عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

ترس از خدا
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
سلام[تصویر:  7.gif]

به خاطر خدا

معصومین

به خاطر اینکه حداقل یکی از عواملی که باعث حجاب میشه میان منو خدا برداشته بشه

به خاطر خودم و آرامش

به خاطر آینده ام

به خاطر زن و بچه های اینده ام

به خاطر اینکه اعتماد به نفس داشته باشم

بالا رفتن اراده ام

و...............

............
یا کریم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
راستش احساس میکنم واقعا اعتماد به نفس و همه چیزمو از بین برده، احساس میکنم یه من گم شده دارم، احساس میکنم، خودم نیستم، احساس حقارت جلوی همه رو با تموم وجودم لمس میکنم، منی که نتونستم رو یه عادت زشت فایق بیام چطور میتونم به دیگران/ خودم مسلط بشم؟
ولقعا درد/ بدبختی/ پستی/گناه بزرگیه
[تصویر:  final%201.png]
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

الَّذِينَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِكْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِكْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
سورة الرعد اية 28
 سپاس شده توسط
سلام
علن اصلی اومدن من واسه ترک این بود که تو یه سایتی درباره چیزهایی خوندم که خیلی وحشتناک بود . همین قدر بدونین که وحشی گری مطلق . گفتم اینا که از اول این طوری نبودن که ؟ کم کم به نفسشون سواری دادن . به خودم گفتم از کجا معلوم تو ام کمی دیگه این طوری نشی؟ اصلا از اینام بدتر نشی ؟
نمی خواستم . Tears
من واسه خودم نقشه های دیگه ای دارم . نباید فنا بشم . اگر ادم خوبی نیستم نباید هم بد باشم . دلم به حال خودم سوخت . از اینکه این همه با خودم بد بودم . به خودم ظلم کردم . وحشتناک اونجایی بود که گفتم خوب دیگه انجامش نمی دم . اما ای دل غافل کجایی می توانم خانوم که نمی تونی دیگه انجامش ندی ... با چه سرعتی تا یه ذره قاطی می کردم می رفتم انجام می دادم . مثلا یک ماه سعی کردم ترک کنم اما حد اکثر 4 روز ترک کردم . به به . پس من معتاد شده بودم . می بینی ؟ حالا اومدم اینجا .
وقتی که ت ... بشم می تونم با دوستام صحبت کنم . کسایی که خجالت نمی کشم بهشون بگم که حالم بده و قاطی دارم می کنم . می رم از مضرات این کار می خونم . از خاطره های بچه از اون کسایی که ترک کردن . از قسمت سرگرمی .
می دونین قبلا گاهی شده که سعی کنم که تکرار نکنم . یه مدت به خاطر یه پسری . حیف که خیلی زود فهمیدم من فکر می کردم که فرشته است اما نبود . خیلی سریع عصبانی می شد .
یه مدتم سعی کردم از ائمه کمک بگیرم ولی با این فکر که نمی تونم . واسه همینم نشد .
اما از وقتی دارم سعی می کنم که ادم درستی بشم تا لیاقت اینکه خدا دوسم داشته باشه و خودم خودم رو دوست داشته باشم . یه مقدار کارا بهتر شده . حالا هنوز به جایی نرسیدم که ترک محسوب بشه . این روز سوم بود که تموم می شه . اما اینجا می نویسم تا بعدا بیام بخونم . پستمو ویاریش کنم . بنویسم بعله . من سعی کردم بنده خوبی باشم سعی کردم از حرام خدا واسه رضایتش دوری کنم . اونم کمکم کرد و حالا واقعا دوسم داره . Muscular41varzesh منم ازش شاکرم .
خدا کنه که 18 روز دیگه بیام ببینید ستاره دارم .

[تصویر:  nasimhayat.png]
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر همه رهجویان آزادی از بند و تارهای گناه و پلیدی و ورود به عرصه بصیرت
من حسین ام.اسمم خیلی قشنگه اما بعضی مواقع به هیچ وجه من الوجوهی خودم رو لایق این اسم نمیدونم.دوستان به نظر من دوره ما دوره سختی هستش. منظورم دوره آخرالزمانه.تا قبل از نزول قرآن جاهلیت باعث نفوذ شیطان میشد.الان هم در غالب جاهلیت مدرن : شهوت. یعنی همون مهمترین ویژگی آخرالزمان. یعنی همون که ما گرفتارشیم.یعنی همون که باهاش میشه خیلی ها رو گول زد.همون که خیلی ازش نهی شده.همون که باعث میشه ما بدترین گناه در برابر پروردگارمون رو بدون کوچکترین شرم و حیایی به معرض نمایش بزاریم.شاید تو صدراسلام خیلی ها فکر نمیکردند که این شهوت روزی حتی جامعه شیعه رو اسیر خودش بکنه.شاید خیلی ها تو اون موقع این مسئله رو به عنوان مشکل جدی نمیشناختن شاید خیلی راحت از کنارش رد میشدن.اما واقعیت این هستش که الان خیلیا از این رنج میکشن.واقعیت این هستش که دشمن قسم خورده ما نقطه ضعف مارو خوب شناخته.ولی اونی که مهمه اراده ای است که تو سینه های ماست.مهم حمایتی هست که خدا از ما میکنه.مهم وعده ای هست که خدا درباره به ارث رسیدن زمین به بندگان صالحش داده.دوستای عزیزم تابحال فکر کردین که شاید یکی از اون 313 نفر شما باشید حتی شاید آخرین نفر.تابحال فکر کردین ظهور اماممون شاید به اراده شما بسته باشه.تابحال فکر کردین این بلایی که مبتلا هستیم شاید یه آزمایشه ، شاید یه آزمایشه برا یار امام زمان.چونکه یار امام باید یار واقعی باشه.پس همین الان به همدیگه قول بدیم که رهجوی واقعی راه آزادی از بند و تارهای پلیدی و گناه و ورود به عرصه بصیرت باشیم.همگی شما (یار احتمالی امام زمان) رو از صمیم قلب دوست داشته و براتون آرزوی موفقیت دارم.

سپاس شده توسط
برای اینکه از نیش و کنایه های بقیه خلاص شم . بسه- هر کی تو مدرسه میخواد صدام کنه میگه ج......ی - دیگه خسته شدم - باید ترک کنم.............:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:

من میتونم................
 سپاس شده توسط
خود ار.
یه چاهه سر راه زندگی...
که هرچی توش بریزی پر نمیشه تا بتونی از روش عبور کنی......
باید از روش بپری!!!
درست رو توش بریزی...
سلامتی ات رو...
خونوادت رو...
دوستات رو...
دینت رو...
آبروت رو...
پر! نمیشه! تمومی نداره همه چی رو می بلعه.
من نمیخوام همه چی رو بدم!

سپاس شده توسط
(1390 بهمن 6، 2:37)righteous_40 نوشته است: خود ار.
یه چاهه سر راه زندگی...
که هرچی توش بریزی پر نمیشه تا بتونی از روش عبور کنی......
باید از روش بپری!!!
درست رو توش بریزی...
سلامتی ات رو...
خونوادت رو...
دوستات رو...
دینت رو...
آبروت رو...
پر! نمیشه! تمومی نداره همه چی رو می بلعه.
من نمیخوام همه چی رو بدم!

رایتوس درست میگی، منم نظر شما رو دارم
ما نباید بذاریم این چاه همه چیمونو ازمون بگیره

ما می تونیم، تو می تونی رایتوس، من می تونم، همه ما می تونیم خودارضایی رو ترک کنیم
 سپاس شده توسط
میخوام ترک کنم به سه دلیل:اول اینکه گناه کبیره ست دوم به خاطر آرامش روحیمه و سوم اینکه بعد ازدواج هم مشکلی برام پیش نیاد.
پس به قول آقای خودممو خودم ما میتوانیمKhansariha (46)
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
 سپاس شده توسط
دلیلی نمیبنم برای انجام کاری که بهش احتیاج ندارم _ 3تا پست بود از ( سها خانم ، تنها خانم ، آقا علیرضا) که پشت سر هم بودن و واقعا رو من تأثیر گذاشتن ، تا قبل از خوندن اون 3تا پست باید دائم با خودم کلنجار میرفتم که این کار را نکنم ، اما بعدش دیگه خ ا برام مهم نیست که بهش فکر کنم ، یعنی اون جرقه زده شد ، امیدوارم تا آخرش همینطور ادامه بدم
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
 سپاس شده توسط
نمی دونم از کجا شروع کنم !
از شروعش، از دلایلش ،از توجیحاتم برای این کار.......!
راستش بعضی اوقات می خوام برم رو پشت بوم داد بزنم آخه خدا قربونت برم چرا من باید.....چرا من انقدر بی اراده ام....
خوش به حاله اونایی که وقتی اسمه خود ار....میاری اصلا نمی دونن چیه چه برسه......
ولی اینم یه امتحانه ،هر که در این بزم مقرب تراست جام بلا بیشترش می دهند
پس اینم یه امتحانه می دونم خدا هنوزم منو دوست داره
مهم ترین دلیل من برای ترکم اینه که وقتی که این کارو می کنم حتی موقع انجامش اینو با تموم وجود حس می کنم که شیطان داره بهم می خنده
می خوام پوزشو به خاک بمالونمو بهش قاه قاه بخندم
317Khansariha (48)317Khansariha (48)317Khansariha (48)317Khansariha (46)
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

سپاس شده توسط
الان که پستارو خوندم کلی گریه کردم
من از دست خدا خیلی ناراحتم چه جوری خدا از من می خواد ترک کنم . چرا خدا مواظب من نبود چطوری منی که ناخواسته از 7سالگی شروع به این کار کردمو تازه بعد از 8 9 سال دیگش فهمیدم چی هست می تونستم ترک کنم . اگه بگم بیش تر از 100 دفعه توبه کردم دروغ نگفتم.
من ترک می کنم چون با اینکه از دستش ناراحتم اما خیلی دوسش دارم ترک می کنم چون همیشه بعد ازین کار حالم از خودم بهم می خوره ترک می کنم چون دوست ندارم همیشه با احساس گناه زندگی کنم و ترک می کنم تا به خودم ثابت کنم قوی ام
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
دلایلی زیادی ممکنه وجود داشته باشه که این کار رو ما انجام بدیم اما اون چیزی که همیشه من رو داغون می کنه
اول فشار روانیه که از محیط اطرافم به شدت به من وارد می شه
دوم بی کاریه که منو غرق تخیلات بد می کنه
سوم فیلم مستحجن و هر چیزی که از طریق قوه باصره (همون چشم چرونی) منو تحریک کنه
و حتی گاها اطرافیانی که با جنس مخالف به صورت تحریک آمیز صحبت می کنند.
نمی دونم باید تا کی این دردو بکشم اما تا حالا بارها و بارها سعی در ترک اون کردم. اگه نتونستم به دلیل اراده ضعیفم بوده به دلیل فشار کاری و روانیم بوده به دلیل مجردی ام بوده به دلیل ... بوده
اما
اما
اما
به هر دلیلی که بوده این اشتباه بزرگ داره ما رو داغون می کنه.
فرقی نمی کنه از هر بعد نگاه کنیم این کار منو مستاصل کرده. حالا هم می خوام ترک کنم. ولی برای این ترک باید الزاماتشو فراهم کنیم.
الزامات اونم مشخصه
دلایلمون رو باید حذف کنیم. نباید دیگه دلیلی برای این کار بمونه. اگه عصبانی می شیم بایستی دیگه نشیم
اگه تحریک می شیم بایستی هر چیزتحریک آمیز رو از بین ببریم(اتیشش بزنیم داغونش کنیم حواستون باشه نزنین همکار بی حجابتون رو بکشین جاش چشماتون رو ببندید یا قیض بصر کنیدKhansariha (18))
یا هر کار دیگه که می تونید انجام بدین

اما خودتونو با کنترل افکارتون کنترل کنید
به من هم تذکر بدینcheshmak.TearsSmiley-face-thumb
 سپاس شده توسط
dalile man vase tark nazdik shodan be khoda va ehsase paki o arameshe.nemikham dobare ehsase gonah dashte basham.va inke be nazaram in kar be joz zarar hichi nadare vagarna khoda anjamesho mamnoo' nemikard1276746pa51mbeg8j
ـــــــــــــــ

دلیل من واسه ترک نزدیک شدن به خدا و احساس پاکی‌ و آرامش.نمی‌خوام دوباره احساس گناه داشته باشم.و اینکه به نظرم این کار به جز ضرر هیچی‌ نداره وگرنه خدا انجامشو ممنوع نمیکرد1276746pa51mbeg8j
ـــــــــــــــ
سلام
خوش آمدین دوست گلم.. ممنون میشم اگه بعد از این حتما فارسی تایپ کنین..پستهای فینگیلیش حذف میشن..[تصویر:  g.gif]
میتونین از سایت http://www.behnevis.com/ استفاده کنین..
ممنونم..
"ســها"
 سپاس شده توسط
واقعا نمیدونم واسه چی میخوام ترک کنم .Tears واسه برگشتن به خدا ؟ خدا به حرف آدم های گناهکار گوش نمیده . به خاطر نیش و کنایه اطرافیان ؟ که هیچ وقت تمومی نداره .واسه پیدا کردن اعتماد به نفس یا آینده یا زندگی بهتر ؟ که به خاطر مشکلات دیگم تو زندگی هیچ کدوم محقق نمیشه . شاید بهترین راه خودکشی باشه تا هم دیگه بیشتر از این گناه نکنم هم اینکه رها بشم . شاید......
خستم !!!
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان