امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نماز شب (سرپرست: .آرام.)

اين شيطون خيلي نامرده!امشب من به حال خودم گريه كردم به خاطر گذشته ها و...! ولي وقتي گريه هام تموم شد گفتم يه سري به اينترنت بزنم وتقريبا 2 ساعت تو اينترنت بودم كه اون افكار اومدن و ...! ازهمه تون التماس دعا دارم!
1-بي 52
2-بيبي
3-تنها
4-ادريس
بامداد جمعه 27/10/87
1-بي 52
2-بيبي
3-تنها
4-ادريس

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

من اومدم اين بار با تمام قوا و البته حواس جمع !!!!!!!!!!

1‏_بي 52
2‏_بيبي
3‏_تنها
4‏_ادريس
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
حال نداريد صبح زود زود پاشيد!
اشكال نداره قصد خدا كردنم ... قصد خدايي بوَد

من كه خوندم و لذت بردم.شايد تا حالا از هيج جيزي اينقد خوشم نيامده بود.
حس خوبي داره وقتي آدم 4.5 صبح بلند شه و عبادت رو به خواب ترجيح بده.
خدا رو 100 هزار مرتبه شكر كه اين توفيق رو به من داد و منم تونستم ازش استفاده كنم.
هنوز ثبت نام می کنین.
خوشا باران و وصف بی مثالش
بی نام نوشته است:hanooz sabte nam mikonin?????????Smiley-face-cool-2
هنوز ثبت نام می کنین.

دوست عزیز اولا فقط از حروف فارسی استفاده کنین.(مثل پستهای دیگه تونcheshmak)

دوما صبرکنید فراخوان بعدی(تاریخ بعدی) را b52 اعلام میکنه.
منم منتظرم317
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
خدا رو شكر من تنها نبودم .
تاريخ بعدي :
بامداد جمعه 4/11/87
يا آرزوي سلامتي و البته نفرات جديد و بيشتر

1- بي 52
2-؟

بچه ها من نمازای واجبم رو متاسفانه نمیخونم(قبلنا میخوندم به خاطر خو----دیگه نخوندم) چون هم برام سخته و هم بیخود احساس میکنم معنویتم خیلی رفته بالا و از اونور سقف می افتم.............

دوست دارم بهتون بپیوندم ولی...........
نظر شماها چیه؟
ای گنهکار امروز مگر عالم به پایان می رسد
روز از نو شد باز برخیز گنهکاری به پایان می رسد
خیلی قشنگ گفتی،روایات معصومین بهترین اند،دست مریضاد

ولی اگه یه نفر نمازش رو برای 1-2 سال ترک کرده بود و خو--- میکرد حالا میخواد یه تغییر بزرگ در خودش به وجود بیاره اونم ترک خو--- ست،خیلی سخته بخواد یه دفعه ای نمازش رو هم درست کنه تازه اگه طرف الکی هم مغرور بشه و فک کنه که دیگه حالا که داره نماز میخونه عرش رو با سرعت نور درمینوردد و فرشته ها دیگه کم آوردن و خدا میبخشدش ، شــــــــــــــــــــل میشه...........به علاوه خیلی از روانشناسا معتقدند یه دفعه نمیشه کلی تغییر ایجاد کرد....
تازه، خدا منو ببخشه ولی سر نمازم حواسم به همه چی هست الا به نمازم.بعدشم نمیدونم چرا نماز که میخونم به جای اینکه بیشتر شرمنده تر بشم مغرور میشم.......
به نظر شما فعلا چه میشه کرد؟
gonaah.kaar نوشته است:بچه ها من نمازای واجبم رو متاسفانه نمیخونم(قبلنا میخوندم به خاطر خو----دیگه نخوندم) چون هم برام سخته و هم بیخود احساس میکنم معنویتم خیلی رفته بالا و از اونور سقف می افتم.............

دوست دارم بهتون بپیوندم ولی...........
نظر شماها چیه؟

1744337bve7cd1t81

نقل قول: ولی اگه یه نفر نمازش رو برای 1-2 سال ترک کرده بود و خو--- میکرد حالا میخواد یه تغییر بزرگ در خودش به وجود بیاره اونم ترک خو--- ست،خیلی سخته بخواد یه دفعه ای نمازش رو هم درست کنه تازه اگه طرف الکی هم مغرور بشه و فک کنه که دیگه حالا که داره نماز میخونه عرش رو با سرعت نور درمینوردد و فرشته ها دیگه کم آوردن و خدا میبخشدش ، شــــــــــــــــــــل میشه...........به علاوه خیلی از روانشناسا معتقدند یه دفعه نمیشه کلی تغییر ایجاد کرد....
تازه، خدا منو ببخشه ولی سر نمازم حواسم به همه چی هست الا به نمازم.بعدشم نمیدونم چرا نماز که میخونم به جای اینکه بیشتر شرمنده تر بشم مغرور میشم.......
به نظر شما فعلا چه میشه کرد؟

1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81 دیگه چشمام از این گشاد تر نمیشه.

بابا تو هنوز نخونده مغروری چه برسه به اینکه بخونی

نماز واجب بخونی و فکر کنی از اون ور سقف معنویت افتادی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه نماز خوندن اونم واسه کسی که قبلا می خونده میشه "کلی تغییر"Khansariha (134)
اگه کسی خونمون نبود جیغ میکشیدم.17

.:s:

خوب خیلی فکر کردم تا بتونم یه چیزی بگم:

البته این از اون چیزاست که خودت باید فکر کنی و تصمیم بگیری. ولی خوب من یه نظرکی میدم.
به نظرم بهتره بدون هیچ وقفه و پیش زمینه و مقدمه خاصی شروع کنی نمازاتو از همین الان بخون. کار واجب قصد و انگیزه و هول دادن و .. نمیخاد. فکر بهتره به تعریف درستی از دین و نمازت برسی.
به نظر من (البته چند سال پیش تو کتاب شهید مطهری) خوندم که نماز عبادته و همان طور که انسان فطرتا نیاز به پرستش خدایی داره فطرتا نیز نیاز به انجام پرستش یعنی نشون دادن شکل پرستش داره. یعنی همون طوری که نیاز داری غذا بخوری باید نمازت رو هم بخونی
این پایین آوردن نماز نیست دقیقا برعکس بالا بردنشه. یعنی تو نیاز داری به صحبت با خدا. اونم 5 بار در روز حتی وسط خوابت

به نظرم یه نیت خالص کن به خاطر خدا نمازت رو شروع کن بعد کم کم با یه مشاوره سعی کن حضور ذهن هم پیدا کنی. بعد واسه طور نماز خوندنت تفکر کن کتاب بخون مشورت کن و....

فکر هم نکن مغرور میشی. یه ذره به عظمت خدا فکر کن به دقایق نماز خوندنت و هزار تا چیز دیگه فکر کن. به نماز خوندن بقیه فکر کن به اهل عبادت فکر کن.
راستی یادم رفت بگم (لازم بود یه پست دیگه بزنم)

تو اول ترک کن بعد عرش رو با سرعت نور "دربنورد"4fvfcja
برای آدم گناهکاری چو من نماز خوندن از جون دادن هم سخت تره ولی میخوام همین الان پاشم برم وضو بگیرم.....امان از دست شما ما رو به چه کارهای سختی وامیدارین1341............من سعیم رو میکنم لطفا برام دعا کنید.........

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان