عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

(1388 آبان 18، 21:49)TIRED نوشته است: منم دیگه خسته شده بودم هربار این کارو میکردم یه ضربه ای تو ندگیم میخوردم!

(1388 آبان 19، 12:00)Recluse نوشته است: مجتبی جان میدونستی که نا امیدی یه گناه به حساب میاد :smiley-yell:

آخه گلم من ديگه اميدي ندارم كه بخوام اميدوارباشم...به گي اميدوار باشم؟؟؟؟مگه چيزي واسم مونده....شاگرد اول مدرسه الان شاگرد آخرمدرسه است....همه ميگن چجوري ممكنه تو يه سال اينطوري بشي؟
ديگه هيچي واسم نمونده...
گذرنامه انسان

نام : انسان * نام خانوادگي : آدميزاد * نام پدر : آدم * نام مادر : حوا *لقب : اشرف مخلوقات *
ماموريت : خليفه الهي * ساكن : سياره زمين * نژاد : خاكي.آري نژاد همه ماخاكي است.
مبدا : سراچه دنيا * مقصد : سراي آخرت * ساعت پرواز: نامعلوم *مكان پرواز: نامعلوم
كد پرواز : انالله و انااليه راجعون * شماره پرواز لااله الاالله * بارمجاز: اعمال صالح به هر اندازه
بارغيرمجاز: ماديات دنيا * آثار بجاي مانده پس از سفر: عمل مفيد-اولادصالح و...
توصيه هاي قبل پرواز : اجراي دقيق و كامل آموخته هاي كتاب و سنت پيامبر اكرم (ص)
 سپاس شده توسط
(1388 آبان 18، 23:55)mojtabaha2 نوشته است: من كه بخاط اين كار توهمه چي كم آوردم....خصوصا تو يه سال اخير كه معدلم به شدت و باورنكردني افت داشت...كه همش نتيجه اين كثافت كاري هاست...واگه تموم نشه حتما بايد دور دانشگاه هم خط بكشم...يعني مجبورم چون قبول نميشم....Smiley-face-cool-2
مجتبی جان دیگه این حرف رو نزن، باشه
اولا کی گفته که قراره ادامه پیدا کنه؟ دیگه آخرشه؟ مطمئن باش به امید خدا ترک میکنی، به زودی
ثانیا همه ما کسایی رو دیدیم که با معدل های باور نکردنی رتبه های باور نکردنی بدست آوردن، مثلا یه کسی بود که با معدل 10.5 تو رشته دندانپزشکی تو مشهد و بدون استفاده از هیچ سهمیه خاصی وارد دانشگاه شد

بدون همه چیز به اراده ما بستگی داره، هنوز هم دیر نشده تازه تو آبان ماه هستیم، اگه از همین الآن هم تلاش کنیم می تونیم به نتیجه برسیم، انشاءالله

ولی باید تلاش کنیم، تــــــــــــلاش...
----------------------------------------------------
میدونم اینجا نباید رو این حرفا بحث کنم، تاپیکو اشتباه گرفتم ... حالا..42
 سپاس شده توسط
1744337bve7cd1t81

نا امیدی برای معدل1744337bve7cd1t81؟

خدا رو شکر که هنوز فرصت های بزرگ رو از دست ندادی .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام دوستان همسفر،
وقت همگي به خير و شادي باشه انشاا...
مطلبي رو ميخواستم خدمتتون عرض كنم كه به جز اين تاپيك،تاپيك مناسبتري براش پيدا نكردم،

در اصل تو اين مطالب دارم شرايط خودم رو براتون شرح ميدم و اينكه بتونم با كمك شما عزيزان راهي براي بهبودي خويش پيدا كنم،اميدوارم كه كمكهاتون رو از بنده ي حقير دريغ نكنيد.

راستش ميخوام توضيح بدم كه من چرا خود ارضايي ميكنم،
البته الان يه روزه كه تو تركمKhansariha (48)

من اون اولاش كه تازه خود ارضايي رو ياد گرفته بودم به طور افراطي انجامش ميدادم،
مثلا هر روز بايد اين كار رو ميكردم،و طعم اعتياد واقعي رو چشيدم،
اون موقع 13/14 ساله بودم،

اما الان كه 20 سالم شده ديگه به طور افراطي اين كار رو انجام نميدم،
و تقريبا هفته اي يكبار اين كار رو انجام ميدم،
خود ارضاييه بنده اخيرا از حالت اعتياد خارج شده و بيشتر،راهي شده براي فرار از فشار جنسي،

يعني ديگه مثل سابق اين كار بنده بصورت بايدي نيست،
و اونطوري نيست كه اگر هر روز انجام ندم حالات بدي درونم بوجود بياد،
بلكه معمولا در هفته يكبار خيالات جنسي ه سرم ميزنه و فشار جنسي بهم وارد ميشه و اين كار رو انجام ميدم،

بعد از اون هم تا ك هفته كاملا تخليه هستم از فشار جنسي و بعد از يك هفته دوباره همون آش و همون كاسه،

ايكاش شرايط ازدواج براي همه ي جوونها فراهم ميشد تا كسي ديگه دچار اين عادت منفور نشه،

ضمنا" من اكثر اوقات جوش ميزنم،چه اينكار رو بكنم و چه نكنم،البته موقعي كه خودارضايي ميكنم بيشتر جوش رو صورتم ظاهر ميشه،
و متاسفانه بزرگي شكم و گودي كمر پيدا كردم كه اميدوارم زودتر مرتفع بشه،

مدتي هم هست كه دچار افسردگي شدم و تحت نظر پزشك دارو مصرف ميكنم،
اين داروها هم تاثير زيادي بر كاهش ميل جنسيم داشته،

منتظر راهنماييهاتون هستم،
خدانگهدار.
بازآي هر آنچه هستي بازآي...گر كافر و گبر و بت پرستي بازآي
اين درگه ما درگه نوميدي نيست...صدبار اگر توبه شكستي بازآي
 سپاس شده توسط
دوست عزیز چی بگم؟
راهنمایی میخوای؟
خب آره درسته وقتی سنت بالا بره نیاز جنسیت کمتر میشه!
برای اینکه خیالات جنسی به سرت نزنه عکس و فیلم نبین!
غذا خوردنتو دو برابر کن!
به کبدت برس!
کبدت نباید بیکار باشه!
باید مدام مشغوله کار باشه!
وقتی کبدت بیکار بشه فکرای ناجور به سرت میزنه!
کبد با فکر ناجور رابطه مستقیم داره!
سیاهی دور چشم به خاطر کبده!
در کل به کبدت برس4fvfcja
 سپاس شده توسط
توبه جان:
به نظر من، اینکه میگی فشارجنسی بهم وارد مشه و یا خیالات جنسی میاد توذهنم
یه تلقینه.
تو اگر تو طول هفته توری برنامه ریزی کنی که زمانی برای بیکاری نداشته باشی(یعنی فکرت رو مشغول چیزای دیگه کنی، بهش اجازه ندی که سمت مسائل جنسی بره درواقع وقتی برای ذهنت نمونه که به صورت ناخودآگاه بره سمت این مسائل)،این احساسات و نیازها به مرور زمان،از بین میره.
اون طور که قبلا خوندم و فهمیدم، شما دانشجویی درسته،
خوب، من پیشنهاد میکنم که تمام وقتت رو بزاری برای درسهای دانشگاهت، با این کار علاوه بر اینکه ذهنت وقتی برای منحرف شدن نداره، تو درسهات هم موفق میشی، و یه تاثیر خیلی خوبی تو روحیت داره.
دوباره میگم تمام وقتت و بزار واسه درسهای دانشگاهت.
این که میگم تمام وقتت رو بزار واسه دانشگاهت، یعنی در حد خود کشی درس بخونی(البته نه اونقدرکه زده بشی، در حد ایده ال، در حد یه دانشجوی تاپ)
البته به غذایی که میخوری هم توجه کن، تاثیر زیادی داره
همچنین ورزش و ازهمه مهمتر نماز(خصوصا نماز صبح) رو فراموش نکن.
من خودم همین روش رو پیش گرفتم واقعا دارم نتیجشو میبینم،گرچه من هم زمین میخورم، ولی وقتی به گذشته نگاه میکنم و میبینم که چقدر پیشرفت داشتم، با روحیه ای قوی تر دوباره شروع به ترک میکنم.

به امید روزی که همه این عادت مزخرف رو ترک کنن، من جمله خودم
خدایا!
اضطراب های بزرگ، غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن،
لذت ها را به بندگان حقیرت بخش و
درد های عزیز به جانم ریز.

دکتر شریعتی
ممنون از مهربونهاي خودم كه نظرات جالبي دادند53Khansariha (8)
عرض ميشه كه تماما حق با شماست،
من دو روز پيش با اين سايت آشنا شدم ولي ديروز دوباره توبه خودم رو شكستم،
ولي از همون ديروز تصميم گرفتم ديگه اين كار رو نكنم و امروز پاكم41
تازه،از ديروز سيگار رو هم گذاشتم كنار،در اصل دوتا چيز بد رو دارم ترك ميكنم،
از خدا ميخوام كمكم كنه تا دوباره به زندگي عادي برگردم،
اما خطاب به داداش احسان،راستش حق باش شماست،نماز خيلي تاثير داره،
اما متاسفانه من وسواس شديد دارم و همونطور كه گفتم پيش روانپزشك ميرم،
بايد بگم كه دو قسمت از خونمون،دو قسمت از فرش به خاطر اينكه من شبا عادت ندارم رو دشك بخوابم و مستقيم رو زمين ميخوابم،و به خاطر احتلامهاي شبانه نجس شده،
اين نجسي رو مطمئنم،
چون لباسام خيس شده و بود و من هم كاملا با فرش در تماس بودم،
حالا ناراحتم نميدونم چيكارش كنم منتظرم يه بار خونه كسي نباشه و اون قسمتها رو هر جوري شده آب بكشمTears
بعد از اينكه از پاكي فرش مطمئن شدم مطمئنا" مجدد شروع ميكنم به نماز خوندن چون واقعا تاثيرش رو تو زندگيم ديدم.
بازآي هر آنچه هستي بازآي...گر كافر و گبر و بت پرستي بازآي
اين درگه ما درگه نوميدي نيست...صدبار اگر توبه شكستي بازآي
 سپاس شده توسط
خود ارضايي صرفا برا تخليه ميل جنسيه. يعني من كه اينطورم.يعني اگه الان متاهل بودم ديگه ديونه نبودم كه .....
الان هم هفته اي يا 2 هفته اي 1 بار از خجالت شيطون در ميام !. ولي يه چيزي بگم : تحت شديدترين فشار ها يه كار رو نكنيد اونم اينه كه به اون اصل قضيه دست نزنيد. متوجه هستيد؟
من خودم اگه فشار جنسيم بالا بزنه (يعني وقتش بشه) اصلا نيازي به هيچ محركي نيست. فكر كنم همه همينطور باشن.
در دو عالم عالم آرايي نمي دانم كجايي.
پيش من با من هم آوايي نمي دانم كجايي.
سلام بر تو....
 سپاس شده توسط
(1388 آذر 20، 22:50)خسته شرمنده نوشته است: خود ارضايي صرفا برا تخليه ميل جنسيه. يعني من كه اينطورم.يعني اگه الان متاهل بودم ديگه ديونه نبودم كه .....
الان هم هفته اي يا 2 هفته اي 1 بار از خجالت شيطون در ميام !. ولي يه چيزي بگم : تحت شديدترين فشار ها يه كار رو نكنيد اونم اينه كه به اون اصل قضيه دست نزنيد. متوجه هستيد؟
من خودم اگه فشار جنسيم بالا بزنه (يعني وقتش بشه) اصلا نيازي به هيچ محركي نيست. فكر كنم همه همينطور باشن.

سلام خسته شرمنده جان !

اصل قضيه كدومه ؟؟؟ همش كه اصله ! شما كدوم اصل رو ميگي ؟؟؟
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
 سپاس شده توسط
نقل قول: خسته شرمنده:
خود ارضايي صرفا برا تخليه ميل جنسيه. يعني من كه اينطورم.يعني اگه الان متاهل بودم ديگه ديونه نبودم كه .....

نه
من چیزی رو به اسم فشار جنسی که آدم رو مجبور به خودا... میکنه قبول ندارم، اینها همه تلقینه.
اگه کسی تحریک نشه یعنی فکرش طوری مشغول مسائل دیگه باشه که فرصتی برای پرداختن به این موضوع نداشته باشه، عملا خودا... ای در کار نخواهد بود.
ببینیدخودا... نتیجه ی تحریک شدنه فرده، اما تحریک شدن نتیجه ی چیه؟
نتیجه ی فشار جنسیه؟ نه.
تحریک شدن نتیجه ی اجازه دادن به ذهن برای پرداختن به مسائل جنسیه که در نهایت ختم میشه به چیزی که باعث تحریکت بشه(مثل فیلم عکس و ...)
پس خسته شرمنده،داداش گلم
سعی کن فکر و ذهنت رو کنترل کنی
خدایا!
اضطراب های بزرگ، غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن،
لذت ها را به بندگان حقیرت بخش و
درد های عزیز به جانم ریز.

دکتر شریعتی
 سپاس شده توسط
اين پيغام قبلي رو موقعي زده بودم كه اول آشناييم با سايت بود. الان كه خيلي وقته ترك كردم برا هميشه. ولي من با قضيه كنترل فكرو ذهن دست خودمونه قبول دارم. ولي آخه همش كه عكس و فيلم نيست دوسستان من. تو خيابونا رفتين ؟! (من تو يه كلان شهر زندگي ميكنم). آدم گاهي توقات ديگه اعصابش به هم ميريزه ! تنها دليل خود ارضايي نداشتن همسره. حالا هر كي هر توجيهي كه دوست داره بكنه. بابا اين انرژي جنسي رو خدا تو ذهن و جسم ما گذاشته.
سلام بر تو....
 سپاس شده توسط
آقا بيخيال. اين سوالتو اگه خيلي دوست داري جواب بگيري تو پيغام خصوصي از من بپرس من اونجا بهت ميگم . اين سوالات رو اين جا نپرس !cheshmak
سلام بر تو....
 سپاس شده توسط
سلام دوستان . من سروناز همین الان به سایت وارد شدم و ثبت نام کردم. من 4،5 روزی میشه که کاری نکردم و تصمیم به ترک گرفتم . فقط امیدوارم بتونم . من دلایل دارم برای این کار. مهمترینش اینه که از خودم داره بدم میاد . فکر میکنم از زندگی عقب افتادم . انرژیمو از دست دادم و باید عوض شم . این کار از خدا جدام کردهTears باید دوبار بشم همون سروناز قبل . بدون سرگیجه و حالت تهوع . بچه ها کمکم کنین. من یه عالم سوال دارم . نمیدونم از کی باید بپرسم . دوست دارم تو مسابقه اسفندتون شرکت کنم نمیدونم چه جوریه . راستش از سایتتون زیاد سر در نیاوردم . گیجم کرده . بگین سوالامو از کی میتونم بپرسم . راهنماییم کنین.قربون همه شما جیگراااااااااااااا53258zu2qvp1d9v
من میخوام برگردم به کودکی ... نمیشه ... نمیشه ... کفش برگشت برام کوچیکه
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
 سپاس شده توسط
سلام برو بچ
راستش رو بگم من تو فامیلمون به یه دختر خوب مومن و... معروف هستم یعنی همه فکر میکنن من اینطوری هستم حتی یه بار یادمه که مامانم گفت که یکی از همکاراش از من تعریف کرده وگفته که حاضره پشته سر من نماز بخونه نمیدونین چه حالی می شدم وقتی این حرفها رو می شنیدم حالم از خودم به هم میخورد و دوباره تو پیله خودم می رفتم
و یه علت اساسی که باعث شد که تصمیم گرفتم ترک کنم این بود که داشتم از خدا دور می شدم
نمیدونم آهنگ جدید رضا صادقی رو شنیدین منظورم آهنگ آغوش تو هست که توش میگه توی آغوشه تو(خدا) آرامش محضه.وجای دیگه میگه توی آغوشه تو از درد خبری نیست و....
بچه ها من یه آن دیدم دارم اون آغوش امن رو از دست می دم تو ظلمت گناهی که انجام میدم دلم نمی خواد دیگه روم نشه که اسم خدا رو بیارم واز خدای خودم خجالت بکشم دلم میخواد همیشه حس کنم توی آغوش خدا هستم حتی واسه یه لحظه
خداوندا حکمت قدمهایی که برایم برمیداری بر من آشکار کن
تا درهایی که به سویم باز میکنی ندانسته نبندم
ودرهایی را که به رویم می بندی به اصرار باز نکنم
 سپاس شده توسط
پانیز خانم شما حتما همین طور که بقیه می گن خوب و پاک هستی.
اما اینکه چرا این گناه تکرار می شه شاید دلیلش این باشه:
از یه بزرگی شنیدم:
خدا وقتی می بینه بندش ازش دور شده و بهش توجه نمی کنه دقیقا چون اونو دوست داره و می خواد به سمتش بیاد و بیشتر باهاش ارتباط برقرار کنه و بیشتر باهاش حرف بزنه اونو به یه گناه مبتلا می کنه!
شما هم شاید باید همین کارو بکنی!
ما باید سعی کنیم هر درد دلی که داریم یا اصلا موقعی که درد دل نداریم و موقعی که خوشحالیم و هر موقع دیگه ای با خدا حرف بزنیم و ازش هر چی می تونیم بخوایم و هر چی بیشتر بخوایم و قربون صدقش بریم و بهش بگیم دوسش داریم و بهش بگیم براش می میریم و بهش بگیم این خوشحالی که به ما رسیده از طرف اون بوده و اگه نمی خواست این نمی شد و باهاش بیشتر حرف بزنیم و مشکلات کوچیک و بزرگمون رو براش توضیح بدیم...........اینقدر کشش بدیم....... خدا تا دلت بخواد وقت زیادی داره!
همین مشکلی که می گی هم بهش بگو ازش بخواه و التماسش کن و گریه کن و................
منم باید همین کارو بکنم53258zu2qvp1d9v
برای من و همه بچه های کانون دعا کن
مرسی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان