عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

(1400 مهر 21، 22:44)افرا نوشته است: امروز نبودم ولی الان پیام هارو خوندم.... جالب بود....

اولین مورد اینکه کسی به جز خدا ازون چیزی که توی دل منه با خبر نیست.پس اونقدر با قطعیت صحبت نکنید. من خودم میدونم توی دلم چه خبره 

همونطور که هر روز به دوستان و یدونه خواهر خودم کمک میکنم برای بچه های کانون هم وقت میذارم

که اینو مدیرا خیلی خوب درک میکنن...

اونچه که مشخصه اینه که فضای مجازی تا حدودی مسموم شده ولی قرار نیست همه رو به یه چشم ببینیم....

خیلی راحت توانایی من رو در زمینه ی مشاوره ی روان و کنکور زیر سوال بردن ، البته من نیازی نمیبینم که خودم رو به کسی اثبات کنم و هدف

این تاپیک هم چیز دیگه اییه ، پس توضیحی نمیدم ، بعضیا میدونن بعضیا هم نمیدونن فرقی نداره.

نقل قول: شما مشاوره رو چند ساله میدین ؟من 6 سال کنکور دادم و کلاس و مشاوره نموند ک رفتم

این مدل پیام ها عاقبت خوبی نداره... لطفا مقایسه نکنید...ما که برای قدرت نمایی پیام نمیذاریم...

نقل قول: آقای افرا خانم فاطمه چون ب خاطر حرف زدن بیش از اندازه با شما تذکر دریافت کرده بودن . با سه تا اکانت با اسم پسرو دختر ثبت نام کردن و ب شما پیام دادن ک راهنمایی کنید .کمک شما میبینید تا چ حدی جلو رفته ؟!

ی دختر میاد ادعا میکنه پسره . ما دیگه ب کی میتونیم اعتماد کنیم ؟!

باید چک کنم ببینم واقعا با چنین اشخاصی صحبت کردم یا نه....اگه کرده باشم هم در حد یکی دوتا پیام بوده ، حق با شماست خودم متوجهش نشدم.

ارتباط من بیشتر با کارما و خانم رعنا و باب الحوائج و خانم فاطمه و قبلا با آقای آبی و بقیه عزیزان بوده....

ماشالاه خانم یاقوت چه حافظه ایی دارید ، خودم همرو فراموش کرده بودم . 

...........

من در گذشته شرایطی مشابه خانم فاطمه داشتم....

زمان ما وبلاگ ها بیشتر توی چشم بودن. خودم اون زمان آرشیو خاطرات یه پزشک یا دانشجوی پزشکی رو میخوندم...هنوز هم یادمه یکی بود که 

پزشک بود توی تبریز فکر کنم الان هم سرچ کنم بیاد...

برام لحظات خیلی جالبی بود. 

اون شخص رو ندیده بودم . و نوشته هاش رو میخوندم...

حتی عاشق این شده بودم که شیفتای شب سنگین اذیتم کنن!

وقتی به قسمت زمستون آرشیوش نزدیک میشدم حتی اون سرما رو حس میکردم...

اینا رویاهام بودن که بهم آرامش میدادن...

منو از افکار ناجورم جدا میکردن و امید میگرفتم که بیشتر بخونم.

یک ربع خوندن اون خاطرات ازم وقتی نمیگرفت ولی کلی بهم انگیزه میداد...

اشکالی نداره که افکار مربوط به کار درمان و ارتباط با ادما جای افکار ناجور و عشق و احساسات زودهنگام رو بگیره...

...........

دوستان خواهش میکنم که برای به کرسی نشوندن صحبتتون همدیگرو تخریب نکنید و تجربیات اونارو زیر سوال نبرید.

اگه اینطوری باشه تک تکمون باید یه رزومه درست کنیم بگیریم دستمون و هرکی رزومش سنگینتر بود حرف اون قبول بشه که خب خنده داره!

.............

موقع نوشتن این پست خیلی مراقب بودم که کسی ناراحت نشه .حرفم تند نباشه، ولی اگه دوستان حس میکنن منم باید مثل بقیه خیلی راحت 

هرچی توی ذهنمه رو بریزم بیرون و دعوا کنم بگن که امشب هم درست نخوابیم!!!

حرمت ها وقتی از بین بره سالها طول میکشه که برگرده و هیچوقت مثل روز اولش نمیشه...

انشالاه که موفق باشید.... 53

افرا جان

من هم از ناراحتی شما ناراحت هستم.

بنده مطمئن هستم که شما نیت بدی نداشته اید.
این رو در ایمیلی که براتون فرستادم هم ذکر کرده بودم.

تذکر دادم به شما و شما هم پذیرفتید. درسته؟ بعدش هم خداحافظی کردید.
ولی وقتی برگشتید همان روال سابق رو پیش گرفتید.

من واقعا توی تذکر دادن خیلی دقت می کنم.
بقیه مدیران هم همین طور.
معمولا صبر می کنیم و تا جایی که می شه چشم پوشی می کنیم.

اما اگر به شما تذکر دادیم، قطعا مدیریت چیزی دیده بود.

اصلا بیا و فرض کنیم تذکر بنده اشتباه بود. اما داداش گلم، من انتظار داشتم که شما به احترام مدیریت هم که شده بهش توجه کنی.
اما شما بعد از برگشتن اتفاقا مدیریت رو متهم کردی که به شما اجازه کمک نمی دهند و گفتید «باید مدیریت خجالت بکشد.»

اون پیام شما قطعا دل خیلی از مدیران ما رو شکوند. و ناراحتی مدیران بیش از ناراحتی فعلی شما بود.

قبول دارم که پیام های مطرح شده خیلی تند هستند. اما وسط دعوا حلوا خیرات نمی کنند.

ولی باز هم بنده شخصا از شما، جلو تمام کاربران عذرخواهی می کنم، اگر باعث رنجش شما شدیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

این دو روز پیگیر اخبار کانون بودم 
دوستان دردودل هایی میکردند و گاها قضاوت هایی و گاها هم لحن بعضی دوستان که باعث میشد حرمت ها از بین بره از طرفی واقعا من ناراحت شدم و خیلی اعصابم خورد شده بابت این قضاوت ها و این مسائلی که پیش اومده به جرعت میتونم بگم یکی از پاک‌ترین جاهای فضای مجازی که من وقتی میومدم حداقل این بود که اعصابم راحت بود الان درگیر یکسری حاشیه ها شده نمی‌خوام خاطرات گذشته خودمو بشکافم توی کانون ولی خوب تفاوت نسل ها همینه شایدم کاری به نسل نداره تفاوت آدما هست یکسری مثل ما خودشونو با شرایط وفق میدن یکسری هم نه به این شکل عمل نمیکنن هنوز هم دلم نمیاد دوستای کانونیم را فراموش کنم ولی این فضای متشنج واقعا حالمو بد می‌کنه برا همین خودمو درگیر این حواشی نمیکنم و مثل قبل فعلا میخوام که از کانون دور باشم دوستان کانونی می‌دونن کجا باید منو پیدا کنن خوشحال میشم باهاشون در ارتباط باشم باب الحوائج عزیز و آرمین عزیز و داداش سایلنت شما تنها کسایی بودید که من برای اینکه از حالتون با خبر بشم میومدم کانون آرمین عزیز اگه صلاح دونستی یه ایمیل بهم بزن بی‌زحمت یه خواهشی داشتم 
امیدوارم کانون پایدار باشه درسته پاک ازش بیرون نرفتم ولی تجربه هایی توش پیدا کردم که شاید فقط اینجا میشد پیدا کرد 
ایام به کام
یا علی
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 21، 22:59)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: اون وقت باید چیکار کرد؟

فکر می کنم بهتر باشه همه یادداشت ها و تذکراتی که قبلا ارسال کردین و ریده نشده رو برامون بزارین، هم از نحوه کار مدیریت اگاه بشیم و تک تک اعضای کانون با همه حقایق و اتفاقات رو ب رو بشن و قضاوت عادلانه تری داشته باشن.  53

ببخشید ببخشید 

شرمنده 

ولی اگر این تذکرات و ایمیل ها و مالتی اکانت های کاربرا افشا بشه  
شخص تذکر دریافت کننده دیگه چه جوری میتونه سرش و تو کانون بالا نگه داره؟؟؟ 

حسش خیلی بد میشه خجالت زده میشه 

بدتر از اون دیگران ممکنه در مورد شخص چقدر بد فکر کنن
(1400 مهر 21، 22:59)SILENT scream نوشته است:
نقل قول: اون وقت باید چیکار کرد؟

فکر می کنم بهتر باشه همه یادداشت ها و تذکراتی که قبلا ارسال کردین و ریده نشده رو برامون بزارین، هم از نحوه کار مدیریت اگاه بشیم و تک تک اعضای کانون با همه حقایق و اتفاقات رو ب رو بشن و قضاوت عادلانه تری داشته باشن.  53

بله بنده هم موافقم.
اما کانون ظرفیتش را ندارد.

حداقل امشب که تنش ها کم شده. کانونی ها کمی نفس بکشند. شاید روزهای آینده.

خداحافظی

اقای افرا من ازتون معذرت میخوام ،معذرت خواستم و الانم متاسفم باز .
من از شما عاجزانه خواهش کردم ک این کمک با روش درست و در قالب پست تو انجمن مشخصش باشه ولی خب شما قبول ندارین . 
فاطمه هم ک میگه بهم تهمت زدین و هزارتا حرف دیگه ک اصلا تو پیام من نبود .
ولی خب باشه . هرجور دوست دارین همونطور باشه .ولی اگر دیروز کل کانون بسته شد مدیریت بدون خبر ب ما و در واکنش ب پیام های شما و جو موجود زد . 
من دیروز کلی کار داشتم و با این تاپیک مواجه شدم و بعد از خوندن پست اقای عاشق پیگیر شدم . هرطوری مایلید همون مدل باشه .
من دیگه حرفی ندارم . از نظر شخص خودم میگم ، ب نظر من اگر حال فاطمه با این پیام ها خوب میشه ادامه بدین . نتیجه رو سال بعد همین موقع میبینیم .
و اینکه شما ی اقا هستین و هیچوقت نمیتونید احساسات ی دختر و درک کنید . ما کاربری داشتیم ک از جمله نگرانتون میشم وابسته شده بود . همه ی ما وقتی وارد این سایت میشیم درگیر خ ا هستیم و خ ا  ذهن و خیلی بد حساس میکنه . 
خیلی ها تحربه این و داشتن ک با رویا و خیال پردازی و وابسته شدن ب یکی ب مشکل بخورن و این خیلی ظبیعی هست .
مشکل اینه ک  یکی وصل میشه ب حرفای شما و تا نباشین حال بدی داره . پیام هایی ک تو پروفایل شما هست صحت این موضوع رو تایید میکنه . ما نمیخوایم این اتفاق بیوفته .

فقط یاد همه باشه اگر این پست ارسال شد و گفته شد ک چند اکانتی اتفاق افتاده ب دلیل حاد بودن جریان بود . ب دلیل ناچاری ما بود . ما دیگه نمیدونیم چطور ب شما ایمیل ارسال بشه و قبول نکنید . 

موفق باشید  53
(1400 مهر 21، 22:57)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: افرا جان

من هم از ناراحتی شما ناراحت هستم.

بنده مطمئن هستم که شما نیت بدی نداشته اید.
این رو در ایمیلی که براتون فرستادم هم ذکر کرده بودم.

تذکر دادم به شما و شما هم پذیرفتید. درسته؟ بعدش هم خداحافظی کردید.
ولی وقتی برگشتید همان روال سابق رو پیش گرفتید.

من واقعا توی تذکر دادن خیلی دقت می کنم.
بقیه مدیران هم همین طور.
معمولا صبر می کنیم و تا جایی که می شه چشم پوشی می کنیم.

اما اگر به شما تذکر دادیم، قطعا مدیریت چیزی دیده بود.

اصلا بیا و فرض کنیم تذکر بنده اشتباه بود. اما داداش گلم، من انتظار داشتم که شما به احترام مدیریت هم که شده بهش توجه کنی.
اما شما بعد از برگشتن اتفاقا مدیریت رو متهم کردی که به شما اجازه کمک نمی دهند و گفتید «باید مدیریت خجالت بکشد.»

اون پیام شما قطعا دل خیلی از مدیران ما رو شکوند. و ناراحتی مدیران بیش از ناراحتی فعلی شما بود.

قبول دارم که پیام های مطرح شده خیلی تند هستند. اما وسط دعوا حلوا خیرات نمی کنند.

ولی باز هم بنده شخصا از شما، جلو تمام کاربران عذرخواهی می کنم، اگر باعث رنجش شما شدیم.

منم شرمندم واقعا توی اون موردی که گفتی به همراه بحث سیاسیم....باید بهتر توضیح میدادم ولی کارمو دوباره ادامه دادم.

عوامل زیادی بود که باعث اینجور اشتباها مث مال من شد که بیانش طولانی میشه...

ولی آخر حرفم رو میگم که به خاطر آشتباهام معذرت میخوام 53 نه صرفا به خاطر اینکه بحث بخوابه. واقعا از ته دلم....

53
(1400 مهر 21، 23:03)SILENT scream نوشته است: رعناجان گفتی راز هستن، ولی الان توی این شرایط راز محسوب میشن؟! الان من کاربر سایت نمیدونم فلان شخص واقعا با چه دلایلی و چطور بن شده، واقعا چطور به تذکرهای مدیر ها چواب داده ک بن شده یا اصلا جواب نداده..

الان من نمیدونسنم به فاطمه از قبل تذکر داده بودن و بعد یاقوت صحبت کرد.. پس وقتی اتفاقی پیش میاد بهتره تا اخرشو بریم چیزی نمونه برای بعد که دوباره یه بسته شدن و یه میزگرد جدید داشته باشیم  106

من فقط نظرم را گفتم 
چیزی که شما میگید از نظر من به نتیجه داره 
رفتن کاربرها 
همین و بس
مگه چند نفر میتونن این کار را تحمل کنن
اگر برن ، اونم با وضعیت ناراحتی و سرشکستگی چی؟

من میدونم مدیریت ناراحته. خسته است. نمیتونه با قوانین الان زود به نتیجه برسه ولی به نظرم این روش بیشتر از اینکه جواب بده اوضاع را بدتر میکنه
به فرض طرف قبول کنه اشتباه کرده چقدر احتمال داره برگرده

شاید بهتر باشه کسانی که فکر میکنن توانایی اظهار نظر دارن در مورد این موضوعات انتخاب بشن به عنوان نیروی جدید مدیر  و در جایی که چند نفر فقط میتونن ببینن حرف بزنن 
اگر تعداد مدیرها بیشتر باشه فشار روی مدیرها کمتر میشه. 

فقط نظرم را میگم همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام 
دوستان ؛ لطفا جوری همدیگه رو بشکنید که باز هم بتونید ترمیمش کنید
4 روز دیگه بازم میخوایید با هم گفتگو داشته باشید روتون بشه به هم سلام کنید 
خیلی دارید تند میرید 

خانوم یاقوت شما کمی دارید تند میرید .. منظورم اون پست خاص نیست ؛ کلا بیش از حد تند روی دارید نسبت به هر جنبنده ای که کمی خلاف نظر شما رو داشته باشه حرفهاتون رو کمی با نیش و کنایه و با عصبانیت بیان میکنید . 
هر چند اکثر حرفاتون درسته ولی قلم تندی که دارید حق مطالبتون رو تحت الشعاع قرار میده
یکم نیش سخن رو کمتر کنید گیرایی مطلب برای مخاطب بیشتر میشه  53

اقای عاشق هم کمی عصبانی هستن و البته حق هم دارن ولی خب حس میکنم دارن تند صحبت میکنن . 

ببینید همه ی ماها باز هم دور هم جمع میشیم و میگیم و میخندیم ولی هیچوقت خاطره تلخی که از خودمون به جا گذاشتیم تو ذهن مخاطب پاک نمیشه . 

مدیریت تو این دو روزی که انتقادات مطرح شده یه دیدگاه طلبکارانه ای به خودش گرفته که ما داریم براتون وقت میذاریم ولی شما قدر زحمات ما رو نمیدونید .
این رو مستقیم نمیگه ولی هر کسی دو سه بار برخورد داشته باشه این حس رو متوجه میشه .
البته بگم این موضوع در گذشته نبود و هیچ منتی هم سر کسی گذاشته نمیشد . ولی تو این دو روز که تعدادی از دوستان علیه مدیریت جبهه گرفتن این پیش فرض ذهنی بوجود اومده و باعث شده یکم مدیریت بیش از حد حق به جانب بگیره

انتظار از تیم مدیریت اینه که تنش ها رو کم کنه . ولی تا یکم میخواد آتیش تاپیک فروکش کنه یکی از مدیرها میاد بنزین میریزه رو این اتیش 

درسته خیلی از کاربرها اشتباه میکنن ؛ سوء برداشت دارن ولی بخدا با این شیوه هیچ نتیجه ای بوجود نمیاد 
کل منتقدین جدی کانون به 5 نفر هم نمیرسن ؛  بجز اقای چکاوک که چندتا انتقاد کلی داشت بقیه فقط از رابطه دختر و پسر انتقاد کرده بودن ؛ خیلی راحت میشد این بحث رو جمع کرد ؛ ولی مدیریت نه تنها بحث رو جمع نکرد بلکه فقط تنش بیشتر ایجاد کرد و انتقام های شخصیش رو گرفت

با هم جوری رفتار کنیم که دو روز دیگه رومون بشه به همدیگه سلام کنیم .
هر کسی از رابطه دختر و پسر انتقاد میکنه زود کل پرونده ش رو میذارید رو میز . خب الان شخص مخاطبتون چیکار کنه؟ هر کسی غرور داره و قطعا جبهه میگیره و همچین نقدی  رو قبول نمیکنه . 

بجز مشکلی که اقای چکاوک در مورد بحث سیاسی مطرح کردن و با کمی بازبینی تو قوانین سایت مشکل حل خواهد شد ؛ فقط تنها مشکل باقی مونده مشکل روابط بین دختر و پسره

عزیزان دل ؛ لطفا بجای آتو گرفتن از همدیگه بیایید راه حل بدید این مشکل رو دور هم حل کنیم .

ببینید این رابطه واقعا برای کسی که میخواد خ.ا رو ترک کنه سمه
ولی ناخوداگاه انسان تمایل داره به جنس مخالف ؛ بخصوص تو سن پایین
حالا وقتی تو کانون احساس میشه دو نفر دارن راه رو کمی کج میرن باید بهشون تذکر داده بشه 
حالا مشکل از جایی شروع میشه که وقتی تذکری داده میشه طرف مقابل احساس بدی بهش دست میده و ناخودآگاه گارد میگیره

حالا برای حل این مشکل به نظرتون چیکار کنیم؟
من خودم پیشنهادم رو میگم لطفا شما هم بگید .
من بدون آگاهی به اینکه روند فعلی تذکر دادن به چه شکل هست دارم این موضوع رو مطرح میکنم شاید خیلی از چیزهایی که میگم در حال حاضر هم اجرا بشه .

1. کسی که خطایی میکنه برای اخطار دادن بهش هم جنس همون شخص براش ایمیل بفرسته . مثلا اگر دختری خطا میکنه یک آقا بهشون تذکر ندن ؛ بهتره تذکر دهنده خانوم باشه

2. لحن گفتگو خیلی خیلی دوستانه و عامیانه باشه . از کلمات خیلی ادبی استفاده نکنیم خیلی ساده مشکل رو بگیم و دلیل بد بودن این نوع رابطه هم بیان کنیم
میتونیم 2 تا متن خوب و قشنگ اماده کنیم یکی برای پسرا و یکی برای دخترا ؛ اگر کسی اولین بارش بود که اشتباه میکرد ؛ این متن اماده رو براش ارسال کنیم .

3. این پیش فرض رو داشته باشیم که طرف مقابل به احتمال زیاد گارد میگیره و جواب تندی رو برمیگردونه  . تو این حالت بهتره دیگه هیچ جوابی برگردونده نشه که بخواد تنش ایجاد بشه . خود شخص بعد از چند ساعت تو خلوت خودش میفهمه که کارش اشتباه بوده

4. وقتی خطایی میبینیم و ایمیل میفرستیم تو اون لحظه اخطار 20 درصد رو ندیم . کلا سعی کنیم رفتار دوستانه باشه حتی اگه بدترین نوع رابطه رو هم دیدیم . ایمیل دوستانه بدیم و شخص رو از فرع هدایت کنیم سمت اصل 

5. وقتی میخواییم به طرف بگیم لطفا ایمیلت رو چک کن ؛ این رو زمانی بگیم که طرف انلاینه ؛ و سریع بعد از خوندن پیام توسط شخص پیاممون رو پاک کنیم . چون همیشه وقتی همچین پیامی تو پروفایل کسی ارسال میشه معنیش اینه که طرف رابطه درستی نداشته و بهش اخطار دادن

و در انتها اینکه میدونم مدیریت اعصاب فولادین نداره و بر این موضوع واقفم . ولی خب رعایت این اصول باعث میشه که تنش ها کمتر بشه و اعصاب مدیریت هم برای بعد از اخطار دادن کمتر داغون بشه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: خانوم یاقوت شما کمی دارید تند میرید .. منظورم اون پست خاص نیست ؛ کلا بیش از حد تند روی دارید نسبت به هر جنبنده ای که کمی خلاف نظر شما رو داشته باشه حرفهاتون رو کمی با نیش و کنایه و با عصبانیت بیان میکنید . 
هر چند اکثر حرفاتون درسته ولی قلم تندی که دارید حق مطالبتون رو تحت الشعاع قرار میده
یکم نیش سخن رو کمتر کنید گیرایی مطلب برای مخاطب بیشتر میشه  [تصویر:  53.gif]

من ب قدری کم لطفی و بی معرفتی اعضا رو ب عنوان کاربر ن مدیر دیدم ک دو شب گذشته تند تر از همیشه ، غیر محترمانه تر رفتار کردم . 
خودم متوجه این لحن نوشته هستم و اگاهانه نوشتم .نمیدونم چقدر ب رفتار من واقف هستین ولی دراین ۵ ۶ سال حضور این اولین باره ک چنین پست هایی ارسال میکنم . و بعد از مدیریتم در این دوسال تمام تلاشم و کردم ب دور از تمام بحث ها فعالیت کنم و دخالتی نکنم .اگرم بحثی بوده در دفاع از کاربران بوده ن در مقابلشون .

اگر این تندی هست با هدف بوده و قبلش ب مدیریت اطلاع دادم ک اگر حرفی ،خطایی هست لطفا تذکر و اخطار بدین بهم .
 و نسبت ب کسانی بوده ک از تندی قابل توجهی برخوردار بودن . 
بهرحال چندبن بار در پیام هاو پست ها معذرت خواهی کردم و دیگه قصد زیاده روی بیشتری ندارم . مجدد شرمندم .
(1400 مهر 21، 23:26)رامین. نوشته است: سلام 
دوستان ؛ لطفا جوری همدیگه رو بشکنید که باز هم بتونید ترمیمش کنید
4 روز دیگه بازم میخوایید با هم گفتگو داشته باشید روتون بشه به هم سلام کنید 
خیلی دارید تند میرید 

خانوم یاقوت شما کمی دارید تند میرید .. منظورم اون پست خاص نیست ؛ کلا بیش از حد تند روی دارید نسبت به هر جنبنده ای که کمی خلاف نظر شما رو داشته باشه حرفهاتون رو کمی با نیش و کنایه و با عصبانیت بیان میکنید . 
یکم نیش سخن رو کمتر کنید گیرایی مطلب برای مخاطب بیشتر میشه  53

اقای عاشق هم کمی عصبانی هستن و البته حق هم دارن ولی خب حس میکنم دارن تند صحبت میکنن . 

ببینید همه ی ماها باز هم دور هم جمع میشیم و میگیم و میخندیم ولی هیچوقت خاطره تلخی که از خودمون به جا گذاشتیم تو ذهن مخاطب پاک نمیشه . 

مدیریت تو این دو روزی که انتقادات مطرح شده  یه دیدگاه طلبکارانه ای به خودش گرفته که ما داریم براتون وقت میذاریم ولی شما قدر زحمات ما  رو نمیدونید .
 این رو مستقیم نمیگه ولی هر کسی دو سه بار برخورد داشته باشه این حس رو متوجه میشه . 
البته بگم این موضوع در گذشته نبود و هیچ منتی هم سر کسی گذاشته نمیشد . ولی تو این دو روز که تعدادی از دوستان علیه مدیریت جبهه گرفتن این پیش فرض ذهنی بوجود اومده و باعث شده یکم مدیریت بیش از حد حق به جانب بگیره 

انتظار از تیم مدیریت اینه که تنش ها رو کم کنه . ولی تا یکم میخواد آتیش تاپیک فروکش کنه یکی از مدیرها میاد بنزین میریزه رو این اتیش 

درسته خیلی از کاربرها اشتباه میکنن ؛ سوء برداشت دارن ولی بخدا با این شیوه هیچ نتیجه ای بوجود نمیاد 
کل منتقدین جدی کانون به 5 نفر هم نمیرسن ؛  بجز اقای چکاوک که چندتا انتقاد کلی داشت بقیه فقط از رابطه دختر و پسر انتقاد کرده بودن ؛ خیلی راحت میشد این بحث رو جمع کرد ؛ ولی مدیریت نه تنها بحث رو جمع نکرد بلکه فقط تنش بیشتر ایجاد کرد و انتقام های شخصیش رو گرفت

با هم جوری رفتار کنیم که دو روز دیگه رومون بشه به همدیگه سلام کنیم .
هر کسی از رابطه دختر و پسر انتقاد میکنه زود کل پرونده ش رو میذارید رو میز . خب الان شخص مخاطبتون چیکار کنه؟ هر کسی غرور داره و قطعا جبهه میگیره و همچین نقدی  رو قبول نمیکنه . 

بجز مشکلی که اقای چکاوک در مورد بحث سیاسی مطرح کردن و با کمی بازبینی تو قوانین سایت مشکل حل خواهد شد ؛ فقط تنها مشکل باقی مونده مشکل روابط بین دختر و پسره

عزیزان دل ؛ لطفا بجای آتو گرفتن از همدیگه بیایید راه حل بدید این مشکل رو دور هم حل کنیم .

ببینید این رابطه واقعا برای کسی که میخواد خ.ا رو ترک کنه سمه
ولی ناخوداگاه انسان تمایل داره به جنس مخالف ؛ بخصوص تو سن پایین
حالا وقتی تو کانون احساس میشه دو نفر دارن راه رو کمی کج میرن باید بهشون تذکر داده بشه 
حالا مشکل از جایی شروع میشه که وقتی تذکری داده میشه طرف مقابل احساس بدی بهش دست میده و ناخودآگاه گارد میگیره

رامین جان

اولا این پیام شما با اختلاف، پر تنش ترین پیام چند ساعت اخیر بود. 42 
اما از این بگذریم،

برادر شما خبر نداری که چه بحرانی رو داریم سپری می کنیم.
مدیریت اینقدر تحت فشار بود که احتمال بسته شدن کانون بسیار بالا بود.
در این صورت اصلا کانونی نمی بود که چهار روز دیگه بخوایم توی روی هم نگاه کنیم.

نقل قول: حالا برای حل این مشکل به نظرتون چیکار کنیم؟
من خودم پیشنهادم رو میگم لطفا شما هم بگید .
من بدون آگاهی به اینکه روند فعلی تذکر دادن به چه شکل هست دارم این موضوع رو مطرح میکنم شاید خیلی از چیزهایی که میگم در حال حاضر هم اجرا بشه .

1. کسی که خطایی میکنه برای اخطار دادن بهش هم جنس همون شخص براش ایمیل بفرسته . مثلا اگر دختری خطا میکنه یک آقا بهشون تذکر ندن ؛ بهتره تذکر دهنده خانوم باشه

2. لحن گفتگو خیلی خیلی دوستانه و عامیانه باشه . از کلمات خیلی ادبی استفاده نکنیم خیلی ساده مشکل رو بگیم و دلیل بد بودن این نوع رابطه هم بیان کنیم
میتونیم 2 تا متن خوب و قشنگ اماده کنیم یکی برای پسرا و یکی برای دخترا ؛ اگر کسی اولین بارش بود که اشتباه میکرد ؛ این متن اماده رو براش ارسال کنیم .

3. این پیش فرض رو داشته باشیم که طرف مقابل به احتمال زیاد گارد میگیره و جواب تندی رو برمیگردونه  . تو این حالت بهتره دیگه هیچ جوابی برگردونده نشه که بخواد تنش ایجاد بشه . خود شخص بعد از چند ساعت تو خلوت خودش میفهمه که کارش اشتباه بوده

4. وقتی خطایی میبینیم و ایمیل میفرستیم تو اون لحظه اخطار 20 درصد رو ندیم . کلا سعی کنیم رفتار دوستانه باشه حتی اگه بدترین نوع رابطه رو هم دیدیم . ایمیل دوستانه بدیم و شخص رو از فرع هدایت کنیم سمت اصل 

5. وقتی میخواییم به طرف بگیم لطفا ایمیلت رو چک کن ؛ این رو زمانی بگیم که طرف انلاینه ؛ و سریع بعد از خوندن پیام توسط شخص پیاممون رو پاک کنیم . چون همیشه وقتی همچین پیامی تو پروفایل کسی ارسال میشه معنیش اینه که طرف رابطه درستی نداشته و بهش اخطار دادن

و در انتها اینکه میدونم مدیریت اعصاب فولادین نداره و بر این موضوع واقفم . ولی خب رعایت این اصول باعث میشه که تنش ها کمتر بشه و اعصاب مدیریت هم برای بعد از اخطار دادن کمتر داغون بشه

این که پیام پیشفرض آماده کنیم، ایده خیلی خوبی بود.
اما بقیه موارد عملی نیستن واقعا.
این که همیشه مدیر خانم حاضر نیست. این که صبر کنیم طرف آنلاین شه بگیم ایمیلت رو چک کن خیلی سخت و وقت گیره.
در ضمن ما برای موارد مختلف به طرف می گیم ایمیلت رو چک کن.
همین چند وقت پیش یکی از کاربرها خواست اخطارهاش بخشیده شه، ما بررسی کردیم دیدیم قابل بخششه، این کار رو کردیم.

بعدش هم پیام دادیم ایمیلت رو چک کن.

یه بار یه نفر کتابی رو معرفی کرده بود که برای ما مشکوک بود، ما به طرف ایمیل دادیم ببینیم داستان چیه، گفتیم ایمیلت رو چک کن.
چه مشکلی داره این ها؟

خداحافظی

سلام شب همگی بخیر
مدیریت چطور به این نتیجه رسید که شاید کانون بسته بشه، من نمیدونم چطور به این نتیجه رسیدن، فکر میکنم اینجا تنها انجمن ترک ایران و خیلی مثل من بهش نیاز دارن
خدایا امروز اگر امیدم رو از دست دادم به من یاد آوری کن که خواست تو از رویاهای من بهتر است.
در ضمن رامین جان

این تندی که شما از ما دیدی، این مدت مدیریت به شکل های مختلف باهاش مواجه بوده و دم نزده،
اما بیش از این از تحمل بنده خارجه. و تندی رو با تندی جواب می دم.

شما بگو چه کار کنم؟

توان تحمل کردن رو ندارم.
از آن طرف هم مسئولیت و وظیفه دارم.
استعفا رو هم چند بار تقدیم کردم.

شما بگو چیکار کنم؟
تنها راه باقی مونده رفتن از کانون.

برادر جان، من به شما اعتماد دارم و شما رو برادر بزرگتر خودم می دونم،
من دیگه توانش رو ندارم.
اگر بهترین راه رفتن از کانون، لب تر کنی دکمه رو زدم و رفته ام از کانون و پشتم رو هم نگاه نمی کنم.

خداحافظی

یاد جوونی های خودم افتادم هر روز اینجا دعوا بود Khansariha (69)
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
فقط یه جمله بگم

فکر نمیکنم اینجا جای مناسبی برای شروع رابطه باشه
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
نقل قول: رامین جان

اولا این پیام شما با اختلاف، پر تنش ترین پیام چند ساعت اخیر بود. [تصویر:  p.gif] 
اما از این بگذریم،

من وقتی اومدم کانون 6 صفحه پست خونده نشده وجود داشت ؛ همه پست ها رو خوندم خیلی از پست ها به نظرم تسویه حساب های شخصی بود که کمکی به رشد کانون نمیکرد ؛ بخاطر همین خواستم به همه بچه ها یه تذکر کلی بدم 
ولی اینکه تیم مدیریت رو بولد (بلد؟) کردم دلیلش این بود که وقتی کاربری مدیر میشه ناخوداگاه توجه ها به سمتش بیشتر میشه و ایراداتش بیشتر به چشم میاد . به همین خاطر مدیریت رو گفتم ولی کلا منظورم به همه بچه ها بود

نقل قول: این که پیام پیشفرض آماده کنیم، ایده خیلی خوبی بود.
اما بقیه موارد عملی نیستن واقعا.
این که همیشه مدیر خانم حاضر نیست. این که صبر کنیم طرف آنلاین شه بگیم ایمیلت رو چک کن خیلی سخت و وقت گیره.

دو تا پیام پیشفرض اماده کنیم یکیش از زبان مدیریت خانوم ؛ یکی هم از زبان مدیریت اقا اماده کنیم
وقتی کسی داشت مسیر رو اشتباه میرفت با ایمیل کانون به اون شخص ارسال بشه . 

نقل قول: این که همیشه مدیر خانم حاضر نیست. این که صبر کنیم طرف آنلاین شه بگیم ایمیلت رو چک کن خیلی سخت و وقت گیره.
در ضمن ما برای موارد مختلف به طرف می گیم ایمیلت رو چک کن.
همین چند وقت پیش یکی از کاربرها خواست اخطارهاش بخشیده شه، ما بررسی کردیم دیدیم قابل بخششه، این کار رو کردیم.

بعدش هم پیام دادیم ایمیلت رو چک کن.

یه بار یه نفر کتابی رو معرفی کرده بود که برای ما مشکوک بود، ما به طرف ایمیل دادیم ببینیم داستان چیه، گفتیم ایمیلت رو چک کن.
چه مشکلی داره این ها؟

ببین ایمیلت رو چک کن کلا یه حس ترسناکی داره  65
شایدم بابت موضوع دیگه ای ارسال بشه ولی من خودم وقتی این پیام رو میبینم همیشه پیش فرضم اینه که طرف رابطه ش مشکلی داشته . من کلا یکم یش فرضم مشکل داره  65

حالا نمیدونم شاید راه حل دیگه ای براش وجود داشته باشه
مثلا بتونیم دسترسی پیام خصوصی رو برای اعضا و تیم مدیریت ازاد کنیم . یا حداقل یک طرفه کنیم مثلا فقط مدیریت بتونه پیام خصوصی  برای افراد ارسال کنه

نقل قول: بقیه موارد عملی نیستن واقعا

در وهله ی اول اخطار ندادن و فقط تذکر دادن هم عملیه
خویشتن داری کردن و جواب متقابل برنگردوندن هم عملیه

نمیگم کلا نباشه ها . میگم یکی دو روز دوستانه بگذره طرف خودش میفهمه کارش اشکال داشته . اولش گارد میگیره ولی تو خلوت خودش میفهمه که اشتباه از خودش بوده
ولی اگه دیدیم بعد چند روز درست نشد بعد وارد  موارد دیگه بشیم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان