عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ

سلام
مدتی هست می خوام از سایت picofile که توش عکس آپدیت کردم استفاده کنم اما مرورگرم میگه این سایت امن نیست.
حتی وقتی دکمه هرطوری هست ادامه بده رو می زنم هم اون کادری که توش باید اسم و رمزم رو بزنم یک حالتی فیلتر طور هست و غیرقابل ورود...
کسی این مشکل رو داشته؟ راه حلی داره؟

لازم به ذکره سایتش گاهی باز می کنه گاهی نه.
پیشاپیش ممنون
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1399 اسفند 5، 21:49)عارفه نوشته است: سلام
مدتی هست می خوام از سایت picofile که توش عکس آپدیت کردم استفاده کنم اما مرورگرم میگه این سایت امن نیست.
حتی وقتی دکمه هرطوری هست ادامه بده رو می زنم هم اون کادری که توش باید اسم و رمزم رو بزنم یک حالتی فیلتر طور هست و غیرقابل ورود...
کسی این مشکل رو داشته؟ راه حلی داره؟

لازم به ذکره سایتش گاهی باز می کنه گاهی نه.
پیشاپیش ممنون

سلام
این تصویر رو ببینید:

[تصویر:  pico.png]

بالا سمت چپ یه علامت قفل هست که نشون میده سایت https و امن هست.

ممکنه یه تصویر از همین صفحه که به شما نمایش داده میشه بفرستید؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: بالا سمت چپ یه علامت قفل هست که نشون میده سایت https و امن هست.

سلام آقای آرمین
امروز بدون مشکل باز شد.
گاهی میشه گاهی نه. 
یکبار که اون مشکل باز پیش اومد عکسش رو می گیرم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1399 اسفند 6، 23:48)عارفه نوشته است:
نقل قول: بالا سمت چپ یه علامت قفل هست که نشون میده سایت https و امن هست.

سلام آقای آرمین
امروز بدون مشکل باز شد.
گاهی میشه گاهی نه. 
یکبار که اون مشکل باز پیش اومد عکسش رو می گیرم.

سلام مجدد
دیشب باز مشکل قبلی پیش اومد.
روی آدرس بار که می زنم https هست اما مرورگر ایراد می گیره.
امشب باز همونطور بود. با کروم امتحان کردم. کروم باز کرد سایت رو. اما مشکل دیگه ای پیش اومد؛
وقتی آدرس عکس رو توی قسمت اضافه کردن آدرس عکس پیست می کنم عکسه نمیاد. چندین بار امتحان کردم همون حالت پیش میاد. وقتی هم ارسال رو زدم آدرس رو نشون میده...
ببخشید طولانی شد  53

سپاس شده توسط
(1399 اسفند 9، 22:35)عارفه نوشته است: ...

سلام مجدد
امشب باز همونطور بود. با کروم امتحان کردم. کروم باز کرد سایت رو. اما مشکل دیگه ای پیش اومد؛
وقتی آدرس عکس رو توی قسمت اضافه کردن آدرس عکس پیست می کنم عکسه نمیاد. چندین بار امتحان کردم همون حالت پیش میاد. وقتی هم ارسال رو زدم آدرس رو نشون میده...
ببخشید طولانی شد  53

سلام، 303
با اجازه‌ی آقا آرمین.

امکانش هست به همون صورتی که میگید لینک رو فقط نشون میده، همینجا ارسال کنید.
الان نتیجتا با مرورگر کروم مشکل سایت پیکوآپلود حل شده، فقط توی خود کانون وقتی عکس رو وارد میکنید به جاش لینک رو نشون میده،
درست متوجه شدم؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 9، 23:54)شازده کوچولو نوشته است:
(1399 اسفند 9، 22:35)عارفه نوشته است: ...

سلام مجدد
ببخشید طولانی شد  53

سلام، 303
با اجازه‌ی آقا آرمین.

امکانش هست به همون صورتی که میگید لینک رو فقط نشون میده، همینجا ارسال کنید.
الان نتیجتا با مرورگر کروم مشکل سایت پیکوآپلود حل شده، فقط توی خود کانون وقتی عکس رو وارد میکنید به جاش لینک رو نشون میده،
درست متوجه شدم؟
بله همینطوره. الان این زیر می فرستم.
[تصویر:  %D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA_%D8...c_JPG_.jpg]

با دوتا مرورگر توی موبایل و کامپیوتر امتحان کردم عکس برای من نمایش داده میشد،
(لطفا اگر سایر دوستان هم نمیبنن توی پروفایل بنده یا همینجا بنویسن)
کلا همه ی عکس ها رو توی کانون نمیبید یا فقط این یکی؟ میشه لطفا از نحوه ای که همین صفحه رو میبینید اسکرین شات بگیرین و بذارین اینجا.

این کار رو هم امتحان کنید،
روی علامت قفل (یا عبارت Not secure) بالای صفحه کنار آدرس کانون کلیک کنید، بعد گزینه site setting رو بزنین، اون وقت گزینه image احتمالا روی گزینه block رفته که باید به حالت allow (default) در بیارین و بعد صفحه رو رفرش کنید ببینید درست میشه؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
نقل قول: با دوتا مرورگر توی موبایل و کامپیوتر امتحان کردم عکس برای من نمایش داده میشد،
(لطفا اگر سایر دوستان هم نمیبنن توی پروفایل بنده یا همینجا بنویسن)
کلا همه ی عکس ها رو توی کانون نمیبید یا فقط این یکی؟ میشه لطفا از نحوه ای که همین صفحه رو میبینید اسکرین شات بگیرین و بذارین اینجا.
همیشه نه ولی گاهی عکس های دیگه هم اینطور دیده میشن. یعنی آدرسشون نمایش داده میشه.
مثلا چند شب پیش که یک عکس توی مسابقه پاکی عید ارسال کردم این مشکل پیش نیومد.
نقل قول: ین کار رو هم امتحان کنید،

روی علامت قفل (یا عبارت Not secure) بالای صفحه کنار آدرس کانون کلیک کنید، بعد گزینه site setting رو بزنین، اون وقت گزینه image احتمالا روی گزینه block رفته که باید به حالت allow (default) در بیارین و بعد صفحه رو رفرش کنید ببینید درست میشه؟
این قفلی که گفتید رو توی اپرا ی گوشی اصلا ندارم. توی تنظیمات هوم پیج هم گشتم چیزی پیدا نکردم.

من همیشه با گوشی و برنامه اپرا میام. بعد از پیام شما با کروم وارد شدم دیدم اونجا نمایش میده عکس بالا رو. مشکل در حد راه افتادن کارم حل شد.
ممنون آقای شازده کوچولو 53

سپاس شده توسط
سلام یه سوال مهم داشتم  303

چرا قسمت مسابقات ترک غیر فعاله 

خب اگه فعال باشه بچه ها بیشتر انگیزه دارن که پاک باسن تا اینکه فقط یه اعلام وضعیت تو گروه کنن و برن ؟؟؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
(1400 ارديبهشت 18، 12:22)ماجراجو نوشته است: سلام یه سوال مهم داشتم  303

چرا قسمت مسابقات ترک غیر فعاله 

خب اگه فعال باشه بچه ها بیشتر انگیزه دارن که پاک باسن تا اینکه فقط یه اعلام وضعیت تو گروه کنن و برن ؟؟؟

سلام 
قسمت مسابقات ترک جاشو داده به گروه های ترک.
سلااام من سوالمو قبلا تو یه تاپیک دیگه پرسیدم به هرحال آدم پرروییم دوباره میپرسم 65 برنامه ای بهم معرفی کنید که بشه باهاش کلیدواژه ها رو هم بلاک کرد نه سایت یا برنامه خاصی رو. متاسفانه خودم پیدا نکردم. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم clapping
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 ارديبهشت 18، 19:15)Roza_r نوشته است: سلااام من سوالمو قبلا تو یه تاپیک دیگه پرسیدم به هرحال آدم پرروییم دوباره میپرسم 65 برنامه ای بهم معرفی کنید که بشه باهاش کلیدواژه ها رو هم بلاک کرد نه سایت یا برنامه خاصی رو. متاسفانه خودم پیدا نکردم. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم clapping

سلام.خواهرم.خانم رزا.
می‌خوام یه موردی رو عرض کنم.
اگر بتونید خیلی خودتون رو درگیر این برنامه ها نکنید بهتره.چون اراده انسان قدرت خیلی بالاتری داره .این برنامه ها بد نیست اما آدم به آنها وابستگی پیدا می‌کنه.وممکنه انسان یه روز به این برنامه ها دسترسی پیدا نکنه و خدایی نکرده ........... 
من فقط خواستم همینو عرض کنم.بازم هر طور مایلید.
ببخشید که این چیزا رو گفتم.از دستم ناراحت نشید
سلامت و تندرست باشید.
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
(1400 ارديبهشت 18، 19:15)Roza_r نوشته است: سلااام من سوالمو قبلا تو یه تاپیک دیگه پرسیدم به هرحال آدم پرروییم دوباره میپرسم 65 برنامه ای بهم معرفی کنید که بشه باهاش کلیدواژه ها رو هم بلاک کرد نه سایت یا برنامه خاصی رو. متاسفانه خودم پیدا نکردم. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم clapping

سلام این حرف چیه وظیفه ما کمک کردن به هم دیگس داداش سرباز گمنام تو قسمت معرفی نرم افزار
یه نرم افزار معرفیی کردن به اسم فرشته محافظ که توضیحاتشون را براتون قرار میدم 303

نقل قول: یه برنامه هست برای مسدود کردن سایت های مستهجن 
تصاویر و فیلم های مستهجن
خودش هم گزینه ی جستجوی ایمن رو فعال میکنه
و هم میتونی روش رمز بذاری
و هم میتونی تایمر بذاری موقعی که میخوای قطع اش کنی
مثلا من یه زمانی بخوام عکس و فیلم ببینم حتما باید اون رو غیرفعال کنم
اما برای این‌که غیر فعال شه مثلا باید ۱ روز بگذره تا غیرفعال بشه 
که تا اون موقع خودت رو کنترل میکنی
خوبیش اینه تا برنامه غیرفعال نشه نميتونی از توی موبایل پاکش کنی
اسمش هم فرشته ی محافظ هست
(1400 ارديبهشت 18، 19:30)Reza4030 نوشته است:

سلام.خواهرم.خانم رزا.
می‌خوام یه موردی رو عرض کنم.
اگر بتونید خیلی خودتون رو درگیر این برنامه ها نکنید بهتره.چون اراده انسان قدرت خیلی بالاتری داره .این برنامه ها بد نیست اما آدم به آنها وابستگی پیدا می‌کنه.وممکنه انسان یه روز به این برنامه ها دسترسی پیدا نکنه و خدایی نکرده ........... 
من فقط خواستم همینو عرض کنم.بازم هر طور مایلید.
ببخشید که این چیزا رو گفتم.از دستم ناراحت نشید
سلامت و تندرست باشید.

درود بر شما دوست عزیز
به شدت باهاتون موافقم. حقیقتا برنامه هایی رو هم امتحان کردم ولی نحوه بلاک کردنشون مناسب من نبود.بعضی ها رو هم کلا نفهمیدم چطور کار میکنن Khansariha (13) درنهایت باید اراده کنیم به لطف خدا سمتش نریم. منتها برای شروع کار عقل سلیم میگه د مواد رو از جلوی دست آدم معتاد بردار! چرا باید از حرفتون ناراحت بشم؟ بی اندازه ممنونم که جواب دادید Thankyou
(1400 ارديبهشت 18، 19:45)yazahra نوشته است:

سلام این حرف چیه وظیفه ما کمک کردن به هم دیگس داداش سرباز گمنام تو قسمت معرفی نرم افزار
یه نرم افزار معرفیی کردن به اسم فرشته محافظ که توضیحاتشون را براتون قرار میدم 303

نقل قول: یه برنامه هست برای مسدود کردن سایت های مستهجن 
تصاویر و فیلم های مستهجن
خودش هم گزینه ی جستجوی ایمن رو فعال میکنه
و هم میتونی روش رمز بذاری
و هم میتونی تایمر بذاری موقعی که میخوای قطع اش کنی
مثلا من یه زمانی بخوام عکس و فیلم ببینم حتما باید اون رو غیرفعال کنم
اما برای این‌که غیر فعال شه مثلا باید ۱ روز بگذره تا غیرفعال بشه 
که تا اون موقع خودت رو کنترل میکنی
خوبیش اینه تا برنامه غیرفعال نشه نميتونی از توی موبایل پاکش کنی
اسمش هم فرشته ی محافظ هست

متشکرررم  Thankyou برم اینم امتحان کنم ببینم چطوریه امیدوارم کلیدواژه ها رو ببنده نه سایت ها رو 53258zu2qvp1d9v .
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام 
ببخشید من هنوزم وقتی با موبایل وارد کانون میشم از کروم ارور غیر امن بودن نمایش داده میشه و هر بار باید cache رو پاک کنم ...
یا بعضی وقتا درست میشه یا نه ....
واقعا راهکاری ندارید ‌‌.
نسخه کرومم بالاترینه واقعا موندم چ کنم .
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان