عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
(1398 اسفند 27، 18:37)زینبی نوشته است: سلام
تو این چندماه اخیر متوجه شدم خیلی از دوستان تو بازار سرمایه فعال ان یا یا مشتاق یادگیری و فعالیت اند 
به نظرم تاپیک جداگانه اگر برای این موضوع ایجاد بشه که هم تبادل اطلاعات صورت بگیره هم بیشتر برای سایر دوستان معرفی بشه، نتیجه ی مثبتی داشته باشه
خصوصا الان که مشکل کار برای خیلی ها وجود داره منبع درامد خوبی محسوب میشه 53258zu2qvp1d9v

سلام

به نظرتون این بحث ها رو نمی شه در یکی از تاپیک های انجمن اشتغال انجام داد؟

اینجا
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 اسفند 27، 21:31)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1398 اسفند 27، 18:37)زینبی نوشته است: سلام
تو این چندماه اخیر متوجه شدم خیلی از دوستان تو بازار سرمایه فعال ان یا یا مشتاق یادگیری و فعالیت اند 
به نظرم تاپیک جداگانه اگر برای این موضوع ایجاد بشه که هم تبادل اطلاعات صورت بگیره هم بیشتر برای سایر دوستان معرفی بشه، نتیجه ی مثبتی داشته باشه
خصوصا الان که مشکل کار برای خیلی ها وجود داره منبع درامد خوبی محسوب میشه 53258zu2qvp1d9v

سلام

به نظرتون این بحث ها رو نمی شه در یکی از تاپیک های انجمن اشتغال انجام داد؟

اینجا

قطعا میشه.ولی اگر میشد که تاپیک جدا باشه که مطالب منسجم تر باشه ودسترسی راحتتر بهتر میشد.
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نظرتون چیه عنوان تاپیک "اورژانس" تو لیست آخرین تاپیک های پاسخ داده شده ، قرمز باشه ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 ارديبهشت 10، 16:15)Toxic Headshot نوشته است: نظرتون چیه عنوان تاپیک "اورژانس" تو لیست آخرین تاپیک های پاسخ داده شده ، قرمز باشه ؟

فکر خوبیه.  128fs318181
پیگیری می‌کنم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 

چقدر خوب میشه تاپیکی داشته باشیم که عکس هدیه هایی که خودمون واسه پاکی به خودمون میدیم رو اونجا بزاریم  53

من یه مقدار گشتم چنین تاپیکی پیدا نکردم . اگه هست لطفا لینکشو بزارید ...

راستی یه قابلیت فعال کنید که تو جستجو ، بتونیم علاوه بر جستجو متن در ارسال ها ، خود عنوان تاپیک رو هم سرچ کنیم . مثلا من تاپیک مناجات رو میخواستم . خود کلمه مناجات رو سرچ کردم ، بعد از چند صفحه پیداش کردم .

سلام 

فکر میکنم تو کانون از سراسر کشور عضو داشته باشیم . همین باعث میشه که تنوع قومیتی تو کانون زیاد باشه . 

چه خوبه تاپیکی داشته باشیم که توش بتونیم جملات ، تیکه کلام ها ، متن آهنگ ، عکس ، فیلم و هر چیزی که مربوط به قوم و طایفون میشه رو اونجا بزاریم . خیلی زیبا میشه . 

من خودم تو گوشیم چندین آهنگ محلی دارم که واقعا باهاشون زندگی میکنم . 

مطمئنا اشتراک گذاری این چیزا خیلی به شاد بودنمون کمک میکنه  53

اگه میشه یه قالب دیگه هم واسه انجمن بسازید . تیره باشه . 

نصف شبا ، چشمامون داغون میشن  65

این رو هم بزارین . 
هر کس خواست از تنطیمات یا همین قالب رو انتخاب کنه ، یا قالب تیره رو .

پ ن  : ببخشید . یکم زیاد شدن  4chsmu1
 کارتون که تموم شد ، سبزی ها رو هم پاک کنین  Khansariha (56)
مرسی  53

سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 17، 16:18)Toxic Headshot نوشته است: اگه میشه یه قالب دیگه هم واسه انجمن بسازید . تیره باشه . 

نصف شبا ، چشمامون داغون میشن  65

این رو هم بزارین . 

پ ن  : ببخشید . یکم زیاد شدن  4chsmu1
 کارتون که تموم شد ، سبزی ها رو هم پاک کنین  Khansariha (56)
مرسی  53

میتونید هنوز نور صفحه رو پایین بیارید مدیرانو تو زحمت نندازین  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
ولی جدا این کارو  اگه باید عملی بشه تو رتبه اول قرارش بدید تا  یه چشمی از ما بمونه کل کانونی ها رو عینکی میکنید اینجوریاااا
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 15، 23:38)Toxic Headshot نوشته است: سلام 

چقدر خوب میشه تاپیکی داشته باشیم که عکس هدیه هایی که خودمون واسه پاکی به خودمون میدیم رو اونجا بزاریم  53 

من یه مقدار گشتم چنین تاپیکی پیدا نکردم . اگه هست لطفا لینکشو بزارید ...

سلام برادر عزیزم
ممنون از پیشنهاد خوبت. 
اینجاKhansariha (18) 

(1399 ارديبهشت 15، 23:38)Toxic Headshot نوشته است: راستی یه قابلیت فعال کنید که تو جستجو ، بتونیم علاوه بر جستجو متن در ارسال ها ، خود عنوان تاپیک رو هم سرچ کنیم . مثلا من تاپیک مناجات رو میخواستم . خود کلمه مناجات رو سرچ کردم ، بعد از چند صفحه پیداش کردم .
برای این منظور لازم هست که تو کدهای mybb دست برد که بهتر هست انجام نشه.  
و
لذا اگه دنبال تاپیکی بودید، تو گوگل جستجو کنید و کلمه ktark رو به عبارت جست‌جوتون اضافه کنید.  53258zu2qvp1d9v 

(1399 ارديبهشت 17، 0:30)Toxic Headshot نوشته است: سلام 

فکر میکنم تو کانون از سراسر کشور عضو داشته باشیم . همین باعث میشه که تنوع قومیتی تو کانون زیاد باشه . 

چه خوبه تاپیکی داشته باشیم که توش بتونیم جملات ، تیکه کلام ها ، متن آهنگ ، عکس ، فیلم و هر چیزی که مربوط به قوم و طایفون میشه رو اونجا بزاریم . خیلی زیبا میشه . 

من خودم تو گوشیم چندین آهنگ محلی دارم که واقعا باهاشون زندگی میکنم . 

مطمئنا اشتراک گذاری این چیزا خیلی به شاد بودنمون کمک میکنه  53

ممنون از پیشنهادت.
لطفا دوستان دیگه‌ای که با این پیشنهاد موافق هستن و تمایل به چنین مشارکتی دارن همین جا اعلام کنن.  49-2

(1399 ارديبهشت 17، 16:18)Toxic Headshot نوشته است: اگه میشه یه قالب دیگه هم واسه انجمن بسازید . تیره باشه . 

نصف شبا ، چشمامون داغون میشن  65 

این رو هم بزارین . 

متاسفانه در حال حاضر امکان‌پذیر نیست.
ان‌شاءالله سایت رو که به‌روزرسانی کردیم و قالب رو تغییر دادیم، اون موقع این امکان رو مهیا می‌کنیم.  cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 

لطفا یه قابلیت بزارید که بتونیم به صورت دستی ، با وارد کردن شماره صفحه ی تاپیک ، مستقیما واردش بشیم . 

مثلا تاپیک شبانه خو ده میلیون صفحه داره ... (مثلا)

اگه من بخوام برم مثلا صفحه ی 5 میلیون ، 5 سال طول میکشه . 

با این قابلیت میتونیم همون 5 میلیون رو به عدد بنویسیم و مستقیما واردش بشیم

سلام  میگم چرا کانال کانون تو تلگرام اخرین پستش مال  خیلی  وقته پیشه؟؟؟؟؟
فکر کنم توی جذب عضو خیلی بشه با او کانال خوب عمل کرد
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 ارديبهشت 24، 4:26)Alfredo نوشته است: سلام 

لطفا یه قابلیت بزارید که بتونیم به صورت دستی ، با وارد کردن شماره صفحه ی تاپیک ، مستقیما واردش بشیم . 

مثلا تاپیک شبانه خو ده میلیون صفحه داره ... (مثلا)

اگه من بخوام برم مثلا صفحه ی 5 میلیون ، 5 سال طول میکشه . 

با این قابلیت میتونیم همون 5 میلیون رو به عدد بنویسیم و مستقیما واردش بشیم

سلام
توی تاپیک که بری و روی یکی از صفحاتش کلیک کنی، تو آدرس بالای سایت، آخرش یه عدد می بینی که با عوض کردن اون میری به شماره صفحه.

[تصویر:  0oio_screen_shot_2020-05-13_at_6.23.33_pm.png]

روی عکس کلیک کن، اونجایی که نوشته Page=74 عدد ۷۴ رو عوض کنی به هر صفحه های که میخوای بری برو.

(1399 ارديبهشت 24، 17:13)Aurora نوشته است: سلام  میگم چرا کانال کانون تو تلگرام اخرین پستش مال  خیلی  وقته پیشه؟؟؟؟؟
فکر کنم توی جذب عضو خیلی بشه با او کانال خوب عمل کرد

بله حرفتون درسته، علتش نداشتم وقت و انرژی بروز کردن.
اگر فرصتش پیش بیاد توی برنامه ها هست که کانال تلگرام بروز بشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: روی عکس کلیک کن، اونجایی که نوشته Page=74 عدد ۷۴ رو عوض کنی به هر صفحه های که میخوای بری برو.

چه باحال ! نمیدونستم  4chsmu1

.
.
.
.

یچیز دیگه ...
اگه میشه واسه هر کس که درخواست دوستی فرستاده میشه ، گیرنده یه پیامی بالای صفحه اصلی دریافت کنه . مثل پیام پروفایل که یه باکس زردی میاد بالا ...
متوجه شدید منظورم رو ؟ 
چون این درخواست دوستی یه جای پرتیه ، آدم ۶۰ سال یبار میره سمتش . اونم شانسی  4chsmu1
رفتم دیدم یه درخواست دوستی از یه بنده خدایی تو دی ماه دریافت کردم  Khansariha (13)

با عرض سلام و تشکر بابت سایت عالی
اقا اگه میشه فرم پاسخ رو یه اصلاحی کنید چون من بعضاََ فونت نوشته رو عوض میکنم ولی بعد دوباره خودش ریست میشه و به حالت اولیه برمیگرده.
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان