عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر سنجی در مورد تالار تجربیات

دوست خوبم سلام 

به تاپیک نظرسنجی در مورد تالار تجربیات خوش اومدین.

شرکت در این تاپیک برای عموم آزاد است.

اینجا میتوانید پیشنهادات خودتان برای بهبود و پیشرفت هرچه بیشتر تالار، 
اضافه شدن موضوعات جدید،
 انتقاداتتان از مدیریت، موضوعات و کارهای انجام شده در تالار را بنویسین Khansariha (56)

مطمئنا همه نظرات و پیشنهادات شما برای ما مهمه و چه بسا نظرات شما میتواند در روند تالار تاثیرگذار باشد [تصویر:  Laie_99.gif]

پس لطفا بدون تعارف در این تاپیک برای ما بنویسید daghighan

چون قرارهست این تالار بهتر شود...
 برای خودمان...
برای همسفرهایمان... Khansariha (46)
سلام
خو اینجا قراره فقط در مورد تالار تجربه بگیم..

من میگم پست های قدیمی رو بیشتر باید در نظر گرفت و ی جاها شکار باید کرد ی سری حرفارو...

تالار تجربه فقط دفتر خاطره نیست..ب نظر من باید نقشه راهنما باشه..

حالا هر حرکتی ک ب این سمت باشه مفیده..

جلوی چشم بودن و همه جا بودن خب خیلی موثره..(نباید فک کنیم ک دل زده میکنه آدم ها رو.. تکرار بد نیست..22 )

همین!

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
سلام Khansariha (18)

منم یه نظر کوچولو بدم ؟

راستش تا حالا خیلی تو این تالار نیومده بودم 1276746pa51mbeg8j از تاپیکای این تالار هم فقط هفته به هفته و آجیل مخصوص ترک رو خوندم و خیلی دوستشون داشتم 53258zu2qvp1d9v علتش هم تبلیغ خوب و اطلاع رسانی بوده مخصوصا در مورد تاپیک هفته به هفته که از طریق پیام پروفایل تشویق میکردی بیایم و شرکت کنیم 53258zu2qvp1d9v ( ممنونم از زحماتت گل سرخ مهربونم Khansariha (8) )
و در مورد تاپیک آجیل ترک هم کوتاه بودن مطالب و مختصر و مفید بودنش همیشه تشویقم کرده که بخونمش cheshmak ( بازم ممنونم به خاطر زحماتت در اون تاپیک Khansariha (8) که من خیلی دوستش دارم )

بعضی تاپیکا هم که  آپ نشده یا دیر به دیر آپ شده که من تا حالا ندیده بودمشون 17 مثلا تجربه بعد از مراجعه به پزشک که الان دیدم و خیلی خوشم اومد 53258zu2qvp1d9v

در کل فکر کنم تبلیغ و اطلاع رسانی و  زود به زود آپ کردن خیلی موثره. چون من خودم معمولا هر روز از صفحه اصلی انجمن تاپیکایی که اون روز آپ شده رو میخونم 42

حالا بازم فکر میکنم نظرمو میگم 42

در کل ممنووونم از زحماتت گل سرخ مهربون Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
 سپاس شده توسط
گل سرخ عزیزم
من یه موضوع دیگه رو هم بگم. البته فقط نظر شخصیه.

من وقتی تاپیکا خیلی قدیمیه یا اینکه صفحات زیادی ازش گذشته معمولا حوصله نمیکنم که بخوام مطالب رو بخونم و دنبال کنم. مخصوصا در مواردی که تاپیک صفحات زیادی داشته باشه 1276746pa51mbeg8j

اما وقتی تاپیکی جدید باشه ، حتی با همون مطالب  قدیمی مثلا به صورت خلاصه نویسی شده، یا هر ابتکار دیگه ای معمولا سعی میکنم از ابتدا همیشه اون تاپیک رو دنبال کنم 53258zu2qvp1d9v
یعنی وقتی از ابتدا در جریان یه تاپیک و موضوعاتش باشم و از ابتدا بحثا رو دنبال کنم خیلی خیلی بیشتر تشویق و جذب میشم که اون تاپیک رو همیشه دنبال کنم تا وقتی که از یه تاپیک صفحات خیلی زیادی گذشته باشه 53258zu2qvp1d9v
سعی کردم واضح بگم 1
ممنونم که به نظرخواهی میکنی Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
 سپاس شده توسط
سلام

خدا قوت گل سرخ خانوم

خب میتونم اینو با جرات بگم که تالار تجربیات از مفیدترین و منظم ترین تالار های کانونه که این رو مدیون زحمات شما و اتریال خانومه

تاپیک هفته به هفته و همچنین تجربیات من بعد از ده روز فوق العاده ان ترجبیات خوبی از توشون درمیاد

اگه تجربیات من از ده روزه یکم منظم تر دنبال بشه و هرکسی که از 10 روزه بیرون میاد موظف بشه که تجربیاتشو بذاره اونجا عالی میشه

تاپیک آجیل مختصر مفید و خوبه و یجورایی ایده نو و جالبی بود

تاپیک هایی که ستاره سهیل خانوم بهشون اشاره کردن برای من هم همین حس رو دارم تاپیک هایی که خیلی قدیمیه و پست ها و صفحات زیادی داره خوندن همشون برام سخته و تنبلیم میاد

که ترکچه و خلاصه مصاحبات تا حد خوبی این مشکل رو رفع کرد

تالار روند رو به رشد و مناسبی داشته اما یک موضوعی که جا داره بیشتر روش کار بشه و بیشتر تو توجه قرار بگیره تاپیک مصاحبه با دوستانی که موفق به ترک شدن هست

خیلی وقته بروز نمیشه و مصاحبه جدیدی صورت نمیگیره شاید این تاپیک نیاز به سرپرست پاره وقت داشته باشه

به نظرم چندتا تاپیک شاید موضوعاتشون شبیه هم باشه که با ادغام کردنشون میشه منظم تر کرد تالار رو

ممنونم از زحماتی که میکشین30353

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
سلام

نکات برای تمجید، المنة لله فراوانه
و اگه حوصله کنیم نکته برای انتقاد و بعد اون پیشنهاد هم، خب هست؛

اما،
من یه پیشنهادی رو که حدود یه سال و نیم پیش  به یکی از دوستان داده بودم، اینجا میخوام مطرح کنم؛

طرحی که در ذهن من هست، اسمش رو میشه گذاشت واحد پدافند غیر عامل یا مثلا واحد مستند سازی + اطلاع رسانی + پیشگیری

در تجربیات دیدیم که بچه ها به زمان هایی اشاره میکنن که خطر شکست بیشتره

یعنی از دید احتمالی محتمل تر
و از دید آماری، پر بسامد ترن
اون زمان ها

پیشنهاد اینه که سرپرستهای مسابقات (یا برای هر مسابقه ای یه سرپرست جداگونه)
در طول یه بازه ی مثلا شش ماهه، آمار شکست ها رو جمع آوری کنه
تا در کنار اون تجربیاتی که مطرح شدن، پشتوانه ی آماری هم باشه
مثلا میشه نرخ شکست ها رو رسم کرد بر حسب زمان
این میشه مستند سازی

واحد اطلاع رسانی و پیشگیری
بیاد این تجربیات بعضا قدیمی و در صفحات پیشین تاپیکها رو
به همراه اون آمارها (که برای پشتوانه است و میتونه نباشه و فقط به تجربیات اکتفا بشه)
برای بچه ها برجسته کنه،
در قالب پیام ها و پست های کوتاه

و همفکری بشه و ریشه یابی بشه که چرا اون زمان ها (و مکان ها پر خطرن)
و چه باید کرد؟

بعضی زمانهای پر خطر:
حین امتحانات: به خاطر اضطراب؛ عادت، نقش مسکن رو داره
بعد امتحانات: به خاطر خالی شدن ناگهانی یه عالمه وقت آزاد و بیکاری زیاد؛ عادت نقش تفریح و وقت پر کن رو داره
کلا زمانهای تغییر فاز از یک حالت به حالت دیگه
زمان های عصبانیت
مکانهای خلوت
موقع استحام
و ...

ممنون از خانم گل سرخ

بعد نوشت:
منظورم این بود که در نزدیکی همون زمانها، این اطلاع رسانی قوت بگیره.
 سپاس شده توسط
سلام خداقوت متشکر برای اعمال تغییرات در جهت بهبود تاپیک و اما بعد
قسمت اجیل مخصوص ترک واقعا خیلی جالب بود برای من و کمک کننده ای کاش میشد فعالیت اون قسمت بیشستر باشه هر چند قبول دارم نکات کلیدی و تاثیر گذار هست ولی به نطرم اگه یک مقدار کمی بیشتر بشه خیلی کمک کنندس
و این که خیلی از ماه ها تو تله سریالی شدن میفتیم ای کاش یه تاپیک بود مختص اون بچه هایی که سریالی میشن تا از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم
خدا قوت و من الله توفیق
(1400 خرداد 7، 22:27)yazahra نوشته است: سلام خداقوت متشکر برای اعمال تغییرات در جهت بهبود تاپیک و اما بعد
قسمت اجیل مخصوص ترک واقعا خیلی جالب بود برای من و کمک کننده ای کاش میشد فعالیت اون قسمت بیشستر باشه هر چند قبول دارم نکات کلیدی و تاثیر گذار هست ولی به نطرم اگه یک مقدار کمی بیشتر بشه خیلی کمک کنندس
و این که خیلی از ماه ها تو تله سریالی شدن میفتیم ای کاش یه تاپیک بود مختص اون بچه هایی که سریالی میشن تا از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم
خدا قوت و من الله توفیق

ممنونم ehteram 
چیزی که مد نظر تاپیک آجیله اینه 
روزانه یه آجیل تقدیم شما دوستان بشه
غیر از این منظورتونه؟
(1400 خرداد 8، 13:45)گلبرگ نوشته است:
(1400 خرداد 7، 22:27)yazahra نوشته است: سلام خداقوت متشکر برای اعمال تغییرات در جهت بهبود تاپیک و اما بعد
خدا قوت و من الله توفیق

ممنونم ehteram 
چیزی که مد نظر تاپیک آجیله اینه 
روزانه یه آجیل تقدیم شما دوستان بشه
غیر از این منظورتونه؟
سلام خداقوت و تشکر از زحمت های شما 303
به نظرم شاید هر از گاهی تاپیک اجیلی را باید یه جورایی به همه بچه ها نشون داد چون واقعا مطالب عالیه ولی کم سر میزنن و این که اگه مثلا دوتا اجیل بشه در روز خیلی خوب تر میشه الانم عالی
بازم خداقوت 303
(1400 خرداد 7، 22:27)yazahra نوشته است: و این که خیلی از ماه ها تو تله سریالی شدن میفتیم ای کاش یه تاپیک بود مختص اون بچه هایی که سریالی میشن تا از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم
خدا قوت و من الله توفیق

اینحا رو ببینید،یکی از سوالاش در همین مورده سریالی شدن.میتونه کمکتون کنه
سلام گلبرگ جان
خدا قوت

مسابقه هفته به هفته

و

مصاحبه با افرادی که موفق شدن پاک بمونن

خیلی خوب و مفید بودن
کاش دوباره اجرا بشن
(1400 خرداد 11، 16:51)سنــا نوشته است: سلام گلبرگ جان
خدا قوت

مسابقه هفته به هفته

و

مصاحبه با افرادی که موفق شدن پاک بمونن

خیلی خوب و مفید بودن
کاش دوباره اجرا بشن

چشم .حتما ان شاءالله
و
امشب آخرین فرصته برای نظرات و پیشنهادها و انتقادهای خوبتون
ممنونم از همگی که اومدید
 سپاس شده توسط
سلام خانوم گلبرگ بازم خدا قوت میگم گفتم مهلت اخره بیام یه پیشنهاد بدم 303
به نظرتون امکانش هست بچه ها از کسایی تجربیات موفق داشتن سوال کنن مثلا گرد همایی بعضی ها خجالت میکشن برن پروفایل شخصی از اون عزیزان سوال کنن یه جایی مثل گردهمایی هفتگی برگزار بشه و دوستان نظراتشون را از یک هفته گذشته بگن
البته شاید بخشی باشه و من ندیده باشم
بازم خداقوت میگم خسته نباشید 303
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان