عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
نه اعلام وضعیت ها رو نمیگم این ستاره ها  و خط روز هایی که آواتارمون نشون میده رو میگم الآن روز ها و ستاره ها یکی هستن مثلا من یه ستاره دارم 60 روز رو نشون میده میگم اینا رو نمیشه جدا کرد از هم؟ یعنی یکی مثلا تا 90 میره 2 تا ستاره داره بعد میشکنه یه خط روز باشه که پایین اسمش اون صفر بشه و ستاره ها بمونه بعد طرف 30 روز بره خطش 30 رو نشون بده و یه ستاره دیگه یهش بدن نه مثل الآن که اگه اینجوری بشه 120 روز رو نشون میده
(1399 شهريور 14، 22:11)آرمین نوشته است: تا سه نشه بازی نشه.  Smiley-face-biggrin
برادر می‌دونم خیلی سخته ولی تصمیمت رو بگیر.  4chsmu1

لطفا رسیدگی بشه 4chsmu1 53
البته نظر من اینه که تاپیک مولای من فقط برای حرف زدن با بزرگایی مثل پیامبرا و اماما باشه و برای شهدا همون تاپیک آسمانی های زمین خوبه و کفایت میکنه.
سلام به همه کانونی ها
عرضم به خدمت شما یه پیشنهادی که دارم اینه که هر کس که توی تاپیک " امروز چه کار مفیدی انجام دادی " ، کارای مفیدشو نوشت هرکی پستشو خوند بهش تبریک یا آفرین بگه یا اعتبار بده تا ایشون انرژی بگیره 128fs318181 53 Gol
سلام
اعتبار خوبه..
اما تبریک و آفرین تاپیک رو قاطی پاتی میکنه...
هان؟

یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

هر طور شما صلاح بدونین.
میشه نحوه امتیاز دهی مسابقه گروهی مثل اون مسابقه کنترل اینترنت باشه ؟

که مثلا آخر هفته هر نفر بتونه 4 امتیاز بگیره 
2 تا برای کنترل نت 
2 تا برای عدم دست ورزی

اون شیوه خیلی عالی بود و برای من واقعا باز دارنده بود 53258zu2qvp1d9v
سلام.
تو تاپیک گروه های ترک در یک نگاه
میشه یکم بیشتر در مورد گروه های ترک بنویسین؟
مثلا در مورد این که حامیاشون کین و مشخصات کلی اعضای گروه (میانگین سنی گروه،علاقه جمعی افراد گروه،اقدامات گروه و...)رو به صورت خلاصه توضیح بدین.
یا علی
سلام

(1399 خرداد 22، 18:59)علی‌رضا نوشته است: یهو به ذهنم رسید که قشنگه یه تاپیک باشه به نام مثلا :

مولای من♡

و اونجا هر کس واسه یکی از بزرگایی که دوست داره مثلا اماما متن مینویسه ، باهاشون صحبت میکنه و ازشون کمک طلب میکنه...و اینجوری شاید از برکت نگاه اماما کانون برکت بیشتری پیدا کنه...
ممنونم از آقا آرمین که میخونن و ایشالله عمل میکنن 49-2  4chsmu1

همون طور که در جریان هستی ابتدا تاپیک مدنظرت زده شد
و بعد دیدیم که تاپیک مناجات وجود داره و میشه اون رو بسط برای این موضوع.
لطفا پست اول این تاپیک رو بخونید و از این تایپک استفاده کنید.  Khansariha (18)

(1399 شهريور 14، 22:45)karma نوشته است: نه اعلام وضعیت ها رو نمیگم این ستاره ها  و خط روز هایی که آواتارمون نشون میده رو میگم الآن روز ها و ستاره ها یکی هستن مثلا من یه ستاره دارم 60 روز رو نشون میده میگم اینا رو نمیشه جدا کرد از هم؟ یعنی یکی مثلا تا 90 میره 2 تا ستاره داره بعد میشکنه یه خط روز باشه که پایین اسمش اون صفر بشه و ستاره ها بمونه بعد طرف 30 روز بره خطش 30 رو نشون بده و یه ستاره دیگه یهش بدن نه مثل الآن که اگه اینجوری بشه 120 روز رو نشون میده

کارما جان در حال حاضر mybb چنین قابلیتی به ما نمیده که یک روزشمار جداگانه برای شمارش روزهای پاکی موجود داشته باشیم.
اما اگر به چنین قابلیتی مجهز شدیم حتما انجامش میدیم. 
ممنون از پیشنهادت.  Khansariha (18)

(1399 مهر 16، 20:29)karma نوشته است: میشه نحوه امتیاز دهی مسابقه گروهی مثل اون مسابقه کنترل اینترنت باشه ؟

که مثلا آخر هفته هر نفر بتونه 4 امتیاز بگیره 
2 تا برای کنترل نت 
2 تا برای عدم دست ورزی

اون شیوه خیلی عالی بود و برای من واقعا باز دارنده بود 53258zu2qvp1d9v

انشالله ۴-۵ دوره مسابقه رو برگزار کنیم و بعد تغییرات و نقص‌هاش رو رفع می‌کنیم.
ممنونم از پیشنهادت.  Khansariha (18)

(1399 مهر 16، 21:24)mahdimontazer نوشته است: سلام.
تو تاپیک گروه های ترک در یک نگاه
میشه یکم بیشتر در مورد گروه های ترک بنویسین؟
مثلا در مورد این که حامیاشون کین و مشخصات کلی اعضای گروه (میانگین سنی گروه،علاقه جمعی افراد گروه،اقدامات گروه و...)رو به صورت خلاصه توضیح بدین.
یا علی

سلام مهدی جان
در حال حاضر این امکان وجود نداره اما ان‌شاءالله این کار رو بعدا انجام میدیم.
ممنون از پیشنهادت.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام و احترام 303 53
به نظرم اگه یه تاپیک مستقل باشه برای استغفار خیلی عالیه.
روالشم هر طوری که خودتون صلاح میدونید ، اگه نظر منو بخواید استغفار روزانه داشته باشیم حالا به مدت معلوم( مثلا هر شب نیم ساعت ، یا به تعداد دلخواه مثل ختم صلوات و اضافه کردن به استغفارهای قبلی). 128fs318181
پیشاپیش ممنونم بابت توجه و پیگیری Thankyou
(1399 مهر 23، 16:02)علی‌رضا نوشته است: سلام و احترام 303 53
به نظرم اگه یه تاپیک مستقل باشه برای استغفار خیلی عالیه.
روالشم هر طوری که خودتون صلاح میدونید ، اگه نظر منو بخواید استغفار روزانه داشته باشیم حالا به مدت معلوم( مثلا هر شب نیم ساعت ، یا به تعداد دلخواه مثل ختم صلوات و اضافه کردن به استغفارهای قبلی). 128fs318181
پیشاپیش ممنونم بابت توجه و پیگیری Thankyou

سلام برادر جان
لطفا یه ذکر استغفار انتخاب کن و تو تاپیک پیگیری برنامه‌ی ذکر به نیک ترک اعلام وضعیت کن.

اگر دیدیم تعداد طالبان اذکار استغفار به حدی زیاده که یه تاپیک مستقل رو می‌طلبه، براش یه تاپیک جدید هم می‌زنیم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

پیشنهاد۱:
می خواستم بگم میشه بعد از اینکه فردی یه مدال کنترل ذهن و نگاه گرفت،دومین یا سومین مدال رو هم بگیره و مدال ها رو شماره گذاری کنن؟
یا مدال ها مثل سایر مدال ها باشه.
یعنی مثل کتابخوانی یا ورزش بشه. 53
پیشنهاد۲:
ایجاد یک تاپیک برای پرسیدن سوالات پزشکی و مشاوره پزشکی توسط پزشکان کانونی در انجمن پزشکی. 53
سلام بر شما دوست کانونی مهدی منتظر

نقل قول: پیشنهاد۱:
می خواستم بگم میشه بعد از اینکه فردی یه مدال کنترل ذهن و نگاه گرفت،دومین یا سومین مدال رو هم بگیره و مدال ها رو شماره گذاری کنن؟
یا مدال ها مثل سایر مدال ها باشه.
یعنی مثل کتابخوانی یا ورزش بشه. 53 

بله میشه برای این تاپیک هم مثل کتابخوانی و ورزش مدال‌های برنزی، نقره‌ای و طلایی در نظر گرفت.
با مدیران بخش مذهبی صحبت می‌کنم و نتیجه رو خدمت شما اطلاع میدیم.  Khansariha (18)

نقل قول: یشنهاد۲:
ایجاد یک تاپیک برای پرسیدن سوالات پزشکی و مشاوره پزشکی توسط پزشکان کانونی در انجمن پزشکی. 53 

این تاپیک ایجاد شد.  Khansariha (18)

در پناه خدا باشی.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آرمین جان ...

عزیز دل برادر ... Khansariha (18)

میشه یه فکری به حال محدودیت تصاویر کانون بکنی ؟؟ Hanghead

خیلی اوقات این موضوع پیش میاد توی جشن منم بازی و جشن پاکی ...

به خاطر این محدودیت مجبورم از قسمت های جذاب جشن صرف نظر کنم و تصاویرشو حذف کنم ...

ارسال جشن در دو پست خوبه ... اما بعضی وقتا یه جوری میشه ... از جذابیتش کم میشه ... Hanghead
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
پیشنهاد ۳:
توی انجمن جامعه یا خانواده ،هر کدوم که صلاح بدونین،یک تاپیک برای کنترل خشم ایجاد بشه و در او مثل سایر مسابقات کانون افراد روز هایی رو که کنترل خشم کردند بنویسند.
یا علی.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 28، 16:35)AhoorAli نوشته است: آرمین جان ...

عزیز دل برادر ... Khansariha (18)

میشه یه فکری به حال محدودیت تصاویر کانون بکنی ؟؟ Hanghead

خیلی اوقات این موضوع پیش میاد توی جشن منم بازی و جشن پاکی ...

به خاطر این محدودیت مجبورم از قسمت های جذاب جشن صرف نظر کنم و تصاویرشو حذف کنم ...

ارسال جشن در دو پست خوبه ... اما بعضی وقتا یه جوری میشه ... از جذابیتش کم میشه ... Hanghead

اهورا جان عزیز دل من  Khansariha (18) 

تو تعداد شکلک‌ها محدودیت هست؟ یا تعداد تصاویر؟ چند تا هست برای شما؟

ببخشید بابت اذیت‌ شدن‌هات.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان