطلاع از پیام های دوستان و مشکلاتی که پیش اومده.

باز هم میگم به شدت ناراحتم و اصلا دوست ندارم این مشکلات پیش بیاد.
من به شخصه سعی میکنم به قوانین احترام بزارم و از روز اولی هم که به کانون اومدم و قوانین سایت رو مو به مو خوندم یادم مونده که چه چیز هایی اینجا براشون قانون هست و باید رعایت بشه.ممکنه جاهایی هم متوجه نباشم و نفهمیده باشم و اشتباهی کردم نمیدونم.به هرحال هر جایی قانون خودش رو داره و باید رعایت بشه.مخصوصا حفظ حریم بین ارتباطات خانم ها و اقایون توی کانون.

متاسفم که این موارد باعث اتفاقات شده و شرمندم که باید الان دست به نوشتن بشم چون اصلا دوست ندارم دراین موارد بحثی کنم.قوانین نوشته شدن از قبل و تا به الان من پذیرفتمشون پس جایی نمیمونه برای هر بحثی برای بنده...

اگه اطلاع داشته باشید بنده سرپرست جشن هستم و راستش تا به الان بارها شده عکس ها گیف ها نوشته ها و حتی موسیقی هایی رو که بنظر جالب بودن رو انتخاب کردم برای قرار دادن در جشن اما چون قوانین رو نقض میکردن از قرار دادن اونها منصرف شدم.

به هر حال امیدوارم همه دوستان از قوانین پیروی کنن و رفتار درست و محترمانه رو پیش بگیرن و همین طور در کنار هم بتونیم دوباره همون کانون جذاب و دوست داشتنی رو داشته باشیم (بدون هرگونه ناراحتی و دلخوری)

البته یه موردی رو هم لازم دیدم که بگم و اونهم از صحبت های اقای عاشق فاطمه زهرا برداشت کردم و اینه که ایشون گفتن که براساس تجربیات به افراد قبل از هرگونه تذکر و اخطاری فرصت اصلاح شدن رو دادن (با مامور کردن شخصی برای صحبت کردن و...)اما این افراد توجهی نکردن {و بقول خودشون خشن تر باش تا مورد توجه قرار بگیری} رو در پیش گرفتن.
و در ادامه ایشون گفتن که بخاطر این تجربیات متاسفانه بد الان فقط تذکر میدن و در نهایت بن شدن حساب کاربری.

راستش من فکر میکنم همه افراد مثل هم نیستن.نمیشه گفت چون تعدادی از افراد اینگونه رفتار کردن بقیه هم همینطوری هستن.شاید یک نفر بخاطر اشتباهش اینکه فرصت اصلاح شدن بهش داده نشه، بدتر بشه یا حتی دلش بشکنه و امیدی که به کانون داشته رو از دست بده.
بنظرم بهتره اینطور باشه که برای بعضی افراد فرصت دادن برای اصلاح  شدن بشه و بعضی دیگه برخوردهای سخت تر.
من فکر میکنم اینطوری عادلانه تره و اینکار هم بسته به شناخت از اون فرد میتونه انجام بشه.

ببخشید پرحرفی کردم اما دیدم واقعا شرایط جدیه و به جد میگم مطمئنم هیچ کس نمیخاد کانون از دست بره و همه میخان برای همیشه و بعد از ما هم برای نسل های اینده باقی بمونه.
امیدوارم زودتر این مشکلات حل بشه و به ثبات دوباره توی کانون برسیم.
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
(1400 مهر 19، 22:52)رامین. نوشته است:
(1400 مهر 19، 22:36)سرباز ولایت 313 نوشته است:
.

1.سرباز ولایت 313
2. 53
3. 53
4. 53
5. 53
6. 53
7. 53
8. 53
9. 53
10. 53

سلام
ببخشید ؛ ببخشید ؛ ببخشید 
دوستان لطفا هیچکس هیچ کمپینی راه نندازه
این چیزها الان بحث رو به حاشیه میبره و مبحث احساسی میشه و دوستانی که نظر مخالف دارن تو اقلیت قرار میگیرن و نمیتونن نظرشون رو بگن
لطفا در حال حاظر فقط نظر بدید 
تعریف و تمجید خوبه ولی الان اگه فقط نظرتون رو بیان کنین خیلی بهتره

بدون تعارف اگه مشکلی هست بگید ؛ بخدا گفتن یه مشکل کوچیک خیلی خیلی بیشتر کمک کننده است
کانون که قطعا مشکل داره ؛ تعارف ها رو کنار بذارید و اگه چیزی احساس میکنید که تغییرش به نفع کانونه همون رو بگید
چندتا از دوستان هستن که از وضعیت فعلی کانون رضایت ندارن
بیشتر اگه اونها نظر بدن خوبه
فضا جوری نباشه که دوستانمون حس کنن اقلیت هستن و اگر انتقاد کنن جبهه ای علیه اونها گرفته میشه
کاش اگر اقای مرد مجاهد هم این پست رو میخونن ایشون هم بیان و نظرشون رو بگن
این شیوه که پست احساسی ارسال کنین و برین اصلا جالب نیست فقط فضای کانون رو متشنج میکنه
حتی تو یه گروه کوچیک سه چهار نفره هم همه ی سلایق یک جور نیست ؛ پس این طبیعیه که اختلاف نظر وجود داشته باشه . ولی اینکه یه پست احساسی بزنیم و بریم به نظرم جالب نیست . بهتره الان که موقعیتش فراهم شدن کنار هم مشکلات رو بیان کنیم تا ببینیم ایراد چی هست و برطرفش کنیم .

سلام عرض ادب .
بنده شرمندم .
هدفم فقط کمک بود ...
باز هم حذف کردم ...
عذر خواهم .
ببخشید .
یا علی مدد

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

سلام  
چرا گروها غیر فعال شده؟ 
تاکی  ادامه داره ؟
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
دوستان من
نکته اول که لازم دیدم بگم،چیزی که تو کانون بد فهمیده شد،اینه که اغلب فکر می کنن منتقدین مخالف قوانین هستن،به طور قطع چنین نیست،هر پلتفرمی از اینستاگرام و توییتر و فیسبوک و واتس اپ و تلگرام تا سروش و بله و روبیکا و بیسفون،همه و همه قوانینی دارن که کاربر متعهده رعایت کنه تا اکانتش یا پستش حذف نشه،همه بدون تردید از مخالف تا موافق با قانون مشکلی ندارن،پس منتقدین طرفدار قانون جنگل نیستن و به هیچ وجه هدفشون بی قانونی نیست.
من  نمیدونم  چرا  هر چی مینویسم  یکی پشت  سرم  ویرایش میکنه   وقتی میام  پستایی  که قبلن گذاشتمو میخونم میبینم  مال من با این زمین تا اسمون فرق  میکنه کلی کلمات جابه جا شده کلی ازش حذف شده  
خیلی  بهم بر میخوره  
یعنی چی؟ 
مگه  حرف زدن من چه عیبی  داشته  
چرا از خودتون تغییرش  میدید؟ 
تو یه گروه راحت بودیم 
اونم که  بستید چه وضعشه  اخه
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
(1400 مهر 19، 22:59)بنت الهدا نوشته است: سلام  
چرا گروها غیر فعال شده؟ 
تاکی  ادامه داره ؟

سلام 303

مدت مشخصی تعیین نشده و تا مشخص نشدن نتیجه، تقریباً همه تاپیک های کانون بسته خواهند بود.
لطفاً نظراتتون رو در همین تاپیک مطرح بفرمایید 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان