عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه غریزه جنسی را کاهش دهیم؟

Question 
1- خود را به ورزش و کار و فعاليت هاي زياد سرگرم کنيد، ورزش و کار در کاهش ظغيان غريزه ي جنسي اثر فوق العاده سودمندي دارد، و به همين علت است که معمولا ورزشکاران و آنهائيه در زندگي فعاليت هاي سنگين دارند، گاهي ديرتر ازدواج مي کنند و نيز کمتر از فشار جنسي آسيب مي بينند .
2- گردش و تفريح و کوهنوردي، از عواملي است که براي کاهش شهوت و تسکين نيروي جنسي نقش موثري دارد .
3- مسافرت که خواه ناخواه در اخلاق و روحيات انسان تحولاتي به وجود مي آورد، غريزه جنسي را نيز تسکين مي بخشد .
4- مطالعه، علاقه به کارهاي فکري ، سرگرمي هاي هنري و خواندن سرگذشت قهرمانان علمي انسان را تا اندازه زيادي از شعاع خود خارج مي کند و سرانجام اين سرگرمي و آشنائي هاي روحي باعث کاهش نيروي جنسي مي گردد.
5- صبر و بردباري، اعتماد به نفس، استقامت و پايداري و ايمان و تقوا ،  سنگرهاي بزرگ روحي هستند که مي توانند به انسان مدد بخشند و او را از لغزش و شکست حفظ نمايند .

قرآن کريم مي فرمايد : « آنان که وسائل زناشوئي ندارند، بايد عفت و پاکي را پيشه سازند، تا اينکه خدا از فضل خود آنان را بي نياز گرداند ...»  (سوره نور آيه 33 – تفسيرالميزان ج 15)

وقتي غريزه جنسي به سراغ کسي مي آيد و او را رنج و عذاب مي دهد، اگر صبر و بردباري کند و خود را آلوده ننمايد، اضافه بر اينکه آبروي خود و ديگران را حفظ کرده، به يک مقام معنوي هم دست يافته است .

اميرالمومنين علي (ع) مي فرمايد : «صبر دو گونه است، صبر در مصيبت که نيکو و پسنديده است و صبر در مقابل گناه و نافرماني خدا، که از صبر اول شايسته تر و نيکوتر است» (سفينه ج 2 ص 5)   اما کسيکه زير فشار شهوت واقع شده، چنان چه خود را از دست بدهد و ارزش معنوي خود را ناديده بگيرد ، خداي بزرگ مي فرمايد : « هر بنده اي دنبال ميل و هوس خود رود و خواسته و فرمان مرا ناديده بگيرد در کارهاي دنيايي او نيز پريشاني و اضطراب به وجود مي آيد »

6- ششمين راه تسکين غريزه جنسي اين است که از ديدن فيلم ها ، عکس ها ، بدن هاي عذيان زنان و        خلاصه از ديدن مناظر شهوت انگيز جدا خودداري فرماييد.  زيرا « هر آنچه ديده بيند دل کند ياد »

در روايت آمده است : «از نگاه به نامحرم بپرهيزيد، زيرا نگاه در قلب تخم شهوت مکي افشاند !»

راه ديگري نيز وجود دارد که آخرين مداوا و مسکن نيروي جنسي است و آن ازدواج مي باشد . clapping
الان چند تا سایت مختلف رو چک کردم تا ببینم در مورد کاهش غریزه جنسی چی نوشتن. چکیده ای از مطالب که مرتبط با کاهش غریزه جنسی از لحاظ پزشکی هستش رو میزارم براتون :

1- غذاهای گرم کم باید مصرف کنیم. مثلا شکلات
2-- ورزش -کافور - داروهای اعصاب. اینا در کاهش میل جنسی موثر هستند. اما از این لیست بهتره که فقط ورزش رو انتخاب کنید !317
3-سعی کنید موقع خواب شکمتون زیاد پر نباشه.
4-خرما - فلفل - پیاز - تخم مرغ - گوشت قرمز - غذاهای پرچرب. اینا غذاهای محرک هستند پس کمتر مصرف کنید.
5- از نوشیدن زیاد آب پرهیز کنید. مخصوصا موقع خواب و حتما مثانه خودتون رو خالی کنید.
6-قرصی هست به نام cyproterone acetate . میگن که برای کسانی تجویز میشه که میل جنسی زیادی دارن. در درصدی از مصرف کنندگان ممکن است این دارو عوارضی ایجاد کند که شامل اینها است: کاهش تعداد اسپرم ها و حجم منی, نابار وری, چروکیده شدن لوله های تولید کننده اسپرم مردانه , بزرگ شدن پستانهای مردانه گذر . . .( امیدوارم کسی دنبالشم نره ! )
7-عدس پخته و گشنیز جوشیده هم موثرند در کاهش میل جنسی .

اما
تا حالا هزار بار این چیزا رو خوندیم هممون. ولی واقعا مگه میشه گوشت نخورد یا تا آخر عمر شکلات نخورد ؟! اصلا مگه این همه پسر مجرد روی کره زمین واقعا اینا رو رعایت میکنن ؟ مگه میشه هفته ای چند بار جوشونده گشنیز رو خورد ؟!!!!
نه ! نظر شخصی من اینه که کار از بیخ خرابه. باید طرز فکرمون رو عوض کنیم . باید هدفمون رو از زندگی آینده و ازدواج مشخص کنیم. باید آزاد تر به زندگی نگاه کنیم.
من دوستایی دارم که به تعداد انگشتای دست هم تاحالا خودارضایی نکردن ولی به تعداد موهای سرشون با جنس مخالف سکس داشتن !:13:
یه سری ها اهل ورزشن همش بیرون خونن فکر و خیال مزخرف نمیکنن. پس یالم و با نشاط میشن. پس چه دلیلی داره خودارضایی کنن ؟
یه سری ها تعادل رو رعایت میکنن ماهی چند بار خودشون رو ارضا میکنن. با این دید که مجردن و فشار میاره .
یه سری ها مذهبی شدید هستن. خدا گفته نکنید. پس ما هم نمی کنیم.
یه سری ها . . .

اما شما جزو کدوم دسته هستین ؟
کاهش غریزه جنسی به نظر من بیشتر جنبه مسکن رو داره تا درمان . ولی خب به هر حال مسکن هم همیشه بد نیست و خیلی وقت ها هم خیلی خوبه . از این نظر من فکر میکنم دونستن راههای کاهش میل جنسی و به کار بستن اون روش ها میتونه برای خیلی ها مفید باشه و مثلا اونای که اعتیادخیلی شدید دارن .
 سپاس شده توسط
سلام!
واقعا انجمن مفید و کاملی میباشد
به نظر من بیشتر این غـــــــــــــریزه جنسی به خاطر دخترهای خیابانی میباشد
ختم کلام
 سپاس شده توسط
2lesag نوشته است:سلام!
واقعا انجمن مفید و کاملی میباشد
به نظر من بیشتر این غـــــــــــــریزه جنسی به خاطر دخترهای خیابانی میباشد
ختم کلام

ورودتون رو تبریک میگم آقای توله سگ(!) 53
بی انصافی نکنید بر فرض هم اگه این جوری باشه. بازم اول و آخرش خودمون مقصریم.
این همه پسر زندگی میکنن تو ایران پس چرا همه به خودارضایی اعتیاد ندارند ؟!
 سپاس شده توسط
Wink 
اصلی ترین چیز اینه که پرخوری نکنیم!...من خواستم روزه بگیرم یک هفته هم گرفتم اما اینطوری واقعا زندگی آدم مختل میشه می خوام از این به بعد صبحانه یه لیوان چای بخورم ناهار هم کم بخورم در حد ضرورت شام هم با میوه خودمو سیر کنم ...از خوردن چیزهای محرک هم پرهیز کنم اگه اینها رو با ورزش روزانه جمع کنیم به نظرم خوب باشهSmiley-face-thumb
ای انسان! چه چیز تو را نسبت به پروردگارت مغرور کرده است؟!(سوره82 آیه6)
 سپاس شده توسط
تائب نوشته است:اصلی ترین چیز اینه که پرخوری نکنیم!...من خواستم روزه بگیرم یک هفته هم گرفتم اما اینطوری واقعا زندگی آدم مختل میشه می خوام از این به بعد صبحانه یه لیوان چای بخورم ناهار هم کم بخورم در حد ضرورت شام هم با میوه خودمو سیر کنم ...از خوردن چیزهای محرک هم پرهیز کنم اگه اینها رو با ورزش روزانه جمع کنیم به نظرم خوب باشهSmiley-face-thumb

من 6 ماه پیش حدود 35 روز آب درمانی کردم. البته به خودارضایی ربطی نداشت برای کم کردن وزن بود ولی چیزی که هست اینه که با کم خوردن فقط یه خورده احساس جنسی تون کم میشه اونم برای کوتاه مدت نه اینکه به صورت دائمی یه روش ترک باشه !
 سپاس شده توسط
با ورزش میشه انرژی مون هم تخلیه میشه
هنوز واسادم ته خط اسفند همین ساله اگه بتونم تا اون موقع دووم بیارم همه چیز درست میشه دعام کنید
به وبلاگ استوارم تا اسفند 87 هم سری بزیند
http://www.esfand87.blogfa.com
 سپاس شده توسط
حتما با احساس ترس از گناه آشنا هستین..کسایی که نگشاهشون رو کنترل میکنن کاملا نیدونن!

هر صحنه ای هر جا این احساس بتون دست داد ولو وقت تماشای برنامه ی تلوزیو ن ایران! روتون رو لحظه ای برگردونین!
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
اگه می خوایید خدا وکیلی ترک کنید اولین کاری که بایست انجام بدید پرهیز از صحنه های مستهجن که به وفور در ماهواره و اینترنت دیده می شود برای من عامل اصلی انجام این عمل تصاویر و فیلم های مستهجن است!
 سپاس شده توسط
من سه دوره تا حالا ترك كردم به مدتهاي طولاني 38.2432اما دوباره شروع كردم.حالا از روزي كه عضو اين سايت شدم عزممو جزم كردم .شايد خدا هم يه نكاه ريز به اين بنده خطا كارش كردو نجاتش داد.
--------------
سلام دوست عزیز.
جای این پست اینجا نیست.لطفا اون رو به تاپیک مناسب مانند "درد و دل ها" در تالار آزاد منتقل کنید.
لطفا ازاین به بعد دقت کنید تا هر پست را در جای مناسب ارسال کنید.
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
 سپاس شده توسط
راه بنداز من به شخصه استقبال می کنمSmiley-face-cool-2
از این مطالب خیلی لذت می برم و استفاده هم می برمSmiley-face-cool-2
منتظرما53258zu2qvp1d9vKhansariha (48)varzesh317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سپاس شده توسط
من دقيق يادم نيست ولى به نظرم گوشت گاو مضرتر هست چن هورموناى جنسيش خصوصن تستوسترون بيشترى داره; ولى گوشت گوسفند ضررى نداره چندان. شايد اين داستان برعكس باشه، خودتون در بيارين ديگه. گوشت خوك هم معمولا موقع طبخ تستين هاش باهاشه، واسه همين كلى هورمون داره و بوى بدى هم داره و فوق العاده مضر هست. البته تو اسلام و خيلى مذاهب ديگه حرومه ولى خوب دونستنش ضررى نداره.. البته من اينارو جايى نخوندم و بهم گفتن خودتون صحت و سقمش رو در بيارين..
 سپاس شده توسط
Wink 
منتقل شده
 سپاس شده توسط
اصلا از یاد ببرید که همچین غریزه ای هم دارین (من خودم فراموشش کردم)
تنها راهشم دوری از صحنه های تحریک کننده و جنس مخالفه اصلا تا به صحبت کردن باهاشون مجبور نشدید تحویلشون نگیرید اگرم مجبور شدید مستقیما بهشون زل نزنین چون بعضی وقتا نجابت یه نفر آدمو درگیر خودش میکنه بعضی وقتا هم میزان وقاحتش (پس به طرفت بستگی نداره هر مدلش یه جور درد سره) تنها راه اینه که تنهایی قشنگ خودتو که میتونه با دعا پر بشه به رابطه های بی معنی نفروشید چون بد مقبول میشید
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان