عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه غریزه جنسی را کاهش دهیم؟

Wink 
منتقل شده
 سپاس شده توسط
Wink 
منتقل شده
 سپاس شده توسط
در مورد تلقین جدی ممکنه جواب بده (آخه خودم امتحان نکردم)، اما این احساس ضعف و مشکلات دیگه خودار... ممکنه به همین تلقین برگرده، که مدام طی چند سال، یا چند ماه، به خودمون می گیم "این کار بده، زشته، من بدم، خوب نیستم"، کم کم یه احساس خجالت بدی می گیریم، که درست نیست، نه این که اگر تلقین رو بذاریم کنار و انجام بدیم مشکلی پیش نمیاد، بحث مقابله با عادته،

چیز جالبی که داره اینه که هر کی ترک کرده راضیه و خوشحال، همیشه هم میشه ترک کرد، چه الان، چه آینده، به قول اکثر بچه ها دشمنش هم ناامیدی و احساس و قبول شکسته، چون دیگه راه رو ادامه نمی دیم Smiley-face-thumb (می خوام از خوشحالی در گوش همه یه جیغ بی نامی بکشم Smiley-talk038)

خلاصه گویا ترک این کار هزار تا راه جدید داره درست می کنه، 317
 سپاس شده توسط
سلام منم امروز اینو با بلوتوس گرفتم گفتم بذارم اینجا دور هم لذت ببریم (میدونید که تک خوری تو مرام ما نیست!!!!)
ببخشید اگه نامرتبه همینم جونم درومد تا از تو گوشیم تا اینجا برسونمش!:cool:

روشهای ترک خود ارضایی

سلام. قاعدتا کسی که این مقاله را میخواند از معایب خود ارضایی آگاه است و به همین خاطر است که مطلبی در مورد "روشهای ترک" آن را مطالعه میکند. پس بدون اینکه پیرامون میزان کراهت این عمل از دیدگاه اسلام و انسانهای عادی و آسیبهای بی پایان آن به جسم و روح انسان، اشاره کنم، یک راست سراغ روشهای ترک این عمل شنیع میرویم:

براي جلوگيري از خود ارضايي به نكات زير توجه فرماييد:

1ِـ بر اساس تحقيقات به عمل آمده، بيشتر افراد مبتلا به استمنا اظهار كرده اند ، آن قدر اراده ندارند تا بتوانند دست از اين كار بردارند. اينان خود را غريقي مي بينند كه ميان امواج خروشان دريا گرفتار شده اند، در حالي كه حقيقت اين نيست. در طول زندگي به موازات رشد بدني، اراده نيز تعميق مي يابد و انسان در هر شرايطي قادر به تسلط بيشتر بر خواسته هاي خود مي باشد. بنابراين اولين راهكار تقويت اراده است. عواملي در تقويت اراده مؤثر است مانند: 1ـ تمركز بخشيدن به فعاليت هاي گوناگون. 2ـ توجه به عبادات به ويژه نماز كه تمرين تمركز فكر است. 3ـ پايان رسانيدن كارهاي نيمه تمام. 4ـ تلقين مثبت. همواره به خود اين گونه تلقين كنيد كه ارادۀ انجام اين كار را داريد و شكست مفهومي ندارد. تلقين در ترك عادات نامطلوب و غلبه بر خودارضايي مؤثر است. پل ژاگو مي گويد: «وقتي بخواهيم با عادت زشتي ستيزه كنيم، ابتدا بايد نتايج نامطلوب آن را در نظر مجسّم سازيم، بعد منافعي را كه در نتيجۀ ترك آن عايد مي شود، در روح خود تصور كنيم، در نتيجه اين عمل، هر بار كه چنين نمايشي در روح خود مي دهيم، بر آن تحريك يا وسوسه چيرگي يافته و لذت ترك آن را در خود احساس مي كنيم. اگر تلقين به نفس را بلافاصه پيش از خواب اجرا كنيم، مؤثر تر از مواقع ديگر خواهد بود. به طور كلي، متمركز ساختن فكر در كاري كه مي خواهيم براي اجراي آن فردا صبح در فلان ساعت بيدار شويم كافي است». بنابراين بايد خود را باور كنيد و ترس و شكست را به خود راه ندهيد. بدانيد كه اگر بخواهيد مي توانيد. اين جمله شعار نيست، بلكه در عمل نيز افراد زيادي توانسته اند بر عادات ناپسند غلبه كنند و به حال طبيعي برگردند.

2ـ گسترش دايرۀ ارتباطات: افراد مبتلا به انحرافات اخلاقي و جنسي معمولاً از بُعد ارتباطي، آسيب ديده و تنهايي را برگزيده اند. درمان خودارضايي وقتي ميسر است كه از انزوا خارج شويد و به جمع بپيونديد. در محيط دانشگاه در فعاليت هاي فوق برنامه مانند اردوهاي دانشجويي يا فعاليت هاي هنري مانند شعر، سرود، بازي در نمايش، تئاتر و غيره حضور فعال داشته باشيد.

3ـ تغيير زاويه نگرش و عمل: يكي از شيوه هاي درمان خودارضايي، تغيير جهت دادن انرژي رواني جوان از هدف های جنسی به هدف های فرهنگی و هنری است. البته انتخاب اهداف مذكور بستگي به استعدادها و توان های جوان دارد. گرايش به معنويت يك نوع تصعيد نيز مي تواند حساب شود. به طور كلي منظور آن است كه هر وقت خواستيد به عادت ناپسند روي آوريد، فوراً خود را مشغول كار ديگري كنيد كه به آن علاقه داريد.

4ـ مثبت گرايي: هرگونه منفي گرايي و احساس پوچي، درمان خودارضايي را به تأخير مي اندازند، در عوض اصلاح فكر و مثبت گرايي، گام مؤثري در ترك خودارضايي محسوب مي شود. قطعاً درگذشته موفقيت هايي داشته ايد، مانند موفقيت در درس ها يا حرفه و شغل كه بسياري از جوانان آرزوي آن را دارند. اين پيروزي را مورد توجه قرار دهيد و بر نقاط مثبت خويش و خود باوري و ايمان به خود پافشاري كنيد. در اين صورت احساس مي نماييد هنوز قادريد زندگي نويني را بيافرينيد.

5ـ اميد آفريني: بيش تر افرادي كه دچار خودارضايي شده اند، از دو جهت نگراني دارند: از گذشته و از عوارض جسمي و رواني.از اين رو احساس نااميدی مي كنند ؛ در حالي كه آنان نبايد تصوّر كنند بعد از چند بار توبه و شكستن آن، ديگر اميدي وجود ندارد. در توبه هميشه به روي بندگان گناهكار باز است و امكان بازگشت فراهم مي باشد. "اين درگه ما درگه نوميدي نيست صد بار اگر توبه شكستي باز آي" امام باقر(ع) فرمود: محبوب ترين افراد پيش خدا گناهكاراني هستند كه بيشتر در معرض گناه بوده و توبه كرده اند. كافي است از صميم دل توبه كنيد و بر ترك گناه تصميم بگيريد. اگر اين اتفاق بيفتد، مانند كسي هستيد كه اصلاً گناهي مرتكب نشده است.

در مورد زيان هاي جسمي و رواني ناشي از خود ارضايي مانند احساس درد در ناحيه چشم و گودي چشم و غيره، همۀ اين عوارض، در پرتو معالجات و تدابير درماني قابل جبران است.

6ـ درمان تدريجي: ترك عادت نامطلوب به طور ناگهاني و دفعي امكان پذير نيست، بلكه هرگونه تغيير نيازمند فرصت بخشيدن و گذشت زمان خواهد بود، پس مرحله به مرحله پيش برويد و از ادامۀ كار خسته نشويد.

7ـ پرورش معنويت: نماز بهترين راه ارتباطي با خدا است و سد پولاديني در برابر امواج گناه به حساب مي آيد، پس نماز عاملي تهاجمي عليه انحرافات است. هر چه مي توانيد رابطۀ خود را با خدا تقويت كنيد و نماز را با توجه كامل بخوانيد. خود را در برابر وسوسه هاي شيطاني مسلّح سازيد. هر روز قرآن بخوانيد و دعاهاي مورد علاقه به ويژه مناجات شعبانيه همراه با معناي آن را زمزمه كنيد.

8ـ ورزش: يكي از عواملي كه هم در پيشگيري نقش دارد و هم در درمان، ورزش است، از جمله كوهنوردي كه انرژي هاي متراكم را در مسير سالم به جريان مي اندازد.

9ـ ازدواج: در اولين فرصت ازدواج كنيد، حتي اگر به صورت نامزدي و عقد كردن انجام گيرد.

10ـ رژيم غذايي: از خوردن غذاهايي كه مقدار زيادي كالري دارد، اجتناب كنيد.
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
 سپاس شده توسط
Wink 
منتقل شده
 سپاس شده توسط
سلام

خوب من یه جایی خوندم که یکی از بچه ها گفت من هنگام ترک 90 روز با مسایل جنسی دست و پنجه نرم می کردم(یعنی اطرافم بود) خوب اگه من بخوام ترک کنم تو این 90 روز که آدم دیوونه میشه13

آخه وقتی تو دانشگاه سر کلاس این خواهرانه عزیزمون42 مانتوشونم در میارن سر کلاس میشه چشمامونو ببندیم درس گوش بدیم؟

من نمیگم که تقصیره اوناست چون باقی پسرا هم سر کلاس نشستن ولی من که آلوده به این عمل شدم کار سختی رو پیشه رو دارم که به امید خدا و کمک شما بچه ها ی گل و دوست داشتنی این کارو کنار میزارم317

من میتونم اینو مطمئنم
Khansariha (48)
 سپاس شده توسط
سلام mahdi_69
خوش آمدي به كانون
در مورد سوالي كه كرده بودي ببين تو براي رهايي از خودارضايي بايد : 1- واقعا بخواي كه ترك كني 2- اون ارسال هايي رو كه من در مورد كاهش غريزه ي جنسي نوشته بودم رو در صفحه ي قبلي بخوني و رعايت كني 3- در آخر هم تو در دانشگاه اصلا لزومي نداره به دخترا نگاه كني يا اگر هم نگاه كردي هميشه خودتو در حضور خداوند ببين و سريعا خودتو به كاري مشغول كن . مگه من نمي رم دانشگاه بله مي رم پس چرا شد . هيچ وقت نگو نمي شه چرا مي شه آدم هم ديوونه نمي شه . 4- هيچ وقت از نماز غافل نشد چون نماز خوندن در كنار اون كارهايي كه گفتم و تو صفحه هاي قبلي هم هست بسيار موثرند و منم نتيجه اش رو گرفتم.

موفق باشي
التماس دعا
يا حق
cheshmak
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 4، 14:50)رز زرد نوشته است: سلام mahdi_69
خوش آمدي به كانون
در مورد سوالي كه كرده بودي ببين تو براي رهايي از خودارضايي بايد : 1- واقعا بخواي كه ترك كني 2- اون ارسال هايي رو كه من در مورد كاهش غريزه ي جنسي نوشته بودم رو در صفحه ي قبلي بخوني و رعايت كني 3- در آخر هم تو در دانشگاه اصلا لزومي نداره به دخترا نگاه كني يا اگر هم نگاه كردي هميشه خودتو در حضور خداوند ببين و سريعا خودتو به كاري مشغول كن . مگه من نمي رم دانشگاه بله مي رم پس چرا شد . هيچ وقت نگو نمي شه چرا مي شه آدم هم ديوونه نمي شه . 4- هيچ وقت از نماز غافل نشد چون نماز خوندن در كنار اون كارهايي كه گفتم و تو صفحه هاي قبلي هم هست بسيار موثرند و منم نتيجه اش رو گرفتم.

موفق باشي
التماس دعا
يا حق
cheshmak

مرسی از راهنماییت رز زرد خان جان(به قول بی نام) حتما عمل می کنمvarzesh
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 4، 11:06)mahdi_69 نوشته است: سلام

خوب من یه جایی خوندم که یکی از بچه ها گفت من هنگام ترک 90 روز با مسایل جنسی دست و پنجه نرم می کردم(یعنی اطرافم بود) خوب اگه من بخوام ترک کنم تو این 90 روز که آدم دیوونه میشه13

آخه وقتی تو دانشگاه سر کلاس این خواهرانه عزیزمون42 مانتوشونم در میارن سر کلاس میشه چشمامونو ببندیم درس گوش بدیم؟

من نمیگم که تقصیره اوناست چون باقی پسرا هم سر کلاس نشستن ولی من که آلوده به این عمل شدم کار سختی رو پیشه رو دارم که به امید خدا و کمک شما بچه ها ی گل و دوست داشتنی این کارو کنار میزارم317

من میتونم اینو مطمئنم
Khansariha (48)

اولا که واقعا به حال کلاساتون با این وضعش متاسفم
ثانیا همیشه که نباید شرایط رو تو تاثیر بگذاره یه بار هم تو سعی کن با حرفات با رفتارت و اگه شد با صحبت با مسئولین دانشگاه سعی کن این وضع رو عوض کنی!
واگر هم فکر می کنی غیر ممکنه پس بگذار من یه چیزی برات بگم
من بابت بیماریی که دارم دکترم بهم گفته هر روز باید برم ورزش وگرنه وضعم بدتر می شه منم می رم دوچرخه سواری اما اون پارکی که من می رم دوچرخه سواری به مراتب وضعش از دانشگاه شما بدتره وهر جاش که می ری چند تا دختر با وضع ناجور دارن دوچرخه سواری می کنن و حتی خیلی هاشون هم بی میل نیستن که باهات دوست بشن و در شرایط بدتر حتی وقتی دارم تو مسیر های خلوت پارک می رم یه چیزایی رو می بینم که حتی شرم می کنم که بنویسم ،
اما یه جایی شنیدم که خدا یا شایدم یکی از اولیا خدا میگه شما چشمت رو از نامحرم بدزد اونوقت خدا بهت ایمانی می ده که شیرینیش رو تو دلت حس کنی و تا اونجا می دونم خدا و پیغمبر تو این حرفاشون با کسی شوخی نداشتن ،
یه روز داشتم با دوستام در مورد وضع ناجور دختر پسرا با دوستام صحبت میکردم و اونا میگفتن نمیشه که نگاه نکرد و یا اینکه اصلا مگه چی میشه نگاه کنیم، من هم اسطوره ایمان و یا حضرت یوسف نیستم اما با افتخار می گم که من هر روز میرم تو اون پارک و دوچرخه سواری می کنم (روزی دو ساعت و هر بار سی کیلومتر) اما خدا شاهده حتی یه بار به دختر مردم نگاه ناجور نکردم ، خدا میگه شما وقتی داری تو خیابون میری اگه اتفاقی چشمت به نامحرم افتاد بار اول شما دیدی اما من حساب می کنم که ندیدی اما اگه بار دوم خودت نگاه کردی دیگه هر چی دیدی از چشم خودت دیدی . من عادت کردم هر وقت از کنار دختری رد می شم و یا می بینمش سریع به ساعتم نگاه می کنم تا نبینمش و حواسم رو سریع پرت می کنم!
حتی وقتی تو خیابون میرم و چند تا دختر دارن از رو به رو میان میرم اون دست خیابون به خاطر همین همون دوستام مسخرم می کنن که این یارو تو خیابون زیگزاگ حرکت می کنه!
پس مشکل رو گردن شرایط نندازیم این ماییم که شرایط رو می سازیم!

خیلی حرفا دارم ولی نه شما حوصلت می کشه بخونی نه من می تونم تایپ کنم!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها يه سري مطالب مفيد كه صحبت هاي دوست عزيزم تنها رو كامل مي كنه :
ديدگان ، دامهاي شيطان است .
نگاه دزدي ( زيرچشمي به نامحرم نگاه کردن ) ، پيش درآمد ( و زمينه ي ) فتنه است .
آن که چشم را فرو بندد دل را آسوده کند .
از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام پرسیدند : آیا جایز است زن را از پشت سر ورانداز کرد ؟ فرمود : شما حاضرید مردی به همسرتان چنین نگاه کند ؟ هرچه برای خود می پسندید برای دیگران هم بپسندید .
آن که چشم فرو بندد کمتر دریغ ( و افسوس ) می خورد و از تباهی در امان می باشد .

اينم يه مطلب جالب ديگه براي دوستان گلم :
راستي از اين همه نگاه کردن خسته نشدي ؟ نشدم ؟ در روز چند بار هي بايد سر تکون داد و کج و راست کرد تا انواع و اقسام جذابيت هاي دل انگيز عذاب انگيز رو مشاهده کنيم . راستي يه چيزي ؟ اين مبحث در هيچ جا فکر نمي کنم گفته شده باشه . تا حالا فکر کردي چرا موقع خواب چشمتو مي بندي ؟ احتمالا مي گي براي اينکه پشه نره تو چشمت ؟ يا شايد براي اينکه سطح چشم خشک نشه ؟ خوب به جاي باز گذاشتن، مثل موقع بيداري باز و بسته کن مگه نميشد ؟ خوب چرا اونم شايد ميشد ؟ اما....
خوب تو بسته شدن چشم موقع خواب کلي دليل و جوابه . اما يکي از دلايل مهمش مي دوني چيه ؟
وقتي مي خوابي چشمتو مي بندي . وقتي چشمتو مي بندي هيچي نمي بيني . وقتي هيچي نمي بيني کم کم به يک آرامشي مي رسي که تو رو آماده مي کنه واسه ي خوابيدن .چون دنياي عظيمي از مناظر جلوي چشمت با بستن چشم به پستويي خزيده و تو رو آماده ي يک آرامش عميق چند ساعته مي کنند .

کساني هستند که ممکنه با اين حال بازم آرامش زيادي نداشته باشند . بخش اعظم اون نا آرامي جدا از اينکه به علت حوادث روزانه هست جاي شک و شبهه اي نيست که باز بخش بزرگي از حوادث روزانه از طريق چشم دريافت مي شود و در تحليل و یاد آوری وقایع نقش عظیمی دارد .

در موقع یادآوری حوادث شاید به ندرت پیش بیاد که شما بو یا درد یا مزه ی چیزی که گذشته رو به همون مقدار در خاطر داشته باشد . اما مسایل دیداری و شنیداری سهم خیلی عظیم تری در یاد آوری خاطرات انسان داره . اگر دقت کرده باشد ، دیده باشید یا شنیده باشید در انرژی درمانی می گویند چشمان خود را ببند . زیرا اینکار کمک بسیار عظیمی در دریافت انرژی و ایجاد آرامش در بدن می نماید .

حالا اگه چشمت باز باشه و محدوده ی دید خیلی پراکنده نباشه مثلا به یک نقطه خیره شوی باز هم از لحاظ فیزیکی که اندام کمتری تحرک دارد و هم از لحاظ تحرک چشم و همچنین از خیلی لحاظ دیگر باز تا حدی آرامش وجود دارد .

حالا اگر دیده کاملا رها باشه و به هر طرف چشمان ما باز بشه دریافت های روزانه ی ما به مراتب بیشتر و بیشتر میشه و به شدت در آرامش فکری ما تاثیر بسزا دارد . البته کسی نمی گه چشمتو ببند بلکه کنترل کردنش مهمه که در چه مواردی خیره شود ، در چه مواردی ببیند و در چه مواردی نبیند و در چه مواردی بگذرد و نماند .

بسته به اون مشاهده ها ، این نگاه هم می تونه آرامش بخش باشه هم میتونه خواسته های دست یافتنی برای ما ایجاد کنه و هم می تونه ما رو به هوسهای شهوت آلود بیمار کنه .
cheshmak
 سپاس شده توسط
بچه ها خیلی ممنون از راهنمایی تون فایر برد جان پسرخالم دقیقا مثل شماست تو خیابون داریم راه میریم چند تا دختر که از روبه رو میان میره اونور خیابون به قول شما همش زیگزاگ میره منم همش مسخرش میکردم ولی الان وضع روحی اونو که میبینم بهش حسودیم میشه[تصویر:  4lqqtqv.gif]

تنها از شمام بابت راهنمایی تشکر میکنم حتما به این آیه عمل میکنم من دانشگاه آزاد درس می خونم[تصویر:  128fs318181.gif]

و همچنین از رز زرد عزیز بابت راهنمایی[تصویر:  4xvim2p.gif]
 سپاس شده توسط
FAGHAT NAMAZ
age betoni har 3 vade namazo(sobh,zohr va shab) ro bekhoni khoda khodesh komaket mikone yani namaz cheshmo gosheto baz mikone va modam yadet mindaze ke bayad pak bashi
ENGHAD GHASHANGE!cheshmak

عزیزم مگه کیبورت فارسی نمی نویسه؟؟؟؟؟؟

ایندفه رعایت حالت رو نمی کنم و پستت رو حذف می کنما!!!

البته ببخشید.... کمی خشونت لازمه

خواهشا فارسی بنویس

شبها فقط منمو اتاقم
که تکه کرده اند نرده های پنجره اش مهتاب را
به میله های سیاه و سفید
 سپاس شده توسط
(1388 خرداد 6، 8:59)khaste az javoni نوشته است: .....

عزیزم مگه کیبورت فارسی نمی نویسه؟؟؟؟؟؟

ایندفه رعایت حالت رو نمی کنم و پستت رو حذف می کنما!!!

البته ببخشید.... کمی خشونت لازمه

خواهشا فارسی بنویس

دوست عزیز بهتره راهنمایی بفرمایید که قوانین سایت رو مطالعه کنن

خسته جان اینجا اگه بخوای بر خلاف قوانین حرکت کنی هرج و مرج پیش می اد .. برای اینکه نه برای پستات مشکلی پیش بیاد و نه خدای نکرده از کسی برنجی لطفا تایپ فارسی رو تو برنامه هات بذار

خوندن قوانین سایت هم می تونه بهت کمک کنه
قوانین سایت

به امید روزاهایی بدون خودارضایی53

نقل قول: تنها:تارک جان قبلا تذکر داده بودم و گفته بودم که قوانین رو بخونن این چهارمین بار بود که تذکر می دادم مجبور شدم به خشونت متوسل شدم
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
 سپاس شده توسط
با سلام

مركز شهوت انسان در حقيقت در مغز انسان است . منطقه اي بنام منطقه ي شهوت زا. اين افكار آدمي است كه انسان را به سمت و سوق هر كاري راهنمايي ميكند.اگر شما افكارتان را با ديدن عكسها وفيملها ويا حتي شنيدن سخنان شهوت آلود تغذيه كنيد ، جسمتان هم دنبال افكارتان خواهد رفت وهدفش ارضاء نيازي ميشود كه شما در او برانگيخته ايد و برعكس اگر با تغذيه مناسب -افكار متعالي- تغذيه كنيد ، جسم هم از شما تاسي ميكندو تاثير ميپذيرد و همراهيتان ميكند.انسانهايي مانند رجبعلي خياط كم نيستند كه فقط با يكبار غلبه بر هواي نفسانيشان درهاي حكمت بر روي آنها باز شد و انها هم با ادامه ي راه نگذاشتند كه اين مسير بر آنها بسته شود.
و بدانيم كوچك شمردن اين عمل باعث افزايش آن و در نتيجه بصورت اعتياد در ميآيد.
پس بهترين راه حل در اين شرايط جامعه ي ما موانع اقتصادي بيش از هر چيز ديگري مشكل براي ازدواج جوانها ايجاد كرده است مواظبت بر افكاراست -( يعني متوجه كردن آن به كمال)- .از طرفي و مشغول شدن به فعاليتهاي ورزشي - شركت در فعاليتهاي سالم اجتماعي- تنها نماندن و خلوت نكردن با خود- به رختخواب رفتن موقعي كه فرد كاملا خسته و خواب آلوده باشد- نپوشيدن لباسهاي نيمه عريان بخصوص در هنگام خوابيدن - گرفتن دوشها با آب ملايم و نيمه سرد- نرمش قبل از خواب-مطالعه كتابهاي سالم قبل از خواب - ذكر و دعا و داشتن وضو كه در هر حالي آرامبخش روح وروان آدميست و ازهمه مهمتر استعانت از پروردگار متعال از راه حلهاي فردي موثر است زيرا كه راه حلهاي اجتماعي فراتر ازبحث در اينجاست.(و البته گناهاني كه اجتماعي هستند بسيار مخرب تر از گناهان فردي اثر منفي ميگذارند و ترك آنها كم از ترك اينها نيست!)

راستي فراموش نكنيم كه گناه يعني نيكي نكردن.و بهترين كس براي اين كه به او نيكي كنيم خودمان هستيم.
منبع : iranhealers.com

يا حق !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
 سپاس شده توسط
من يك مشكل جدي دارم اميد وارم برايم نظر بدهيد:
مشكل من اين است كه با ديدن يك صحنه يا تصوير تحريك كننده با ديدن يك يه خانم كه اگر كمي لباس چست به تن كرده باشد و هم جنان با برداشتن وزن سنگين بالخصوص كه حركت سينه را در باشگاه زيبائي اندام انجام بدهم من از لحاظ روانم تحريك نميشم خوشم نميايد مگر آله تنسلي ام فوق العاده داغ ميايد كه اگر به باسن و سرين هايم تمام نمايد انزال ميشم البته در باشگاه چند بار انزال هم شدم من مشوره ميخاهم كه جي كار بايد بكنم تا از اين مصيبت خلاص شوم بطور خلاصه اگر بگويم كه من جطور از بسيار محرك بودن الات تناسلي ام جلوكيري كنم البته قسمت ختنه يا سنت شده گي يا بگم كه قسمت نوك التم هميشه داغ است انقدر كه اگر چند بار مالشت خفيف داده شود انزال ميشم خيلي به عذاب استم چيكار كنم لطفا براي ثواب مرا رهنمائي كنيد اكر ادويه كه همين از تحرك و داغ امدن سر الت تناسلي ام جلوكير كند برايم بنويسيد و هم اسم ادويه و تركيبات اش را هم بنويسيد ممنون خواهم شد زنده و سرفراز باشيد.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان