عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه غریزه جنسی را کاهش دهیم؟

کم کردن ميل جنسي

نوع فایل: doc
حجم: 38 KB

علت اينکه از نيروي جنسي درون خود رنج ميبريد را نگفته ايد. خيلي ها آرزو ميکنند که نيروي بيشتري داشته باشند بهرحال حدس ميزنم امکان پاسخ دادن به غريزه جنسي را نداشته باشيد وبه شما فشار مياورد ولي سعي کنيد بين غريزه جنسي و اعتقادات خود يک تعادل منطقي برقرار کنيد و يکي را فداي ديگري نکنيد.. چون ممکن است و ........... ادامه

دانلود
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
گلم منم جز اون دسته اي هستم كه به اندازه ي موهاي سر خودمو خودت خود ارضايي كردمو و1 بار هم رابطه جنسي نداشتم.تورو خدا اگه دارويي سراغ داري كه واسه هميشه قابليت رفع كامل ميل جنسي رو داره بهم معرفي كن.دوستت دارمKhansariha (56)13
سلام

من توی یه مقاله خوندم که این داروها روی سلول های مغز اثرات مخربی داره

پیشنهاد میکنم در کنار ما بمون و لذت ترک کردن رو با ما امتحان کن
خوردن چای باعث افزایش میل جنسی زنان می شود

بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه شمال غربی آمریکا، کافئین موجود در چای و قهوه باعث افزایش میل جنسی در زنان می شود.

به نقل از پایگاه خبری بی بی سی، تحقیقات این دانشمندان روی 108 زن که بعد از یک رابطه جنسی یک نوشیدنی حاوی کافئین می نوشیدند، نشان داد کافئین فاصله زمانی برقرای رابطه جنسی مجدد را در زنان کوتاه می کند.

دکتر گارسی سرپرست این تحقیق می گوید: اثرات کافئین به دلیل تقویت انرژی در زنان است و میل جنسی تنها در زنانی تقویت می شود که عادت به نوشیدن کافئین ندارند.

این دانشمندان معتقدند، نوشیدن مایعات داغ حاوی کافئین، حافظه را تقویت می کند و خطر سرطان را کاهش می دهد ولی می تواند منجر به بیماری های قلبی شود.
نقل قول: گلم منم جز اون دسته اي هستم كه به اندازه ي موهاي سر خودمو خودت خود ارضايي كردمو و1 بار هم رابطه جنسي نداشتم.تورو خدا اگه دارويي سراغ داري كه واسه هميشه قابليت رفع كامل ميل جنسي رو داره بهم معرفي كن.دوستت دارمreaderwow

داود جون هیچ وقت از دارو استفاده نکن ...

به جاش همین الان تصمیم بگیر این کار رو ترک کنی ... به نظر من اگه ما تو ترک کردن شکست میخوریم به خاطر اینه که تصمیم نگرفتیم ترک کنیم، یه کم روش فکر کن، ما باید واقعا تصمیم بگیریم این کار رو ترک کنیم، اگه این جوری تصمیم بگیریم دیگه دست به این کار نمیزنیم.
منم کسی رو میشناسم که مثل خودت این کاره بود و به اندازه ی موهای سرت این کار رو میکرد ولی چند روز پیش دیدمش گفت به قرآن دیگه از عید نوروز به این ور این کار رو نکردم 17
مگه منو تو از اون چی کمتر داریم ؟
اون اراده ی قوی داشت و تصمیم گرفت واقعا این کار رو ترک کنه ...
بشین با خودت فکر کن ببین واقعا چی میخوای ...
دوست داری ادامه بدی یا دوست داری ترک کنی ؟
با خودت ببین اگه ترک کنی چیا گیرت میاد و اگه ادامه بدی چیا گیرت میاد ...
فکر کن ... تصمیم بگیر.
هیچ نیازیم به قرص و اینجور چیزا نیست ..

موفق میشی 317
خواستن توانستن است
13همه اینا رو انجام دادم اما امروز ....... به فکرم رسیده از این به بعد برم حموم عمومی!!! اخه همیشه همونجا .......
پیشنهاد می کنم مدت حموم رفتنت رو به شدت کاهش بدی
دوش آب سرد بگیری
مدام سعی کنی رکورد زمان موندنت توی حموم رو بشکنی(یعنی هردفعه زودتر بیای بیرون از حموم)
بلند بلند آواز بخونی توی حموم
وقتی فکرای بد سراغت اومد استغفرالله و اعوذبالله بگی و اون قدر تکرار کنی تا فکرا از سرت بیرون بره
وقتی با موفقیت از حموم بیرون اومدی واسه خودت یه جایزه درنظر بگیر و به خودت بده
جایزه هرچیزی می تونه باشه که خوشحالت کنه
و اگه با شکست از حموم بیرون اومدی دیگه از جایزه محروم میشی و اینکه زیاد خودتو ناراحت نکن فقط توبه کن و تصمیم بگیر دفعه بعدی زوتر بیای بیرون از حموم !cheshmak
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من این روش رو که اجرا کردم دیگه هیچ وقت توی حموم دچار خود ارض.. نمی شدم ،با اینکه اوایل همیشه توی حموم این کار رو انجام میدادم :

قبل از رفتن به حوموم 2 صفحه قرآن بخون(5 دیقه بیشتر نمیشه ) ، سعی کن حمومت هم از 15 دیقه بیشتر نشه یا نهیتا نیم ساعت .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
حمام من به 2 ساعت هم میرسه 53258zu2qvp1d9v
(1388 بهمن 7، 23:45)مجتبی نوشته است: من این روش رو که اجرا کردم دیگه هیچ وقت توی حموم دچار خود ارض.. نمی شدم ،با اینکه اوایل همیشه توی حموم این کار رو انجام میدادم :

قبل از رفتن به حوموم 2 صفحه قرآن بخون(5 دیقه بیشتر نمیشه ) ، سعی کن حمومت هم از 15 دیقه بیشتر نشه یا نهیتا نیم ساعت .
دمت گرم 90 درصد این عمل زشت در حمام هست راه خوبی هست +اینم من امتحان کردم خوبه همون اول اب سرد روی نقاط حساس بریزید به مدت 2/3 دقیقه Khansariha (56)
(1388 بهمن 8، 0:04)Poorya نوشته است: حمام من به 2 ساعت هم میرسه ی 53258zu2qvp1d9v
1744337bve7cd1t81
:بله اراده میخواد 4fvfcja
سلام
به نظر من اول طرز فکر ماست
البته دخترای خیابونی هم که بی تاثیر نیستند.4fvfcja
حموم عمومی هم ایده ی بدی نیستا.
تا حالا هیچ گنجشکی نگفته من قفس میخوام
آهای دنیا خفه م کردی ولم کن من نفس می خوام
سلام

elina خانم به کانون ترک خوش امدید

مضرات خودارضایی در هر نفر کمی متفاوت هست

ولی ممکنه شما دچار عوارض دیگر خودارضایی شده باشید یا در آینده نزدیک مبتلا بشید مثلا

غدد منوی ، هیستری و دیوانگی ، کم بینی ، درد استخوان و مفاصل ، انحراف استخوانها و البته تاثیر مستقیم بر روی جنین و ...

این عوارض به مرور زمان ظهور پیدا میکنند

و مشکل آفرین میشن و در زندگی زناشویی مشکلات فراوانی رو برای شما به وجود می آورند

به جای خودارضایی میشه کارهای سالم تری انجام داد

مثل: ورزش ، نماز ، کتاب خوندن ....

خودارضایی از هر نظر مضر هست
elina ای کاش این ها رو نمی نوشتی. مطمئنم نمی دونی خیلی از پسر ها چه دیدی به دخترها دارن. مخصوصا پسر هایی که دنبال این جور کارها هستند. من خودم از این قشر دوست تعدادی دارم. ازشون شنیدم که پشت سر دختر هایی که خیلی به اصطلاح پا می دن چی می گن. تازه من اینا رو تو دانشگاه شنیدم. نمی دونم وضع بیرون چه خبره. بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم. از من می شنوید چنین پسر هایی خیلی دید کثیفی به دختر ها دارند. و انتظار نداشته باشید که این رو جلوی شما بروز بدن. خدا رو شکر که عرف جلوی شما رو گرفته وگرنه معلوم نبود تا الان چه پشیمونی هایی داشتید...
این جا همه با هم دوستن حرف های منو به عنوان یک دوست ِ دلسوز بشنوید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان