عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
(1399 دي 8، 0:36)mahdimontazer نوشته است: سلام 303
من دوباره با پیشنهاد های آزار دهنده ام اومدم 4
اگر موافقت کنید یک تاپیک درسی که در اون
نکات درسی
تجربه های درسی دوستان
بحث های درسی
روش های مختلف درس خوندن
و..
که اول صفحه تاپیک فهرست باشند
در انجمن مطالعه تاسیس بنمایید؟ Khansariha (56)
پ.ن:در تاپیک درسیجات این پست ها اگر باشن گم میشن 106
به همین دلیل این پیشنهاد را دادم 53258zu2qvp1d9v

سلام مهدی جان

یه مقدار بیشتر توضیح می دی؟
نمیشه از درسیجات برای این کار استفاده کرد و پست اولش، فهرست مطالب رو قرار داد؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

مرد مجاهد عزیزم سلام

این پست رو در پاسخ به پستی می‌نویسم که در درد دل‌ها نوشته‌ بودی.

نمی‌دونم.
شاید از دور این طور به‌نظر بیاد که مدیران کانونی انسان‌های بی‌تفاوتی هستن و گفتگو کردن با اون‌ها فایده‌ای نداره.
شاید به همین دلیل پستت رو تو تاپیک درد دل‌ها زده بودی و نه در تاپیک انتقادات یا هر جای دیگه. پستی که ظاهرا اعتراض‌آمیز بود و اگر آدم اعتراضی داره، خب بهتر این هست اعتراض‌کننده جایی صحبتش رو مطرح کنه که اعتراض‌شونده هم حق صحبت داشته باشه.

اما واقعا این طور نیست.
شخصا سعی می‌کنم انسان بی‌تفاوتی نباشم در کانون. و غالب مدیران هم این چنین نبودن و نیستن.

ناراحتی مرد مجاهد برای من مهمه.
عصبانی شدنش برای من مهمه.
اگه حقی از مرد مجاهد ضایع شده برای من مهمه.
اگه خسارتی به مرد مجاهد وارد شده برای من مهمه.

آرمینی که صبح تا شب به کانون فکر می‌کنه و شب تا صبح هم از فکر مرد مجاهد و مرد مجاهدها خوابش نمی‌بره، با کمال میل حاضره صحبت‌های داداش عزیزش رو بشنوه و باهاش گفتگو کنه. اگه خطایی انجام داده اصلاح کنه و اگه حقی رو پایمال کرده جبران کنه و اگه غمی به دلی گذاشته برداره و اگه کاری از دستش برمیاد انجام بده. 

توی صحبت‌‌های عزیزت در سطر اول اشاره کردی که:

(1399 دي 12، 0:07)مرد مجاهد نوشته است: حدودا سه چهار ماه پیش بود که کسی به من ایمیل داد و درباره ارتباط با نامحرم بهم تذکر داد؛

در این جا لازم می‌دونم بگم مدیری که نامه زده بودن، از جانب یک مدیر این کار رو انجام نداده بودن.
تیم مدیریت اصلا در جریان نبودن.
من هم در جریان نبودم.

طبق پیگیری که انجام دادم، ظاهرا در محتوای پیام‌شون هم اشاره کرده بودن که ناظم نیستن. بنای بر برادری و دوست داشتن و خیرخواهی و دل‌سوزی هست که پیام دادن و نه مدیر کانون.
اما خب شاید بهتر این بود در ابتدای پیام تاکید بیشتر و دقیق‌تری میشد که این پیام از جانب مدیریت کانون نیست تا سوء تفاهمی به‌وجود نیاره. مرد مجاهد چنین تصوری نکنه که این پیام از جانب مجموعه مدیران داده شده. مرد مجاهد محکم‌تر بدونه که صرفاً یک دوست به یک دوست دیگه پیام داده و لاغیر.

مجاهد جان جهت اطلاع
شخص مورد نظر به خیلی‌های دیگه هم می‌تونستن پیام بدن اما چنین کاری انجام ندادن. بلکه روی مرد مجاهد حساس بودن.
آرمینی که سراسر خطاست و نمره‌اش 10 از 100 هست رو رها کردن. اما مرد مجاهدی که نمره‌اش 99 از 100 هست، براشون مهم بوده که نمره 100 رو بگیره. صرفاً از روی علاقه قلبی.

این رو به این خاطر اشاره کردم که در ادامه بگم:

1) اگر حس بدی نسبت به اون شخص در مرد مجاهد ایجاد شده، با در نظر گرفتن حساسیت اون شخص روی مرد مجاهد و علاقه‌ی قلبی اون شخص به مرد مجاهد و نیت پشت اون، کمی از اون حس تقلیل پیدا کنه. (حتی اگه برداشت اشتباهی داشتن و قضاوت اشتباهی داشتن و برای تو این برداشت و قضاوت حتی از نوع احتیاطیش قابل پذیرش نیست، دونستن ماجرای پشت اون شاید بتونه کمی از اون حس بد کم کنه)

2) مرد مجاهد فکر نکنه بین این همه اعضای کانون، مرد مجاهد کسی بوده که لایق دریافت تذکر بوده. به هیچ وجه این طور نبوده.
من از مجموعه مدیران هم سوال کردم که شما مرد مجاهد رو چطور دیدید و پاسخی که دریافت کردم این بود که از مرد مجاهد آنچه تا به امروز دیده شده جز «ادب»، «متانت»، «تواضع» و «حفظ حریم در ارتباط‌ها» نبوده.

3) در چند سال گذشته هیچ موقع (حتی یک بار) چه در جمع عمومی مدیران و چه در جمع خصوصی، چنین نگاهی به مرد مجاهد وجود نداشته و چنین صحبتی نشده. اگر صحبتی از مرد مجاهد بوده روی فعالیت‌های خوب و دل‌برانه‌اش بوده و بهره‌مندی از اون. چند ماه پیش هم خدمت عزیزت پیشنهاد مدیریت دادم و با توجه به شرایط شخصی که داشتی، توفیق حضورت در قالب مدیریت محقق نشد. 

مجاهد جان
در ادامه پستت مطالب دیگه‌ای رو هم مطرح کردی:

(1399 دي 12، 0:07)مرد مجاهد نوشته است: این اتفاق برای من سنگین بود و مدتی گذشت تا هضمش کردم؛ اون موقع به طرز آگاهانه ای ترجیح دادم مدتی کاهش فعالیت داشته باشم تا سنگینی اون کار، باعث ایجاد تشویش نشه؛
اینکه برای من سنگین بود، برای این نیست که ساحت بی خطایی برای خودم قایل بشم؛ نه، خودم رو مبرا از خطا نمیبینم؛
اما به خودش هم گفتم؛ براش توضیح دادم حکم فقهی رو و درباره حکم و موضوع و مساله توضیح دادم؛
ایشون هم اذعان کرد که از باب حکم فقهی نمیگه و از باب احتیاط میگه؛
که خب وقتی از باب احتیاط باشه، مساله ظریفتر میشه و قضاوت سختتر

به هر حال ... من نمیخوام بحث رو روی این فضا ببرم که از نظر خودم رعایت درستی میکردم درباره ارتباط با نامحرم در کانون، هر چند نظرم همین بوده و هست؛

چیزی که هست .. اینه که شاید من در اون مقطع اشتباه کردم؛
اگر همونجا پیگیری میکردم و سعی میکردم به این جریان با نیت خوب، اما با صلاحیت و جامعیت ناکافی، واکنش لازم رو نشون بدم و برای اصلاحش تلاش کنم، شاید اتفاق ناپسندی که اخیرا در حق یکی از اعضا رخ داد، رخ نمیداد.
متاسفانه شاید من اون موقع، با تزیین اینکه مساله رو شخصی نکنم، از کنج عافیتم بیرون نزدم و اصلاحی رو نخواستم.

اما الان میخوام با صدای رسا، این زنگ رو در گوش مجموعه مدیران محترم بزنم و این چراغ رو در ذهنتون روشن کنم، که آگاهانه تر و جامعتر، نیتهاتون رو پیش ببرید و در کاری که صلاحیت ندارید، بیش از حد وارد نشید.
مسایل رو اصل و فرع کنید و اگر نمیتونید مسئولیت چیزی رو بپذیرید، نپذیرید، نه اینکه بپذیرید و بعد که کسی، احیانا یا به زعم شما، به خطا رفت، نیتهای خیرتون رو اعمال کنید.
تفاوتهای شخصیتی آدمها رو بسنجید و لحنهای طبیعی آدمها رو تخمین بزنید؛ اونچه که از نظر شما باز و راحت صحبت کردن تلقی میشه شاید با شاکله شخصیتی، رسومات خانوادگی و هنجارهای قومیتی عضو دیگری، اینجور تلقی نشه؛
اما اگر به هر حال هنجارهای خودتون رو میزان درست میبینید، یادتون باشه باید تلاش عمیقتری بکنید تا این ریشه ها و رشته های اون شخص رو به جای درست گره بزنید.
اینکه در تالار مدیریت با نیتهای خوب، موضوع رو مدام مطرح کنید و تذکر بدید، شاید کافی و جامع نباشه؛
شاید تذکر دادید و مشکل هم حل شد، شاید اصلا اون عضو متحول شد (از زاویه دید شما)،
اما شما به فکر اصلاح نفس خودتون هم باشید .. مبادا اصلاح نفس دیگری، به قیمت افت در سلامت نفس خودتون تموم بشه.

من هیچ یک از این موارد رو پاسخ نمیدم.
با توجه به صحبت‌هایی که بالاتر کردم، شاید بندهای بعدی که ذکر کردی، نیازمند اصلاح یا تعدیل باشه.
شاید بندهای بعدی که نوشتی بر یک فرض نادرست استوار شده باشه و اون فرض نادرست، سلسله برداشت‌های بعدی رو به دنبال داشته.
و
اگه این طور باشه، باز هم باید حق رو به مرد مجاهد داد. مرد مجاهد حق داره (با توجه به پیامی که دریافت کرده)، اگه گمان بد پیدا کنه نسبت به تیم مدیریت و بندهای بعدی رو ذکر کرده باشه.

خواهش من از داداش عزیزم این هست که بهم بگه آیا با توجه به توضیحاتی که دادم، باز هم اون بندها در نظرش معتبر هست یا خیر. آیا نیازمند اصلاح یا تعدیلی داره؟ تا در موردشون با هم گفتگو کنیم.

مجاهد جانم
یک بخش دیگه از پیامت رو هم می‌خوام اشاره کنم.
این بخش برای من مهم‌تر از بخش بالا هست:

نقل قول: پ.ن. مهم: قبلا در طول این سالها پیرامون نظرم درباره رویکرد ساماندهی فعالیتها در کانون و رویکرد در برقراری نظم و فعالیت اعضا، نکاتی رو سربسته و به اشاره یا به تصریح گفته ام؛ فکر میکنم اون حرفها هم بهتر باشه به این حرفها عطف بشه.

می‌خوام بگم متاسفانه من یا نبودم و ندیدم. یا بودم و توجه نکردم (در این صورت شرمنده‌ام و عذر می‌خوام). شاید هم مربوط به سالیان خیلی قبل میشه که من عهده‌دار مسئولیت جدی نبودم و در جریان قرار نگرفتم.
خواهش دیگه‌ام از تو برادر بزرگوارم این هست که هر پیشنهادی که فکر می‌کنی به کانون کمک می‌کنه بهتر پیش بره، مطرح کنی تا از نظرات ارزشمندت بهره‌مند بشم. از هر نوعیش در خصوص مسائل اخیر یا غیر از اون. از فعالیت اعضا تا فعالیت سرپرست‌ها تا فعالیت مدیران تا شخص من تا تالارها و انجمن‌ها. هر چی.

پستم رو به همین دلیل تو تاپیک پیشنهادها نوشتم تا بتونم بهتر از فرمایشات عزیزت استفاده کنم.
لطفاً شفاف و روشن هم بنویس. بدون تکلف. جوری که من متوجه بشم و بتونم اقدامات اصلاحی رو انجام بدم.

من اصلا کسر شأنم نمی‌دونم که از مرد مجاهد چیزی بیاموزم. یا از غفلتی منو به سمت هوشیاری حرکت بده.
مرد مجاهد به‌عنوان یه شخصیت متدینِ مومنِ متفکر که از قضا به یک دهه فعالیت کانونیش داره نزدیک میشه و تجربه‌های زیادی هم داره حتما صحبت‌های شنیدنی هم داره.
و این شنیدن، فضای گفتگو رو فراهم می‌کنه.

منِ مدیر، به کانون از نگاه مدیرتی و از داخل نگاه می‌کنم و شاید این نگاه با اون چیزی که از بیرون به نظر میاد فرق داشته باشه.
وقتی این دو نگاه کنار هم قرار بگیره اتفاق‌های قشنگی می‌افته.

شیطان در چنین مواقعی به سراغ آدم میاد و آدم رو به بی‌خیالی سوق میده. میگه ولش کن. در عالم خیال باش. تو یه آدم کامل و بی‌نقصی و کسی هم حق نداره خطایی از تو رو اعلام کنه. از خودت یه بُت بساز و نذار کسی جرأت کنه وارد حریمت بشه.

اما عقل هم از طرفی میاد و میگه تلخی انتقاد رو بپذیر. تلخی به چالش کشیده‌ شدن رو بپذیر. یک هفته یک ماه یا هر مدت دیگه. در عوض اگر اصلاحی لازمه انجام بشه انجام بده و اگه خطایی داره رخ میده جلوش رو بگیر و جبران کن. نذار حقی پایمال بشه.

حتی اگر تا به حال از پیروان گروه اول بودم این بار تمام تلاشم رو می‌کنم از گروه دوم باشم.

مومن آیینه مومن هست.
اشکالات طرف مقابلش رو به همین شفافی بروز میده.
تمایل من این هست که واقعیات رو برام بنویسی تا نور نوشته‌هات، بخش‌های تاریک کانون رو روشن کنه.

راستی
این صحبتت هم بسیار قابل توجه بود و می‌خواستم تشکر کنم که برامون نوشتیش:

نقل قول: ضمنا بچه ها .. یه چیز مهم .. یه تجربه جدی .. به خاطر تفاوتهای شخصیتی، جسمانی و روحی و روانی دختر و پسر ها، ممکنه هر چقدر هم احکام رو رعایت کنیم و وابسته هم نشیم، اما بهره ای نبریم وقتی یک پسر از یک دختر راهنماییهای فنی بگیره در ترک، یا بالعکس؛ به نظر میرسه فوت و فنهای پاکی، توی دخترها و پسرها فرق داشته باشه .. از خودم مثال بزنم .. من به شخصه نزدیک ده ساله تو فضای مجازی ترکم، اما هنوزم که هنوزه اطلاعات کمی دارم از ساز و کار پاکی و به چالش کشیده شدنش در سمت دخترها .. پس نمیتونم طرف مشورت ببینم خودم رو در راهنماییهای قدم به قدم دادن به یه خواهر بزرگوار در زمینه پاکی (هر چقدرم که باتجربه و با نیت خیر باشم و هر چقدرم که اون خواهر در وضعیت بغرنجی باشه)
برعکسش هم فکر میکنم همینطوره

ان‌شاءالله که در ادامه‌‌ی صحبت‌هایی که با هم داریم جزء گروه خسران‌دیده نباشیم و محوریت افکارمون این آیات باشه:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
به نام خداوند رحمتگر مهربان

وَالْعَصْرِ ﴿۱﴾
به عصر سوگند، (۱)

إِنَّ الْإِنْسَانَ لَفِي خُسْرٍ ﴿۲﴾
كه انسانها همه در زيانند. (۲)

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ ﴿۳﴾
مگر كساني كه ايمان آورده، و اعمال صالح انجام داده‏ اند و يكديگر را به حق سفارش كرده، و يكديگر را به شكيبائي و استقامت توصيه نمودند. (۳)

مجاهد جان  Khansariha (18)
همچنان که همیشه گفتم و از روی صداقت هم گفتم، باز هم می‌گم خیلی برام عزیزی و خیلی دوستت دارم.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: سلام آرمین جان عزیز
زنده باشی

یک قدری از آخرین سر زدنم فاصله افتاده بود
الان که خوابم نمیبرد اومدم یه سری زدم و فکر میکنم کمتر از 5 دقیقه بود که پیام بهم داده بودی
این همزمانی کار فرشته هایی بوده که از خوبیهای شما برای یه بنده خدا مثل من خبر اوردن و به دلم انداختن

از پیامت و پستت متشکرم
البته فعلا قصدی برای پرداختن به این موضوع ندارم و همونقدری که نوشته ام، از نظر بنده برای این مقطع و با توجه به فرصت خودم در این روزها و حوصله و اولویتهای کانون، کافی باشه
توضیحات خوب شما (در رفع ابهام پست بنده) نقص اون پست رو برطرف کرد و از این بابت متشکرم
امیدوارم تصمیم بنده برای فعلا نپرداختن به این امر و دعوتی که شما برای طرح پیشنهاد کردید، حمل بر جسارت یا کم پنداشتن ارزشش نشه

دوستدار شما و همه دوستان
امیرحسین

پ.ن: با توجه به اینکه این پست بنده حاوی پیشنهادی نیست، اگر نامرتبط با تاپیک تلقی شد، و طبعا و قانونا حذف شد، ان شاء الله با نقل قول زدن پست آرمین عزیز، در تاپیک عمومی تری بازنشرش میکنم؛
چون دوست دارم پاسخ و تشکرم رو به طور عمومی بیان کنم 53
این پست هم حاوی هیچ گونه پیام مفیدی نمی‌باشد و می‌تواند پاک گردد.  4chsmu1

اما از اون جا که در ادامه پست بالا هست و دوست دارم از برادر بزرگوارم تشکر کنم، اینجا باقی بمونه:

نقل قول: برادر عزیز و نازنینم امیرحسین جان ممنونم از پاسخت.
اصلا مشکلی نیست و اگه فکر می‌کنی این طور صلاحه حرفی نیست.
اما بدون که من خیلی خوشحال میشم نظرات ارزشمندت رو بدونم و استفاده کنم.  [تصویر:  302.gif]

الهی که همیشه شاد و سرزنده باشی.
دلت پر شور و شوق.
سالم و سلامت.

بهترین‌ها برای تو 
آرمین  [تصویر:  5.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
اول خسته نباشید به مدیریت  Khansariha (8)

ببخشید من نکته ای یادم افتاده
میدونم الان سر مدیریت خیلی شلوغه ولی میترسم بعدا یادم بره

میخواستم بدونم تالار روانشناسی
مثل مثلا تالار مذهبی آیا انجمنی را داره که میزگرد داشته باشه برای سرپرست ها و مدیرانش؟

پیشنهادی دارم
به
آقای مجید و آقای افرا و آقای 1377Ali و آقای هومان
و
خانم عارفه 
اگر قبول زحمت کنن
به عنوان سرپرست یا مدیر بخش روانشناسی انتخاب بشن
تا این بخش هم مثل مثلا انجمن های مذهبی بیشتر دیده بشه
من خودم اگر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم و داوطلبم برای کمک

فقط نمیدونم اصلا میزگرد دارن؟
کارگاه دارن؟

بنظرم این یه شانس برای کانونه
که این همه روانشناس یا علاقه مند به روانشناس داریم
بنظرم بهتره از این فرصت استفاده بشه
چون تعدادشون هم زیاده فکر کنم وقت زیادی ازشون نگیره

بی نهایت ممنونم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 دي 27، 16:42)کانونی نوشته است: سلام

سلام

خواهش می‌کنم.
ممنون از شما که این پیشنهاد عالی رو مطرح کردید.  49-2

نقل قول: میخواستم بدونم تالار روانشناسی
مثل مثلا تالار مذهبی آیا انجمنی را داره که میزگرد داشته باشه برای سرپرست ها و مدیرانش؟

چنین جایی نداریم.
اما ایجاد کردنش کار خاصی نداره.  cheshmak

نقل قول: پیشنهادی دارم
به
و
خانم عارفه 
اگر قبول زحمت کنن

به تمام این دوستان و همراهان کانونی پیام دادم که اینجا رو ببینن.  128fs318181

برادران عزیز مجید، افرا، 1377Ali و هومان
و
خانم عارفه 

این تالار روان‌شناسی ما هست که در حال حاضر سه انجمن داره.
حدود 30 تا تاپیک هم از قبل در اون‌ها موجود هست.

تمایل دارید وقت کوچکی در طی هفته‌تون رو اختصاص بدید و روی این تالار کار کنید؟

کاری که شما انجام می‌دید می‌تونه به دو صورت باشه:
1- قرار دادن محتوای آموزشی (قرار دادن محتوا در همین تاپیک‌های موجود یا در صورتی که موضوع متفاوتی دارید تاپیک‌ جدید زده بشه) که این محتوا اگه قابل توجه باشه مطمئنا تا سالیان سال توسط ده‌ها و صدها نفر دیگه استفاده میشه. قطعا خیلی ارزشمنده.
2- ایجاد تمرین‌های فکری و عملی در جهت سلامت روان و تغییر عادات که اعضا در اون‌ها مشارکت کنن.

بفرمایید که نظرتون چیه؟  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 بهمن 4، 21:56)آرمین نوشته است:
(1399 دي 27، 16:42)کانونی نوشته است: سلام

سلام

خواهش می‌کنم.
ممنون از شما که این پیشنهاد عالی رو مطرح کردید.  49-2

نقل قول: میخواستم بدونم تالار روانشناسی

چنین جایی نداریم.
اما ایجاد کردنش کار خاصی نداره.  cheshmak

نقل قول: پیشنهادی دارم
به
و
خانم عارفه 
اگر قبول زحمت کنن

به تمام این دوستان و همراهان کانونی پیام دادم که اینجا رو ببینن.  128fs318181

برادران عزیز مجید، افرا، 1377Ali و هومان
و
خانم عارفه 

این تالار روان‌شناسی ما هست که در حال حاضر سه انجمن داره.
حدود 30 تا تاپیک هم از قبل در اون‌ها موجود هست.

تمایل دارید وقت کوچکی در طی هفته‌تون رو اختصاص بدید و روی این تالار کار کنید؟

کاری که شما انجام می‌دید می‌تونه به دو صورت باشه:
1- قرار دادن محتوای آموزشی (قرار دادن محتوا در همین تاپیک‌های موجود یا در صورتی که موضوع متفاوتی دارید تاپیک‌ جدید زده بشه) که این محتوا اگه قابل توجه باشه مطمئنا تا سالیان سال توسط ده‌ها و صدها نفر دیگه استفاده میشه. قطعا خیلی ارزشمنده.
2- ایجاد تمرین‌های فکری و عملی در جهت سلامت روان و تغییر عادات که اعضا در اون‌ها مشارکت کنن.

بفرمایید که نظرتون چیه؟  303

سلام به نظرم باید این دوتا فعالیتی که گفتی در راستای هم دیگه برن جلو نمیشه تفکیکشون کرد 
و به نظرم فعالیت خود اعضا هم حیاتیه باید از حال و روز خودشون بیان بگن بدون اینکه سانسور کنن قسمت هایی را که البته ناخوداگاه ممکنه همچین اتفاقی بیوفته ولی خوب لازمه درمان اینه مشکل دقیق بررسی بشه  
به نظرم مشکل خ.ا برای هر کسی از یه جایی باید ریشه کن بشه نسخه خاصی نداره که بشه برا همه یه نسخه استفاده کرد لذا باید راه حل های جداگونه مطرح بشه و روش های اجرا  متفاوت  که البته این خودش یه سری تدابیری میخواد که از اون  سانسور شدن حرفا جلوگیری کنه مثلا یه جایی باید باشه که فقط هر عضو کانونی که میخواد بررسی بشه مشکلش از نظر روانی و یکی از ماها یعنی هومان وعارفه خانم و .... و مدیر سایت واسه نظارت روی چت ها که قوانین سایتو چک کنن نره زیر سوال 
ولی خوب اگه صرفا میخواید اطلاعاتی جمع کنید که به درد همه بخوره اره من واسه دوتاش هستم  به شرطی که بقیه هم همراهی کنن  تنهایی ادم انگیزش میاد پایین 4chsmu1
سلام

من منتظر شدم تا سایر دوستان هم بیان و نظرات‌شون رو بنویسن.
برادر 1377Ali که مدتیه نیومدن کانون.
برادر هومان پاسخی ندادن.
خانم عارفه قرار هست بعد از بررسی انشالله نظرشون رو اینجا بنویسن.
با برادر افرا هم از طریق پروفایل در حال رایزنی هستم.  4chsmu1

(1399 بهمن 4، 22:21)New fighter نوشته است: سلام به نظرم باید این دوتا فعالیتی که گفتی در راستای هم دیگه برن جلو نمیشه تفکیکشون کرد 
و به نظرم فعالیت خود اعضا هم حیاتیه باید از حال و روز خودشون بیان بگن بدون اینکه سانسور کنن قسمت هایی را که البته ناخوداگاه ممکنه همچین اتفاقی بیوفته ولی خوب لازمه درمان اینه مشکل دقیق بررسی بشه  
به نظرم مشکل خ.ا برای هر کسی از یه جایی باید ریشه کن بشه نسخه خاصی نداره که بشه برا همه یه نسخه استفاده کرد لذا باید راه حل های جداگونه مطرح بشه و روش های اجرا  متفاوت  که البته این خودش یه سری تدابیری میخواد که از اون  سانسور شدن حرفا جلوگیری کنه مثلا یه جایی باید باشه که فقط هر عضو کانونی که میخواد بررسی بشه مشکلش از نظر روانی و یکی از ماها یعنی هومان وعارفه خانم و .... و مدیر سایت واسه نظارت روی چت ها که قوانین سایتو چک کنن نره زیر سوال 
ولی خوب اگه صرفا میخواید اطلاعاتی جمع کنید که به درد همه بخوره اره من واسه دوتاش هستم  به شرطی که بقیه هم همراهی کنن  تنهایی ادم انگیزش میاد پایین 4chsmu1

سلام مجید جان
ممنون که زود اومدی و نوشتی برامون. مرسی از توجهت.  Khansariha (18)

مجید جان لازم نیست حتما موضوعاتی که کار میشه در خصوص خودارضایی باشه. کلا هر گونه مطلب روان‌شناسی که به بچه‌ها کمک بکنه یکی از مشکلات روحی روانی‌شون رو حل کنن.  128fs318181
و
اینجا نمی‌خوایم کار کلینیکی انجام بدیم. یعنی نمی‌خوایم یه ارتباط فرد به فرد شکل بگیره که یه روان‌درمانگر اون یکی رو درمان کنه. در حال حاضر چنین قصدی نداریم.

چیزی که به نظر من می‌رسه در قدم اول یه سری تاپیک آموزشی داشته باشیم. یه تاپیک در مورد دوست داشتن خود. یه تاپیک در مورد استرس. یه تاپیک در مورد افسردگی. با مطالب منظم و مرتب که فرد از یه جایی شروع کنه و به یه جایی برسه. حداقل حداقلش با ۱۰ ۱۵ تا پست یه چراغ تو ذهن شخص روشن بشه که اگه خودش رو دوست نداره باید دنبال چی بره و عزت نفسش رو از کجا تقویت کنه.

در ادامه‌اش و با توجه به خلاقیت نگارنده اون تاپیک‌ها هم یه سری تمرین‌ها مثل این تاپیک داشته باشیم که اگه کسی دوست داشت تمرین‌هاش رو انجام بده (خیلی‌ها هم تمایل ندارن قطعا که خب اشکالی نداره. این تمرین‌ها رو تو دفتر شخصی خودشون انجام میدن و نه تو کانون).

این مطالب سال‌های سال تو کانون باقی می‌مونه و بچه‌ها از اون‌ها استفاده خواهند کرد.
تا هر اندازه‌ای که بتونی در این راستا کمک کنی ازت ممنون میشیم.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام   53
خیلی وقته که توی راه پاکی و دین و اینجور چیزا هستم 

و خیلی در مورد جبران گناهان شنیدم 
یعنی اینطور نیست که توبه کنی دیگه تموم شد حداقل من اینجوری حس میکنم خیلی کم کار و راحت طلبم 
در ضمن دوست دارم به غیر از اینکه گناه نکنم 
ثواب هم انجام بدم .
چند روزه به این فکر افتادم که چطور گناهامو جبران کنم و علاوه بر اون یه ثواب هم کرده باشم. 53258zu2qvp1d9v
میخواستم یه خواهش کنم از دوستان کانونی 
که یه تاپیک 
# کمک به پدر و مادر 
ایجاد بشه 
اونجا مثلا موضوع هفتگی میزاریم که 
این هفته توی غذا درست کردن کمک کنیم
این هفته توی جارو کردن 
این هفته مثلا پدرمون بر میگرده خستگیشو در کنیم 
و موضوعات دیگه که قبل از شروع مسابقه دوستان پیشنهاد میدن و همونو انتخاب میکنیم .  53258zu2qvp1d9v
آخر سر هم اعتبار یا هر چیز دیگه جایزه میدیم .
بنظرم خیلی عالی میشه 
پایه و اساس و رفتار و اخلاق و صمیمیت و رابطه و.... توی خانواده چندین برابر زیاد میشه  
حالا در مورد نحوه مسابقه با هم دیگه صحبت میکنیم و به بهترین نحو ممکن برگزارش میکنیم  128fs318181
با هر بار برگزاری مسابقه پیشرفت میکنیم و دوستان نظراتشونو مینویسن و....
آیا موافقید دوستان ؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
(1399 بهمن 13، 13:03)ماجراجو نوشته است: سلام   53
خیلی وقته که توی راه پاکی و دین و اینجور چیزا هستم 

و خیلی در مورد جبران گناهان شنیدم 
یعنی اینطور نیست که توبه کنی دیگه تموم شد حداقل من اینجوری حس میکنم خیلی کم کار و راحت طلبم 
در ضمن دوست دارم به غیر از اینکه گناه نکنم 
ثواب هم انجام بدم .
چند روزه به این فکر افتادم که چطور گناهامو جبران کنم و علاوه بر اون یه ثواب هم کرده باشم. 53258zu2qvp1d9v
میخواستم یه خواهش کنم از دوستان کانونی 
که یه تاپیک 
# کمک به پدر و مادر 
ایجاد بشه 
اونجا مثلا موضوع هفتگی میزاریم که 
این هفته توی غذا درست کردن کمک کنیم
این هفته توی جارو کردن 
این هفته مثلا پدرمون بر میگرده خستگیشو در کنیم 
و موضوعات دیگه که قبل از شروع مسابقه دوستان پیشنهاد میدن و همونو انتخاب میکنیم .  53258zu2qvp1d9v
آخر سر هم اعتبار یا هر چیز دیگه جایزه میدیم .
بنظرم خیلی عالی میشه 
پایه و اساس و رفتار و اخلاق و صمیمیت و رابطه و.... توی خانواده چندین برابر زیاد میشه  
حالا در مورد نحوه مسابقه با هم دیگه صحبت میکنیم و به بهترین نحو ممکن برگزارش میکنیم  128fs318181
با هر بار برگزاری مسابقه پیشرفت میکنیم و دوستان نظراتشونو مینویسن و....
آیا موافقید دوستان ؟

سلام برادر
ممنونم بابت این پیشنهاد خوبت1
ان شاء الله با سایر مدیران در این مورد صحبت خواهیم کرد128fs318181
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سلام برادر
ممنونم بابت این پیشنهاد خوبت[تصویر:  1.gif]
ان شاء الله با سایر مدیران در این مورد صحبت خواهیم کرد[تصویر:  128fs318181.gif]
یا علی
علیک سلام 
خیلی ممنونم از لطف شما داداش صادقین  Khansariha (8)
انشالله که قبول میکنن 
علی یارت داداش Gol
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام 53
پیشنهاد من اینه که همراه هر جشن پاکی ، یه مدال پاکی به عزیزان تعلق بگیره ، اینجوری انگیزه بیشتری علاوه بر جشن و اعتبار ، توی اعضا شکل میگیره.
(1399 بهمن 15، 14:17)ارادتمند شهدا نوشته است: سلام 53
پیشنهاد من اینه که همراه هر جشن پاکی ، یه مدال پاکی به عزیزان تعلق بگیره ، اینجوری انگیزه بیشتری علاوه بر جشن و اعتبار ، توی اعضا شکل میگیره.

سلام برادر
ممنونم از پیشنهادت1

الان هم قهرمانان پاکی، بعد از برنده شدن در هر مرحله، خط امتیاز و ستاره و تاج دریافت می کنند.
مدال های خاص هم داریم.
مدال 100 روز پاکی، مدال پاکی محرم، مدال پاکی شعبان، مدال پاکی نوروز و...
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
ممنون ولی منظور من این بود علاوه بر جوایز و مدال های خاص ، بعد از قهرمانی در هر مرحله ، مدال پاکی هم اهدا بشه به اعضا1
نقل قول: نقل قول:سلام برادر
ممنونم بابت این پیشنهاد خوبت[تصویر:  1.gif]
ان شاء الله با سایر مدیران در این مورد صحبت خواهیم کرد[تصویر:  128fs318181.gif]
یا علی

سلام شرمنده مزاحم میشم 
خواستم بپرسم نظر مدیران چی بوده 
اگر مثبته کی مدیرش میشه ؟
اگر منم که آمادگیشو داشته باشم 
اگه هم نظرشون منفیه هیچ مشکلی نیست فکرای جدیدتری هم دارم 4
خلاصه ببخشید صادقین جان که اینقدر عجولم 
ممنون از زحمات بی کرانتون 302

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان