عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

(1395 فروردين 14، 14:43)citYzen نوشته است: چون خیلی چیزامو بخاطرش از دست دادم، خدامو خودمو اعتقاداتمو روحمو جسممو انگیزمو امیدمو سلامتیمو اعتماد بنفسمو و چیزایی دیگه که الان مدنظرم نیست، خیلی موفق تر میبودم اگه این اتفاقاتی که افتاده هیچوقت نمی افتاد

سلام  303

بنظرم خلاصه تر و محکم تر از این ، دلیلی برای ترک ندارم ...   302
سلام به مجاهدان راه پاکی  ehteram
(اهداف و دلایل من از ترک خ.ا):

1. مهم ترین دلیل این است که این عمل گناه کبیره است و نارضایتی خداوند از ما و جهنمی شدن رو در پی دارد و همچنین یک جایی خوندم که نوشته بود خداوند بر فرد خ.ا لعنت میفرستد و با او در آخرت صحبت نمیکند  
    و همچنین اگر من هرچقدر بیشتر این گناه رو انجام بدم ،  بیشتر از خدا دور میشوم و در نتیجه ایمانم کمتر میشه

2.  اثرات روحی و جسمی خیلی زیاد !!! مثل احساس ضعف، ناامیدی ، سرزنش و تحقیر خود ، کم شدن ارتباط  با دیگران ، حس پوچی و ..........  که صدمه زدن به خود نیز باز گناه است.
  3.  اگر خ.ا انجام بدهم به خواسته ها و اهداف زندگی ام نمیرسم و نمیتوانم دیگران را نصیحت کنم یا امر به معروف و نهی از منکر کنم چون خودم به گناهی مبتلا هستم.
  4. نمیتوانم استعداد های خود را پرورش دهم و به کلی آینده خودم را با این کار نابود میکنم 
  5.  تلف شدن وقت های زیادی از زندگی که میتوان این وقت ها را در کارهای خوب و حلال استفاده کرد و از این وقت هایی که در این کارهای خوب صرف شده احساس شادی و خوشی میکنم و از قدیم گفته اند که وقت طلاست و با هیچ چیز نمیتوان آن را بدست آورد. 
  6. اگر این گناه را ترک کنم چه چیزهایی را بدست می‌آورم ؟ 
    رسیدن به تقرب الهی و به لطف خدا بهشت ابدی و بهبود یافتن روابط اجتماعی و احساس خوشبختی و آرامش و آزادی و اینکه من میتوانم عادت های بدم رو تغییر بدهم و رضایت از خود و موفق شدن در کار ها و یاد گرفتن مهارت ها و بهتر میتوانم درس بخوانم و دیگر موقع درس خوندن بخواب نمیرم و خيلی چیزهای دیگر .............

7. این گناه باعث بوجود آمدن گناهان دیگر میشود مثل قضا شدن نماز و شکستن روزه ی واجب و نگاه کردم فیلم های بد 
  8. دیگه نمیخوام احساس ضعیف بودن رو داشته باشم و بگم من آدم ناتوانی هستم و ضعیف النفس باشم
  9. دیگه نمیخوام روزم پر از استرس و حال و بد و خودخوری بشه ، دلم آرامش میخواد
  10. نمیخوام چند ساله دیگه خودم رو سرزنش کنم و حسرت بخورم که چرا این کار رو ترک نکردم و این مانع رو از سر راهم بر نداشتم
  11.  نمیخوام در مورد آینده ام و زندگی در اون دنیا بترسم و بگم نکنه برم جهنم و یک دفعه وسط این کار زشت بمیرم ، خیلی دردناکه اگه اینطوری بشه و دیگه قابل جبران نیست و تا ابد آدم زجر میکشه
  12.  میخوام بشم همون مهدیِ قبلی که همیشه شاد بود و هیچ استرسی و ناراحتی ای  نداشت
انشاءالله همه به آرزو های قشنگشون  برسن  49-2 

۱۴۰۰/۱۰/۲۶
[تصویر:  v427355_.jpg]

چله دعای عهد تموم بشه Khansariha (69) . تا حالا ۵ روز که خواندم. Khansariha (69)
53258zu2qvp1d9v دیروز همین هدف نگذاشت بشکنم 53258zu2qvp1d9v
گفتم بیام اینجا بگم این هدفمه. انشالله تا ۴۰ روز بر 63
ما بقیشم هم یه فکر میکنیم 53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
اهداف قبلی ام پاک کردم
چون  کارآمد و دقیق تعیین نشده بود.

اولین هدف پاکی ام فقط نزدیکی به خدا به واسطه دستور به نهی از خ.ا و دیندار تر شدن.
چون برای من فقط معنویت میتونه بازدارنده باشه

خ.ا  برای من یسری مشکلات جسمی و روحی داره که دوستدارم باترک کردنش بهتر بشم.
آقای پاور فول در این پست خیلی زیبا اهداف ترک نوشتن که منم باهاشون موافقم
اهداف من از ترک خودارضایی 
  • نزدیک شدن به خدا و سعادتمندی
  • سربلند شدن پیش امام زمان(عج) و خدا
  • جلو انداختن امر ظهور
  • عاقبت بخیری و بهشتی شدن و داشتن شب اول قبر راحت
  • شناخت بیشتر خدا و ائمه اطهار

• به دست آوردن حافظه ی از دست رفته
  • بدون احساس گناه زندگی کردن
  • تلاش برای اهداف بزرگتر بعد از پاکی
  • داشتن آینده ای درخشان و پر از موفقیت
  • به دست آوردن سلامت جسمانی و انرژی و نشاط دوباره
  • بهبود وضعیت تحصیلی
  • خوب شدن اخلاق و این همه غم و افسردگی و بی حوصلگی
  • به دست آوردن زیبایی و لطافت گذشته
  • به دست آوردن توانایی برای انجام کارهای روزمره
my goals 4chsmu1 

سلام
هدف من از پاکی فقط آرامشه
اینکه بالاخره یه روز از ته دل بخندم
هر روز توی سر خودم نزنم که من یه آدم کثیف و گناهکارم
من می خوام مال خدا باشم
من دوست ندارم برده ی شیطون باشم
مگه من چمه ؟!
چرا بهشت مال من نباشه؟
اینکه هر روز مثل یه آدم دو رو رفتار کنم منو آزار میده
اینکه شاهد موفقیت دیگران باشم ولی خودم موفق نباشم منو آزار میده
این که همیشه لبخند آره من خوبم رو لبم باشه ولی از درون متلاشی باشم منو آزار میده
من می خوام آدم باشم
و
آدم بمیرم
همین
فک نکنم خواسته ی زیادی باشه!
من میخوام در آرامش بمیرم
این همه ی چیزیه که من از ترک این گناه میخوام
حـــدود 100 تا رخ دارم
ولی نمی دونم کدومِـــشَم!

سلام هدف من از .....
 رسیدن به موفقیت برای کمک به کساییی مثل پدربزرگم که با این بیماری جونشونو از دست دادن .
برگشتن ارادم و به یاد آوردن هدف از خلقتم و قوی شدن ایمانم .ممنون از اتحادی که همه دارید و به هم کمک میکنید . 53
53258zu2qvp1d9v  میخوام ایندفعه ترک کنم بخاطر این ذهن بیچارم 
گناه داره انقدر زجر کشید
وقتی خ.ا میکنم. تمومی نداره. هر روز و هر شب و هر لحظه به مسائل جنسی فکر میکنم
دائم دائم
اگر روزای پاک زیاد بشه نمیگم این مشکل حل میشه ولی حداقل خیلی کم میشه
روزایی که هر روز خ.ا کنی همش میشه مسائل جنسی. از همه چی میمونی. به دیوار هم نگاه میکنی باز هم فکر های مزخرف میان. دیگه چه برسه به آدما. اصلا قشنگی های دنیا را نمیبینی 
میدونم دنیا چیزای قشنگ هم داره. میخوام چیزای قشنگ دنیا را ببینم. خسته شدم از چیزای تکراری بد . واقعا دیگه تکراری شده. بدم میاد ازش. 
من هنوز سر از کار ستاره ها در نیاوردم. هنوز یاد نگرفتم یه عروسک را چجوری میسازن. هنوز تجربه کاری ندارم . هنوز یه گیاه را با دست خودم نکاشتم بهش آب بدم بزرگ شدنش را ببینم . کلی کار هست کلی دانش هست که من هنوز یاد نگرفتم . ولی امان از این خ.ا . وقتی میاد نمیگذاره  نفس بکشی . زورش زیاده. هر لحظه ات میشه سرچ بد. بدیش اینه فقط بار اوله  که یه ذره کیف میکنی. دفعه های بعد فقط زجر میکشی که چرا نمیتونی  ازش دل بکنی. نمیخوام دیگه اون روزا برام اتفاق بیفته
باشه. سختی هاش را تحمل میکنم. ولی دیگه از اون روزا نداشته باشم. همین. خواهشا  دیگه از اون روزا برای خودت نساز ساناز. لطفا. بگذار چندتا چیز جدید یاد بگیرم. من اهل کارای تکراری نیستم. خستم کرد. دیگه تا تهش رفتم. دیگه واقعا دفعه های آخر همش تکراری شده. چند ساله؟ کلی از عمرم رفت پای این کار. بگذار اندکی هم زندگی کنم. معلوم نیست چقدر دیگه زنده بمونم. همیشه فکر میکردم زود میمیرم . وقت ندارم . بگذار اندکی خوش بگذره حداقل. 
امیدوارم این دفعه این هدف بیشتر ببرتم  جلو. 
خدا رو چه دیدی شاید  ابدی شد. 
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار 
الحمدلله رب العالمین 
خداوندا مرا پاکیزه بپذیر Gol

[تصویر:  j231180_.jpg]

[تصویر:  p937545_.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام  سلام

اینسری  میخوام ترک کنم  چون شدم بازیچه  زندگی  

میخوام ترک کنم خیلی جدیم  چون میخوام  یه پزشکه درجه یک بشم و حسابی امسال درس بخونم  و دیگ  از این مسخره بازیا دست بردارم  

میخوام  ترک کنم  چون دیگ خسته شدم  از خستگی ناامیدی و دوری از خداوند  

ترک میکنم چون  دلم برا  امام زمانم تنگ شده  53

ترک میکنم  چون  میخوام  یه زندگیه قشنگو شروع کنم 

ترک میکنم چون میخوام خودمو بسازم
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
اهداف پاکی 
الف )آخروی_معنوی_روحی
۱. عاقبت به خیری 
۲. نداشتن ترس از دست دادن نعمات 
۳.رضایت و خوشحالی و افتخار خدا شدن 
۴.شب اول قبر راحت و خوش داشتن 
۵.لذت زنده بودن .وجود خدا 
۶.گفتگو با خدا 
۷. مستجاب شدن دعاها 

ب) دنیوی_جسمی_ روحی 
۱.عمر طولانی 
۲. جوانی طولانی 
۳.نیروی زیاد 
۴.حافظه قدرتمند 
۵.داشتن صورت با طراوت و زیبا 
۶.برطرف شدن سیاهی زیر چشم 
۷.دید قوی 
۸.قدرت اراده 
۹.سلامتی جسمی و روحی و روانی 
۱۰.تحمل بالا 
۱۱.روحیه مثبت 
۱۲.کاریزماتیک
۱۳.محبوبیت 
۱۴.موفقیت تحصیلی 
۱۵.زندگی با آرامش 
۱۶.ازدواج موفق 
سلام
اهداف پاکی من از این 
مهمون ناخونده
۱.هر روز که میگذره فاصله من تا خدا بیشتر میشه الان هم بیشترین فاصله رو دارم نمی خوام این فاصله بیشتر بشه و می خوام توبه کنم تا این فاصله کمتر بشه

۲.هزینه ها و تلاش هایی که مادر و پدر من برام کردن نمی خوام بی پاسخ بزارم راستش یکی از خواسته های اون ها و خودم برای یک سال آینده پزشک شدن اما از موقعی که این مهمون ناخونده پلاس اش تو تقدیرم پهن کرده نه امید دارم نه تلاش و می دونم اگه این ها رو داشته باشم می تونم مثل سال ششم ابتدایی که حتی نمی دونستم خ.ا چیه موفق بشم

۳.روی اعصاب و روحیه من اثر منفی گذاشته 

۴.می دونم برای سلامتم مضر هست و گاهی به مشکل می خورم نمی خوام این مشکل ها جدی بشن

۵.حس می کنم نگرش ذهنم به جهان از موقع خ.ا تغییر کرده و نسبت به اتفاقات معمولی ذهنم مکانیزم منفی داره و هر چیزی رو به هم گره می ده که یکی از عوامل خ.ا هم همینه به طور مثال قبلا از روی عکسهای مبتذل
به راحتی رد می شدم و ذهنم درگیر نمی شد اما الان حتی با تیتر معمولی هم کل ذهنم آشفته میشه و 
می خوام سر و سامونی به ذهنم بدم 

۶.خیلی امتیازات مثبت دیگه ای مثل: آبرو، سرمایه،   خانواده،آرامش(وقتی که از دست این مهمون ناخونده راحتم)و...دارم و خیلی موارد دیگه مثل: تشکیل خانواده، موفقیت تحصیلی(پزشک شدن)،نزدیک شدن به خداو... هست که می خوام بهشون برسم و دوست ندارم این موارد ارزشمند فدای یک کار پوچ زیان دار بکنم
یک  رسیدن به خدا 
دو رسیدن به اهدافم 
سه بالا رفتن اعتماد به نفس
چهار  دوباره همراه شدن  با امام زمان  53
پنج  تبدیل شدن به بهترین خودم
میگن اگه به خاطر خدا ترک کنی خدا رو بیشتر حس می کنی(:
دلم میخواد تو راه خدایی قدم بردارم..
دلم نمیخواد با اینکار هر بار حس سرزنش کردن و حس گناه و حس ضعیف بودن آزارم بده.
میخوام حس نزدیکی ام با بهترین آدم های دنیا برگرده..منظورم اهل بیته❤
و یکی از مهمترین دلایلم این هست که من آدمی رو که بهش تبدیل شدم رو دوست ندارم....
یه آرزوی بزرگ و ناگهانی به دلم افتاد ...به خاطر اونم شده میخوام ترک کنم(:
و اینکه از ته دلم میخوام مامان خوبی برای بچه هام بشم..یه مامان موفق و دوست داشتنی و حامی بچه هام..و به خاطر این مورد باید ترک کنم و ان شاءالله موفق میشم 2uge4p4
من ازدواج برام مهمه و خیلی خیلی مهمه که ترک کنم.
تا دلایل بعدی فعلا 4chsmu1
من  میخوام  ترک کنم چون  میخوام  یه ادم دیگ بشم 
میخوام کنترل زندگیم ففقط دست خودم باشه  
میخوام  بهترین خودمو بسازم و میتونم 
میخوان با خدا باشم  Khansariha (69)
ادامه هدفای من برای ترک 2uge4p4
مطمئنا وقتی تو مسیر پاکی هستم با انگیزه بیشتری درس میخونم و به خاطر کنکور و موفقیت تحصیلی  هم که شده ان شاء الله ترک میکنم Confetti
وقتی تو مسیر پاکی هستم  رو احساسات خودم کنترل بیشتری دارم
تجربه اینو ثابت کرده 4chsmu1 و موقع دعوا های خونه و...بهتر میتونم خشم خودمو کنترل کنم و این حال خوب رو برام به ارمغان میاره(:
خوشا دردی که درمانش تو باشی❤

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان