عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: مبنای ازدواج...
این نظرسنجی بسته شده است.
عشق و علاقه
50.00%
74
50.00%
تفاهم
50.00%
74
50.00%
در کل
148 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پله پله تا ازدواج

سلام 
خیلی خوشحال  شدیم انصافا از شنیدنش 
الهی خوشبخترین باشین  آقای فرید 53

همیشه تو ذهنم این بود که بعد روز چند پاکی میشه به ازدواج فکر کرد الان معیارش دستم اومد Kool
ببینین بچه ها بعد روز ۴۸۸ دیگه وقتشه! یه ۲۹۰ روزی فعلا وقت دارم ، 4fvfcja  شمارو نمیدونم (((:

نقل قول: ایشالا خبر ازدواج تک تک بچه های کانون 

البته با رعایت صف و ترتیب  [تصویر:  gigglesmile.gif]

انشاءااااااالله 

صف؟؟!! از این انتظارا نداشته باشینا خواهشا!! رعایت کردنِ صف  تو این مورد خاص،  تو کت من یکی که نمیره 4chsmu1
امروز حالم خیلی بد بود و خوندن این خبر خوب حالمو زیر و رو کرد. خدا رو شکررر. تبریک میگمگم آقا فرید. از بچه های خوش اخلاق کانون هستید و امیدوارم تو زندگیتونم خوش اخلاق باشید و خوشبخت بشید کنار هم Confetti

نقل قول: ببینین بچه ها بعد روز ۴۸۸ دیگه وقتشه! یه ۲۹۰ روزی فعلا وقت دارم ، [تصویر:  4fvfcja.gif]  شمارو نمیدونم (((:
Khansariha (13) خب پس من برم ته صف
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام 317

فرید فرید فرید؛ مبارکههههههههههه مبارکککککک Confetti

اعتراف میکنم که غافلگیر شدم. اولش که اطلاعیه روی سردر کانون رو دیدم گفتم یا خبر ازدواج آرمینه یا محب صادق یا پشتکار، ولی یه هویی اسم فرید رو دیدم کیف کردم 2uge4p4
البته واسه ازدواج همه کیف میکنم 4chsmu1

فرید جان، خیلی بهت تبریک میگم. دعا میکنم که همراه و هم مسیر دنیا و آخرتتون باشید و زندگیتون سرشار از آرامش و عشق و امید باشه 53
قبلاً آرمین برام آرزو کرده بود که خدا کلی بچه تپل مپل بهم بده 4chsmu1
حالا هم من دعا میکنم که خدا فرزندان صالح و سالم و تپل مپل نصیبتون کنه Khansariha (18) 4chsmu1

خوشبخت بشید 302

(1401 مرداد 3، 8:14)Meshkat نوشته است: انشاءااااااالله 

صف؟؟!! از این انتظارا نداشته باشینا خواهشا!! رعایت کردنِ صف  تو این مورد خاص،  تو کت من یکی که نمیره 4chsmu1

خب نفر بعدی هم مشخص شد Smiley-face-biggrin
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام، 
این خبر انقدر حس خوبی داشت ، انقدر خوشحال شدم ک قابل توصیف نیست  53258zu2qvp1d9v 
آقا فرید خوشبخت ترین باشید انشالله . 
عشقتون پایدار باشه . ب پای هم پیر بشید  302
-------
پ ن: اینطور ک میبینم این تاپیک انگاری قراره خیلی فعال بشه  Gigglesmile چ بهتر از این  49-2

زود زود مخاطب خاصتون و پیدا کنید اینجا خبر بدین خوشحال بشیم ماهم . واقعا ب این اخبار پله پله تا ازدواج نیاز داریم  317
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

آقا فرید مبارکه
انشالله خوشبخت بشید
چه خبر خوشحال کننده‌ای bliss 

خیلی مبارکه 317 Confetti
خوش‌بخت بشین 302
.
.
.
سلام رفقا 303

ممنونم ممنونم ممنونم از همتون بابت این همه آرزوی قشنگ و حال خوب کن. 302

تبریک هاتون خیلی شیرین بود مرسی Thankyou

امیدوارم که زندگی پر از عشق و خوشبختی ای پیش روی تک تکتون باشه 53258zu2qvp1d9v 53

صادقیان جان اون اعترافات من رو از کجا پیدا کردی 4chsmu1 ممنونم ازت 302
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
چقدر خوب
چقدر قشنگ 
چقدر عالی ... 
مبارک باشه فرید جان
ان شاءالله بهترین ها رو در پیش داشته باشی  53
چقدر خبر خوبی بود . خدارو شکر
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلاااااام
وای وای چقدر عالی
یه چیز بگم؟
اصلا اومدم تو کانون اینو دیدم قلبم اکلیلی شدش
مبارکتون باشه داداش
ان شاء الله به پای هم بهشتی شید و همسفر هم باشید تا خود بهشت و با افتخار وارد اونجا بشید هم دنیا و هم ابدیتی پر افتخار براتون آرزومندم 
نمیدونم عقد کردین یا نه اگر نه که از الان بگم که حتما برامون دعا کنید سر سفره عقد اگرم اره که بازم مبارکه و اگر خیلی نگذشته بازم دعا کنید قبوله خخ
خلاصه واقعا خوشحال شدم از ته ته قلبم ان شاء الله عاقبت به خیر شید دوتاتون 2uge4p4
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
سلام

آقا فرید خیلی خیلی تبریک میگم 49-2

خیلی خوشحال شدم این خبر رو شنیدم

ان شاء الله خوشبخت باشید و زندگی ای عالی  و رو به رشد داشته باشید.

ان شاء الله خبر ازدواج تک تک کانونی های عزیز
مبارکه خوشبخت بشید . . . .
شاد باشید و سلامت در کنار همسرتون 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
خیلی خیلی مبارک باشه 2uge4p4
ایشالا خوش بخت بشین 302
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام

تبریک میگم آقای فرید  49-2

ان شاالله خوشبخت بشین 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
بسی تبریکات ویژه Confetti
53258zu2qvp1d9v  من یه راهکار اورژانسی از ایشون یاد گرفتم هنوزم بعضی وقتا اجراش میکنم
4chsmu1  فقط بلند بشم خودمو برسونم به یه پنجره. به بیرون نگاه کنم
53258zu2qvp1d9v  حقیقتا جواب میده
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام ،
از قرار یکی از کاربرهای عزیز کانون ، مدیر دلسوز و زحمت کش آقای یا باب الحوائج پله پله تا ازدواج رفتند بهش رسیدند . 49-2
یکی از بهترین خبرهای این اواخر شنیدن خبر ازدواج بوده ‌ ‌. Confetti
اقای باب الحوائج انشالله شروع زندگی مشترک پر از خیر و برکت باشه براتون ، تبریک ما رو پذیرا باشید  302
انشالله خوشبخت بشید و عشق و علاقه ی شما و خانم روز ب روز بیشتر و پایدار باشه Confetti

تبریک ازدواج (خطر پخش آهنگ شاد)  2uge4p4
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان