عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

نظرسنجی: در دوره ی بعدی چله ی گروهی ، تمایل دارید کدوم موضوع انتخاب بشه؟ ( انتخاب 1 گزینه )
این نظرسنجی بسته شده است.
خواندن قرآن (حداقل 1صفحه با معنی)
25.81%
8
25.81%
دعای عهد
6.45%
2
6.45%
زیارت عاشورا
19.35%
6
19.35%
سلام دادن به امام زمان و امام حسین
12.90%
4
12.90%
سحر خیزی
35.48%
11
35.48%
در کل
31 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چله‌های عاشقی گروهی)

ساناز/دعای عهد صبح خواندم/۱۰ اسفند/ ۳۸ روز

فقط ۲ روز دیگه 
خدایا کمکم کنین لطفا  [تصویر:  63.gif]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
عرفان/۱۰فروردین/۸روز دعای عهد
اهورا جان / دعای عهد / ۴۰ روز 

خدایا شکرت  [تصویر:  53.gif]

خب ... واسه چله ی بعد چی بخونیم ؟ کسی پیشنهادی داره ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
ساناز/دعای عهد صبح خواندم/۱۰ اسفند/ ۳۹ روز

فقط ۱ روز دیگه 
خدایا کمکم کنین لطفا  [تصویر:  63.gif]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 فروردين 19، 5:37)Toxic Headshot نوشته است: اهورا جان / دعای عهد / ۴۰ روز 

خب ... واسه چله ی بعد چی بخونیم ؟ کسی پیشنهادی داره ؟

من همین دعای عهد را میخوانم احنملا
دعای توسل یا زیارت عاشورا را هم اضافه میکنم

اهورا جان / دعای عهد / ۴۱ روز 

از فردا ، شروع چله ی حدیث کساء ...

عرفان/۱۰فروردین/۱۰روز دعای عهد
ساناز/دعای عهد صبح خواندم/۱۰ اسفند/ ۴۰ روز
تموم شدددددددد
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti

عرفان/دعای عهد/۱۰فروردین/۱۳روز 
53 53 53 im_student/دعای عهد/7روز  53 53 53
[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] im_student/دعای عهد/8روز  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] im_student/دعای عهد/9روز  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
اهورا / چله ی حدیث کساء / ۱ روز

سلام
فضا چقدر معنوی شده به به 
[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] im_student/دعای عهد/11روز  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
 سپاس شده توسط
زیارت عاشورا / از 24 اسفند/ 34 روز
(زیارت عاشورا به نیت رفع گرفتاری های مردم خوب سرزمینم از جمله رفع بیماری کرونا)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان