عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرض کردم باید مطمان شین شرکت برای  ارتقا شما داره کار میکنه نه  ارتقا خودش و فشار بیاره بیاره
متاسفانه ما ایرانیا فقط بلدیم رو همدیگه بریم بالا پله های ترقی رو از بالاتر از حق همدیگه میبینیم
و صاحب شرکتهاش واقعا دارن سواستفاده میکنن
برای هر کاری باید اطلاعات لازم رو در مورد اون کار بدست بیارید بعد خودتون شخصا دست بکار شین
منم نمیگم پاشین سریع برین اولین شرکت و ثبت نام کنین نه این کار عاقلانه نیست و مثل قمار میمونه
اولا ی چیزی بگم همه شرکتهایی که قول میدن ظرف مدت کوتاهی ثروتمندتون کنن دروغ میگن 
ثروت و زمان کوتاه دو مقوله متضاده کاملا
اینکه هیچکس ی شبه پولدار نمیشه اینو هیچوقت فراموش نکنین
در نهایت هم اطلاعاتتون کامل شد دست به کار شین چون دانایان با عمل زندگی میکنن نه با اندیشه عمل.

یا علی
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 5، 6:52)پارادایس نوشته است: عرض کردم باید مطمان شین شرکت برای  ارتقا شما داره کار میکنه نه  ارتقا خودش و فشار بیاره بیاره
متاسفانه ما ایرانیا فقط بلدیم رو همدیگه بریم بالا پله های ترقی رو از بالاتر از حق همدیگه میبینیم
و صاحب شرکتهاش واقعا دارن سواستفاده میکنن
برای هر کاری باید اطلاعات لازم رو در مورد اون کار بدست بیارید بعد خودتون شخصا دست بکار شین
منم نمیگم پاشین سریع برین اولین شرکت و ثبت نام کنین نه این کار عاقلانه نیست و مثل قمار میمونه
اولا ی چیزی بگم همه شرکتهایی که قول میدن ظرف مدت کوتاهی ثروتمندتون کنن دروغ میگن 
ثروت و زمان کوتاه دو مقوله متضاده کاملا
اینکه هیچکس ی شبه پولدار نمیشه اینو هیچوقت فراموش نکنین
در نهایت هم اطلاعاتتون کامل شد دست به کار شین چون دانایان با عمل زندگی میکنن نه با اندیشه عمل.

یا علی
بله حق با شماست.
من در این باره خیلی تحقیق کردم(تقریبا ۳_۴ ماه بخاطر همین دست نگه داشتم) و شرکتی که میخواستم عضوش بشم یکی از اولینها و معتبرترین‌هاست...
ولی وقتی از مرجع تقلیدم استفتاء کردم گفتن هیچ بازاریابی شبکه‌ای به تأیید شورای نگهبان نرسیده و چون از بازیابهای بالواسطه استفاده میشه و سودش فقط به بازاریاب اول نمیرسه جایز نیست. [emoji257] [emoji257]

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
سلام  خیلی  عالیه حالا مثلا من خیلی به کارای کامپیوتری علاقه دارم(کارای  کافی نتیا )که بشه ازش درآمد کسب کرد  ومی خوام از تابستون شروع کنم باید چیکار کنم 
 سپاس شده توسط
(1395 خرداد 8، 7:53)Majid33 نوشته است:
سلام  خیلی  عالیه حالا مثلا من خیلی به کارای کامپیوتری علاقه دارم(کارای  کافی نتیا )که بشه ازش درآمد کسب کرد  ومی خوام از تابستون شروع کنم باید چیکار کنم 

سلام
حوبین؟
والا کافی نت فکر نمیکنم زیاد درامد داشته باشه البته اگه دور و برتون نباشه خوبه اینروزا همه میان برا کارای ثبت نام وام و دانشگاه و شهریه و ....
به نظرم اگه چند نفر از دوستای مورد اعتمادت که ادمای درستکارین با اونا شریک شید و هر کدوم اوپراتوری کافی نت باشین
هم میتونید تعداد مشتریهای بیشتری رو راه بندازید هم کرایه مغازه رو مایین بیارین.
بازهم میگم اینروزا انقد نت زیاد شده رو گوشی و تبلت کسی زیاد کافی نت نمیره
اما برای کارهای دانشجویی و ترجمه و پروژه ها درامدش فوق العادست
تعدا اپراتورهارو زیاد کن یعنی اون کسایی که خدمات به مشتری میده که فقط یه نفر نباشه شلوغ شه همه معتل شن یجوری باشه هر کی میاد سه تو کارش راه بیفته
خصیصه کارت خیلی مهمه.
برخورد با مشتری خوب باشه طوری که جذب شه مشتری بعدن بیاد
دکور موجه و شیک
همینطور جای خوب
فاکتورهای اصلی هستن
موفق باشید..
کتا حالا شده وقتی یه ده هزار تومنی بهش خوب فکر کنین؟
اینکه که با ده هزار تومن چیکار میشه کرد؟
و اینکه ایا یه چیزی میخرین و ده هزار تومن مثلا بابت اون میپردازین
ایا واقعا ارزش واقعی این کالایی که خریدین ده هزار تومنه؟
مثلا یه نون سنگک هشتصد تومنه شما ده تا میخرین میشه هشت هزار تومن
خب به قبلش فکر کنین 
ابیاری گندم
خرید دانه
کاشت و نگه داری
هزینه برداشت
برداشت
حمل و نقل
تولید خمیر 
گاز مصرف شده برای پخت نان
و...
به نظرم باید قیمت یه نون سنگک خیلی باید بیشتر از این حرفا باشه
و اینکه ایا ارزش واقع پول ارزشش چقدر در تغییره
و اینکه پولی که ده سال دیگه هست دیگه این پول ،پول نیست
خوب فکر کنین ...
به زودی آموزشهای جدیدی در راهه.. 317
بنظرم یکی از کارهای پر درآمد الان نصب تعمیر کولر گازی هست.
خصوصا که الان فصلش تازه تو زمستان هم میشه استفاده کرد.
با تعویض واشر که باد گرم بزنه تو زمستان .
من هم میخوام برم از بعد ماه رمضان چون جایی که میخوام برم به دلیل فاصله دوری که داره روزه آ م باطل میکنه.
من لیسانس دارم ولی کار که عیب نیست و با افتخار اینکار میکنم .
همین که محتاج نمیشم خیلی خوبه .
بالاخره از یه جایی باید شروع کرد همه که مدیر نبودند.
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
سلام
منم ی پیشنهاد برای کار داشتم.البته بیشتر مناسب اقایونه و ب قول اقای ضربتی کار عیب نیست.
نزدیک عید ک میشه بازار مبل شویی در خانه و کاغذ دیواری و این دست کارا داغه.
میتونید از حالا وقتایی ک بیکارید مثلن عصر ک کلاس و دانشگاه ندارید برید شاگردی نصابای کاغذ دیواری رو بکنید.هم الان ی پولی در میارید هم دم عید ک شد حسابی سرتون شلوغ میشه. حتی اگه خیلی تو کارتون وارد شدید میتونید ب مغازه هایی ک کاغذ دیواری میفروشند بسپرید ک اگه نیاز ب نصاب داشتند خبرتون کنند. یا مبل شویی ک خیلی هم تخصص زیادی نمیخاد و کلی پول توشه. حتی میتونید برای اقوام و همسایه و .. کار کنید.
عصرها هم میتونید برید پیک موتوری ک روز ب روز نیاز بهشون بیشتر احساس میشه.
انشالله همگی شغلی شرافتمندانه با درامد حلال نصیبمون بشه. 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
من پول لازم دارم .
میخوام چند تا کلاس برم .
برای ارشد بخونم .
نمیشه که از پدرم همش پول بگیرم .
خانم خداهمراهمونه من زمانی که مدرسه میرفتم دو هفته آخر اسفند که میشد و مدرسه رو همگی.تعطیل میکردیم من میرفتم مکانیکی کار میکردم.
یادش بخیر چه روزگاری بود.
کار هست ولی کار کن نیست.
 سپاس شده توسط
میدونید شعار کشور ژاپن چیه؟ Hanghead

"پیش به سوی موفقیت" 49-2

ولی شعار ایران :

"بیهوده متاز که مقصد خاک است" Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام
بیاید در این نظر بگید که :
درباره خرید و فروش اینترنتی و تلفنی چی کار کنیم که مزاحمت برامون پیش نیاد؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 29، 23:47)می توانم نوشته است: سلام
بیاید در این نظر بگید که :
درباره خرید و فروش اینترنتی و تلفنی چی کار کنیم که مزاحمت برامون پیش نیاد؟

به نظرم برای اینکه مزاحمت پیش نیاد میتونی از یه خط جداگانه استفاده کنین برای این کار اگه میخوایین مستقیم وارد عمل شید
و یا اینکه سایت های فروشگاه اینترنتی با مدیریت خودتون و یه خط مجزا فکر خوبیه
کانال تلگرام هم براش درست کنین
من به شخصه نظری رو کالای خاصی ندارم و به نظرم کاملا به میزان تقاضای بازار و علاقه ی خودتون داره.
 سپاس شده توسط
تفکرمثبت چیست؟
نوعی وسواس بودن روی موفقیت
با توجه به قانون سوم نیوتن هر عملی یه عکس العملی داره
برای ثروتمند شدن تفکر مثبت نیازه 
تا این قانون کار خودشو بکنه
49-2
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
برخی مردمان می پندارند قوی بودن به معنای آن است که هرگز درد را حس نکنیم اما در حقیقت قویترین مردمان آنانند که رنج را حس می کنند
آن را درک میکنند و می پذیرند.....
معروف‌ترین صفات ژاپنی‌ها

۱- ادب
می‌توان گفت ژاپنی‌ها مودب‌ترین ملت دنیا هستند. چیزی که باید به آن دقت کنیم این است که مفهوم «ادب» در کشورهای مختلف متفاوت است. منظور از «ادب» در این مقاله به فلسفه آسیای شرقی از کنفوسیوس، هارمونی اجتماعی، برمی‌گردد.
کنفوسیوس می‌گوید:

«دولت وجود دارد، وقتی که شاهزاده، شاهزاده است، وزیر وزیر است، وقتی پدر پدر است و وقتی پسر پسر است.»
آموزش هارمونی اجتماعی به خوبی در جامعه ژاپنی بهتر از هر کشور آسیای شرقی دیگر، حفظ شده است (کره نیز هارمونی اجتماعی بسیار قوی دارد اما کمی با ژاپن متفاوت است).

۲- وقت‌شناسی

۳- مهربانی
خیلی‌ها ژاپنی‌ها را بخاطر رفتار دوستانه، ملاحظه‌کار بودن و مهربان بودنشان تحسین می‌کنند. ژاپنی‌ها همیشه حواسشان قبل از خودشان به دیگران است و از همه مراقبت می‌کنند.
حتی در دنیای آکادمیک فلسفه، طرز تفکر ژاپنی (جمع‌‌گرایی) درمقابل طرزفکر امریکایی (فردگرایی) قرار می‌گیرد.

۴- سخت‌کوشی
ژاپن ازلحاظ طولانی بودن ساعات کاری در رده دوازدهم جهان قرار دارد. درواقع، اضافه‌کاری‌هایی هم در بین ژاپنی‌ها وجود دارد که در اسناد رسمی قید نمی‌شود. ژاپنی‌ها همیشه نماد سخت‌کوشی بوده‌اند.

۵- احترام
ژاپنی‌ها یک هنجار اجتماعی “内と外” (روابط داخلی و بیرونی) دارند. آنها سعی می‌کنند در برخورد با روابط بیرونی خود (غریبه‌ها) همیشه با احترام و ادب رفتار کنند. حتی در روابط داخلی (خواهر و برادرها و دوستان) باز با احترام رفتار می‌کنند.

۶- خجالت
ژاپنی‌ها گاهی اوقات افرادی خجالتی خوانده می‌شوند. این می‌تواند بخاطر فرهنگ «هارمونی اجتماعی» آنها باشد. البته ژاپنی‌های زیادی هم هستند که با غریبه‌ها خجالتی نیستند اما اکثریت آنها اینطور می‌باشند.

۷- هوش
از دیدگاه غربی‌ها، آسیایی‌ها باهوش خوانده می‌شوند. بعنوان مثال، آنها در ریاضیات، زبان، بیزنس و امثال آن بسیار خوب هستند.
یکی از دلایل باهوش خوانده شدن ژاپنی‌ها مهارت شنیداری آنهاست. ژاپنی‌ها قبل از اینکه حرف خودشان را بزنند، بسیار با دقت به حرف‌های دیگران گوش می‌دهند. فرایند گوش دادن باعث می‌شود حرف خودشان بسیار جامع‌تر و کامل‌تر باشد.

۸- کار گروهی
اولویت ژاپنی‌ها گروه است نه فرد. به عبارت دیگر، ژاپن نماد بسیار خوبی از جمع‌گرایی است که از جنبه‌های بسیاری با کشورهای فردگرا متفاوت است.

۹- رسمی بودن
ژاپنی‌ها بخاطر هنجار هارمونی اجتماعی در روابط اجتماعی خود بسیار رسمی برخورد می‌کنند.

۱۰- پاکیزگی
به سختی می‌توانید تکه آشغالی کنار خیابان ببینید زیرا هیچکس در ژاپن زباله‌های خود را در خیابان نمی‌اندازد.

۱۱- بی علاقگی به قدرت و تمایل زیاد به خدمت
ژاپنی ها دغدغه رسیدن به قدرت ندارند و هیچگاه از قدرت برای رسیدن به منافع شخصی و کسب ثروت سوء استفاده نمی کنند و اگر احساس کنند پست و مقامی که به آنها داده شده است از عهده و توانایشان خارج است به سرعت استعفا داده و بخاطر قصور و اشتباهاتشان در کمال خضوع و خشوع عذر خواهی می کنند

تحقیقات این مقاله نشان می‌دهد که مردم دنیا تصویر بسیار خوبی از ژاپنی‌ها دارند. در کنار صفاتی که در بالا عنوان شد، می‌توانیم به صفات «صادق» و «جدی» بودن نیز از خصوصیات ژاپنی‌ها اشاره کنیم.
منبع: ژوان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان