عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

سلام.
منم خیلی حرف زدم. دیگه همه نظرامو  گفتم. دیگه باید منتظر جمع بندی و رای گیری باشیم فکر کنم. 

در مورد بسته شدن یادداشت ها حرف آقای سرباز ولایت درسته. خب کاربرهای فعال خیلی اذیت میشن. از طرف دیگه مشکل اسپم است. که احتمالا زیاد میشه و بعد اگر بخواد سر همین تذکر داده بشه دوباره ناراحتی پیش میاد. شاید ناراحتیش بیشتر باشه چون دیگه کاربر جای دیگه نداره که بره حرف بزنه. 

در مورد نقدهایی که کردم منظورم فرد خاصی نبود کلی گفتم
فقط گفتم اگر میشه تو تذکر از کلمه های مهربونانه تر استفاده بشه.  متن ادبی نباشه. احساس صمیمیت داشته باشه. شایدم من اشتباه میکنم به قدر کافی تذکرها خوب هست. اشتباه جای دیگه ای هست.

در مورد اینکه گفتم وقتی یه اتفاقی میفته افراد مدیریت پشت هم هستن و این یه ناراحتی بزرگ برای کاربر شاکی هست واقعا حس بدیه. نمیتونم انکارش کنم. و بی نهایت ممنونم از آقا آرمین و آقای صادقین که سکوت کردن. این خیلی کمک کرد . خیلی زیاد . میدونم خیلی سخت بوده . ممنون که به خاطر بهتر شدن اوضاع این سختی را قبول کردین.
دیشب آقای عاشق فاطمه زهرا برای بعضی چیزا عذرخواهی کردن. گفتن بعضی از قوانین خلا دارن. حق با شماست. خب این کلمات آب رو آتیش. جبهه گرفتن بدتر میکنه اوضاع را. ممنون واسه همه این صحبت ها.

حرف هایی که میخواستم به مدیریت بگم و گفتم. بدون هیچ قصد یا کینه ای گفتم. هدفم از گفتن این بود که در آینده نحوه تذکر بهتر باشه تا نتیجه بهتری هم گرفته بشه. سعی کردم تو نقدهام درست حرف بزنم. ولی لابد بد گفتم یا تلخ گفتم که بد تاثیر گذاشته. و شایدم کلا من اشتباه میکنم و تذکرها خیلی هم خوبن. که من با شرمندگی فراوان  و خواندن دوباره پست ها بیشتر به این نتیجه رسیدم. و معذرت میخوام که نقد اشتباهی را انجام دادم.

من با مدیریت مشکل ندارم فقط چندتا نقد داشتم.  که گفتم.
این چند روز کاملا حس کردم مدیریت از دست من شاکی. هر کی میاد اولین و اصلی ترین مشکلش را من عنوان میکنه. کاش زودتر میگفتین باهام مشکل دارین. من خطا کم ندارم. میدونم. وقتی روزای پاکم کم باشه حس آدمی را دارم که عرق خورده و مست. اصلا نمیفهمم چیکار میکنم. روزای پاکم که زیاد میشه اوضاع فرق داره. میدونم احساساتی و زودرنجم ، حتما این اخلاقا همه کاربرا را اذیت کرده . معذرت میخوام. سعی میکنم درستش کنم. ولی نمیدونم چقدر موفقم. این روزا من همش در حال درست کردن خودمم. 

یاقوت من نمیدونستم انقدر رفتارم اذیتت کرده. اگر هر بار هر جایی بودی رفتم واسه این بوده که میدونستم حرف همو نمیفهمیم و دعوامون میشه. فقط خواستم جلو دعوا را بگیرم. نه ازت بدم میاد نه باهات دشمنی دارم. نه اینجوریه که بهت فکر نکنم. برام مهمی ولی نمیدونستم چجوری باید حرف بزنیم که مشکل پیش نیاد

فاطمه منم خودم را مقصر میدونم. باید باهات بیشتر همدردی میکردم. روزای بدی بود و نتونستم این کار را انجام بدم. خیلی معذرت میخوام. ولی باور کن کانونی ها، هم خیلی دوستت دارن هم خیلی براشون مهمی. تنها تو مهم نیستی هممون مهمیم . آقای صادقین یه پست نزدن تو میزگرد ولی از دیروز تا حالا جز بیشترین ارسال کننده ها هستن. باقی مدیرها مگه چقدر پست زدن تو میزگرد که اینجوری جز برترین ارسال کننده ها هستن. خب دارن اون پشت حرص میخورن دیگه. من از همه زحمت ها و تلاش های شما یک دنیا ممنونم. فقط میخواستم با نقدهام کمک کنم این تلاش ها نتیجه بهتر بده. هدفم این بود. حتما اشتباه عمل کردم که اینجوری شد. و بنظرم نقدم اشتباه بود. خیلی معذرت میخوام. هر چند دیگه معذرت خواهی فایده نداره. معذرت خواهی فقط یه لحظه آروم میکنه آدم را دیگه تاثیری نداره. باید رفتار بعدش را درست کنی که تاثیر داشته باشه. 

نتیجه من از همه مشکلات کانون چه مشکلات رفتاری خودم با بقیه، چه نحوه تذکر ، چه نحوه نقد،چه ارتباط دختر و پسر ، چه ناراحتی و عصبانیت مدیران و... اینه که هممون فقط یک کم به توجه نیاز داشتیم. توجهی که میتونست جلوی خیلی چیزا را بگیره. البته این نظر منه فقط. و احتمالا خیلی هامون مقصریم که این توجه را در زمان مناسب انجام ندادیم تا جلوی مشکل را بگیریم. من معذرت خواهی میکنم که مقصرم. 

۱۰ بار نوشتم ،فکر کنم بهتره برم و بعد پاک کردم  منم سعی میکنم رفتارم را درست کنم یا میتونم یا نمیتونم. دیگه راه دیگه ای نیست. 
همینجا میخوام اگر نتونستم و بازم مشکل ساز شدم بهم بگین، تذکر بدین.  این پست هم برای خودم ذخیره میکنم . تا یادم باشه. 

سر مشکل قبلی از آقای آرمین معذرت خواهی کردم درست و حسابی نگفتن قبوله.گفتن برنامه ریزی کنم و سعی کنم ساعت کمتری بیام کانون و به زندگیم برسم. سعی کردم. ولی انگار موفق نیستم. الانم یاقوت و آقای عاشق گفتن نرم. وایسم. سعی میکنم هر روز با این حس که برو و همش تو روند کانون مانع درست میکنی مقابله کنم. ولی اینم چقدر نتیجه بده نمیدونم.

ببخشید خیلی حرف زدم. ولی فکر کنم نتیجه این میزگرد یه چیز دیگه هم هست. اینکه در مورد مشکلاتمون حرف بزنیم. اگر کاربر یا مدیری با کاربر یا مدیر دیگه مشکل داره حرف بزنه و بگه. تو همین میزگرد. فکر کنم بهتر باشه. 

از همه مدیران تشکر میکنم. از همه اشون معذرت خواهی میکنم. دعا میکنم این اتفاق ها فقط باعث بشه همه چی بهتر و بهتر و بهتر بشه. 
اگر آقای عاشق فاطمه زهرا هم نرن لطف بزرگی میکنن به هممون . این حس عذاب وجدان تا آخر عمر با ما میمونه. اگر میشه بمونین.اگر برای موندن شرایطی دارین بگین. مثل چیزی که تو پست اول نوشتین . 

نقل قول: کانونی ها چی می خوان؟ اگر اکثریت دوست دارن که بین دختر و پسر مرزی نباشه، ما تذکر ندیم؟ اشکالی نداره. 
من استعفا می دم و میرم تا همه راحت باشن. 
اگر می خوان کاربرهای بتونن عقاید الحادی و ضد دینی ترویج بشه توی سایت، باشه بازم  من مشکلی ندارم

ولی نتیجه ها جوری شد که شما گفتین با این شرایط میمونین  Hanghead
یه خواهش دارم که به گزینه نرفتن هم فکر کنین. لطفا

ببخشید خیلی شد.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(سلام بچه‌ها

من فقط با توجه به نقدی که دیروز بهم شد (که چرا دفعات پیش حرف زدم و رفتم) عرض کنم که بنده تا وقتی که این مباحث اینجا امتداد داشته باشه، اینجا رو بررسی میکنم و اگر کسی از بنده توضیح خواست بابت حرفهام، در خدمت خواهم بود. 302
البته اگر ببینم توضیحم فایده داره و گفتنش بهتر از نگفتنه و اگر بگم تشنج نمیشه،‌ عرض میکنم؛ وگرنه میام عرض ادب میکنم و صمیمانه تشکر میکنم از اون نظر. 53 )
بازم سلام
میدونم همش حرف زدم
ولی من سعی کردم هر پستی که خواندم را باز دوباره با خودم مرور کنم
فقط میخوام مشکل برای همیشه یا حداقل بلند مدت حل بشه
خیلی واضح بگم من اصلا راضی نیستم مدیران انقدر تحت فشار باشن. 
ما همه اومدیم خ.ا را ترک کنیم
شاید واقعا پیامی که بین من و یه آقای دیگه رد و بدل میشه از نظر خودم عادی باشه
ولی واسه مدیری که مجبور چک کنه عادی نباشه
یا واسه اونم عادی باشه ولی تو اون زمان مشخص حالش خوب نباشه. این بشه براش جرقه. اون وقت چی؟
من خودم دیشب فیلم خارجی تو تلویزیون خودمون نگاه میکردم وسوسه شدم. چون شرایط خونه اون روز بد بود. ولی روزای دیگه برام عادیه. حتی ذهنمم جایی نمیره. 
خلاصه که باید این قصه ارتباط دختر و پسر را همینجا تکلیفش مشخص بشه

ایده دادم یادداشت ها بسته بشه گفتین بدتر.
باشه. ایده میدم فقط دخترا بتونن بهم یادداشت بدن و پسرا هم بهم. این محدودیت ایجاد بشه. 
اگر سوالی هست که قرار هست از جنس مخالف بپرسیم باید اون سوال در یکی از حیطه های تاپیک ها باشه. درسته؟
پس در همون تاپیک میپرسیم. 

این ایده خوبه؟ محدودیت یادداشت طبق جنسیت
بگین تا ببینیم چی میشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
درود دوستان 303
من با ایدت مخالفم رعنا جون. فک کنم یه بخشی از انتقادات به این موضوع بود که الان محدودیت ها زیادند (که البته فکر میکنم با توضیحات مدیران و نظرات دوستان اکثریت نظرشون این بود که این قوانین برای کانونی با ماهیت ترک خ.ا لازمه و یه مقدار شفافیت و ...لازم داره)، اما پیشنهاداتی که دارید میدید با کمال احترام در راستای تشدید محدودیته که به نظر شخص من جایگاهی نداره. وقتی در حیطه ی قوانین پیام و یادداشت رد و بدل بشه نیازی به این موصوع نیست. زیاد سختش نکنید سختتر میشه. چون یادداشت ها لزوما در راستای تاپیک ها نیستن. مثلا وقتی یکی از دوستان  چند روز نیستن تو تاپیک مکتبخونه من واسه خودشون یادداشت میذارم نه واسه عموم بچه ها.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

بسم الله الرحمن الرحیم
بنده آخرین حضورم در کانون هست و تا به ابد منو نخواهید دید
خدمت شما عارضم که بعد از یک هفته محکومیت در صورت بی گناهی و ۲۰ درصد اخطاری که خود خدا میداند سهم من نبود، مهلت دفاع از از خود را دارم!
بگذریم که به قاتل های سریالی هم مهلت دفاع میدهند ولی ما از آن محروم شدیم!
همونطور که آقای x گفتن بنده هم اعصابمو از سر راه نیاوردم که ایشون بخوان با حرفاشون اونو نابود کنن!
چهره واقعی خیلی از به ظاهر خوب های کانون برام روشن شد!
بعضی ها تا ابد از زندگیم حذف شدن و کانون به خاطراتم پیوست!
منی که سه بار پستم به دلیل درد دل حذف و یک شب تفریح برایم زهر و بر دهانم مهر خفه زده شد!
من از تک تک حرف هایم پشیمان نیستم!
من به خدا سپردم و الله لا یحب الظالمین!
دمتون گرم بزرگان گرامی خوب خودتونو نشون دادین!
آیا یک شوخی با دوست صمیمی که اورا ( فقط به خاطر شوخی ) بیشعور خطاب کنی کجایش ایراد دارد؟؟؟؟؟
واقعا بعضی ها فقط قد دراز کرده اند و زبان ترکانده اند و سنی از ایشان گذشته است!
بیشتر از حد این حق ندارم از خودم دفاع بکنم!
آخر من بسیار مظلوم هستم و جز خدا دادرسی ندارم : )
و کفی بالله حلیما
الوداع!
(1400 مهر 23، 13:20)Roza_r نوشته است: درود دوستان 303
من با ایدت مخالفم رعنا جون. فک کنم یه بخشی از انتقادات به این موضوع بود که الان محدودیت ها زیادند (که البته فکر میکنم با توضیحات مدیران و نظرات دوستان اکثریت نظرشون این بود که این قوانین برای کانونی با ماهیت ترک خ.ا لازمه و یه مقدار شفافیت و ...لازم داره)، اما پیشنهاداتی که دارید میدید با کمال احترام در راستای تشدید محدودیته که به نظر شخص من جایگاهی نداره. وقتی در حیطه ی قوانین پیام و یادداشت رد و بدل بشه نیازی به این موصوع نیست. زیاد سختش نکنید سختتر میشه. چون یادداشت ها لزوما در راستای تاپیک ها نیستن. مثلا وقتی یکی از دوستان  چند روز نیستن تو تاپیک مکتبخونه من واسه خودشون یادداشت میذارم نه واسه عموم بچه ها.

سلام عزیز ببخش مجبور شدم برم 
میخواستم بگم چی شد که اصلا به این نتیجه رسیدم

ما چه مشکلی را داریم؟
طبق چیزی که من فهمیدم
_قوانین میگن تو بخش روابط دختر و پسر باید طبق نظر مدیر عکس العمل نشون داده بشه
_مدیران میگن این روش سخته و خب همونجور که دیدی نقد زیادی روش هست
_از طرف دیگه اونی که بهش تذکر داده میشه میتونه به خودش حق بده که من اشتباه نکردم .طبق نظر خودم حد و مرزی را رد نکردم و ناراحت بشه. خودم دقیقا همین بودم. شاید اشتباه کردم اون موقع شاید اشتباه نکردم. اصلا نظر در مورد این موضوعات سخته. ولی این حس مستقیم میاد سراغت و جبهه میگیری که مدیرا اشتباه میکنن. و این خیلی بد
_مشکل بعدی اینه که ناراحت میشه از این که قضاوت شده. خب دقیقا قوانین، مدیر را مجبور میکنند که قضاوت کند
_مشکل بعدی اینه که وقتی دو نفر بعد از تذکر برمیگردن کانون دائما حس این را دارن که دارن چک میشن. و از این بابت ناراحتن 

من این مسیر را رفتم حسش را درک کردم
سعی کردم مشکلات را بگذارم کنار هم .، یه راه حل بدم تا مدیران مشکلشون حل بشه و آروم تر بشن

راستش من یادم نیست کسی گفته باشه که ناراحته از اینکه محدودیت بیشتر بشه؟ اگر اشکال نداره اسم ببر تا به لیست مشکلات اضافه کنم بازم فکر کنیم Hanghead

من فقط نظرم اینه قانون واضح بشه که قضاوت از رو دوش مدیران برداشته بشه
اگر برداشته نشه این مشکل تا ابد هست
Hanghead

و اینکه میگی برای مکتبخونه میشه این محدودیت برای مدیران و سرپرستان نباشه. نظرت؟

بازم بگین نظرتون  را با حرف مشکلات حل میشه

بعد از این بحثایی که توی میزگرد انجام شد باعث شد بیشتر از آدما بترسم 
آلفرد هیچکاک میگه کوچک که بودم می‌دیدم آدم ها چقدر بزرگند و میترسیدم بزرگتر که شدم دیدم بعضی آدم ها چقدر کوچکند و بیشتر ترسیدم 

(1400 مهر 23، 14:20)_رعنا_ نوشته است:
(1400 مهر 23، 13:20)Roza_r نوشته است: درود دوستان 303

سلام عزیز ببخش مجبور شدم برم 
میخواستم بگم چی شد که اصلا به این نتیجه رسیدم

ما چه مشکلی را داریم؟
طبق چیزی که من فهمیدم
_قوانین میگن تو بخش روابط دختر و پسر باید طبق نظر مدیر عکس العمل نشون داده بشه
_مدیران میگن این روش سخته و خب همونجور که دیدی نقد زیادی روش هست
_از طرف دیگه اونی که بهش تذکر داده میشه میتونه به خودش حق بده که من اشتباه نکردم .طبق نظر خودم حد و مرزی را رد نکردم و ناراحت بشه. خودم دقیقا همین بودم
_مشکل بعدی اینه که ناراحت میشه از این که قضاوت شده. خب دقیقا قوانین، مدیر را مجبور میکنند که قضاوت کند
_مشکل بعدی اینه که وقتی دو نفر بعد از تذکر برمیگردن کانون دائما حس این را دارن که دارن چک میشن. و از این بابت ناراحتن 

من این مسیر را رفتم حسش را درک کردم
سعی کردم مشکلات را بگذارم کنار هم .، یه راه حل بدم تا مدیران مشکلشون حل بشه و آروم تر بشن

راستش من یادم نیست کسی گفته باشه که ناراحته از اینکه محدودیت بیشتر بشه؟ اگر اشکال نداره اسم ببر تا به لیست مشکلات اضافه کنم بازم فکر کنیم Hanghead

من فقط نظرم اینه قانون واضح بشه که قضاوت از رو دوش مدیران برداشته بشه
اگر برداشته نشه این مشکل تا ابد هست
Hanghead

و اینکه میگی برای مکتبخونه میشه این محدودیت برای مدیران و سرپرستان نباشه. نظرت؟

بازم بگین نظرتون  را با حرف مشکلات حل میشه

ا‌ون اوایل محدودیت میگفتین در مورد روابط دختر و پسر شاید درونا مخالفم بودم نمیدونم بگم کاملا مخالف بودم یا کاملا موافق 

ولی دیگه هر چقدر هم بخواید محدودیت تو کانون بگذارید دیگه برام هیچ فرقی نداره
نقل قول: ا‌ون اوایل محدودیت میگفتین در مورد روابط دختر و پسر شاید درونا مخالفم بودم نمیدونم بگم کاملا مخالف بودم یا کاملا موافق 

Hanghead  نظر شما خب چیه
من نمیخواستم کسی ناراحت بشه. فقط گفتم اینم میشه.
تا دیگه حس قضاوت یا چک شدن نداشته باشیم.

Hanghead  من وقتی بهم تذکر دادن بهم گفتن تعداد یادداشت هات را ببین آقای آرمین نصف تو یادداشت داره. خب راست میگفتن هم چنان هم همین مدلیه. شاید من ناتوانم در کنترل یادداشت هام و ذهنم داره سعی میکنه بگه بهتر محدودیت باشه که خودم راحت بشم .
فقط میگم حرف بزنیم. 
مدیران تو پست اول آشکارا میگن مشکل دارن.
گفتم سعی کنیم مشکلشون حل بشه

Hanghead  شایدم همه چی خوبه. من و امثال من باید بیشتر سعی کنیم Khansariha (69)

سپاس شده توسط
رعنا جان شاید من اشتباه برداشت کردم از انتقادات. خب برداشت من این بود که وقتی دوستان ناراحت شدن بابت تذکر درمورد یادداشت ها، به این خاطره که به نظرشون میاد قوانین خیلی محدودشون کرده. البته بعد از توضیحات مدیران و گفتگو نتیجه ی متفاوتی ممکنه گرفته باشند. عزیزم من اخطار رسمی نگرفتم منتها یه بار یه تذکر دوستانه بهم دادند و درموردش هم توضیح دادم. به نظرم اگر افراد سعی کنند پایبند قوانین موجود باشند و زیاد سخت نگیرند مشکلی پیش نمیاد. حتی الان بعد از اینهمه پیام و گفتگو دارم به این نتیجه میرسم که شیوه ی بیانشون هم شاید چندان اشکال نداشته چون واقعا ممکنه فرصت کلی توضیح و گفتگو با تک تک افرادو نداشته باشن.من خودم با آقایون چندان گفتگویی ندارم و عموم یادداشت هام با دختراست اما به نظرم یه مقدار پویایی کانون کم میشه. هم چنان نظرتو نمیپسندم عزیزم اما خب بعد از تصمیم گیری نهایی منم قوانین جدید رو مثل قبلی ها سعی میکنم بپذیرم.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

الان نصف کانون سرپرست و مدیرن نصفش همجنس، دقیقا یادداشتو برای کیا ببندیم؟ Badbakht
.
.
.
(1400 مهر 23، 14:43)Roza_r نوشته است: رعنا جان شاید من اشتباه برداشت کردم از انتقادات. خب برداشت من این بود که وقتی دوستان ناراحت شدن بابت تذکر درمورد یادداشت ها، به این خاطره که به نظرشون میاد قوانین خیلی محدودشون کرده. البته بعد از توضیحات مدیران و گفتگو نتیجه ی متفاوتی ممکنه گرفته باشند. عزیزم من اخطار رسمی نگرفتم منتها یه بار یه تذکر دوستانه بهم دادند و درموردش هم توضیح دادم. به نظرم اگر افراد سعی کنند پایبند قوانین موجود باشند و زیاد سخت نگیرند مشکلی پیش نمیاد. حتی الان بعد از اینهمه پیام و گفتگو دارم به این نتیجه میرسم که شیوه ی بیانشون هم شاید چندان اشکال نداشته چون واقعا ممکنه فرصت کلی توضیح و گفتگو با تک تک افرادو نداشته باشن.من خودم با آقایون چندان گفتگویی ندارم و عموم یادداشت هام با دختراست اما به نظرم یه مقدار پویایی کانون کم میشه. هم چنان نظرتو نمیپسندم عزیزم اما خب بعد از تصمیم گیری نهایی منم قوانین جدید رو مثل قبلی ها سعی میکنم بپذیرم.
خیلی هم عالی
من در مورد تذکر و نحوه تذکر گفتم که اشتباه کردم. 
بازم پست ها را خواندم بنظر منم اکی بود. 
ولی الان یه متن را میخوانی یه معنی داره برات. وقتی به عنوان تذکر میخوانی معنی دیگه
خواستم ایده ای بدم این حس ها کم بشه. 

من درست نقطه متضاد توام 
بیشتر یادداشتام با آقایون بوده
منم هم چنان رو نظر خودم هستم. چون فکر میکنم مدیران گناه دارن بخوان حرفای ما را همیشه چک کنن و انقدر تحت فشار باشن
شاید امثال من در آینده بازم بیان کانون. خواستم یه قانونی باشه که اونا ، مثل من مشکلات نسازن
53258zu2qvp1d9v
بازم هر کسی نظرش را بگه ببینیم چی بشه بهتره

دوستان نظراتتون برام خیلی قابل احترامه.ممنونم که نظراتتون را میگین  302

(1400 مهر 23، 14:36)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: ا‌ون اوایل محدودیت میگفتین در مورد روابط دختر و پسر شاید درونا مخالفم بودم نمیدونم بگم کاملا مخالف بودم یا کاملا موافق 

Hanghead  نظر شما خب چیه
من نمیخواستم کسی ناراحت بشه. فقط گفتم اینم میشه.
تا دیگه حس قضاوت یا چک شدن نداشته باشیم.

Hanghead  من وقتی بهم تذکر دادن بهم گفتن تعداد یادداشت هات را ببین آقای آرمین نصف تو یادداشت داره. خب راست میگفتن هم چنان هم همین مدلیه. شاید من ناتوانم در کنترل یادداشت هام و ذهنم داره سعی میکنه بگه بهتر محدودیت باشه که خودم راحت بشم .
فقط میگم حرف بزنیم. 
مدیران تو پست اول آشکارا میگن مشکل دارن.
گفتم سعی کنیم مشکلشون حل بشه

Hanghead  شایدم همه چی خوبه. من و امثال من باید بیشتر سعی کنیم Khansariha (69)

میدونم رعنا خانم
من که ناراحت نشدم
منم شخص خودم از قضاوت یا چک شدن بدم میاد
حالا بیشتر ادمای احساسی اینطورن   میل به راضی نگه داشتن دیگران دارن و هی نگرانن که بقیه در موردشون چی فکر میکنن 
بخاطر همین خوش ندارن چک شن یا بد قضاوت شن
بازم میدونن که نمیتونن همه رو از خودشون راضی نگه دارن ولی بازم میل دارن به راضی نگه داشتن دیگران

از اونطرف ادمای منطقی اصلا با این چک شدن و قضاوت شدن اصلا مشکلی ندارن
(1400 مهر 23، 14:47)SILENT scream نوشته است: الان نصف کانون سرپرست و مدیرن نصفش همجنس، دقیقا یادداشتو برای کیا ببندیم؟ Badbakht

Khansariha (13)  اینم ایده ایه.
خب راست میگی 39
پس مشکلات مدیران که میگن شیوه تذکر به دختر و پسر الان براشون سخته و کلی زحمت داره را چیکار کنیم؟
Hanghead

در آینده هم همچنان این مشکلات رو دوش مدیرا میمونه  Hanghead

(1400 مهر 23، 14:51)_رعنا_ نوشته است:
(1400 مهر 23، 14:43)Roza_r نوشته است: رعنا جان شاید من اشتباه برداشت کردم از انتقادات. خب برداشت من این بود که وقتی دوستان ناراحت شدن بابت تذکر درمورد یادداشت ها، به این خاطره که به نظرشون میاد قوانین خیلی محدودشون کرده. البته بعد از توضیحات مدیران و گفتگو نتیجه ی متفاوتی ممکنه گرفته باشند. عزیزم من اخطار رسمی نگرفتم منتها یه بار یه تذکر دوستانه بهم دادند و درموردش هم توضیح دادم. به نظرم اگر افراد سعی کنند پایبند قوانین موجود باشند و زیاد سخت نگیرند مشکلی پیش نمیاد. حتی الان بعد از اینهمه پیام و گفتگو دارم به این نتیجه میرسم که شیوه ی بیانشون هم شاید چندان اشکال نداشته چون واقعا ممکنه فرصت کلی توضیح و گفتگو با تک تک افرادو نداشته باشن.من خودم با آقایون چندان گفتگویی ندارم و عموم یادداشت هام با دختراست اما به نظرم یه مقدار پویایی کانون کم میشه. هم چنان نظرتو نمیپسندم عزیزم اما خب بعد از تصمیم گیری نهایی منم قوانین جدید رو مثل قبلی ها سعی میکنم بپذیرم.
خیلی هم عالی
من در مورد تذکر و نحوه تذکر گفتم که اشتباه کردم. 
بازم پست ها را خواندم بنظر منم اکی بود. 
ولی الان یه متن را میخوانی یه معنی داره برات. وقتی به عنوان تذکر میخوانی معنی دیگه
خواستم ایده ای بدم این حس ها کم بشه. 
من درست نقطه متضاد توام 
بیشتر یادداشتام با آقایون بوده
منم هم چنان رو نظر خودم هستم. چون فکر میکنم مدیران گناه دارن بخوان حرفای ما را همیشه چک کنن و انقدر تحت فشار باشن
شاید امثال من در آینده بازم بیان کانون. خواستم یه قانونی باشه که اونا ، مثل من مشکلات نسازن
53258zu2qvp1d9v
بازم هر کسی نظرش را بگه ببینیم چی بشه بهتره
دوستان نظراتتون برام خیلی قابل احترامه.ممنونم که نظراتتون را میگین  302

بزار قوانین جدید بیان شاید نکته ای در ابن رابطه قرار داده باشن 39
.
.
.
نقل قول: میدونم رعنا خانم
من که ناراحت نشدم
منم شخص خودم از قضاوت یا چک شدن بدم میاد
حالا بیشتر ادمای احساسی اینطورن   میل به راضی نگه داشتن دیگران دارن و هی نگرانن که بقیه در موردشون چی فکر میکنن 
بخاطر همین خوش ندارن چک شن یا بد قضاوت شن
بازم میدونن که نمیتونن همه رو از خودشون راضی نگه دارن ولی بازم میل دارن به راضی نگه داشتن دیگران

از اونطرف ادمای منطقی اصلا با این چک شدن و قضاوت شدن اصلا مشکلی ندارن
بسی ممنونم که نظرتون را میگین 

Hanghead  منم از دسته افراد احساسیم. حس بدی دارم که قراره چک بشم و بعدش هم قراره قضاوت بشم و ابن باعث میشه ناراحت بشم و نا خودآگاه مدیران را مقصر  بدونم. 
Shy  دنیا هم آدم منطقی داره هم احساسی.
حال چه کنیم؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان