عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسش و پاسخ

(1398 تير 7، 22:44)مهرخدا نوشته است: یه سوال تبلیغ سردر قدم به قدم چرا وقتی مهمانی نشون میده ولی میای ورود میزنی دیگه نشون نمیده

ممنون،
تنظیماتش مشکلی داشت، اصلاح شد.
الان باید درست شده باشه.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام ببخشید من نمیدونم چه جوری باید تو کمپین های ترک عضو بشم
(1399 خرداد 27، 16:54)Fadfcv نوشته است: سلام ببخشید من نمیدونم چه جوری باید تو کمپین های ترک عضو بشم

سلام، 303
خیلی خوش اومدین 49-2

پست اول تاپیک ثبت نام در گروه های ترک رو مطالعه کنید (اینجا)
اگر سوال یا ابهامی هم بود در خدمت هستیم.

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
یه سوال داشتم

میگم ایا انجمن این قابلیت رو داره که وقتی وارد پروفایل کسی میشیم شروع به پخش اهنگ کنه؟؟
یا بشه از توی امضای کسی اهنگ یا یه فایل mp3 پلی کرد؟؟

چون دیدم تو چندتا انجمن این قابلیت هست... ولی من نمیدونم چطور باید فعالش کرد Khansariha (56)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام،

تا جایی که میدونم،
ظاهرا محدودیت هایی در این زمینه ها برای کانون وجود داره.
ولی یه نوع پخش کننده موسیقی برای پست ها رو میشه به این صورت ایجاد کرد:

کد:
<audio controls src='https://uupload.ir/filelink/cLRQw0Dp3Pic/npz2_kave_kavian_jonoun.mp3' autoplay loop volume='50'>Your browser does not support the audio element.</audio>

محتویات این کد رو در پستمون قرار میدیم.
لینک مستقیم آهنگ رو به جای لینک موجود در کد بین دو علامت ' قرار میدیم.

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
سلام چطور لابه لایپیامایی که میدم عکسم بزارم؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام داداش،

اولش به یکی از سایتای آپلود عکس مثل: http://www.upsara.com/  میریم
گزینه انتخاب عکس رو میزنیم و بعدش شروع آپلود رو.
لینک مستقیم عکس که میاد رو کپی میکنیم.

بعد اون قسمتی از متن که میخوایم عکس رو وارد کنیم کلیک میکنیم،
و از نوار بالای ادیتور گزینه "وارد کردن تصویر" مطابق شکل کلیک میکنیم،
و با استفاده از لینکی که کپی کردیم عکس رو میذاریم.
[تصویر:  d992613_.png]

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
سلام من برای ورود به صفحه اول انجمن مشکل دارم الان چندماهه که این مشکل هست . نمیدونم پیامم اینجا ارسال میشه یا نه برا همین از پروفایل وارد اینجا شدم پیغام گذاشتم .لطفا مشکل را رفع کنید
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

(1399 آذر 14، 22:05)Pirooz2019 نوشته است: سلام من برای ورود به صفحه اول انجمن مشکل دارم الان چندماهه که این مشکل هست . نمیدونم پیامم اینجا ارسال میشه یا نه برا همین از پروفایل وارد اینجا شدم پیغام گذاشتم .لطفا مشکل را رفع کنید

سلام داداش، 53
صفحه اول به چه صورت برات نمایش داده میشه؟
میتونی یه اسکرین شات ازش برامون بفرستی؟
لطفا با یه مرورگر دیگه هم امتحان کن ببین باز مشکل وجود داره؟

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
(1399 دي 21، 0:50)عارفه نوشته است: آقا
من نمی‌دونم باید این پست رو بذارم یا نه
من از اول به خودم گفتم اورژانس رو نباید قرص مسکن خودت کنی! 

کاش یه تاپیک تجربیات اورژانسی بذاربم که روش های امتخان شده اعضا رو توش گردهم بیاریم:

لحظات اورژانسی چه کارایی کردید که جواب داده؟

که در اغلب اوقات دیگه نیازی به بیان حال اضطراری نباشه و بعضیاشو بتونیم خودمون حل و فصل کنیم. و واقعاً تلاش کنیم. همونطور که سبزآبی عزیز هم گفت.

سلام
در پاسخ به این پست شما:
در انجمن اورژانس (اینجا)، تاپیک های «مدیریت قبل از شکست، پدافند غیر عامل» و  «چطور موفق شدم از دام شیطان رها بشم»،
برای قرار دادن تجربیات و راهکارهای عبور از وسوسه ها در لحظات اورژانسی در نظر گرفته شده.

در پناه حق موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام و درود 

درباره نوار وضعیت کنجکاو بودم بدونم عددهاش و رنگ هاش و... چه معنی داره

ممنون

"نوار وضعیت" رو سرچ کردم، ظاهراً قبلا در این باره مطلبی گذاشته نشده
(1399 دي 25، 11:06)عارفه نوشته است: سلام و درود 

درباره نوار وضعیت کنجکاو بودم بدونم عددهاش و رنگ هاش و... چه معنی داره

ممنون

"نوار وضعیت" رو سرچ کردم، ظاهراً قبلا در این باره مطلبی گذاشته نشده

سلام

اینجا کامل توضیح داده شده   Gol
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام
وقتتون بخیر

من یه سوال دارم...

اگر من از یه تعدادی پست خوشم بیاد، بهترین راه برای ذخیره کردن اون پست ها برای خودم چیه؟

(همیشه دلم میخواست یه دکمه ی ذخیره زیر پست ها می بود میشد پست ها رو ذخیره کرد و بعدا یه جایی از پروفایلمون رجوع کنیم بهشون Hanghead)
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

نقل قول: سلام
وقتتون بخیر

من یه سوال دارم...

اگر من از یه تعدادی پست خوشم بیاد، بهترین راه برای ذخیره کردن اون پست ها برای خودم چیه؟

(همیشه دلم میخواست یه دکمه ی ذخیره زیر پست ها می بود میشد پست ها رو ذخیره کرد و بعدا یه جایی از پروفایلمون رجوع کنیم بهشون [تصویر:  hanghead.gif])

303سلام 
من ذخیره به عنوان پیش نویس را بلدم فقط 
میدونی چطوریه؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 بهمن 23، 0:58)عطر رهایی نوشته است: سلام
وقتتون بخیر

من یه سوال دارم...

(همیشه دلم میخواست یه دکمه ی ذخیره زیر پست ها می بود میشد پست ها رو ذخیره کرد و بعدا یه جایی از پروفایلمون رجوع کنیم بهشون Hanghead)

سلام
می تونید پست ها رو به صورت پیش نویس ذخیره کنید.
برای این منظور ابتدا پایین سمت چپ پست یا پست هایی که مد نظر دارید، روی گزینه «نقل قول» کلیک کنید.
بعد پایین صفحه، قسمتی که پست رو می نویسیم، روی «نقل قول این ارسال ها» کلیک کنید.
سپس روی گزینه «پیش نمایش ارسال» کلیک کنید.
بعد گزینه «ذخیره به عنوان پیش نویس» رو انتخاب کنید.

اگر خواستید این پیش نویس ها رو ببینید، به کنترل پنل کاربر، سمت راست، قسمت متفرقه، گزینه «پیش نویس های ذخیره شده» مراجعه نمایید.
بعد اگر روی «ویرایش پیش نویس» کلیک کنید، اون نقل قول ها نمایش داده می شه.

یک راه دیگر هم این هست که پست های مورد نظر رو کپی کنید و بعد در قسمت دفترچه یادداشت شخصی کنترل پنل کاربر ذخیره کنید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان