عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

میز گرد کانون

Brick 
به نام خدا

تاپیک میزگرد جهت بحث و گفت و گو حول موضوع‌هایی که دغدغه اعضای سایت بوده ایجاد گردیده است. 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  unnamed_1_.jpg]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

میزگرد چیه ؟

نوعی مباحثه که با همدیگر جمع شده و ب صورت دوستانه نظرات‌مان را مطرح میکنیم .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

روال فعالیت تاپیک چطوره ؟ 

1- تاپیک باز شده و موضوعات پیشنهادی برای میز گرد توسط اعضا مطرح می‌گردد.

2- تاپیک بسته شده. بین موضوعات پیشنهادی، نظرسنجی از اعضای کانون انجام گرفته و موضوعی که بیشترین رای را بیاورد به‌عنوان موضوع میز گرد مشخص می‌گردد.

3- برای موضوع میز گرد سرپرست تعیین می‌گردد.

4- تاپیک باز شده و سرپرست موضوع میز گرد را مطرح می نماید.

5- تبادل نظر بین شرکت‌کنندگان میز گرد طی یک بازه زمانی انجام می‌گیرد.
همه اعضای سایت می‌توانند در میز گردد مشارکت داشته باشند.

5- در پایان میز گرد، جمع‌بندی درست از طرف سرپرست انجام گرفته و نتیجه‌گیری پایان بحث اعلام می‌شود.

6- تاپیک بسته می شود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

موضوعات مطرح شده باید در چه زمینه ای باشند ؟

در هر زمینه ای میتوانند باشند (قوانین کلی کانون در نظر گرفته شود ، موضوعات حول مباحث سیاسی ، قومی و.... در این مباحث قرار نمیگیرند. )

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

قوانین تاپیک چیه ؟

1. قوانین کلی سایت در این تاپیک رعایت شود .

2. ادب و احترام در مقابل نظرات مطرح شده رعایت شود .

3 . نظرات حاوی توهین و تحقیر حذف خواهد شد و با کاربر خاطی برخورد می شود .

4 . از ایجاد بحث سیاسی جلوگیری شود .

5 . در صورت مشاهده هر پست خلاف قوانین لطفا از طریق گزارش به مدیران اطلاع داده شود .

6 . منطقی بودن نظرات مطرح شده مهم هست ، لطفا به این مورد دقت کنید .

7 . برای اختلاف ها ، دنبال حل اختلاف باشید نه پافشاری روی نظرات .

8 . از ارسال شکلک خالی و یا تشکر و در کل موضوعات نامربوط جلوگیری شود .

9. سرپرست تاپیک، اداره‌کننده‌ بحث بوده و در صورت لزوم بنابه صلاح‌دید خود می‌تواند به شرکت‌کنندگان تذکر دهد.
همکاری با سرپرست تاپیک جهت برهم نخوردن فضای میز گرد، الزامی است.

10. در هر بازه‌ی زمانی فقط یک بحث در میز گرد مطرح می‌گردد و شرکت‌کنندگان می بایست از مطرح کردن صحبت‌هایی خارج از بحث اصلی خودداری کنند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهم : این تاپیک فقط در زمان هایی ک بحث میزگرد در جریان هست باز خواهد بود ، در غیر اینصورت توسط مدیر تالار بسته میشود .

[تصویر:  b_49.gif]
[color=#00BFFF]بحث با من شروع مي شود :
شما چقدر به تناسب اندامتون اهميت مي ديد آيا به اين فكر كرديد كه چه بخريدو نخوريد تا در ايام كهولت سن دچار بيماري هاي قند و ... نشويد ؟[/color

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

سپاس شده توسط
من با نظر سلام سلام موافقم، تحرک زیاد و زیاد (نه خیلی زیاد) خوردن همدیگر رو یه جورایی خنثی میکنند علاوه بر این تحرک باعث تناسب اندام هم میشه.
شیطان وسوسه میکند ولی اختیاری بر تو ندارد.

قرآن کریم
 سپاس شده توسط
بچه ها من خیلی دوست دارم که برم باشگاه مثلا ورزش اروبیک یا یوگا اما چون شاغلم وقت ندارم که صبحا یا عصرها برم varzesh. و اینکه خیلی دوست دارم اندام خوبی داشته باشم .( البته خیلی اندامم خوبه )Smiley-face-cool-2 وزنم60 قدم 163 اما خیلی دوست دارم این ورزش رو تو خونه انجام بدم ولی نه سیدیش رو پیدا می کنم نه اطلاعاتش رو دارم 53258zu2qvp1d9v. اگه شما چیزی در این باره می دونید راهنماییم کنید Khansariha (56) راستی من تحرکم خیلی زیاد مثلا صبحا ساعت 5:30 بیدارم تا شب ساعت 22 و صبحا یه مختصر پیاده روی دارم . 1276746pa51mbeg8j
ولی خیلی دوست دارم ورزش کنم . شاداب بشم .cheshmak

ممنونم از این میز گرد :16: ولی گرد نیست مستطیل Smiley-talk038
یا مهدی ادرکنی
 سپاس شده توسط
بايد بگم كه حرف سلام سلام درسته و مي خوام كه تكميلش كنم :
تا حالا از خودتون پرسيديد كه چرا مردم ايران اينقدر زود پير ميشن و يا در دوران كهولت دچار مريضي مي شوند.
شما مي گيد كه تناسب اندم با ورزش و تغذيه مناسب به وجود مياد اما اين فقط براي همين دوران جواني استفاده مي شه و همان طور كه مي بينيد اكثر مردان و زنان ايران پس از ميان سالي دچار چاقي مي شوند.
الان كه ما جوان هستيم به فكر تناسب اندم هستم ولي نه براي سلامتي فقط براي زيبايي اين كار را انجام ميدهيم.
به نظر من كسي كه مي خواد تناسب اندام پيدا كنه كار مشكلي نداره ( تنها بايد در كالري هاي ورودي و خروجي بدنش تغيير ايجاد كنه ) اما سلامتي بحثي است كه بايد تا آخر عمر آن را همراه داشته باشيم.
مثلا من هيچ وقت كره نمي خورم و يا نمك كم مصرف مي كنم همه بهم مي گن تو حالا جوني براي بدنت لازمه .
درسته اما چند سال ديگه هم براي من مفيده ؟
اين كار يعني اينكه شما انسان مسئوليت پذيري هستيد.
من دوستهايي دارم كه پدراشون در اثر حمله قلبي و يا قند و چربي بالا درگذشتن. آيا اين به نظر شما درسته كسي با تغذيه درستي كه نداشته بقيه رو از وجود خودش محروم كنه.
اما تناسب اندام رو بايد با تغذيه مناسب و ورزش و فعاليت بدست آورد.
پس
MuscularMuscularMuscularvarzeshvarzeshvarzeshMuscularMuscularvarzesh

سپاس شده توسط
سلام بچه ها

شقي جان در مورد اروبیک یا یوگا مي توني از اينترنت سي دي هاشو تهيه كني يا از نرم افزار فروشي ها تهيه كني.
من خودم تهيه كردم و در خانه انجام مي دم . البته نوع پرورش اندامش هم هست هر كدومو كه مي خواي تهيه كن .
موفق باشي
يا حق
 سپاس شده توسط
رزی جان سلام عزیزم

ممنون از راهنمایی هات .
یا مهدی ادرکنی
 سپاس شده توسط
سلام شقی جونم سی دی هارو که از هر سی دی فروشی بپرسی سی دی ایروبیک میخوام بهت میدن تهیه اش خیلی راحته ولی اگه همین فعالیت های تو خونتو مثل جارو کشیدن مثل گردگیری کردن اینا رو اگه بیشتر کنی خودش یه جور ورزشه تازه یه فایده هم داره که خونت همیشه تمیز و مرتبه اینو یه دکتر به مادر من پیشنهاد کرد چون اونم شاغله به باشگاه نمیرسه مثلا به جای استفاده از ماشین لباسشویی لباساتو خودت بشور
راستی میدونی نماز خوندن خودش یه جور ورزشه؟
بهتره کنار اینا روزه هم بگیری (اینم سفارش همون دکتره) حالا نه هرروز مثلا هفته ای دو بار با یه افطار سبک
ان شا ا... خوشتیپ که هستی خوش تیپ تر میشی
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
 سپاس شده توسط
سلام به همه
بحث قشنگی رو شروع کردید .ممنون از b52 که اینقدر سریع عمل کردند42
منم با b52 موافقم . سلامتی فقط تناسب اندام نیست. بلکه سلامت روح و جسم رو با هم در بر میگیره.
این یک موضوع ثابت شده است که بدون ورزش نمی شه با سلامت همیشگی زندگی کرد.
اما تغذیه هم جای خود داره .و باید بدونی که چه جوری و چی باید بخوری که در آینده دچار مشکل نشی .
تقریبا همه چیزهایی که خدا به ما داده برای بدن ضروری است، اما به اندازه ای که توصیه می شه.
واقعیت بدی که در ایران وجود داره اینکه ما اصلا به این توجه نمی کنیم که چی می خوریم و چقدر باید بخوریم ،
فقط می گیم بخوریم چون برای بدن ضروری است. همین .
حالا تا بعد.........
 سپاس شده توسط
(آمار و ارقام تو متن همه مستند و واقعی هستند)
من یه ورزشکار حرفه ای نیستم ولی بالاخره یه حرفهایی برای گفتن دارم!
بدن ما مثل یه کارخونه است. شما هرچی میخوری و تنفس می کنی مثل مواد اولیه کارخونه وارد بدنت میشه و اگه بدن شما فعالیت و ورزش انجام بده این مواد اولیه مثل قند و مواد روغنی مثل کره در بدن شکسته و تجزیه میشه به قند های ساده و با سوزانده شدن در بدن به انرژی تبدیل میشه که به شما در سلامتی بدن و افزایش توانایی شما برای ورزش و فعالیت های سنگین کمک می کنه. که خوب طبیعتا با ورزش کردن ماهیچه های شما تقویت شده و شکل می گیرن که این هم به تناسب اندام و زیبایی شما کمک می کنه هم به تقویت قدرت بدنی شما.
اما حالا اگه این تعادل بین مواد اولیه و مصرف بدن شما به هم بخوره تعادل بدن شما هم به هم میخوره. شما وقتی یه قالب کره 100 گرمی رو تو دو روز مصرف کنی (به ازای هر گرم کره 30.2 کیلو ژول انرژی) پس بدنت 3.02 مگاژول انرژی دریافت کرده. شما با این انرژی میتونی 71 دقیقه با سرعت 20 کلیومتر در ساعت دوچرخه سواری کنی. یا حدود یک ساعت بسکتبال بازی کنی.
حالا فرض کن شما اون یه قالب کره رو خوردی اما ورزش نکردی خب معلومه که چاق می شی. اما اگه بخوای ورزش کنی می بینی که یه قالب کره می تونه عجب منبع انرژی خوبی باشه.( البته شما باید حواست به کلسترول HDL و LDL هم باشه تا یهو سکته نکنی1744337bve7cd1t81.)

من خودم یه چند وقتی هست که روزی نیم ساعت تا یکساعت دوچرخه سواری می کنم.رفتم یه سرعت سنج که قیمتش چیزی در حدود 7-8 هزار تومن بود خریدم که هم مسافت هم سرعت هم زمان و هم کالری مصرف شده توسط دوچرخه سوار رو نشون میده. بنابرین آمار مصرف انرژیم رو هم دارم
البته نا گفته نماند این شهر ما یه خیابون 1 کیلومتری داره که چون آخره شهره همیشه خلوته. هم به شدت سرسبزه , هوا هم به طرز عجیبی عالیه که واقعا آدم رو وسوسه می کنه که بره اونجا دوچرخه سواری.

من برای خودم یه کیت دوچرخه سواری درست کردم با اونا میرم ورزش:
1- خودم
2- دوچرخه
3- یه کوله پشتی پر کتاب (چون از کتاب خونه میرم دوچرخه سواری)
4- یه سرعت سنج
5- یه MP3 player (خیلی لازمه!!!!)
1-5- یه آهنگ تند.

رکورد سرعت من هم 47 کیلومتر بر ساعته
شما وقتی با این سرعت دوچرخه سواری می کنی به وضوح وارد شدن اندورفین رو تو خونت احساس میکنی. خون به مغزت بیشتر می رسه و تا چند ساعت خیلی سخته که به یاد بیاری چه مشکلاتی داری.

حرف آخر
عقل سالم در بدن سالم
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام تناسب اندام باید همراه با یک رژیم غذایی مناسب باشه من وزنم تا نزدیک 80 رفت ولی با رژیم مثبت غذایی و ورزش الان 69 هستم 317
 سپاس شده توسط
فقط دوستان عزیز یه مساله است و اون اینه که:
نتیجه گیری به عهده کی باشه؟
طراح تایپیک که من میشم،
طراح موضوع که این سری b52 عزیز می شن،
یا هر کی دوست داشت.
کدوم؟
 سپاس شده توسط
ای بابا من فکر کنم باید برم در این پستو تخته بزنم .Khansariha (134)
حالانتیچه گیری رو بی خیال شدیم چون همه این بحث هایی که اینجا زده شد حاکی از اینه که
زندگی باید همراه با ورزش و همین طور غذای سالم باشد .
و خود فرد باید با شناختی که از خودش داره یک برنامه غذایی متناسب با خودش را تهیه کند.
 سپاس شده توسط
خوب يكي موضوع بعدي رو بگه
13

سپاس شده توسط
خوب به نظر من باید یه موضوع جالب بدیم که میز گرد شلوغ بشه ، یه موضوع جدید که خنده دارم باشه
به نظر من موضوع این باشه "سوتی"
تابلو ترین و خنده دار ترین سوتی هایی که تا به حال دادین رو بنویسین ، گاهی اونقدر سوتی ها آدم رو خجالت میدن که حتی اگه یادشم افتادی احساس آب شدن میکنی من اسم اون ها رو میذارم "سوتی قرن" !!

نظرتون چیه؟ در باره این که موضوع این باشه؟
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان