عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چطور موفق شدم از دام شیطان رها بشم ....

راستی امروز یه چیز باحال یاد گرفتم
چند باری که تهدید شکل گرفت، حس کردم شیطون داره منو میبینه، گفتم شیطون این برای شماس [تصویر:  smiley-face-thumb.gif]

بعد به طرز عجیبی وسوسه ها تموم شد
فکر کنم حساب کار دستش اومد [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
من قبل از شکستم 
گفتم شیطان ای ابلیس بیا وگوش کن که چی میگم

گفتم این اخرین باریه که این کارو انجام میدم لعنت به تو
خ.ا رو انجام دادم وهفت روز از اون روز گذشته...
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
با شناخت خودم موفق شدم تا حدودی از دام شیطان رها بشم، کاملا رها نشدم اما نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشتم.
[تصویر:  Untitled_2.png]
واااای امروز یکی یک چیزی گفت تکونم داد Swear1

گفت که هر بار که یک فیلم مستهجن میبینی
چه بخوای چه نخوای...
 به بازدید کنندگان اون فیلم، یک نفر اضافه میشه Khansariha (134)

این یعنی چی؟
یعنی تو برای همیشه توی این فیلم شریک میشی و اسمت به عنوان بازدید کننده هست 1744337bve7cd1t81

+ اون فیلم مستهجن باعث میشه بالاتر بیاد و مثلا یک فیلمی به خاطر بازدیدکننده بالا، باعث میشه توی top video بره و افراد رغبت بیشتری کنند اون فیلم رو ببینند ...

+ باعث میشه به خاطر بازدیدکنندگان فیلم، سازنده فیلم به وجد بیاد و بیشتر بسازه و تو هم توی این ماجرا شریکی!

+ بعضی سایت ها، مثل یوتیوب، به سازنده فیلم ها بابت بازدید بالاشون، پول میده!!!

اینا همگی یعنی ما هم شریک در انحراف بقیه میشیم Khansariha (60) !!!!

به جای باقی الصالحات، باقیات السیئات از خودمون میزاریم بمونه !!!

یه دفعه اون دنیا میگن تو باعث انحراف n نفر شدی
اینجاس که پشمامون میریزه و پشیمونی سودی .......
سلام
من دیشب لب مرز بودم با کوچکترین اشتباه میرفتم رو مین

تنها کاری که کردم این بود
برنامه اورژانسیمو خوندم و بهش عمل کردم
خداروشکر نجات پیدا کردم حس و حال خیلی خوبی داره
به خداوند در وقت وسوسه گفتم
ببین من الان تمام شرایط گناه را دارم وسوسه هم شدم
ولی فقط اینبار را به عشق تو گناه نمیکنم 
هر جوری شد به خاطر خدا خودمو نجات دادم 
به خاطر قولی که بهش دادم 
میدونم که اگه هر بار وسوسه سراغم بیاد با این روش دفعش میکنم
بالاخر تموم شد ،این حس کذایی میل ب گناه تموم شد .
انقدری لفتش دادم ،انقدری تردید کردم ،انقدری ن گفتم ک بالاخره اون حس وسوسه رفت و الان فقط خستم از این مقاومت .
میخوام بخوابم،خیلی بخوابم .
انقدری ک وقتی بیدار شدم دیگه یادم نیاد ک چقدر گناه برام لذت بخش بوده ،چقدر من از این وضع خجالت میکشم و حس بدبختی دارم .
خدارو شکر حداقل نشکستم .
دیشب ی متنی رو ک نباید میخوندم و خوندم ،آگاهانه شد .میدونستم ممکنه وسوسه بشم و وسوسه هم شدم ولی نشکستم .
اینبار ی حس متفاوتی دارم ،اینکه هرقدر وسوسه باشه باز میدونم ک دیگه نمیشکنم .خیالم راحته ک من هرطوری هم بشه باید پاک بمونم ‌.
دیگه هیچوقت درگیر این گناه نمیشم .فقط میدونم از شروع شعبان ده روز خوب دارم .بقیه ی روزهام یادم نیست و حتی نمیخوام بدونم چ تعداد روز خوب دارم . 
وسواس رو این دارم ک هرطوری ک پاک بمونم و دیگه هیچوقت درگیر نشم .
دیروز علاوه ب متن با گوشی ی نفر ی سرچی میکردم دیدم مرورگرش وحشتناک  پره فقط تونستم دستم و بگیرم رو صفحه و رد بشم ‌.
برای فرار از این گناه بیشتر خدارو صدا میزنم ،بیشتر ذکر میگم .
خدارو شکر دیروز و امروز پاک موندم ،سرم شلوغ بود اصلا نرسیدم فکر کنم .وجود کانون هم قطعا موثر بوده .
53
اولین باری که تونستم تا ۷۰ روز برم 
یادمه دوبار خیلی بشدت وسوسه شدممم
خیلی شدید در همون حدی که دیگه میخوای پاشی و به جناب شیطان بگی لبیــــــــــک من اومدم .. Khansariha (60) 19
ولی یجا خونده بودم (یادم نیست کجا)
که موقع وسوسه بلند بشید از جاتون ، رو به قبله به امام حسین علیه السلام سلام بگید .
من اینکارو کردم ! و جواب داد .. 809197ps94ijjhwg
البته به جز سلام یکم جیغ و داد ، هم کردم و ننه من غریبم بازی برای اباسجادم در اوردم . 20
خلاصه بعد این، هر وقت تحریک میشم رو میکنم به قبله و نه فقط به امام حسین بلکه به ۱۴ معصوم سلام میگم .
مگه میشه سلام بگی و جوابتو ندن؟
مگه میشه دستتو نگیرن ؟
امتحان کن ضرر نداره..

(خواست خود آدم خیلی مهمه اگر اون لحظه واقعا بخوایم که گناه نکنیم جواب میده  )
من تک ستاره ی قلب ابالحسن ، علی علیه السلام میشم 2uge4p4
امشب مردم که وسوسه رو رد کردم،
امشب حالم بد شد و نزدیک بود کار به جاهای باریک بکشه، تو حال خراب لباس پوشیدم و واقعا داغون بودم راه افتادم رفتم بیرون نزدیک یک ساعت بیخود تو خیابون راه میرفتم که برگشتم سمت خونه دیدم هنوز داغونم دوباره رفتم یه چرخ دیگه زدم برگشتم  خونه آروم شده بودم، تا نشستم دوستم زنگ زد بیرون میایی ؟ چند ساعت هم با اون با اون بیرون بودمودم تا اینکه الان آرامش دارم و به ثبات رسیدم ولی داغون شدم تا ردش کردم.
سلام دوستان خدا قوت تجربه خوبی به دست اوردم در کنترل ذهن موقع خواب اگه وسوسه داشتید یه صوت قران سوره لقمان یا هر سوره که دوس دارید یا مداحی یا دعای خاصی گوش بدید تاثیر زیادی دارد پاکیتون ابدی 53 302
سلام دوستان
وقتتون بخیر
امروز موقعیت گناه برام پیش اومده و خیلی خطرناک بود. یه دور برای خودم عوارض خود ارضایی رو مرور کردم.
بعدش با خودم فکر کردم اگر من خود ارضایی کنم این روزای پاکیم صفر میشه
و در نهایت هم ۱ صفحه سوره لقمان رو خوندم
که واقعا موثر بودن
حاج حســـین یکــــتا:

هرگاه مایل به #گــناه بودی این
ســه نکته را فـــراموش مکـن:

خـــــدا می ‌بیند
 مـــلائک می‌ نویسد
 در هر حال مـــرگ می ‌آید.
سلام دوستان یهتجربه به دست اوردم واقعا مداحی گوش دادن خیلی کمک کنندس و تماشای تلوزیون
یکی از مزخرفترین اتفاق ها اینه ک ب خاطر فشار و استرس دلت بخواد لحظه ای خودت و رها کنی و از طرفی دیگه هم دلت نخواد چنین لغزشی داشته باشی .
_____
۱۲ و امروز ب شدت ب خاطر وسوسه اذیت شدم .
۱۲ خرداد تا ۳ بیدار موندم و هرکاری از دشتم برمیومد انجام دادم تا لغزشی برام رخ نده .
این بار هم ب طور متفاوتی تونستم مقاومت کنم ، هرقدر وسوسه بیشتر شد من بیشتر روی اینکه باید پاک بمونم تاکید داشتم و دارم‌.
هرقدر فشار بیشتر مقاومت بیشتر 53258zu2qvp1d9v 
و در نهایت ب جای اینکه بشکنم و حالم بد بشه منتظر موندم تا این فشار از روم‌ برداشته بشه .
تونستم این حال و تجربه کنم ک وقتی مقاومت باشه بالاخره ی جایی اون فشار وحشتناک وسوسه تموم میشه  49-2
میدونم ک این فشار وسوسه ناشی از استرس هست ب همین دلیل نمیشکنم ،برنامه های زیادی برای پاکی دارم chase

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان