عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام

این تاپیک مختص به کارآفرینی هست...
با توجه به اهمیتی که دیده شد، تصمیم گرفتیم برای کارآفرینی تاپیک اختصاصی زده بشه...

دوستان می تونن ایده های خودشون رو در این راستا مطرح کنن... هم فکری انجام بشه... سئوال بپرسن و جواب بگیرن... 
و دوستان صاحب تجربه هم انتقال تجربه بدن... 

یا علی...  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به دوستای خودم
اولین باره که میام و اولین پست رو میزارم براتون
امیدوارم که این نقطه ای آغاز باشه برای شروع کارمون

1.اولین قدم
باید اولین قدم رو بر داشت هر چند سخته هر چند طاقت فرساست و هر چند ...
میدونم کوله باری از فشارهای زیاد روی دوشتونه فشارهایی که شاید اصلا نمیتونیم اسمشونم بیاریم
بزرگترین اهداف با اولین گام ها آغاز میشه
پس یادمون باشه باید برای شروع کاری کنیم که بهمون انگیزه بده انگیزه و انگیزه 317

اولین قدم اینه که دفتری برنامه ریزی واسه خودمون بسازیم
بر اساس این دفتر برنامه ریزی میتونیم
ارزیابی
کنیم .

2.تمامی علایقتون رو در اون بنویسین
از ورزش گرفته تا هر آرزویی که دلتون میخواد و دوست داشتین تا حالا بهش برسین و هیچ وقت نشده برای رسیدن بهش برنامه ای داشته باشین

3.بعد از نوشتن همه ی علایقتون (حالا ممکنه بعدها هم بیشتر بشه و...)حتما اون هارو دسته بندی کنین به چند گروه بزرگتر
مثلا یاد گرفتن اسب سواری و شنا رو بنویسین ورزش و ...

4.مهمترین هارو از بین همه در بیارین و روش کار کنین و اولویتتون رو بزارین روی انجام دادن اونها

5. تمام انرژیتون رو بزارین برای انجام دادن اونها
اشکال نداره ناقص هم انجام داده بشه مهم اینه تموم بشه

6. مدام روی افکارتون و نحوه ی بهتر رسیدن و منطقی تر رسیدن به اهداف کار کنین

حالا ممکنه بگین انجام دادن این کارا چه ربطی به کار آفرینی داره
من هم همین رو میخوام بگم که
ما برای زندگی کردن کار نمیکنیم
ما باید برای کارمون زندگی کنیم
یعنی کار رو از توی علایقمون باید کشف کنیم و انجام بدیم
و با انجام دادن کارهای مورد علاقست که باید کار کنیم و درآمد داشته باشیم
حالا در محیط اطراف یک سری محدودیت هایی ممکنه باشه اما ما با توان و انرژی زیاد می تونیم کار درستی انجام بدیم
درست و منطقی و نه احساسی
یادتون باشه من از احساس حرف نمیزنم
از منطقی حرف میزنم که قادره احساس کنترل کنه
احساسی که ناشی از علایق درونی و ساحتاری ذهنی و جسمی ماهاست.
اون وقته که از کاری میکنیم میتونیم لذت ببریم .

کوهنوردی رو در نظر بگیرین که با فروش و بازاریابی وسایل کوهنوردی میتکنه ی شغل برای خودش درست کنه.
این یک مثال بود ...
فعلن این کارا رو انجام بدین تا بقیشو براتون بگم 1
مرحله بعدی
باید اهدافمون به قدمای کوچیک تقسیم کنیم
همینطور
بدونیم کجا قدم برمیداریم
سنجیده عمل کردن خصوصیت افراد موفقه
پس
سنجیده و پخته عمل کنین
توی همین دفترچه
کاملا نکات مثبت و منفی تصمیماتتون رو ارزیابی کنین
 سپاس شده توسط
برای کارافرینی سرمایه لازمه سرمایه و سرمایه...
سرمایه اصلا چیه؟
جز اینکه سرمایه مادیه؟چیز دیگه ایم هست؟
نمیدونم اگه کتاب کیمیاگر اثر پائلو کوئلو رو خونده باشین میتونین سرمایه اصلیتون رو درک کنین
دقیقا سرمایه واقعی خودمون هستیم سرمایه ی معنوی.
از خودت بپرس اگه من راستی میلیاردها تومن پول تو حسابم بود؟
شغلم رو چی انتخاب میکردم
قطعا شغلی که انتخاب میکردم بخاطر پولش نبود
از روی علاقم بود
برید از همه ی ثروتمندا و کسانیکه واقعا میلیونرن بپرسین و تحقیقزکنین که برای پول کار میکنن و یا برای چیزای دیگه کار میکنن؟؟ 
حالا فکر کن دوست من  302
نکته مثبتی که از میان انبوهی از اطلاعات تصادفی و نا کار آمد ذهنمون رو شلوغ میکنه
تمام علایقتون رو جمع اوری کنید و بهشون بر اساس علاقه واقعیتون نه علاقه ظاهری و گول زننده علاقه ای که خوده خوده واقعیتون اونارو دوس دارن بدون ترس از شکست و بهشون از یک تا صد نمره بدین
میبینید ؟
حالا دیدید چقدر ذهنتون علایق کم ارزش رو خودش انبار کرده بود؟
حالادست بکار بشین و بیشترین اونهارو سوا کنین
اینارو انجام بدین فعلن
یادتون باشه ما برای شادی و ارامش واقعی خودمون زندگیمیکنیم
پس چیزایی رو انتخاب کنین که علاقه واقعیه واقعی خودتون باشن
تامرحله بعد ...
سلام
ازتون خواهش میکنم اگر توضیحات قبل رو نخوندین تمام مطالب اشتغال رو بخونین مطمانم بهش ی روز نیاز بیدا میکنین
اگه امروز ندارین 1 
شما برین همهی افراد موفق رو نگاه کنین تو کسب و کارشون خیلییی موفقن
نمیخوان جای دوری برین
همین دوتا خیابون بالتر از خونتون ...
میخوام قانون کسب و کار رو بهتون بگم :

شما باید ابتدا نیاز های واقعی جامعه و محیطتتون رو بدونین (محیط اطرفتون )
همچنین کاری که میکنین متناسب با مکان شغلتون باشه
برای این کار باید خیلی دقیق بشین تو اطرافتون و نیاز واقعی رو بیدا کنین.
دوم اینکه روش درست باسخ دهی به این نیاز هارو بیدا کنین 1بدون در نظر گرفتن مادیات 1
حالا وقت عمله دست به کار بشین 
1-مکان
2-شناسایی نیاز 
3-باسخ دهی صحیح به نیاز 
4-شغل به شخصیتمون بخوره 
5-برای بول کار نکنیم 

وقتشه از داشته هامون استفاده کنیم 
اگه لازمه اطلاعات جمع اوری کنیم 
دستبه کار بشیم 
یادمون باشه که ترس از شکست  رو از وجودمون دور کنیم 
اقدامات احساسی رو هم انجام ندیم 
احساسات فقط انگیزه بهمون میدن ولی با احساس تصمیم نگیریم چون نتیجش  با فکر و عاقلانه نیست .

یا علی

البته باید اون کار با روحیه و علایقی که قبلا در مورد تحقیق کرده بودین بخوره و match باشه..حالا فکر کنم متوجه شده باشین چرا گفتم اونچیزیایی رو که بهش علاقه دارین انتخاب کنین چون اونا دقیقا اونی هستن که به روحیه شما میخورن.
برای کار آفرینی باید از یک سیستم تبعیت کرد سیستمی متفاوت
داستان استیو جابز .بیل گیتس ادیسون و ... همه از این سیستم تبعیت میکنند
حتمن نیازی نیست که سرمایه ی مالی داشت
تنها یک چیز مهم است و ان داشتن سیستمی پولساز برای همه ی کسانی که حاضرند سرمایه گذاری کنند
کسانی که تجارت میکنند دارای سیستم مالی هستند .
جالب اینجاست که این سیستم هر کس برای خودش کاملا مجزا عمل میکنه
در واقع سیستم هر کس مال خودشه
 سپاس شده توسط
سلام کسی می تونه کمکم کنه.
دو تومن سرمایه دارم
می خوام کسب و کار راه بندازم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 ارديبهشت 4، 22:04)ئپشتکار نوشته است: سلام کسی می تونه کمکم کنه.
دو تومن سرمایه دارم
می خوام کسب و کار راه بندازم

سلام داداش پشتکار خوبی؟خیلی خوش اومدی بیا اینجا تو گفت و شنود شغلی
http://www.ktark.com/thread-511-post-351...#pid351240
 سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
دوستان میخاستم این سایت رو معرفی کنم ، متعلق به دکتر جهانگیریه ، که توی تلویزیون هم احتمالا دیدینش ، توی برنامه های پایش و .... مهمان بوده ، تخصص ایشون کارآفرینه ، سایت خوبی هم هست ، میتونید از ایده هایی که داده داخل سایت برای راه اندازی کسب و کار استفاده کنید .
بنیاد فرهنگی جهانگیری
 سپاس شده توسط
برای تغییر جهانت نگرش و احساساتت خودت را تغییر بده طولی نمیکشه میبینی که دیگران هم تغییر کردند بله درسته برای تغییر کردن باید ترس رو از وجودمون ریشه کن کنیم و شجاعت داشته باشیم مهم نیست که چه کسی هستیم مهم اینه که انسان هستیم
و میتونیم اونی باشیم که ارزوشو داریم باشیم..
از همین امروز شروع کنین به دنبال ایده ها و علایق جدید بگردین و راه رسیدن به اون مطمان باشین از هر ده انتخاب قطعا یک انتخاب سرنوشت شما را میتونه به سکوی پرتاب به سمت موفقیت حرکت بده اما کسانی همیشه موفق میشن که سری های ده تاییشون که تموم میشه سراغ سری ده تایی دیگه میرن
وقتی زندگی افراد موفق رو مطالعه میکنیم متوجه میشیم که اونا تمرکز رو در زندگی بدست اوردن با پیدا همین کار مورد علاقشون پس ماهم میونیم انتخاب کنین و نترسین چراکه فرصتهای جدید در اختیار آنهایی است که انتخابهای جدید دارند
 سپاس شده توسط
برای موفق شدن پاسخدهی به این سوال بسیار مهم است که چه چیزی را بهتر و بیشتر میتوانیم به دیگران ببخشیم نه چه چیزی را میتوانیم  بدست بیاوریم.
بخشش بدون انتظار.و عشق بدون انتظار
این یکی از بزرگترین قانونای این دنیاست.
بیل گیتس مطمانا هدفش ساختن نرمافزارهای ویندوز و کمک به همنوع بشر بوده نه جمع اوری ثروت 
شما برای درمان هر نوع بیماریتون ترجیح میدین پیش کدوم دکتر برین؟اونی که به کارش علاقه داره؟
یا اونی که به ماشین اخرین سیستمش فکر میکنه و مینازه؟؟؟؟
سلام دوستان خوبم شبتون بخیر امشب میخوام در مورد یک نوع سیستم تجاری صحبت کنم
الان که دارم این پستو مینویسم مهم دونستم که یه مطلبی رو براتون توضیح بدم در مورد بازاریابی شبکه ای.
دوستان جدیدا ی نوع تجارت اومده که هر کس که در اون هست میتونه برا خودش تجارت تشکیل بده
البته باید حواستون باشه اون شرکت حتمن برای پیشرفت و رشد شما ارزش قایل باشه و باعث بشه شما فنونشو کامل یاد بگیرید نه اینکه جیب اونارو پر پول کنین فقط جالب اینجاست با سرمایه کم میشه شروع کرد و ظرف چند سال پنج یا بیشتر و اعضای بالای پونصد نفر از شبکتون میتونین تجارت ایجاد کنین برای خودتون.
دوستان شرکتهای بازاریابی شبکه ای مثل شبکه های هرمی نیستن یعنی در اون برابری ثروت تعیین شده.تنها کار خیلی مهم اطمینانه و اطمینان حاصل کنین شرکت بهتون فشار مالی یا کاری نمیاره و هدف واقعیش کمک به شماست.
کمک به یادگیریتون در تجارت.
دوستانی که بضاعت مالی دارن پر
پوژه چن ساله رو شروع کنن با این نوع بازاریابی مطمان باشید اگه اصرار و علاقه به خرج بدین موفق میشین..
من بیشتر توضیح نمیدم چون دوس ندارم فکر کنین تبلیغ میکنم از سیستمش خوشم اومده خیلی جالبه و کار آینده داریه به شدط اینکه شرکتی که در اون فعالیت میکنین آدمای درستکاری باشن..
یا علی...
دوستان به هیچ وجه این کار رو نکنید!

http://www.snn.ir/detail/News/507548/232

متأسفانه خیلی از دانشجوها ندانسته گرفتار این کار شدن و اگه دوست عزیز من هم نبود من هم گرفتارش شده بودم

فرستاده شده از GLX Spider1Sِ من با Tapatalk
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان