عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
(1400 شهريور 18، 1:48)_رعنا_ نوشته است: سلام
ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت
یه پیشنهاد دارم 
واسه مواقع قبل از اورژانس
فکر کنم تاپیک پدافند غیر عامل هست براش
این خیلی مظلومه 
بنظرم کلا از بخش اورژانس جدا باشه
یک تاپیک  دیگه هم داشته باشه که بیایم بگیم چیکار کردیم که به مرحله اورژانس نرسیم. 
به گمانم کمک کننده باشه. نمیدونم. ولی بنظرم جای یه همچین چیزی کمه.شاید تاپیک هدیه پاکی هم بتونه تو همین قسمت باشه. نمیدونم .گفتم بگم Hanghead 

بسی ممنون و خدا قوت 302 302 302

سلام و عرض ادب
سلامت باشید.
ممنونم از پیشنهادتون.

این مورد که می فرمایید چه کارهایی انجام بدیم تا به مرحله اورژانس نرسیم، نکته درستی هست.
ما باید تلاشمون این باشه که به خطر نزدیک نشیم و نذاریم وضعیتمون اورژانسی بشه.
پیشنهادتون رو مورد بررسی قرار خواهیم داد.
اما کانونی های گرامی  همین الان هم می تونن تجربه های خودشون در مورد راهکارهای دوری از لحظات اورژانسی و یا راهکارهای اورژانسی نشدن رو در تاپیک های مدیریت قبل از لغزش، پدافند غیرعامل و همین طور تاپیک چطور موفق شدم از دام شیطان رها بشم قرار بدن.

اینکه تاپیک مدیریت لغزش کمتر بهش توجه میشه هم مسئله ای هست که باید مورد توجه بیشتر قرار بگیره.
راهکارها و پیشنهادهای خیلی خوبی در طول سال های متعدد، در این تاپیک قرار داده شده که می تونه مورد استفاده قرار بگیره و به ما کمک کنه تا وضعیت پاکی مون رو حفظ کنیم.
اما جای این تاپیک ها مربوط به همین انجمن اورژانس هست. چون مربوط به راهکارهای خروج از این لحظات هست.

در مورد انتقال تاپیک هدیه پاکی به این انجمن، این موضوع هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ممنونم.
سلامت و موفق باشید.

(1400 شهريور 18، 11:57)Roza_r نوشته است: سلام اومدم خواهش کنم اگه امکانش هست شکلکای کانون بیشتر بشن 4chsmu1 بضی شکلکا خودشون در حد چند جمله صرفه جویی میکنن تو بیان احساساتمون.

سلام و عرض ادب
سلامت باشید.
ممنونم از پیشنهادتون.

هم شما و هم سایر کانونی های گرامی اگر ممکنه لطفاً لینک شکلک هایی که مورد نظر هست رو در همین تاپیک قرار بدید تا در صورت امکان به شکلک های کانون اضافه بشه.
ممنونم.
سلامت و موفق باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
درود 303
بنده حقیر یک پیشنهاد دارم که شاید بشه عملی کرد شاید هم خوب نباشه،به هر حال. 302
به نظرم در تاپیک درسیجات میتونه سوالات خفن و چالشی که به نظر خودمون میتونه خیلی برای بقیه مفید باشه را در اینجا قرار بدهیم.که هم سالان و کسانی که در حال تحصیل هستند از آنها استفاده ببرند و همچنین وقتی سوال ارسال میشود راه حل به همراه پاسخ آن نیز ارسال شود.
با تشکر ، بدرود 53
درود 303
پیشنهاد دیگه ای که دارم این هست که اگر امکانش هست وقتی در تاپیکی پیش نویسی ذخیره میکنیم حتما لازم نباشد که آن پیش نویس در همان تاپیک ارسال شود،و بتوان آن را در تاپیک های دیگری ارسال نمود 53
سلام 

به نظرتون چطوره یه تاپیک مسابقات کتابخوانی داشته باشیم ؟ 49-2
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1400 شهريور 20، 19:57)Amirali.d نوشته است: درود 303
به نظرم در تاپیک درسیجات میتونه سوالات خفن و چالشی که به نظر خودمون میتونه خیلی برای بقیه مفید باشه را در اینجا قرار بدهیم.که هم سالان و کسانی که در حال تحصیل هستند از آنها استفاده ببرند و همچنین وقتی سوال ارسال میشود راه حل به همراه پاسخ آن نیز ارسال شود.
با تشکر ، بدرود 53

سلام ،
این روال پرسش و پاسخ های درسی قبلا وجود داشت . 
منظور شما اینه ک هم سوال و هم جواب و قرار بدیم بقیه نگاه کنند یا اینکه سوال و بپرسیم بقیه جواب بدن و در موردش بحث بشه ؟

مورد دوم ب نظرم میتونه مفید تر باشه . در هفته های آینده انشالله تو قوانین اضافه میشه و کم کم از طرف اعضا ب مرحله ی اجرا در میاد .

خوشحال میشیم ک اگر جزئیاتی در این باره مدنظرتون هست همین جا مطرح کنید تا مورد بررسی بیشتر قرار بگیره .

53
سلام 303 

میتونیم یه تاپیک در کتار درسیجات بزنیم "پپرسش و پاسخ درسی" اونجا هر سوالی داشتیم بپرسیم یا سوال خوبی دیدیم قرار بدیم، که درسیجات هم شلوغ نشه. یا هم میتونه با تاپیک جزوه های درسی ادغام بشه چون تاپیک به شدت خلوتیه.
یا هم مبتونه مثل مکتبخونه هم نظردهی باشه هم اعلام وضعیت.

دقیقا میتونین درسیجات در بزارین برای اعلام وضعیت و نکات انگیزشی.. و جزوات دردرسی رو بزارین برای پرسش و پاسخ و قرار دادن جزوه ها نکات خلاصه ها و سوالات.... 

53
.
.
.
(1400 مهر 16، 13:13)SILENT scream نوشته است: سلام 303 

میتونیم یه تاپیک در کتار درسیجات بزنیم "پپرسش و پاسخ درسی" اونجا هر سوالی داشتیم بپرسیم یا سوال خوبی دیدیم قرار بدیم، که درسیجات هم شلوغ نشه. یا هم میتونه با تاپیک جزوه های درسی ادغام بشه چون تاپیک به شدت خلوتیه.
یا هم مبتونه مثل مکتبخونه هم نظردهی باشه هم اعلام وضعیت.

دقیقا میتونین درسیجات در بزارین برای اعلام وضعیت و نکات انگیزشی.. و جزوات دردرسی رو بزارین برای پرسش و پاسخ و قرار دادن جزوه ها نکات خلاصه ها و سوالات.... 

53

خیلی ممنون از پیشنهادت سایلنت عزیز . 

حتما در نظر میگیریم . چشم  53
(1400 شهريور 20، 19:57)Amirali.d نوشته است: درود 303
با تشکر ، بدرود 53

سلام امیرعلی جان
ممنون از پیشنهادت.
باتوجه به پست خانم یاقوت لطفا اگر جزئیات بیشتری مدنظرت هست، از طریق پیام پروفایل بهشون انتقال بده. 

(1400 شهريور 20، 19:59)Amirali.d نوشته است: درود 303
پیشنهاد دیگه ای که دارم این هست که اگر امکانش هست وقتی در تاپیکی پیش نویسی ذخیره میکنیم حتما لازم نباشد که آن پیش نویس در همان تاپیک ارسال شود،و بتوان آن را در تاپیک های دیگری ارسال نمود 53

تو چنین مواردی کاری که باید انجام بدی اینه:
کل متن رو انتخاب کنی و گزینه کپی (Copy) رو بزنی.
بعد وارد تاپیک دیگه‌ای بشی که می‌خوای متن رو اون‌جا قرار بدی و گزینه قرار دادن (Paste) رو بزنی.

این موضوع نیاز به امکانات فنی نداره.
اگه در این خصوص با مشکلی مواجه هستی حتما از طریق پیام پروفایل بهم اطلاع بده.  Khansariha (18)

(1400 مهر 16، 12:57)*شهریار‌* نوشته است: سلام 

به نظرتون چطوره یه تاپیک مسابقات کتابخوانی داشته باشیم ؟ 49-2

سلام شهریار جان
لطفا طرحی که مدنظر داری رو تاپیک مکتبخونه با جزئیات بیشتر مطرح کن تا دوستان کتاب‌خون کانونی هم ببینن و نظرشون رو بهت بگن.
سرپرستان تاپیک در صورت نیاز هماهنگی‌های بعدی رو انجام میدن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
وقت اهالی کانون بخیر

چند هفته‌ای هست که مشغول جمع‌آوری کارهایی که باید انجام بدیم هستم.

این‌ کارها بخشیش مواردی هست که به‌عنوان پیشنهاد از سمت اعضا به دست ما رسیده، بخشیش هم مواردی که به نظر خودمون اومده.
بخشیش اقدامات کوچیک و جزئی هست و بخشیش اقدامات اساسی و پایه‌ای و زیربنایی.
بخشیش مربوط به ماه‌های اخیر هست و بخشیش سال‌های ساله که دغدغه است و همچنان بدون تکلیف باقی مونده.
بخشیش نیاز و درخواست یک نفر بوده و بخشیش نیاز و درخواست ده‌ها نفر که مداوم تکرار شده.
بخشیش در حوزه‌ی کاربری و اعضای کانون هست و بخشیش موارد درون‌مدیریتی.

من به یه لیست 77 موردی رسیدم.
این تاپیک با اجازه دوستان خوب کانونی بسته میشه تا من امکان رسیدگی به این موارد رو پیدا کنم.
برآورد من این هست که چیزی نزدیک به شش ماه این پروسه به درازا می‌کشه.

بستن تاپیک به ما این فرصت رو میده تا کارهامون رو دسته‌بندی، اولویت‌‌دهی و نظم‌دهی کنیم و بتونیم اقدامات‌مون رو به سرانجام برسونیم.
پیشنهادات پراکنده و پی‌درپی‌ باعث میشه ما به اشتباه احساس کنیم با رسیدگی به پیشنهادات دونه‌ریز اینجا داریم تغییرات خوبی رو تو کانون پیاده می‌کنیم؛ در حالی که در واقعیت کارهای دونه‌درشت و اساسی ما ماه‌ها و بلکه سال‌هاست باقی موندن و هیچ کاری براشون انجام ندادیم.

در وهله اولی که این پست رو ببینید و به این موضوع فکر کنید که تا چیزی حدود شش ماه نمی‌تونید پیشنهاد جدیدی ارسال کنید، احتمالاً احساس بدی پیدا می‌کنید.
اما وقتی به این فکر کنید که کارهای عقب‌افتاده‌ی زیادی هستن که باقی موندن و قبل از شما اشخاص زیادی پیشنهادهای دیگه‌ای داشتن و این موضوع هم ناراحتی اون‌ها رو به‌وجود آورده و هم آشفتگی ذهنی برای تیم مدیریت ایجاد کرده، اون احساس بد تعدیل میشه.  
چه بسا، پیشنهاداتی که مدنظر شما هست، همون چیزهایی باشه که قبلا توسط اشخاص دیگه گفته شده و فقط ما هنوز فرصت نکردیم براشون اقدامی انجام بدیم. 53258zu2qvp1d9v

چند تا خواهش داشتم:

1- لطفا مواردی رو که ماه‌ها یا سال‌های قبل لطف کردید پیشنهاد دادید رو پیگیری نفرمایید تا زمانی که ما خودمون نتیجه‌اش رو به شما اطلاع بدیم.
هماهنگی‌های لازم رو از طریق پیام پروفایل با شما انجام خواهیم داد.

2- لطفا این تاپیک که بسته میشه، در سایر تاپیک‌ها یا در پروفایل مدیران هم پیشنهادی ارسال نفرمایید (جز در موارد خیلی خاص و ضروری).
هدف از این پست، بستن این تاپیک نیست؛ بلکه کنترل ورودی‌ها هست تا ورودی‌های قدیمی‌مون رو بتونیم سامان‌دهی کنیم. تا زمانی که مدام ورودی جدید داشته باشیم، نمی‌تونیم خروجی خوبی بابت موارد قبلی داشته باشیم.
شاید شما پیشنهاد بسیار خوبی هم داشته باشید اما چون ما در مقطع فعلی، کلی کار عقب‌افتاده داریم با پاسخ منفی‌مون روبه‌رو بشید.
پس چه بهتر پیشنهادات‌تون رو در زمانی با ما در میون بذارید که ما امکان اجرایی کردن اون‌ها رو داشته باشیم و شرمنده‌ی شما نشیم. 

3- تو فاصله‌ای که این تاپیک بسته هست، لطفا پیشنهادات جدیدی که به‌ ذهن‌تون میاد رو یادداشت کنید تا از خاطر شما نره. بعد هم محبت کنید و با باز شدن دوباره این تاپیک، حتما اون‌ها رو به ما انتقال بدید.
دفترچه یادداشت شخصی یه محل مناسب برای نگه‌داری چنین مواردی هست.

4- برای انجام برخی امور نیاز به هم‌فکری با شما داریم. ممنون میشم تو این موارد و جایی که به شما اعلام می‌کنیم، با ما همکاری کنید و تبادل نظر داشته باشید.

ان‌شاءالله به لطف خدا بتونیم کارهامون رو به‌خوبی سامان بدیم و کانونی بهتر از چیزی که در حال حاضر داریم، بسازیم. 
ممنون که مثل همیشه همراه ما هستید.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان