عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

ادامه ی اهداف ترک(:❤
مطمئنا ترک باعث میشه بتونم از ارتباط با بقیه و اعضای خانواده لذت ببرم و استرسم کمتر میشه و اعتماد به نفس بالاتری دارم و این موارد هم از دلایل و هدف های من برا قرار گرفتن تو مسیر پاکیه(:
و ان شاءالله موفق میشم Confetti
یکی دیگه از هدف هام خوشحال کردن امام زمانم و حضرت زهرا هست(:
نماز یکی از واجبات هست و ترک اینکار به کیفیت نمازم کمک میکنه و از قضا شدن نمازام جلوگیری میکنه پس یکی از هدفام از ترک نماز و نماز بهتر هست
ترک گناه موجب استجابت دعاهای زیبای من میشه من به همین دلیل تصمیم گرفتم در مسیر پاکی باشم
با آرزوی موفقیت همه تو این مسیر 2uge4p4  
هنوز دارم هدف مینویسم 4chsmu1
بنظرتون برم مرحله بعدی؟؟ Hanghead
خوشا دردی که درمانش تو باشی❤
دلم تنگ شده(:
خیلی خیلی دلم تنگ شده(:
خداجونم بنظرم  همه ی ما که میخوایم بیایم تو مسیر پاکی
دلمون برات تنگ شده❤
دلیلی بیشتر از این؟؟؟؟ Khansariha (2)
هدف اولم اینه که دهنم از این درگیری مضخرف آزاد بشه
ادامه هدفهایم و دلایلم برای مسیر پاکی❤☘

من حقیقتی بیش از این تن و بدن هستم!و این جهان هم حقیقتی بیش از این عالم مادی هست!
پس چگونه با لذتی زودگذر که انجام و تکرارش موجب رنج است.
این حقیقت های والا را تخریب کنم؟!
یکی از دلایل و هدف های من برای ترک ،این حقیقت های بزرگ و کرامت نفس است(:

امروز صبح در دلم عشق و علاقه به خواهرزاده رو دیدم؛با خودم گفتم :وای! Khansariha (63)من چقد او را دوست دارم(: 2uge4p4
فرض کن اگر مادر بشوم!
عقیده دارم که زنان پاک برای مردان پاک هستند(:
و حس میکنم اگر هر کدام از ما با تمام وجود برای ترک این گناه تلاش کنیم. ذره ای و شاید بیشتر از ذره ای(:❤
به پاکی نزدیک میشویم و ان شاءالله زندگی خوبی را در آینده خواهیم داشت Khansariha (40)
یه زندگی خوب(:یه زندگی خدایی ان شاءالله 

و در این زندگی عشق به فرزندمان رو تجربه میکنیم و فرزندمان در این زندگی بزرگ میشود 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله!(:
پس یکی از هدف های ترکم همینه 4chsmu1

البته بنظرم دقت کنید که هیچوقت توقع خودتون رو از طرف مقابل خیلی بالا نبرید...حالا تو هر رابطه ای!
و وقتی هم وارد یه رابطه و یه زندگی شدید 
بدونین که حتما فرد مقابل بهترین فرد ممکن برای رشد و کمال شما بوده و هست  Hanghead 4chsmu1
پ.ن:البته ببخشید حس کردم خیلی گنده تر از سنم حرف زدم Shy
و اگه بنظرتون نظرم اشتباهه بهم بگین Shy Hanghead
بدن سالم!

بدن سالم به تو در مسیر بی نهایت کمک می کنه!(:
و یه دلیل برای پاکی بدن سالمه4chsmu1
به نظرم مضخرف ترین موضوع زندگی همین درگیری به اعتیاد جنسیه که شامل انواع اقسامش میشه ، تنها دلیلم برای شروع ترکش اینه احساس می کنم توانمندیمو به 5 درصد قبل اعتیاد به این موضوع کاهش داده ، تنها خوشحالیم اینه که من فقط اگر اسیبی زدم به خودم بوده نه بقیه و تنها ناراحتیم اینا که چرا 5 سال از زندگیم رو یعنی از 16 تا 21 سالگیم رو درگیر یه چیز چرتی بودم که فقط و فقط برای رهایی خودم و فرار از رو به رویی با سختی ها زندگیم بوده ، علی رغم موفقیت های خیلی بزرگی که به دست اوردم در همین 5 سال ولی واقعا بگم خون منو وسواس و اضظراب و احساس بی ارادگی تو شیشه کرده و هیچوقت حتی وقتی که کنکور نتیجه خوبی گرفتم یا با دوستام خیلی خوش می گذروندیم حال خوبی نداشتم .

تاثیراتش روی من :

بی حوصلگی
بی ارادگی
سردرد شدید
افسردگی
احساس تنهایی
احساس ضعف
احساس پوچی
تقریبا نابودی اعتماد به نفس و عزت نفس
عصبی شدن
پرخوری
احساس خستگی و خواب الودگی
احساس بی انگیزگی و عدم تلاش
توهمی و تخیلی شدن
وسواس فکری و بدنی ( بد ترین آسیبش )

اینا چیزایی بوده که خودم تجربه کردم و اصلا کپی برداری از سایتی یا کسی نیست ، واقعیتش من که بریدم ولی مطمئنم این شیر خوابیده بعد از این نقطه سیاه زندگی خیلی قوی تر از قبلش می جنگه و این 5 سال رو از 21 تا 26 به اندازه دوبلش جبران می کنه .

واقعیتش الان که فکر می کنم هر چند آدم مذهبی نیستم واقعیتش اگر در قران به اون شدت نهی شده حتما دلیلی داشته که من یه بخشاییشو دارم می بینم الآن ولی خوب 5 سال حال بد هزینش بوده که به نظرم شما دوستی که داری می خونی بهتره دوباره هزینشو ندی چون بازم نتیجه منو می گیری چه فرقی داره ؟ چون واقعا لذتش در بلند مدت 1/10000 اسیباش نیست و به هزینش نمی ارزه.
بچه ها من کی خوام یک عامل به اهدافش از پاکی اضافه کنم.

می خوام پاک بمونم چون وقتی تو فاز خ.ا نیستم لذت های دیگه برام خیلی شیرین و ملموسه.
دلم نمی‌خواهد نسبت به اونا بی حس بشم.
آخه ح.ا وقتی باشه کلا جهت گیری لذت آدم می‌ره سمت چیزای اینجوری. اما وقتی ازش دورم از تیکه های کوچیک خوشحالی هم لذت می برم. و من دلم نمی خواد هیچ وقت این لذت های قشنگ رو از دست بدم. 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
شکست سخت آخری را یادمه. یادمه بعدش نشستمو به دیوار زل زدم. از این حس بدم میاد. چندین بار به خاطر این اتفاق هدفم را گذاشتم پاکی که دیگه اون شکلی نشم. نمیدونستم میشه یه روزی پاک موند ولی بازم نشست و به دیوار زل زد. این شد که فهمیدم هدف از پاکی همیشه باید به روز بشه
ایندفعه میخوام پاک باشم تا ذهنم آروم بشه.
تو روزای شکست خیلی نا آرومم. دلم آرامش میخواد.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
یکی از مهمترین خصوصیات اخلاقیم همیشه اراده یه بالام بوده و شور و شوقی که خودم ب وجود میاوردم و همیشه با انگیزه خودمو نگه میداشتم.
اشتغال ذهنیه من با مسائل جنسی از ۱۲ سالگیم ک ب بلوغ رسیدم شروع شد
چ کار ها که نکردم تو اون دوران بچگی
سنم ک رفت بالای ۱۶ ۱۷ سال دیگ گناهام هم بیشتر شد
ولی دیگ لذتی نمیبردم اما ی چیزی منو مجبور میکرد ب روابط نا مشروع و خود ارضایی هام ادامه بدم

این روابط بیش از حد و گناها تازه اول کار بود جایی که تو برای اینکه بتونی بیشتر به گناهات برسی رو میاری‌ ب مصرف ترامادول
س سال دارم مصرف میکنم تیک عصبی گرفتم صورتم چروک شده و تا قرص نخورم نمیتونم بیدار باشم رو کاری تمرکز کنم و...

اگ ی نفر تو ۱۲ سالگیم بهم گفته بود این کار گناهه من الان این وضعم نبود من تازه تو ۱۷ ۱۸ سالگی فهمیدم تو چه مردابی ام
چون از بچگی مارو از خونه مینداختن بیرونو شب برا شام و خواب برمیگشتیم خونه برا همین تو کوچه خیابون بزرگ شدن و نبود راهنما منو کم کم وارد منجلاب‌ کرد

الان هدفم‌ از ترک گناه فقط اینه که احساس خوبی بدست بیارم
ی خوبی ابدی بدون مصرف هیچ چیزی

من میخوام تغییر کنم میخوام ی بار دیگ ب دنیا بیام تا به لذت واقعی تو این دنیا برسم
خیلی پشیمونم از همه چی
سلام 303

هممون میدونیم که خ.ا هیـــچ وقت تموم نمیشه .

اگه امروز شروع شد ، فردا خیلی فشار میاره برای تکرارش . اینجا میشه یه خورده ای مقاومت کرد اما سخته .
لغزش دوم در روز دوم رخ میده و لغزش های متعدد و سریالی ....

همینطور بیشتر و بیشتر .

میدونید دقیقاً وقتی خ.ا انجام میشه ، فقط جسم و ذهن برای چند دقیقه به سطح بالای دوپامین و لذت میرسه .

دوباره روز بعد مغز باید این دوپامین رو تأمین کنه و حتی بیش از بیش ترشح رو انجام بده .

و ماییم و یه ذهن تشنه ی دوپامین .
و تا ثریا میرود دیوار کج ...

چقدر میتونه خطرناک باشه خ.ا !
چقدر زندگی رو تیره و تار میکنه !

اصلا چرا زندگی پاک رو انتخاب نکنیم ؟
اگر فنا میخواییم بشیم ، ادامش بدیم و هم دنیا و هم آخرت رو خراب کنیم و صرف شهوت کنیم .

اما اگر هدف های بزرگ و درست حسابی داریم بسم الله ، بریم برای ترک اصولی و درست .

هدف من از ترک خ.ا رسیدن به هدف های بزرگمه .
اصلا میتونم به جرأت بگم ، من به شخصه تنها عامل مانع موفقیتم خ.ا میتونه باشه !
همه امکانات و شرایط برای من فراهمه و من میبینم که الان موقع پاکی ، واقعاً دارم کارای بزرگی انجام میدم  ( :
حالم خوبه ، شادم سرحالم .

شما بگید ، پس چرا باید خودمو با صرف انرژی ، زمان ، توان فکری و روحی برای خ.ا  نابود کنم ؟
بالاخره آخرش، اون دنیا چی جواب بدم؟   117 دست خالی که نمیشه رفت  40
دلم میخواد خوب باشم. پاک باشم. از گناه خسته شدم.
با گناه حالم داغون و بدبخته 
دیگه دلم نمیخواد بدبخت باشم 46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
میخوام حالم خوب باشه 
اصلا همین پاکی اگه پاکی درستی باشه چقدر لذت میاه به آدم ؟  53258zu2qvp1d9v چقدر حس باارزشی میده ؟
میخوام نمازامو بدون عذاب وجدان بخونم  Hanghead
میخوام شرمنده خدا نباشم 
میخوام دستم نلرزه یه خطاط که دستش نمیلرزه  Hanghead
میخوام دیگه کل روز سردردای دیوونه کننده نداشته باشم  Hanghead
میخوام با خیال راحت مسئله حل کنم و درسامو بخونم  Hanghead
میخوام اصلا یه فرد معمولی باشم  Hanghead 
حداقل بتونم با یه نفر حرف بزنم تا یکی رو میبینم فرار نکنم  Hanghead
بنابراین : هر چیزی که باعث میشه ذره ای بری سمتش ازش فرار کن نذار شیطون گولت بزنه !  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

چرا میخوای ترک کنی ؟ 

۱ کنترل  نفس 
۲ بدست اوردن  اعتماد به نفس 
۳ زندگی خوب 
۴ ارامش  و تمرکز 
۵ تمرین صبر
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
خب اول از همه بگم من قصد ترک نداشتم فقط به صورت اتفاقی تو ذهنم اومد که ببینم تا چقد میتونم خودمو نگه دارم و تحمل کنم و یجورایی انگار با خودم مسابقه میدادم تا اینکه 10 روز شد
واقعا باورم نمیشد این آدم خودمم 
اعتماد به نفسم سر به فلک کشیده بود احساس می‌کردم برد پیت شدم 
احساس می‌کردم کم کم داره برق چشمام برمیگرده و دارم برای زندگی انگیزه و اراده بدست میارم 
حس برقراری ارتباط با جنس مخالف درونم چند برابر شده بود و درکل من که آدم درونگرایی هستم میخواستم بدون هیچ دلیلی برم داخل اجتماع یا بدون هیچ دلیلی برم بیرون با مردم حرف بزنم و دوستای جدید پیدا کنم. 
احساس می‌کردم شخصیتی برای خودم ساختم و کسی حق توهین به اونو نداره و به خودم اهمیت میدادم و برای خودم ارزش قائل بودم که انگار هیچ کسی حق توهین به منو نداره. 
تو جمع سرافراز بودم انگار که منم حق تنفسی دارم و باید به شخصیتم احترام گذاشته بشه. قبلنا هر موقعی به جایی میرفتم فورا اتاقی پیدا میکردم تا توش مخفی بشم و خودمو از مردم پنهان کنم ولی اون بار کاملا فرق داشت. 
روز به روز به اعتماد به نفس من اضافه میشد و بیشترو بیشتر به خودم و سرو وضعم اهمیت میدادم.
به معنای واقعی به خودم میبالیدم و عاشق خودم شده بودم انگار که پر از پتانسیل ها نهفته بودم که این کار(خ. ا) از من گرفته بودشون.
تا اینکه متاسفانه ترکمو شکستم ولی اون حس بی نظیر انگار تا ابد تو مغز من حک شده و نمیتونم هیچ وقت ازش دست بکشم حتی اگه لازم شده تمام عمرمو صرف ترک میکنم تا بالاخره دوباره اون حس بی نظیر رو بدست بیارم
واقعا ارزش تجربشو داره حداقل امتحانش کنید گاهی باید از محدوده امن خود بیرون بیاید و چیزای جدیدی که باعث میشه به زندگیتون امید و هدف میبخشه رو امتحان کنید و یادتون باشه این کار به صبر و استقامت زیادی نیاز داره و هیچوقت هیچوقت هیچوقت نباید تسلیم بشید حتی تو بدترین شرایط!
وقتی شما هم اون حس بی نظیر رو تجربه کنید می‌بینید که دیگه هیچ جوره نمی‌تونید بیخیالش بشید و می‌بینید این لذت های کوچیک و بی ارزش حتی یک هزارم اون حس بی نظیر رو نمیتونه داشته باشه
حالا من تو 10 روز اون حس رو به دست آوردم.فرض کنید اگه این 10 روز به بلند مدت مثل یک سال یا چندین سال تبدیل بشه دیگه چه طوفانی به پا میکنه!  
شکست واقعی زمانی اتفاق میفته که شما دست از تلاش بکشید و رهاش کنید. 
حالا هرموقع خواستید دست از تلاش بکشید و رهاش کنید به این فکر کنید که اگه الان جا نزنید سال دیگه کجایید!

معذرت که زیاد شد ولی خواستم حس واقعیمو به طور کامل بیان کنم.
بسم الله الرّحمن الرّحیم

سرآغاز گفتار نامِ خداست /‌‌ که بخشاینده و مهربان ، خلق راست

هدف های من از ترک ...

1- احساس نشاط و شادابی 
2- لذت بردن تز زندگی بدون حس منفی و بد 
3-  متمرکز شدن روی اهداف و برنامه ها
4-  رشد شخصیتی و پیشرفت روحی-معنوی 
5-  آرامش روحی روانی 
6-  حس سربلندی
7-  اعتماد به نفس 
8-  حفظ سلامت فکر و جسم
9-  اطاعت از دستور خداوند متعال