عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

سلام سلام 
اهداف من از پاکی 
  1. داشتن زندگی خوب
  2. رسیدن به موفقیت 
  3. رسیدن به ارزوی های ویژه از جمله پاسدارشدن 
  4. اینده خوب از جمله ازدواج پ.ن=چون میگن خدا لیاقت هارو نسبت به اعمال تنظیم میکنه 
  5. رسیدن به بزرگترین ارزو شهاااااااااادت 
  6. نترسیدن از مرگ
  7. گرفتن نمره خوب پ.ن. = خ.ا باعث بهم ریختگی ذهن میشه 
  8. داشتن بدنی سالم و نیرومند
  9. حضور در جمع های مثبت افراد سالم و صالح 
  10. زیبایی 
  11. دیدن رهبرم 
  12. ارامش در اخرت
  13. اخرتی زیبا در کنار امام زمانم 
  14. شدن یکی از 313 یاور امام زمانم 
  15. گرفتن اعتماد به نفس 
خب خب 
.
 همتون رو بخدا میسپارم 
در پناه الله 
یاعلی مدد 
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

(1399 آبان 9، 5:37)یاقوت نوشته است:
(1398 شهريور 12، 23:30)یاقوت نوشته است:
(1396 مرداد 20، 23:58)atrisa نوشته است: دلایل من برای ترک:(اولین باره دارم براخودم وتو انجمن مینویسم تا حالا ب طور روشنی بهش فکر و اشاره نکرده بودم)
خب این کار گناهه و خیلی وحشتناک ذهنمو مشغول کرده و من نمیتونم تمرکز کنم و کارهام میمونه ..نمیدونم شماهاهم این حسو دارین یا نه اما من با این کار ب بدبینی دچار شدم ک فلانی ک از کنارم رد  میشه فکر میکنم مثل من تو خفا فکر ممنوعه ای داشته یا ی آدم بدیه:(ی لیوان آب گل آلودو هیچکس نمیخوره چون کثیفه این فکرا هم کثیفن و وقتی ب خورد روحمون میدیم ذهنمون ازاون پاکیش دور میشه:(نمیتونم مثل دیگران از ته دل شادباشم.سرم گیج میره.چشمام سیاهی میرن این ها آثار خوبی نستن ...نمیخوام آیندم خراب شه با ی گناه کبیره همش میترسم ک این گناه منو از راه اصلی جدامیکنه:(نمیخوام عصبی باشم:(
دیگه چیزی یادم نمیاد بگم و ب نظرم هم همین گناه بودنش برا دلیل بودن کافیه ن؟؟؟/ Hanghead+

نقل قول برای ۲۱ مرداد سال۹۶ هست: )
یادمه ک تعدادی از دوستان دلایل و نوشتن و نهایتش هم جمع بندی آقای عاشق بود الحق والنصاف هم انقدر خوب نوشته هارو جمع بندی کرده و پست کرده بودن ک من تو سررسید نوشتم و اون زمانی ک کانون نمیومدم و دور بودم ب نوشته ها نگاه میکردم.
الانم همین نظر و دارم ولی خب قطعا ی چیزهایی عوض شده.
ی عده هستن ک زمانی ک نوجوانی رو رد کردن با خ ا آشنا میشن و ی عده ای هم هستن ک با خ ا ب طور جدی آشنا نیستن و فقط میدونن ک ی کاری هست ک وقتی درگیرش میشن لذت میبرن و تو خیالات خودشون غرقن تا اینکه بیان و پ و ر ن ببینن.این دسته هایی ک گفتم ب نظرم خوشبخت ترین ها هستن: )
چون اون عوارض و درد هایی ک بعد از خ ا ب وجود میان برای این آدم ها تاثیرشون کمتر از کسی هست ک اعتیاد ب پورن داره.
من سال ۹۶ خیلی کمتر با مسائل پیرامون خ ا آشنا بودم اما الان ک سال ۹۸ هست من بیشتر درگیرش شدم بیشتر عوارض بعد از خ ا من و درگیر کرده و دلایلم برای ترک بیشتر شده.
من الان ک اینجا دارم مینویسم میخوام بگم ک خ ا من و از هم سن هام عقب انداخته و تو تحصیلم شکست خوردم ،ب شدت بد بین و شکاک شدم،ب شدت ترس از خ ا دارم ترس از اینکه تاوان این گناه و بدم همش میترسم ک ی اتفاق بدی بیوفته،وقتی درگیرشم از خودم بدم میاد اون تمیزی و معصومیت ذهن و دلم از بین میره و ب شدت خاکستری میشم و آدم بدی میشم،وقتی خ ا میکنم و بی حس میشم و تو ترک هام فاصله میوفته میترسم درگیر گناه های بزرگتری بشم.
من واقعا میترسم درگیر ی گناه بزرگتر شم و خ ا این زمینه رو برای من فراهم میکنه.
من میخوام ترک کنم چون دلم میخواد آدم شادی باشم و زندگی عالی ای داشته باشم و از تموم فرصت هام استفاده کنم و ب خواسته هام برسم و آدم مفیدی باشم.ی آدم معتاد ب خ ا نمیتونه مفید باشه و آدم خوبی برای اطرافیانش باشه.
من نمیخوام تو خفا درگیر گناه باشم.
همین Hanghead

خ ا ترک میکنم چون نمیخوام مثل بقیه ک درگیرشن و عین خیالشون نیست باشم ، پاکی ذهنم مهمه برام.
خ ا ترک میکنم چون لازمه ی رسیدن بهش ،ترک کردن هست . 
خ ا ترک میکنم ،چون تمام ابعاد زندگیم و تحت تاثیر قرار میده و من نمیخوام آدم بدی باشم .

(^^)

خ ا رو ترک میکنم ، چون بدجور درگیر وسواس فکری و همچنین وسواس تمیزی شدم .
بعد از هر خ ا تا مدت ها حس کثیفی دارم و همه جارو همه چیزو باید بارها بشورم و بسابم و این اذیتم میکنه دیگه .
بعد از هر خ ا ب شدت از فکرم درگیر میشه .

و خ ا دیگه هیچوقت برام تکرار نخواهد شد .
برای ی بار و همیشه ترک میکنم .
دیگه تموم شده جاهلیت و لذت های کوتاه مدت : ) 

پ ن: چند روزی بود تو ذهنم بود بیام اینجا .

~_~
سلام 303

چند ماه پیش اهداف پاکیمو نوشتم و دیدم لازمه اینجا منتقلشون کنم...
این اهداف ممکنه هر چند وقت یک بار به روز رسانی و تکمیل بشن 128fs318181

نقل قول: هدف‌هامون از رسیدن به پاکی رو بنویسیم.

1. همونطور که آرمین جان ذکر کرد خ.ا، پ.و.ر.ن رو هم به همراه خودش داره و این واقعاً وحشتناکه
آخه بدتر از خود ارضایی، فیلم های مستهجنه که زمان خیلی خیلی زیادی میخوان تا از ذهن بیرون بیان در نتیجه من میخوام که ذهنم رو از این افکار و خاطرات بد خالی کنم و فضا رو برای افکار نو آورانه جدید که مفید هم باشن باز کنم

2. مشاهده فیلم های مستهجن و به تبع اون ها خ.ا، وقت خیلی زیادی میگیره در صورتی که این وقت میتونه برای کار های خیلی مفید صرف بشه؛ گاهی وقتا این فرآیند ساعت های طولانی(پنج شیش ساعت قبل از خواب و چند ساعت بعد از بیدار شدن!)؛ من این وقت رو برای خودم میخوام صرف کنم، خودم و هر آنچه که به من مربوط میشه؛ برای رسیدن به موفقیت ها؛ ناسلامتی من کلی راه نرفته دارم

3. انجام این کار برای مدت طولانی باعث آسیب های شدید جسمی و روانی میشه و این میتونه حتی رو طول عمر آدم هم تأثیر بذاره
حس سر افکندگی، بی ارزشی، پوچی، حقارت، افسردگی و بدبینی+درد مفاصل به خصوص زانوها، جوش صورت، کسلی و بی حالی برای مدت طولانی و چند روز، کمر درد و کاهش قدرت بینایی... این ها از جمله تأثیرات منفی هستش که روی زندگی ما میذاره که با ترک باید اونا رو به حداقل و چه بسا به صفر رسوند [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

4. من یک انسان با استعدادی هستم(امیدوارم حمل بر خود ستایی نباشه) ولی خ.ا بدجور این استعدادها رو کشته و مجال ظهور بهشون نمیده؛ استعداد های زیاد دیگه ای هم در وجود هر کدوممون نهفته ست و باید کشف بشن و این، در قدم اول لازمه اش ترک خ.ا هستش

5. من سال هاست که آدم منزوی و افسرده ای هستم، یک بار سعی کردم خودکشی کنم، تا چند سال از نظر دینی به یک آدم بی دین و عقیده تبدیل شده بودم و پا روی اصول و قواعد میذاشتم و این یکی از مهمترین دلایلش خ.ا بوده و میخوام که برگردم به اون انسان خوب قبل از خ.ا 

6. من میخوام با کمک گرفتن از ترک، یه تغییراتی در زندگیم ایجاد کنم که اوضاعم بهتر بشه، از جمله ورزش و مطالعه( در کل منظور تغییر عادت های بد و جایگزین کردن اون ها با عادات خوبه)

7. من سال هاست دنبال آرامشم، و طی مدتی که پاک بودم واقعاً این آرامش رو با تمام وجود لمس کردم، این آرامش به سرعت منجر به سلامت روانی و خلاقیت و پویایی ذهن میشه؛ پس با ترک خ.ا به این هدف نائل میشم و این حس خیلی خوبی به من میده

8. من مشکلات جسمی دارم که یکی از دلایلش خ.ا هستش؛ در واقع منشأ دیگه ای دارن ولی خ.ا تشدیدشون میکنه؛ من میخوام این عامل تشدید و تسریع رو متوقف کنم تا بتونم به درمان این مشکلات برسم

9. خ.ا خیلی اوقات منو نسبت به ادای فریضه نماز دلسرد میکنه؛ خیلی مواقع هم حس میکنم آلوده ام و نمیتونم به نماز نزدیک بشم و این منو از ادای نماز منع میکنه؛ یه جورایی من به این نتیجه رسیدم که پاکی و نماز لازم و ملزوم هم هستن، پس با پاکی میتونم ستون دینم رو نگه دارم

10. مهمتر از همه دلایل ذکر شده اینه که این کار گناه کبیره ست و خدا منعش کرده( به دلیل همه چیز هایی که ذکر کردم یا نکردم یا حتی هنوز به اون حد نرسیدیم که متوجهش بشیم(خدا داناترینه))
من میخوام به رضایت خدا دست پیدا کنم و این با وجود خ.ا محقق نمیشه
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام سلام 303
منم تصمیم گرفتم تا اهداف خودم رو از پاکی بگم 49-2

میخوام رو راست حرف بزنم باهاتون دوستان...

۱) میخوام این گناه کبیره رو ترک کنم و خدا ازم راضی باشه. راستش من ۵، ۶ روزه که با کانون آشنا شدم اما از قبل حدود ۲۰ روز پاک بودم.  4chsmu1 خب این پاکی خیییییلی تو زندگی ام تاثیر داشت. (یعنی با ترک این گناه بزرگ به مراتب دروغ گفتن و غیبت کردن و... هم کم و کم شد) و خب خیلی مهمه که از نظر معنوی به خدا نزدیک باشم. 53

۲) با این کارمون حق الناس می کنیم. نسبت به کی؟! نسبت به تمام کسانی که منتظر ظهور آقا هستن. خب ما با این گناهمون ظهور آقا رو عقب میندازیم Khansariha (60)
پس قصد دارم که این گناه رو ترک کنم تا حق الناسی به گردنم نباشه.

۳) دوست دارم از نظر روحی سالم باشم. وقتی این کار رو انجام میدم وضع روحم خیلی خراب میشه... به همه گیر میدم (به اصطلاح افسرده میشم 809197ps94ijjhwg  )

۴) دوست دارم از نظر جسمانی هم سالم باشم. با هر بار انجام دادن این گناه چقدر انرژی از دست میدیم و بدن خودمون رو ضعیف می کنیم و یا حتی آسیب های جدی به خودمون میزنیم (ما نسبت به بدن خودمون مسئولیم 128fs318181 )

۵) در کل میخوام زندگی سالمی داشته باشم.

ممنونم از شما دوستان 
اهداف من از ترک خ ا 

1) خب هرجور با خودم فکر کردم دیدم من خدا رو دوست دارم ، چون خدا خیلی کارا تو زندگی برام انجام داده و جای همه ی نداشته هام بوده منم چون خدا رو دوست دارم و میدونم که این کار گناهه بعد از انجامش حسااااابی عذاب وجدان میگیرم . یعنی با خ ا دارم حال بد و حس گناه رو به جون میخرم و این درحالی هست که به این باور رسیدم زندگی خوب حق منه ( به قول عارفه به مفت گران است )

2) گذشته از گناه بودنش یک رفتار غلط اجتماعیه  ( عامل خیلی از طلاق ها ) و دور از اخلاقیات
  و من میخوام یک فعال اجتماعی باشم و به جامعه کمک کنم. پس قطعا اینجوری نمیشه ...
  در ضمن هر عمل ما توی جامعه و محیط اطرافمون تاثیر میذاره 
عملی که انجام میشه موجود شده درجهان و این یعنی حق الناس 

3) خودارضایی به جز یک لحظه لذت چیز دیگه ای نداره که بخوام انجامش بدم 

4) خودارضایی ذهن رو سرشار از تضاد و پارادوکس میکنه ...
   خودارضایی یعنی هم مرد باشی هم زن __ هم مذهبی هم ....
   و این ها همه میشه خوره ی فکری من که اعصابمو داغون میکنه ...

5) با ترک خودارضایی احساس لذت پایدار و رضایت از خود دارم که یک دنیا ارزش داره 

6) استعداد ها و هوشم رو نابود میکنه ، من نمی خوام یه آدم عادی باشم من میخوام پرواز کنم و بهترین خودم بشم و قطعا بهترین من خ ا نمی کنه 
اهداف گل گلی از ترک خ.ا 

۱. جایگاهم در آخرت خوب باشه و همنشین رسول خدا و اهل او بشم .

۲. عذاب وجدان و احساس گناه نداشته باشم و بتونم با خدام رفیق باشم و انس داشته باشم.

۳. اهل بیت دوسم داشته باشن .

۴. همه ضررهای جسمی و روحی !!!
که واقعا فاجعه است !
*نمیخوام چشمام ضعیف تر از اینی که هست بشه ، صورتم پر جوش شده و زیر چشام گود افتاده و سیاه شده ، صورتم شادابی و جوانیشو از دست داده پیر شدم و چین و چروک افتادم! براقیت چشمای خوشگلمو از دست دادم ! کمر درد داره میکشتم ، استخوان درد زانو درد ! علنا مثل پیر زن ۷۰ ساله ام  ! منزوی و اجتماع گریز شدم ، از خودم متنفرم و خود تحقیری و خود زشت پنداری گرفتم ! اعتماد بنفس و عزت نفسم کمه ، خودمو بی عرضه و بی مسئولیت میبینم ، خودمو دوست ندارم ، افسردگی گرفتم ! حتی خواستگارمم فهمیده انگار رفته پشتم گفته انگار افسردگی داره ! اینو گفتم که دردم بگیره به خودم بیام تمومش کنم. همش خسته ام و خوابم میاد و انرژی ندارم ، انگیزه و امید و هدف ندارم ...

۵. ارتباط گرفتن با غیب و دیدن خیلی چیزا که با چشم دل ( رزق و روزی معنوی )

۶. ازدواج ازدواج ازدواج !!!!!!
خدایی این خیلی بهم انگیزه میده 
چون مردان پاک برای زنان پاک اند
برای بدست اوردن مردی که میخوام هم کهدشده باید ترک کنم 

۷. رسیدن به مقام شهادت ( کسی که قدرت گناه داره و گناه نمیکنه اجرش از شهید کمتر نیست ) 

خلاصه اگر بخوام جزئی بگم زیاد میشه ولی اگر بخوام در یک کلام خلاصه کنم میگم ؛
من میخوام تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی بن ابی طالب بشم 
2uge4p4
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
با سلام خدمت دوستان خوبم. 

اهداف بنده واسه ترک :
۱- رسیدن به قرب الهی 
۲- از بین بردن عذاب وجدان حاصل از این کار گناه و نا پسند
۳- کم کردن بار سنگین گناه 
۴- بازگرداندن اعتماد به نفس از دست رفته به واسطه انجام ارتکاب گناه
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
به نام خدا

اهداف من از پاکی

۱. جلب رضایت خداوند متعال، که از همه چیز واجب تر و مهم تره.

۲. یه بنده واقعی برای خدا، یه شیعه واقعی برای تمام اهل بیت (ع) به ویژه مولام
 علی (ع) و یه منتظر واقعی برای آقام امام زمان (عج) روحي فدا باشم.

۳. دوباره تبدیل بشم به همونی که بودم.

۴. تو تمام مراحل زندگیم؛ کاری، تحصیلی و ..‌. موفق باشم.

۵. باعث افتخار پدر و مادرم بشم از همه لحاظ.

۶. استفاده بهینه از وقت و عمرم، فکرشو بکنید چی میخوایم جواب خدا رو بدیم؟! میخوایم بهش بگیم کل عمرمون، درگیر چی بودیم؟! اصلا رومون میشه حتی بگیم یه روزم درگیر این گناه کبیره بودیم؟!

۷. تو زندگی اخلاق مدار باشم، بتونم با همه اُخت بشم و خدومو تو دل همه جا کنم درست مثل شهید ابراهیم هادی، خیلی دوست دارم مثل ایشون بشم و ...
[تصویر:  29.gif]

"أَلَمْ يَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يَرَىٰ"
"آیه ۱۴ سوره علق"

آیا او (انسان) نمی داند که خداوند او را می بیند و بر تمامی اعمالش آگاه است.
سلام اهداف من از ترک:
خوب منم مثل خیلی از دوستان دوست دارم با خدا رفیق بشم
تو زندگی موفق باشم
باعث سربلندی خانوادم باشم
رفتارما کنترل کنم
سلام
ترک میکنم به چند دلیل:
1:هدف من تو زندگی فراتر از این چیزاس و حتی فکر به این کار،منو آزار میده(یعنی اینکه اونقدر هدفام برام مهمن که فکر این کارم برام آزار دهندس چه برسه به انجامش)
2:خالق به من نعمت بزرگی به نام سلامتی داده که با این کار بجای شکر،دارم بهش یجور توهین میکنم
3:نه دنبال زن پاک دامنم نه بهشت،این دنیارو می‌خوام زندگی کنم
دوستون دارم 302
سلام به همه
میخوام ترکش کنم چون : تو این 3 4 سال که ورزش میکنم ، انجام دادنش همیشه بهم آسیب زده ، نزاشته با قدرت به تمرینم برسم.
میخوام ترکش کنم چون : تمرکز و قدرت تفکرمو خراب کرده همش فکرم به این کار بوده و اون فیلمای لعنتی ...
نمیخوام هیچ وقت انجامش بدم چون : وقتی 5 6 روز انجامش نمیدم احساس خوبی دارم ، احساس میکنم سبکم ، سرحالم و این نشون دهنده اینه که این کار چقدر انرژی منفی به انسان وارد میکنه
نمیخوام هیچ وقت انجامش بدم چون : دیگه باید زندگیمو بسازم و تو مرحله مهمی قرار گرفتم ، و اگه بازم بخوام این کارو ادامه بدم ممکنه دیر بشه ...
سلام و درود 303

من ترک میکنم چون خ.ا مثل آب شور می ماند ، ما رو سیراب نمیکنه بلکه هرچی بیشتر انجام بشه بیشتر ما رو درگیر می‌کنه .

ترک میکنم چون خ.ا رفع نیاز نمیکنه همه انرژی رو میگیره ، مثل یک لیوان آبی که سر ریز شده و ما می‌خواهیم آب اضافی اش رو دفع کنیم اما خ.ا مثل اینه که اون لیوان رو برعکس کنیم .

ترک میکنم چون یه چرخه بی پایانه اگر بخواهیم برای یک بار انجامش بدیم تا به خودمون بیاییم میبینیم هزاران بار انجامش دادیم و سودی نداشته .

ترک میکنم چون آینده ام ، روز هام و فرصت هام رو از بین می بره.

ترک میکنم چون باعث میشه بیمار باشم چه جسمی چه روحی و روانی
ترک میکنم چون سرابه و آنچیزی که ما از دور میبینیم نیست.

ترک میکنم چون کلی چشم هام رو ضعیف کرده و مغز و حافظه ام رو ضعیف کرده 

ترک میکنم چون اگه نباشه احساس آزادی میکنم و شادم .
ترک میکنم چون اگه ترک کنیم میتونم زندگی بهتری داشته باشم 
و ترک میکنم چون یک گناه خیلی بزرگه و چون می‌خوام عذاب وجدان نداشته باشم
!Let's Not LOsE Without fIGHting
[تصویر:  qdve_اهداف_پاکی_1.jpg]

[تصویر:  jjed_اهداف_پاکی_2.jpg]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
تو توضیحات قدم به قدم برای ترک گفتند که باید هدفمون شعاری نباشه و چیزی باشه که الان در عمق وجودمون هست، در حال حاضر هدفم رسیدن به حس آزاااادیه، خیلی بده که حس میکنم افسارم دست این عمله. دوم حس آرامشی که بهم اجازه میده درست فکر کنم، با امید برنامه ریزی کنم و به موفقیتای درسی، شغلی و شخصی موردنظرم برسم. هدفم اینه که حس کنم دارم از زمانم درست استفاده میکنم. هدفم اینه که از حس تنفر از خودم به خاطر این عمل به دوستی با خودم برسم. اعتماد به نفسم دوباره برگرده. و البته هدف شعاریم رو هم میگم: نزدیک شدن به خدا، اینکه بدونم اون طرف بابت این مسئله سرافکنده نیستم. خیلی سخته که هم این دنیا از این کار زجر بکشی و لذت درست و حسابی هم واست نداشته باشه هم اونطرف. اطمینان دارم انجام مکرر این کار و غرق شدن تو خود ارضایی و پ و ر ن باعث شرمندگی و دوری من از خدا شده، یکم که بگذره این هدفم قوت میره ان شاء الله. همه ی امید من فقط به خداست.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

هدفهای من از ترک:
- دوری از غضب خدا
در روایات داریم که خدا با این افراد در روز قیامت سخن نمیگوید؛ چه عذابی بالاتر از این کم محلی خدا!
من خیلی تکرار نمیکردم، منتها همین ش هم خوب نیست. همین که خودم رو مقصر ندونم و گناهم رو کوچک بدانم هم خوب نیست و خودش گناه کبیره است. به قول روایت: به کوچکی گناهت نگاه کن، به بزرگی کسی نگاه کن که نافرمانی اش میکنی!
شاید بترسیم از اینکه مثلا بدن نیاز به تخلیه داره و ...  اما من نمیترسم؛ چون توکلم به خدایی است که همه چیز در ید قدرت اوست واز همه داناتر است و  اگر چیزی را بد میداند حتما بی حکمت نیست. حتی اگر به طریق علمی هم اثبات بشه که تخلیه کردن لازم ه، حتما خودارضایی راهش نیست و باید از طریق راه صحیح یعنی ازدواج باشه. اگر خودارضایی سودی هم داشته باشه، قطعا ضررهاش بیشتر از اون سودی هست که از از نظر علمی اثبات بشه. کما اینکه برای شراب چنین میگن ولی قرآن میفرماید که شاید سودی در آن باشد، اما ضررهاش قطعا بیشتر هست!

- بازگشت به روزهای اوج
متاسفانه به خاطر این چند سالی که درگیر بودم، اوضاع خوب نبوده. به لحاظ معنوی من خودم رو مغلوب نفس میدیدم و برای کارهای بزرگ نمیتونستم کاری کنم و درجا میزدم. به لحاظ مادی هم همه چیز گره خورده و عمری تباه کردیم در این چند سال!

- ضعف اراده

- تکرار اعتیادگونه
شاید الان زیاد نباشه، ولی خیلی خره فکری داره لامصب. یک بار که کوتاه بیای، دفعه بعدی راحت تر کوتاه میای. واین سیکل هی تکرار میشه. برای من متاسفانه با پ.و.ر.ن همراه شده بود و دیگه فیلمهای قبلی راضی م نمیکرد. همه ش دنبال  یه چیز جذابتر بودم. مثل معتادها که دیگه مقدار قبلی جوابشون نمیده و ...

- پاکی ذهن
متاسفانه فیلم و خودارضایی اثر دیالکتیک رو هم دارند. یعنی هرکدوم اون یکی رو کمک میکنه و هی بیشتر تو منجلاب فرو میرم. از خدا میخوام کمک کنه ذهنم پاک بشه از فیلمها. چون واقعا اثرش موندگار هست و تا مدتها که میخوای خلاص بشی، اون تصاویر ول کن نیست و آدم رو مجبور به سرچ دوباره و ... میکنه.

-مشکلات جسمی کمردرد و ...

- جلب نظر صاحب الزمان
بگیم آقا ما هستیم پا کارت؛ رو ما حساب کن. مثل اهل کوفه پشت امام مون رو خالی نکرده باشیم!

خدایا!
خودت پاکش کن؛ خاکش کن

التماس دعا از همه دوستان
مهم نیست چند روزه ای
تا موقعی که تلاش میکنی یعنی زنده ای
داری دست و پا میزنی و هنوز غرق نشدی و این یعنی امید

دنبال راه موفقیتی؟! موفقیت همین دست و پا زدن ه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان