عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 
سلام و خسته نباشید به مدیران فوق العاده کانونی
از اونجایی که ما توی کانون تالار روانشناسی خداروشکر داریم
و روانشناسای در حال تحصیلم داریم ، چقد خوب میشه که برای این تالار هم مدیر انتخاب کنیم و رنگ مدیر هارو صورتی کنیم خیلی قشنگ میشه 4chsmu1
ایشالله تو وضعیت های بد این افراد که تخصص بیشتری توی روانشناسی و مشاوره دارن اگه قبول کنن میتونن کمک خیلی خوبی توی مشاوره و تغییر عادت و مثبت گرایی و ... به کانونیای عزیز بکنن 128fs318181 53
سلام و خسته نباشید خدمت مدیرت محترم و تشکر از زحمات بی منت و خداپسندانه 302
چه تاپیک قشنگیه 302 میشه چله دعای عهد راه بندازید به نیت ظهور اقا Khansariha (8)
هر کی هم چله را کامل کرد مدال یار حضرت مهدی را بهش بدین 317 302
سلام یه پیشنهاد دارم که همه باید قبولش کنن !!

پیشنهاد من به مدیران محترم این سایت اینه که 

یه تاپیک فوق العاده بزنیم 
به اسم انرژی مثبت 

توش جملات انگیزشی و حرف های مربوط به انگیزه انرژی مثبت نابودی افکار منفی چاکراها مدیتیشن و کلی چیز عالی بزاریم
برای مدیریت تاپیک هم خودم میتونم باشم 
و اگه کسی هم دوست داشت میتونه با من همراهی کنه و تاپیکو سرپرستی کنیم 

این نکته مهم یادتون نره  
ببینید توی کانون خیلیا اصن با افکار منفی آشنا نیستن و عامل شکستشون هم ( بیشترش ) همینه 
میتونیم یه فضای شاد و جدید رو در کانون راه اندازی کنیم 
به نظرم عالی میشه 
با تشکر از توجه شما  Khansariha (18)
(1400 ارديبهشت 4، 11:35)سفیر بهشت نوشته است: سلام و خسته نباشید به مدیران فوق العاده کانونی
و روانشناسای در حال تحصیلم داریم ، چقد خوب میشه که برای این تالار هم مدیر انتخاب کنیم و رنگ مدیر هارو صورتی کنیم خیلی قشنگ میشه 4chsmu1
ایشالله تو وضعیت های بد این افراد که تخصص بیشتری توی روانشناسی و مشاوره دارن اگه قبول کنن میتونن کمک خیلی خوبی توی مشاوره و تغییر عادت و مثبت گرایی و ... به کانونیای عزیز بکنن 128fs318181 53

سلام سفیر بهشت جان
ممنونم از پیشنهادت.  Khansariha (18)

این موضوع قبلا پیشنهاد داده شده. به اشخاصی که می‌تونستن کمک کنن هم اطلاع داده شد اما اعلام کردن که در حال حاضر امکان همکاری ندارن.

(1400 ارديبهشت 4، 19:32)yazahra نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت مدیرت محترم و تشکر از زحمات بی منت و خداپسندانه 302
چه تاپیک قشنگیه 302 میشه چله دعای عهد راه بندازید به نیت ظهور اقا Khansariha (8)

سلام یازهرا جان

ما تو کانون دو تا تاپیک چله داریم. یکی چله فردی و یکی هم چله گروهی.
برای چله فردی در لحظه که اراده کنید می‌تونید چله رو آغاز کنید و تو کانون هم ثبت کنید.
برای چله گروهی هم به اطلاع مدیر تالار مذهبی می‌رسونم که ان‌‌شاءالله در آینده یکی از چله‌های گروهی رو به دعای عهد اختصاص بدن.

(1400 ارديبهشت 8، 19:34)ماجراجو نوشته است: سلام یه پیشنهاد دارم که همه باید قبولش کنن !!

به اسم انرژی مثبت 

توش جملات انگیزشی و حرف های مربوط به انگیزه انرژی مثبت نابودی افکار منفی چاکراها مدیتیشن و کلی چیز عالی بزاریم

این نکته مهم یادتون نره  
ببینید توی کانون خیلیا اصن با افکار منفی آشنا نیستن و عامل شکستشون هم ( بیشترش ) همینه 
به نظرم عالی میشه 

سلام ماجراجو جان

تو کانون تاپیک آرامش حقیق و مبارزه با یاس در همین خصوص هست.
هومان عزیز و شهریار عزیز پست‌های قابل توجهی گذاشتن و شما هم می‌تونی همراه با اون‌ها ادامه بدی.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 ارديبهشت 10، 21:28)آرمین نوشته است:
(1400 ارديبهشت 4، 11:35)سفیر بهشت نوشته است: سلام و خسته نباشید به مدیران فوق العاده کانونی

سلام سفیر بهشت جان

این موضوع قبلا پیشنهاد داده شده. به اشخاصی که می‌تونستن کمک کنن هم اطلاع داده شد اما اعلام کردن که در حال حاضر امکان همکاری ندارن.

(1400 ارديبهشت 4، 19:32)yazahra نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت مدیرت محترم و تشکر از زحمات بی منت و خداپسندانه 302

سلام یازهرا جان

ما تو کانون دو تا تاپیک چله داریم. یکی چله فردی و یکی هم چله گروهی.
برای چله فردی در لحظه که اراده کنید می‌تونید چله رو آغاز کنید و تو کانون هم ثبت کنید.
برای چله گروهی هم به اطلاع مدیر تالار مذهبی می‌رسونم که ان‌‌شاءالله در آینده یکی از چله‌های گروهی رو به دعای عهد اختصاص بدن.

(1400 ارديبهشت 8، 19:34)ماجراجو نوشته است: سلام یه پیشنهاد دارم که همه باید قبولش کنن !!

به اسم انرژی مثبت 

این نکته مهم یادتون نره  
به نظرم عالی میشه 

سلام ماجراجو جان

تو کانون تاپیک آرامش حقیق و مبارزه با یاس در همین خصوص هست.
هومان عزیز و شهریار عزیز پست‌های قابل توجهی گذاشتن و شما هم می‌تونی همراه با اون‌ها ادامه بدی.

درود آرمین جان

ممنونم از راهنماییت 
حتما باهاشون صحبت میکنم 
موفق باشی
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام و درود خدمت مدیران گل و گلاب اقا یه سوال این تاپیک زیباترین جمله غیر فعاله کلا؟
حقیقتش نمیدونستم کجا بپرسم ببخشیبد 302
سلام 
خواستم یه مشکلو گزارش کنم 
فک کنم مشکل فنی باشه
جدیدا تو کانون بعضی پستا توسط یه نفر مثلا چهار تا سپاس میخوره درحالی که یه نفر نمیتونه بیشتر از یه سپاس بزنه .
امیدوارم مشکلی نباشه ولی بهتره پیگیرش باشید  53
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
ببین پست بالا سه بار توسط زندگی آزاد سپاس شده قبلنا اینجوری نبود .
۴ بار سپاس شده 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 14، 13:39)فامیل دور نوشته است: سلام و درود خدمت مدیران گل و گلاب اقا یه سوال این تاپیک زیباترین جمله غیر فعاله کلا؟
حقیقتش نمیدونستم کجا بپرسم ببخشیبد 302

سلام
سلامت باشیGol

بله. اون تاپیک سرپرست نداره.
شما پیشنهادی برای فعال شدن اون تاپیک و به طور کلی انجمن ادبیات داری؟53258zu2qvp1d9v

(1400 خرداد 17، 11:52)ماجراجو نوشته است: سلام 
خواستم یه مشکلو گزارش کنم 
فک کنم مشکل فنی باشه
جدیدا تو کانون بعضی پستا توسط یه نفر مثلا چهار تا سپاس میخوره درحالی که یه نفر نمیتونه بیشتر از یه سپاس بزنه .
امیدوارم مشکلی نباشه ولی بهتره پیگیرش باشید  53

سلام
احتمالاً مربوط به سرعت اینترنت و کلیک‌های پی در پی روی گزینه‌ی سپاس هست.
و از سال‌های قبل هم بوده و مشکل خاصی نیست1
مثلاً این پست مربوط به سال 1394 و سپاس‌های پی در پی پایین پست مربوط به سال 1395 هست.

یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: سلام
سلامت باشی[تصویر:  Gol.gif]

شما پیشنهادی برای فعال شدن اون تاپیک و به طور کلی انجمن ادبیات داری؟[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
فدات داداش عزیز 302
خوب به نظرم اگر بعضی از بخش هارا به صورت همین تاپیک زیباترین جمله مسابقه ای کنیم خیلی فعال میشه Khansariha (18)برای اون تاپیک هم یه سرپرست بزارید ان شاءالله و مسابقات را اعلام عمومی کنید Confetti
مثلا هر هفته تو یکی از تاپیک ها مسابقه بزارید تا همه تیک ها فعال باشن مثلا زیباترین شعر
یا مثلا زیباترین حکایت 53 302 302
ان شاءالله همیشه موفق باشید و ممنونم از زحماتتون خدا قوت 302
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 20، 10:52)فامیل دور نوشته است:
نقل قول: سلام
سلامت باشی[تصویر:  Gol.gif]

شما پیشنهادی برای فعال شدن اون تاپیک و به طور کلی انجمن ادبیات داری؟[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
فدات داداش عزیز 302
خوب به نظرم اگر بعضی از بخش هارا به صورت همین تاپیک زیباترین جمله مسابقه ای کنیم خیلی فعال میشه Khansariha (18)برای اون تاپیک هم یه سرپرست بزارید ان شاءالله و مسابقات را اعلام عمومی کنید Confetti
مثلا هر هفته تو یکی از تاپیک ها مسابقه بزارید تا همه تیک ها فعال باشن مثلا زیباترین شعر
یا مثلا زیباترین حکایت 53 302 302
ان شاءالله همیشه موفق باشید و ممنونم از زحماتتون خدا قوت 302

سلام
سلامت باشیGol

خوبه برادر جان، اما همه‌ی این‌ها احتیاج به سرپرست فعال و پیگیر داره.
خودت می‌تونی سرپرست این تاپیک باشی؟1
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام داداش عزیز ان شاءالله بتونم از پسش بربیامم با اجازه مدیران عزیز
یاعلی 302
سلام 
به نظرم یه بخش اضافه کنید به عنوان«سخن بزرگان»
هرکس نیاز به انگیزه و یا تفکر داشت به این بخش سر بزنه و بنظرم می‌تونه تاثیر گذار باشه 302
(1400 تير 5، 16:00)اسنوبال نوشته است: سلام 
به نظرم یه بخش اضافه کنید به عنوان«سخن بزرگان»
هرکس نیاز به انگیزه و یا تفکر داشت به این بخش سر بزنه و بنظرم می‌تونه تاثیر گذار باشه 302

سلام داداش عزیز 303
ممنون از پیشنهادت   302

تاپیکی به نام  .: نکته روز - جملات قصار :. در انجمن ادبیات وجود داره، برای سخن های بزرگان
یا حتی تاپیک جملات و دیالوگ های به یاد ماندنی

اگر هم متن های انگیزشی هست مثلا در تاپیک امیدوار باش دوست من میتونه قرار بگیره.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان