عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

نظر/پيشنهاد/... پيرامون لينكستان

به نام خدا

اين بخش براي تبادل نظر و صحبت درباره لينكستان راه اندازي شده. از نظرات و صحبتهاي كليه عزيزان استقبال مي شود. با تاكيد مجدد به اينكه اين نظرات نبايد مستقيما در لينكستان وارد شوند.
با خدا، تا خدا

ترک من
کسی نمی خواد اسم سایتایی رو که می شناسه به سلام سلام بده ... این مهربون اینقدر زحمت داره می کشه باید بیشتر حمایتش کنیم
[تصویر:  17.jpg]

بچه ها سعی کنید برای حمایت سلام سلام و بیشتر از اون حمایت تازه واردای عزیز و همینطور سایت کانون هر چه زودتر این لینکستان رو فعال کنیم

سلام سلام عزیز این سایتم خیلی مفیده .. از داداشم اسیر سابق که بعد از 12 سال ترک کرده

پایان یک آغاز تلخ ...آغاز یک شروع شیرین
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
 سپاس شده توسط
مهربون اینم یک سایت دیگه از داداش گلم سامان

ترک خود ارضایی، پرواز
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
ღღ»...
 سپاس شده توسط
سلام :

من حقیقتش یه مشاور روانشناس که خانم هست و پایان نامه اش برای دانشگاه در مورد خود ارضایی بوده سراغ دارم ولی الان رفته مکه به محض اینکه حاج خانم تشریف اوردن معرفیش میکنم بیاد اینجا البته وبلاگ هم داره .

اینم اسم وبلاگش : http://psy-hamraz.blogfa.com/

البته به محض تشریفشون به ایران میگم که بیاد توی این سایت فعالیت داشته باشه .
سخنرانی دکتر علیرضا آزمندیان

از تجربه ی دیگران درس بگیر ، چون اینقدر عمر نمکنی که همه ی آنها را خود تجریه کنی .

سپاس شده توسط
داداشم تو لینکستانت اسم وبلاگ پرواز رو دوبار زدی
اصلاحش کن
اینم یه دوست عزیز دیگه
دعوتش تو جمع ما به عهده خودت

بهار خزان زده
...«ღღ
ღღ»...
 سپاس شده توسط
سلام جان اینم یه سایت جدید برای ثبت در لینکستان

دعوتش کردم .. ان شالله اجابت بشه

بیایید خودارضایی را ترک کنیم

به قلم priest
...«ღღ
ღღ»...
 سپاس شده توسط
سلام.میخواستم بدونم فقط میشه سایت معرفی کرد یا هرچیز دیگه ای که تو فضای مجازی
در مورد این موضوع باشه رو هم میشه معرفی کرد؟ Hanghead Hanghead Hanghead
(1399 مرداد 24، 12:14)mahdimontaser نوشته است: سلام.میخواستم بدونم فقط میشه سایت معرفی کرد یا هرچیز دیگه ای که تو فضای مجازی

منظورم این هست که مثلا بعضی از کانال ها توی بعضی از پیامرسان ها قرار دارند که در این موضوع هستند.اون هارو هم میشه معرفی کرد؟
یا بعضی از سایت ها هم هستند.اون ها چطور؟
(1399 مرداد 26، 10:52)mahdimontaser نوشته است:
(1399 مرداد 24، 12:14)mahdimontaser نوشته است: سلام.میخواستم بدونم فقط میشه سایت معرفی کرد یا هرچیز دیگه ای که تو فضای مجازی

منظورم این هست که مثلا بعضی از کانال ها توی بعضی از پیامرسان ها قرار دارند که در این موضوع هستند.اون هارو هم میشه معرفی کرد؟
یا بعضی از سایت ها هم هستند.اون ها چطور؟

یعنی اینجا اینقدر خلوته که کسی جواب نمیده!!!
سلام.  303
ببخشید بابت تاخیر در جواب.
معرفی کانال ها و امثال اون به خاطر اینکه ممکن هست مطالب تبلیغاتی نامناسب داشته باشن یا از مدیریت اون ها آگاهی در دست نیست و در کل ممکن هست به نوعی باعث آسیب برای اعضا بشن، در کانون انجام نمیشه.
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
میشه با هماهنگی مدیر، کانال هارو به ایشون  و یا شما معرفی کنیم.چون کانال های خیلی عالی هستند وتوسط اهلش مدیریت میشن .و اونا هم به  این نوع مسائل آشنایی کامل دارند و می دونند که توی کانال هاشون چجور محتوایی قرار بدند.
راستیتش پافشاریم برای معرفی کانال ها این هست که
چون پیامرسان ها امروز کاربرد زیادی دارند میشه ازشون استفاده کرد.
درود

متاسفانه این پیام رسان ها مثل تلگرام و... دیگه جای فروم ها رو دارن میگیرن  1276746pa51mbeg8j

فروم ها دارن کاربرد خودشون از دست میدن ولی با این همه حال من که هنوزم فروم رو ترجیح میدم
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
(1399 مرداد 27، 13:25)mahdimontaser نوشته است: میشه با هماهنگی مدیر، کانال هارو به ایشون  و یا شما معرفی کنیم.چون کانال های خیلی عالی هستند وتوسط اهلش مدیریت میشن .و اونا هم به  این نوع مسائل آشنایی کامل دارند و می دونند که توی کانال هاشون چجور محتوایی قرار بدند.
راستیتش پافشاریم برای معرفی کانال ها این هست که
چون پیامرسان ها امروز کاربرد زیادی دارند میشه ازشون استفاده کرد.

سلام برادر عزیز
آره از پیام‌رسان‌ها میشه استفاده‌ی خوب هم کرد.

لطفا کانال‌ها و سایت‌های خوبی که به نظرت میاد رو از طریق تماس با ما برای برادر شازده ارسال کن بررسی می‌کنیم.  Khansariha (18)  

(1399 مرداد 27، 20:24)Pourya نوشته است: درود

متاسفانه این پیام رسان ها مثل تلگرام و... دیگه جای فروم ها رو دارن میگیرن  1276746pa51mbeg8j

سلام داداش
دقیقا. و چقدر بده.  Hanghead

البته کاری رو که تو یه فروم میشه انجام داد واقعا نمیشه تو یه پیام‌رسان انجام داد.
واسه همین یه فروم اگه بدونه چه چیزی می‌تونه به مخاطب بده که مخاطب اون رو جای دیگه نتونه پیدا کنه، طرفدارهای خودش رو داره. 
و البته که کار کردن با فروم به مراتب سخت‌تر از پیام رسان هست.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

برادر شازده ایمیل یه هفته پیش ارسال کردم.به دستتون رسید؟
(1399 شهريور 4، 13:44)mahdimontaser نوشته است: برادر شازده ایمیل یه هفته پیش ارسال کردم.به دستتون رسید؟

سلام

بله. در حال بررسی موضوع هستیم. 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان