عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام به کانونی ها
ممنون از افرادی که تاکنون مطالب زیبا در این تاپیک قرار دادند  53
اما بحث تخصصی میکنیم برای افرادی که تمایل به ورزش دارند
معرفی سایت  http://www.fileniko.com
این سایت مطالب زیادی دارد اما بحث سلامت و تناسب اندام مرا مجذوب کرد
درمورد:
بدنسازی دفاع شخصی یوگا ایروبیک وفنون رزمی
تمامی این آموزش ها در خانه انجام میشود و نیاز به وسایلی ندارد.
(1399 ارديبهشت 9، 18:34)SR71 نوشته است: سلام به کانونی ها
ممنون از افرادی که تاکنون مطالب زیبا در این تاپیک قرار دادند  53
اما بحث تخصصی میکنیم برای افرادی که تمایل به ورزش دارند
معرفی سایت  http://www.fileniko.com
این سایت مطالب زیادی دارد اما بحث سلامت و تناسب اندام مرا مجذوب کرد
درمورد:
بدنسازی دفاع شخصی یوگا ایروبیک وفنون رزمی

سلام
 یک سایت دانلود بازی و نرم افزاره
چیزی به نام ورزش نداره
هدفت از این کار جذب بازدید بود؟
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
 سپاس شده توسط
(1399 دي 1، 20:59)MUTE نوشته است: سلام
 یک سایت دانلود بازی و نرم افزاره
چیزی به نام ورزش نداره
هدفت از این کار جذب بازدید بود؟

سلام
توی قسمتی که پایین این پست کپی کردم بخش ورزشی هستش که آقای SR71 معرفی کردن
ما اینجا برای جذب بازدید فعالیت نمیکنیم  303
امیدوارم سوءتعبیر نشه 302

نقل قول: این سایت مطالب زیادی دارد اما بحث سلامت و تناسب اندام مرا مجذوب کرد
درمورد:
بدنسازی دفاع شخصی یوگا ایروبیک وفنون رزمی

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام

من یه مشکلی که دارم، موقع انجام تمریناتی که به بیشتر به عضلات سینه و شکم فشار میاره، ارضا میشم. البته یعنی تحریک میشم و متاسفانه تمرین رو تکرار میکنم تا ارضا میشم. گاهی به خاطر حرکات رفت و برگشتی تمرین هست و گاهی هم نه حتی، برای باقی موندن تو همون موقعیت. مثلا پلانک، کرانچ معکوس و ... که عمدتا فشار اصلی شون روی عضلات تحتانی شکم هست.

قبلا هم سرچ کردم، چیز مفیدی پیدا نکردم.

این موضوع طبیعی ه؟ یا یه مشکلی در بدن من هست و نیازه به دکتر مراجعه کنم؟
یا با انجام ندادن این تمرینات فعلا تمرینات دیگه رو انجام بدم؟
اخیرا برای رفع این مشکل فقط طناب میزدم و شنای سویدی میرفتم که همون شنا هم چون یه مقدار به شکم فشار میاره، من رو میکشید به سمت ارضا.
فعلا مدتی هست کلا ورزش رو کنار گذاشتم، دیدم اولویت فعلا به ترک هست.

ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه مشابه داشتند اعلام کنند و اگر راهکاری هست بفرمایید.

علی (ع) نگهدارتون
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 10، 13:10)ورزش گریز نوشته است: سلام

من یه مشکلی که دارم، موقع انجام تمریناتی که به بیشتر به عضلات سینه و شکم فشار میاره، ارضا میشم. البته یعنی تحریک میشم و متاسفانه تمرین رو تکرار میکنم تا ارضا میشم. گاهی به خاطر حرکات رفت و برگشتی تمرین هست و گاهی هم نه حتی، برای باقی موندن تو همون موقعیت. مثلا پلانک، کرانچ معکوس و ... که عمدتا فشار اصلی شون روی عضلات تحتانی شکم هست.

اخیرا برای رفع این مشکل فقط طناب میزدم و شنای سویدی میرفتم که همون شنا هم چون یه مقدار به شکم فشار میاره، من رو میکشید به سمت ارضا.

ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه مشابه داشتند اعلام کنند و اگر راهکاری هست بفرمایید.

علی (ع) نگهدارتون

سلام
بطور طبیعی هیچ کس هنگام ورزش نباید تحریک بشه.
قطعا باید با یک روانشناس مشورت کنید. بعد در کنار عمل به حرف های راونشناس از یک متخصص علم ورزش هم کمک بگیرین تا تمرینات جایگزین براتون طراحی بشه.
موفق باشی 53
ورزش دشمن خـ . ا

(1400 ارديبهشت 14، 3:32)MUTE نوشته است:

علی (ع) نگهدارتون

سلام
قطعا باید با یک روانشناس مشورت کنید. بعد در کنار عمل به حرف های راونشناس از یک متخصص علم ورزش هم کمک بگیرین تا تمرینات جایگزین براتون طراحی بشه.
موفق باشی 53
سلام داداشای عزیز 
به حوزه کاری روانشناس مربوط نمیشه بیشتر باید به فکر یه تراپیست جنسی باشی اونم باید خیلی دقت داشته باشی که به چه دکتری مراجعه میکنی 
چون تا اونجایی که من میدونم روانشناس اول باید مطمن بشه که مشکل جسمی نباشه اگه مشکل جسمی نبود به روانشناس مراجعه کنید 
البته بیشتر به نظرم به روانپزشک مراجعه کنی بهتره تا روانشناس (بعد از تراپیست جنسی)
(1400 ارديبهشت 14، 9:52)New fighter نوشته است:
(1400 ارديبهشت 14، 3:32)MUTE نوشته است:

علی (ع) نگهدارتون

سلام
موفق باشی 53
سلام داداشای عزیز 
به حوزه کاری روانشناس مربوط نمیشه بیشتر باید به فکر یه تراپیست جنسی باشی اونم باید خیلی دقت داشته باشی که به چه دکتری مراجعه میکنی 
چون تا اونجایی که من میدونم روانشناس اول باید مطمن بشه که مشکل جسمی نباشه اگه مشکل جسمی نبود به روانشناس مراجعه کنید 
البته بیشتر به نظرم به روانپزشک مراجعه کنی بهتره تا روانشناس (بعد از تراپیست جنسی)
سلام
مراجعه به روانپزشک هم بله ولی دستگاه تناسلی مربوط به ارولوژیست میشه 
قطعا یه مربی تحصیل کرده میتونه حرکات جایگزین رو براش طراحی کنه
ورزش دشمن خـ . ا

سپاس شده توسط
سلام بچه ها می‌خوام ورزش را شروع کنم یه سری حرکت اصلاحی هست برای به اصطلاح قوز کمر 
از اون جایی که آدم تنبلی هستم به شدت این هفته با یک یا دو حرکت شروع میکنم به مرور زیاد میکنم
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 23، 0:00)New fighter نوشته است: سلام بچه ها می‌خوام ورزش را شروع کنم یه سری حرکت اصلاحی هست برای به اصطلاح قوز کمر 
از اون جایی که آدم تنبلی هستم به شدت این هفته با یک یا دو حرکت شروع میکنم به مرور زیاد میکنم

سلام 
روزی 15 دقیقه حرکات کششی برای صاف شدن کمر و گردن مؤثره هم در طول روز احساس شادابی بیشتری میکنید 
امتحانش ضرری نداره ولی روزای اول خیلی به خودتون فشار نیارید چون هنوز بدنتون نرم نیست 
روزای اول یکم سخته ولی به مرور زمان که ماهیچه هاتون کشیده تر بشه انجامشون راحت تر میشه
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 23، 8:01)(آرین) نوشته است:
(1400 بهمن 23، 0:00)New fighter نوشته است: سلام بچه ها می‌خوام ورزش را شروع کنم یه سری حرکت اصلاحی هست برای به اصطلاح قوز کمر 

سلام 
روزی 15 دقیقه حرکات کششی برای صاف شدن کمر و گردن مؤثره هم در طول روز احساس شادابی بیشتری میکنید 
امتحانش ضرری نداره ولی روزای اول خیلی به خودتون فشار نیارید چون هنوز بدنتون نرم نیست 
روزای اول یکم سخته ولی به مرور زمان که ماهیچه هاتون کشیده تر بشه انجامشون راحت تر میشه

ممنون آرین جان 
واقعیتش چند وقت پیش رفته بودم دکتر چندتا حرکت بهم گفت یه مدت خیلی کوتاهی انجام دادم و دیگه کلا یادم رفت  Hanghead آلان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد تریبشون چی بود به نظرت چیکار کنم؟
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 23، 9:17)New fighter نوشته است: ممنون آرین جان 
واقعیتش چند وقت پیش رفته بودم دکتر چندتا حرکت بهم گفت یه مدت خیلی کوتاهی انجام دادم و دیگه کلا یادم رفت  Hanghead آلان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد تریبشون چی بود به نظرت چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز
میتونی از حرکات اصلاحی این بخش ورزش خونگی هم استفاده کنید  Khansariha (69)  
اینجا کلیک کنید
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان