عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
سلام

(1399 ارديبهشت 25، 16:44)Alfredo نوشته است: اگه میشه واسه هر کس که درخواست دوستی فرستاده میشه ، گیرنده یه پیامی بالای صفحه اصلی دریافت کنه . مثل پیام پروفایل که یه باکس زردی میاد بالا ...
متوجه شدید منظورم رو ؟ 
چون این درخواست دوستی یه جای پرتیه ، آدم ۶۰ سال یبار میره سمتش . اونم شانسی  4chsmu1
رفتم دیدم یه درخواست دوستی از یه بنده خدایی تو دی ماه دریافت کردم  Khansariha (13)

(1399 ارديبهشت 26، 16:17)عرفان. نوشته است: سلام 
اگر امکانش هست اطلاعیه حساب خودمون مثل یادداشت ها روی صفحه اصلی پیدا باشه
مثلا درخواست دوستی اعتبار جدید و مهم تر از همه اگر پیامی ریپلای شد صفحه اصلی اطلاع داده بشه  
خیلی تشکر 53

برادران عزیز
کانون روی پلتفرم mybb داره فعالیت می‌کنه و امکاناتش هم محدود به امکاناتی هست که mybb در اختیار ما گذاشته.
نهایت کاری که میشه کرد اینه که یه سری پلاگین از قبل آماده بهش اضافه کنیم تا امکاناتش اندکی توسعه پیدا کنه.
که البته این پلاگین‌ها هم باید با نسخه mybb ما سازگار باشه و البته با سایر پلاگین‌ها هم هم‌خوانی داشته باشه.

خودمون نمی‌تونیم دستکاری کنیم و چیزی رو تغییر بدیم. 42

(1399 ارديبهشت 25، 17:18)هومان نوشته است: با عرض سلام و تشکر بابت سایت عالی
اقا اگه میشه فرم پاسخ رو یه اصلاحی کنید چون من بعضاََ فونت نوشته رو عوض میکنم ولی بعد دوباره خودش ریست میشه و به حالت اولیه برمیگرده.

زنده باشی داداش عزیزم.  Khansariha (18)

ادیتور یه سری گیر و گورها داره ولی کم هست. برای شما زیاد پیش میاد این موارد؟ 42
یکی از بهترین ادیتورها هست و فکر نمی‌کنم بهتر از این بتونیم چیزی قرار بدیم.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: برادران عزیز

یه حسی بهم میگه اینو با اعصاب خوردی گفتین  Khansariha (13)

.
.
.
.

من یه پیشنهاد دارم . ولی فکر نکنم باهاش موافقت باشه. حالا میگم 

قبلا که تو کمپ عضو بودم ، یه جدول برترین ها داشتند که همه ی اعضا رو به ترتیب روز پاک ، رتبه بندی کرده بودند . یادمه بعد از یکی از شکست هام رفتم دیدم نفر ۷۵۴ ام . دقیقا آخرین نفر .  53258zu2qvp1d9v

همون برام انگیزه ای شد تا دوباره پاشم . 

رفتم و رفتم تا اون بالا بالا ها . بعدشم به دلایل مختلف اکانتم پرید  22 و دیگه پیگیری نکردم تا حسابم بیاد بالا.

فکر‌ کردم خوب میشه اگه کانون هم همچین چیزی داشته باشه . ترغیب میشیم بیایم بالا  49-2

نظرتون ؟!
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام
بعضی مواقع هست توی یه موضوع نیاز به راهنمایی یا مشاوره داریم که دوست داریم از یکی از بزرگای کانون کمک بگیریم
ولی مشکل اینجاست که نمیدونیم از کی بپرسیم
یا اینکه دوست داریم از چند نفر بپرسیم و خب انتخابش یکم زمان میبره..
خیلی خوب میشه یه تاپیک به نام "مشاوره" داشته باشیم که وقتی مشکلی یا موضوعی واسمون پیش بیاد موضوعو طرح کنیم و بقیه نظر و راهنمایی های لازمو بهمون بگن..
ممنون میشم به پیشنهادم فکر کنین1
(1399 خرداد 2، 17:03)Alfredo نوشته است:
نقل قول: برادران عزیز

یه حسی بهم میگه اینو با اعصاب خوردی گفتین  Khansariha (13)

.
.
.
.

من یه پیشنهاد دارم . ولی فکر نکنم باهاش موافقت باشه. حالا میگم 

قبلا که تو کمپ عضو بودم ، یه جدول برترین ها داشتند که همه ی اعضا رو به ترتیب روز پاک ، رتبه بندی کرده بودند . یادمه بعد از یکی از شکست هام رفتم دیدم نفر ۷۵۴ ام . دقیقا آخرین نفر .  53258zu2qvp1d9v

همون برام انگیزه ای شد تا دوباره پاشم . 

رفتم و رفتم تا اون بالا بالا ها . بعدشم به دلایل مختلف اکانتم پرید  22 و دیگه پیگیری نکردم تا حسابم بیاد بالا.

فکر‌ کردم خوب میشه اگه کانون هم همچین چیزی داشته باشه . ترغیب میشیم بیایم بالا  49-2

نظرتون ؟!

سلام برادر عزیزم
(این کلمه رو من خیلی اوقات می‌نویسم. حتی تو پ.پ‌هایی که قبل‌تر برات ارسال کردم. از کجا پی به این بردی که کدومش با عصبانیته. کدوم بدون عصبانیت؟  4chsmu1 )

اینکه لیستی از اعلام وضعیت‌ها برمبنای تعداد روز پاکی داشته باشیم، شاید مزایایی داشته باشه.
اما مشکلاتش بیشتره.  53258zu2qvp1d9v

تا اون زمانی که شخص تو مسیر پاکی خوب پیش میره، عالیه.
اما امان از وقتی که این روند خراب بشه.
وقتی کسی لغزش پیدا کنه و ببینه رفته ته جدول، به قدری حالش بد میشه که دیگه دوست نداره ادامه بده.
خودش رو شکست‌خورده می‌بینه. خودش رو فلک‌زده و بخت‌برگشته می‌بینه. انگار که باخته. تموم شده. از دست رفته.
چطور میشه ته جدول باشی و صفر شده باشی اما خودت رو بدبخت‌ترین آدم کانون نبینی؟  53258zu2qvp1d9v

این آدم از یاد می‌بره که چقدر بااراده بوده. چقدر روزهای خوب داشته. چه دوره‌های پاکی رو گذرونده.  daghighan

به همین خاطر هم هست لیست‌های اعلام وضعیتی که داخل گروه‌ها میذاریم برمبنای «خط امتیاز و تعداد ستاره‌ها» هست و نه «تعداد روزهای پاکی».
خط‌های امتیازمون هم برمبنای «دوره‌های پاکی منقطع» هست و نه برمبنای «دوره‌های پاکی متصل».

اگه کسی کلی روز خوب داشته باشه و لغزش پیدا می‌کنه، ما هیچ کدوم از ستاره‌های قبلیش رو نمی‌گیریم.
اون ستاره‌ها نشون‌دهنده تلاشی هست که قبلا داشته. نباید اون‌ها رو نادیده بگیریم.

اما بگذار این رو هم بگم.
ما در پی این هستیم که سیستم اعلام وضعیت رو تغییر بدیم.
چون سیستم فعلی با همه تمهیداتی که در نظر گرفته‌ شده، باز هم با هر بار لغزش و صفر شدن تعداد روزهای پاکی به‌قدری حال بد ایجاد می‌کنه که شخص ول می‌کنه و از کانون میره.  53258zu2qvp1d9v

حالا این رو اضافه کن که تو سیستم قبلی ما نقشی با عنوان حامی هم نداشتیم. سرپرست‌های مسابقات مدام عوض میشدن و کسی نمی‌تونست پیگیر اون شخص بشه.
و
تو سیستم قبلی، اون فرد هم‌گروهی و همراه هم نداشت. تو مسابقات مختلف حضور پیدا می‌کرد و مدام از مسابقه‌ای به مسابقه‌ی دیگه. نمی‌تونست با کسی یار بشه.

همه‌ی این‌ها زدگی از کانون ایجاد می‌کرد. اون فرد با خودش می‌گفت من که صفر شدم رفت. نه کسی پیگیر من هست و نه کسی یار من. چرا اینجا بمونم؟
غیبت می‌زد و خداحافظی.  53258zu2qvp1d9v

و در نهایت اینکه:
همین لیست‌های مسابقات فعلی و همین ستاره‌ها و مدال‌ها و همین جشن‌ها به اندازه کافی هیجان به بچه‌ها تزریق می‌کنه.
اما هیجان به‌تنهایی به هیچ دردی نمی‌خوره. برای رسیدن به پاکی به چیزهای دیگه احتیاج هست.
خدا رو شکر کارهای خوبی انجام شده و ان‌شاءالله کارهای خوب‌تری هم انجام خواهد شد.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 7، 18:55)رضا خان نوشته است: سلام
بعضی مواقع هست توی یه موضوع نیاز به راهنمایی یا مشاوره داریم که دوست داریم از یکی از بزرگای کانون کمک بگیریم
ولی مشکل اینجاست که نمیدونیم از کی بپرسیم
یا اینکه دوست داریم از چند نفر بپرسیم و خب انتخابش یکم زمان میبره..
خیلی خوب میشه یه تاپیک به نام "مشاوره" داشته باشیم که وقتی مشکلی یا موضوعی واسمون پیش بیاد موضوعو طرح کنیم و بقیه نظر و راهنمایی های لازمو بهمون بگن..
ممنون میشم به پیشنهادم فکر کنین1

سلام داداش عزیزم
اینجا.   Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اقا تورو خدا رابط کاربریو یذره بهتر کنید
که بشه اهنگ و فیلم گذاشت
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 18، 20:34)عرفان. نوشته است: سلام
 طبق اساس قبلی کانون که گروه پسران امضا مخصوص  و دختران هم همینطور داشتند
حالا برای 5گروه ای که ایجادشده اند هم یک امضای جدید برای شناسای بهتر آنها که ازکدام گروه هستندایجاد کنیم.
چطوره؟

سلام
خیلی عالیه.  49-2
این طور خوبه که وظیفه طراحی امضا رو به اعضای اون گروه بسپریم؟
یا به نظر شما به یه طراح صاحب سبک بگیم هر 5 امضا رو در یک قالب نسبتا مشابه و یکپارچه طراحی کنه؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 21، 12:14)هومان نوشته است: اقا تورو خدا رابط کاربریو یذره بهتر کنید
که بشه اهنگ و فیلم گذاشت

لطفا لینک تالار گفتمان هایی که رابط کاربری بهتر از اینجا رو دارن قرار بده تا بتونم این موضوع رو پیگیری کنم.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: لینک تالار گفتمان هایی که رابط کاربری بهتر از اینجا رو دارن قرار بده
ببخشید متوجه نشدم 53
من میگم یه کار کنید بشه اهنگ و فیلم هم مستقیم تو سایت گذاشت
الان از ساعت 11و نیم من و اقای شازده کوچولو درگیر این هستیم که یه فیلم 30 ثانیه ای رو بذاریم
اخر هم نشد متاسفانه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
یهو به ذهنم رسید که قشنگه یه تاپیک باشه به نام مثلا :

مولای من♡

و اونجا هر کس واسه یکی از بزرگایی که دوست داره مثلا اماما متن مینویسه ، باهاشون صحبت میکنه و ازشون کمک طلب میکنه...و اینجوری شاید از برکت نگاه اماما کانون برکت بیشتری پیدا کنه...
ممنونم از آقا آرمین که میخونن و ایشالله عمل میکنن 49-2 4chsmu1
سلام 303

میشه یه کاری کرد که این روز شمار زیر اسم ها با ستاره ها جدا از هم باشن؟ یعنی هر 30 روز ستاره جدا بدید ولی روز شمار جدا باشه اگه کسی شکت روز هاش صفر بشه ولی ستاره ها باشه  39
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 22، 18:59)علی‌رضا نوشته است: یهو به ذهنم رسید که قشنگه یه تاپیک باشه به نام مثلا :

مولای من♡

و اونجا هر کس واسه یکی از بزرگایی که دوست داره مثلا اماما متن مینویسه ، باهاشون صحبت میکنه و ازشون کمک طلب میکنه...و اینجوری شاید از برکت نگاه اماما کانون برکت بیشتری پیدا کنه...
ممنونم از آقا آرمین که میخونن و ایشالله عمل میکنن 49-2  4chsmu1

ببخشید بابت تاخیر زیاد.
پیگیری می‌کنم نتیجه رو اعلام می‌کنم.  303

(1399 شهريور 14، 19:40)karma نوشته است: سلام 303

میشه یه کاری کرد که این روز شمار زیر اسم ها با ستاره ها جدا از هم باشن؟ یعنی هر 30 روز ستاره جدا بدید ولی روز شمار جدا باشه اگه کسی شکت روز هاش صفر بشه ولی ستاره ها باشه  39

سلام برادر جان

الان مگه این طور نیست؟ 42
کسی خدایی نکرده لغزش داشته باشه، روزهاش صفر میشه اما ستاره‌هاش رو که ما دست نمی‌زنیم. 

اشتباه متوجه صحبتت شدم؟  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام لطفا اون پیشنهاد قبلیه من رسیدگی نشه بهش 4chsmu1 
اون موقع تاپیک آسمانی های زمینو ندیده بودم 53258zu2qvp1d9v 53
 سپاس شده توسط
نه نه مثل اینکه مفید بوده لطفا رسیدگی بشه 42 53 53
(1399 شهريور 14، 21:47)علی‌رضا نوشته است: سلام لطفا اون پیشنهاد قبلیه من رسیدگی نشه بهش 4chsmu1 

(1399 شهريور 14، 21:50)علی‌رضا نوشته است: نه نه مثل اینکه مفید بوده لطفا رسیدگی بشه 42 53 53

تا سه نشه بازی نشه.  Smiley-face-biggrin
برادر می‌دونم خیلی سخته ولی تصمیمت رو بگیر.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان