عزیز : .:.::. *«ادامه میز گرد»* .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن پاکی؛ جشن پاکی خانم ها _رعنا_ ، Roshana ، آقایون Ara ، افرا ، SSaeid، آخرین بار ، Newfighter،سرباز گمنام ، Mahdimontazer Confetti * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدف های من از ترک خودارضایی

ادامه ی اهداف ترک(:❤
مطمئنا ترک باعث میشه بتونم از ارتباط با بقیه و اعضای خانواده لذت ببرم و استرسم کمتر میشه و اعتماد به نفس بالاتری دارم و این موارد هم از دلایل و هدف های من برا قرار گرفتن تو مسیر پاکیه(:
و ان شاءالله موفق میشم Confetti
یکی دیگه از هدف هام خوشحال کردن امام زمانم و حضرت زهرا هست(:
نماز یکی از واجبات هست و ترک اینکار به کیفیت نمازم کمک میکنه و از قضا شدن نمازام جلوگیری میکنه پس یکی از هدفام از ترک نماز و نماز بهتر هست
ترک گناه موجب استجابت دعاهای زیبای من میشه من به همین دلیل تصمیم گرفتم در مسیر پاکی باشم
با آرزوی موفقیت همه تو این مسیر 2uge4p4  
هنوز دارم هدف مینویسم 4chsmu1
بنظرتون برم مرحله بعدی؟؟ Hanghead
خوشا دردی که درمانش تو باشی❤
دلم تنگ شده(:
خیلی خیلی دلم تنگ شده(:
خداجونم بنظرم  همه ی ما که میخوایم بیایم تو مسیر پاکی
دلمون برات تنگ شده❤
دلیلی بیشتر از این؟؟؟؟ Khansariha (2)
هدف اولم اینه که دهنم از این درگیری مضخرف آزاد بشه
ادامه هدفهایم و دلایلم برای مسیر پاکی❤☘

من حقیقتی بیش از این تن و بدن هستم!و این جهان هم حقیقتی بیش از این عالم مادی هست!
پس چگونه با لذتی زودگذر که انجام و تکرارش موجب رنج است.
این حقیقت های والا را تخریب کنم؟!
یکی از دلایل و هدف های من برای ترک ،این حقیقت های بزرگ و کرامت نفس است(:

امروز صبح در دلم عشق و علاقه به خواهرزاده رو دیدم؛با خودم گفتم :وای! Khansariha (63)من چقد او را دوست دارم(: 2uge4p4
فرض کن اگر مادر بشوم!
عقیده دارم که زنان پاک برای مردان پاک هستند(:
و حس میکنم اگر هر کدام از ما با تمام وجود برای ترک این گناه تلاش کنیم. ذره ای و شاید بیشتر از ذره ای(:❤
به پاکی نزدیک میشویم و ان شاءالله زندگی خوبی را در آینده خواهیم داشت Khansariha (40)
یه زندگی خوب(:یه زندگی خدایی ان شاءالله 

و در این زندگی عشق به فرزندمان رو تجربه میکنیم و فرزندمان در این زندگی بزرگ میشود 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله!(:
پس یکی از هدف های ترکم همینه 4chsmu1

البته بنظرم دقت کنید که هیچوقت توقع خودتون رو از طرف مقابل خیلی بالا نبرید...حالا تو هر رابطه ای!
و وقتی هم وارد یه رابطه و یه زندگی شدید 
بدونین که حتما فرد مقابل بهترین فرد ممکن برای رشد و کمال شما بوده و هست  Hanghead 4chsmu1
پ.ن:البته ببخشید حس کردم خیلی گنده تر از سنم حرف زدم Shy
و اگه بنظرتون نظرم اشتباهه بهم بگین Shy Hanghead
بدن سالم!

بدن سالم به تو در مسیر بی نهایت کمک می کنه!(:
و یه دلیل برای پاکی بدن سالمه4chsmu1
به نظرم مضخرف ترین موضوع زندگی همین درگیری به اعتیاد جنسیه که شامل انواع اقسامش میشه ، تنها دلیلم برای شروع ترکش اینه احساس می کنم توانمندیمو به 5 درصد قبل اعتیاد به این موضوع کاهش داده ، تنها خوشحالیم اینه که من فقط اگر اسیبی زدم به خودم بوده نه بقیه و تنها ناراحتیم اینا که چرا 5 سال از زندگیم رو یعنی از 16 تا 21 سالگیم رو درگیر یه چیز چرتی بودم که فقط و فقط برای رهایی خودم و فرار از رو به رویی با سختی ها زندگیم بوده ، علی رغم موفقیت های خیلی بزرگی که به دست اوردم در همین 5 سال ولی واقعا بگم خون منو وسواس و اضظراب و احساس بی ارادگی تو شیشه کرده و هیچوقت حتی وقتی که کنکور نتیجه خوبی گرفتم یا با دوستام خیلی خوش می گذروندیم حال خوبی نداشتم .

تاثیراتش روی من :

بی حوصلگی
بی ارادگی
سردرد شدید
افسردگی
احساس تنهایی
احساس ضعف
احساس پوچی
تقریبا نابودی اعتماد به نفس و عزت نفس
عصبی شدن
پرخوری
احساس خستگی و خواب الودگی
احساس بی انگیزگی و عدم تلاش
توهمی و تخیلی شدن
وسواس فکری و بدنی ( بد ترین آسیبش )

اینا چیزایی بوده که خودم تجربه کردم و اصلا کپی برداری از سایتی یا کسی نیست ، واقعیتش من که بریدم ولی مطمئنم این شیر خوابیده بعد از این نقطه سیاه زندگی خیلی قوی تر از قبلش می جنگه و این 5 سال رو از 21 تا 26 به اندازه دوبلش جبران می کنه .

واقعیتش الان که فکر می کنم هر چند آدم مذهبی نیستم واقعیتش اگر در قران به اون شدت نهی شده حتما دلیلی داشته که من یه بخشاییشو دارم می بینم الآن ولی خوب 5 سال حال بد هزینش بوده که به نظرم شما دوستی که داری می خونی بهتره دوباره هزینشو ندی چون بازم نتیجه منو می گیری چه فرقی داره ؟ چون واقعا لذتش در بلند مدت 1/10000 اسیباش نیست و به هزینش نمی ارزه.
 سپاس شده توسط
بچه ها من کی خوام یک عامل به اهدافش از پاکی اضافه کنم.

می خوام پاک بمونم چون وقتی تو فاز خ.ا نیستم لذت های دیگه برام خیلی شیرین و ملموسه.
دلم نمی‌خواهد نسبت به اونا بی حس بشم.
آخه ح.ا وقتی باشه کلا جهت گیری لذت آدم می‌ره سمت چیزای اینجوری. اما وقتی ازش دورم از تیکه های کوچیک خوشحالی هم لذت می برم. و من دلم نمی خواد هیچ وقت این لذت های قشنگ رو از دست بدم. 53258zu2qvp1d9v
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
و آن است که گه تند و گهی خسته رود

پس فرق آن دو در چیستو
عاقبت به کام کیست؟!

رهرو اول همو کارکشته بود،
کارکشته هم یعنی، متعادل بود.

اما  رهرو دوم کم از هیچ کس نداشت
تازه کار همین است، روزی شود کشته کار

گر خواهی شوی تو کشته کار
بدان هر کشته کار، بود روزی تازه کار

با اجازه شما، عارفه تازه کار در شعر سرودن 4chsmu1:

پاسخ بدم:
شکست سخت آخری را یادمه. یادمه بعدش نشستمو به دیوار زل زدم. از این حس بدم میاد. چندین بار به خاطر این اتفاق هدفم را گذاشتم پاکی که دیگه اون شکلی نشم. نمیدونستم میشه یه روزی پاک موند ولی بازم نشست و به دیوار زل زد. این شد که فهمیدم هدف از پاکی همیشه باید به روز بشه
ایندفعه میخوام پاک باشم تا ذهنم آروم بشه.
تو روزای شکست خیلی نا آرومم. دلم آرامش میخواد.
من خودم خدا دارم 317
خدایا چنان کن سرانجام کار Confetti    تو خشنود باشی و ما رستگار 2uge4p4

الحمدلله رب العالمین Khansariha (40)     خداوندا مرا پاکیزه بپذیر Khansariha (8)
هر وقت خسته شدی اینجا  و اینجا  را بخوان. Gol    بازی در نیار  Swear1  هدف های مهم تری هست  Gol
هر وقت نا امید شدی بیا اینجا

صبر داشته باش  خدا با صابران استGol

بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم ( کاش این شکلی بودم Hanghead )

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان