عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتماد به نفس چیست؟و برای زیاد کردنش چه چیزی و چه کارهایی انجام بدیم
اعتماد به نفس در کار و پیدا کردن کار و موفقیت در زندگیتون خیلی خیلی خیلی مهم هست
برای ارتقا اعتماد به نفس این اعمال رو انجام بدین :

1-سعی کنین به همه چیز به دید موقت temporary نگاه کنین گذرا همه چیز در حال عبوره وقتی که همه چیز در حال عبور باشه سنگینی گذشته از بین میره و مثل رود فقط میگدرید  و روان حرکت میکنید
2- واژه اعتماد از حمایت میاد و حمایت از دوستی و محبت
پس در واقع اعتماد به نفس یعنی دوستی و محبت با خود حامی شدید خویشتن شما تا حامی خودتون نباشین نمیتونین حامی دیگران باشین این قضیه دو جانبست نمیتونین همسر رو اداره کنین فرزندانتون شغلتون و همه چیزهایی که براتون حیاتی هستند رو حمایت کنین پس مثل قلب که حامی شماست در تپش حامی خود باشید و دوستانی رو انتخاب کنین که حامیتون باشن.
3-هر کاری رو در وقت خود و جای خود انجام بدین به این میگن نظم .
4-ورزش کنین
5-نظر دیگران در مورد خودتون براتون بی اهمیت باشه و از قضاوت دیگران در مورد خودتون  نترسین
6- بدونین که هر کسی ازش متنفرین در واقع تصویر ذهنی شما از اونه و در واقع یک پیام هست که بهتون میگه شما در اون مورد از خودتون متنفرین در واقع اون کسی که ازش متنفرین ؛خودتونین .پس به خوئتون و اون بخشی که در درونتون متنفرین عشق بورزین و بهش محبت کنین تا اون کینه و تنفر از بین بره اینکارو میتونین با هدیه دادن به خودتون یا انجام کاری که مدتهاست انجام ندادید ولی خیلی دوسش دارین هر چند خیلی ساده مثل یاد گرفتن مهارتی خاص حتی خریدن یک گل واسه خودتون یه ادکلن که دوس دارین یک کتاب که مدتهاست باید میخوندین و به تعویقش انداختین جبران کنین

paradise 
53 53 53
آقا برنامه پایش عالیه، عالی
اگه اهل کارید حتما ببینید
یکشنبه ها و سه شنبه ها، ساعت 23، شبکه 1

توی کانال سروشش هم عضو شید خوبه. مثلا بعضیا که توی کارشون موفق بودن رو اورد توی برنامه، شماره تلفنشون رو گذاشته توی کانال و گفته اینا قول دادن تا 2 هفته مشاوره رایگان بدن بهتون!

اقتصاد مقاومتی یعنی این 53258zu2qvp1d9v
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

(1395 آذر 9، 17:01)vojdan bidar نوشته است: با سلام ، دوستانی که پس اندازی دارن بهشون توصیه می کنم در اسرع وقت تشریف ببرند سکه بخرند ، ان شالله سود بالایی نصیبشان خواهد شد.

یادی کنیم از نصایح وجدان بیدار!!

دوستان یه پیشنهاد بهتون داده بودم خاطرتون هست؟!

البته الان دیگه خریدنش ریسکش پای خودتونه، اوضاع انقدر ملتهبه معلوم نیست بالا میره یا میاد پایین.

هرچند این کارا ربطی به کارآفرینی نداره ولی از نظر وجدان بیدار هدف همیشه وسیله رو توجیه میکنه! توی کارآفرینی هم هدف کسب سوده!!
سلام
میشه بیایید همفکری؟
با مدرک تحصیلیم میتونم دبیز شم یا تو آزمایشگاه کار کنم.
ولی علاقه چندانی ندارم.
بحث علاقه نیستا.دلم نمیخواد برا کسی کار کنم.
در عوض شدیدا به آشپزی علاقه دارم.
دوست دارم رشتوران خودمو داشته باشم.
سرمایه ای ندارم.
با خودم گفتم از خونه شروع میکنم
تراکت چاپ کردم و پخش کردم ولی خب خبری نشد.
به نظرتون چی کار کنم؟
 سپاس شده توسط
تبلیغات با تراکت دیگه جواب نمیده
یه پیج بزن و اونجا تبلیغ کن
البته داشتن یه پیج موفق هم اصول خاص خودشو داره که باید یاد بگیری
مثلا اینکه بتونی محتوای مفیدی در رابطه با کارت تولید کنی
عکس های خوبی بگیری
و...

یه سری به پیج های آشپزی بزن تا حدودی متوجه میشی
 سپاس شده توسط
(1398 دي 14، 9:47)Nazy نوشته است: سلام
میشه بیایید همفکری؟
ولی علاقه چندانی ندارم.
سرمایه ای ندارم.
به نظرتون چی کار کنم؟
چه جالب ،افرین به شما،
من دیدم افرادی که دنبال فروش هستن ابتدا به صورت تخفیفی یا مجانی ارائه خدمات میدهند،
دیدم که غذای خونگی را در خیابان با ماشین میفروشن،
اگه اشپزی تون خوبه ،خب با رستوران ها ،بیرون برها ،فست فود صحبت کنید تا مشتری جذب کنید،
سایت هایی هم مثل دیوار هست که میتونه باعث جذب مشتری بشه،
زدن سایت و اینستگرام هم میتونه کمک کنه،
بعد نگران نباشید اگه کارتون خوب باشه با پیگیری و ممارست زبان زد میشید،
یه بنده خدائی بود سایت واسه کارش زد،حتی بلد نبود سایت بزنه هزینه کرد واسه اینکار ،یه نفر عضو میشه انگار دنیا را بهش میدادن،الان جوری شده وقت نمیکنه وارد سایت بشه ،از بس سرش شلوغ شده،
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
(1398 دي 14، 10:28)تولد دوباره نوشته است:
میشه بیایید همفکری؟
ولی علاقه چندانی ندارم.
سرمایه ای ندارم.
به نظرتون چی کار کنم؟
چه جالب ،افرین به شما،
من دیدم افرادی که دنبال فروش هستن ابتدا به صورت تخفیفی یا مجانی ارائه خدمات میدهند،
دیدم که غذای خونگی را در خیابان با ماشین میفروشن،
اگه اشپزی تون خوبه ،خب با رستوران ها ،بیرون برها ،فست فود صحبت کنید تا مشتری جذب کنید،
سایت هایی هم مثل دیوار هست که میتونه باعث جذب مشتری بشه،
زدن سایت و اینستگرام هم میتونه کمک کنه،
بعد نگران نباشید اگه کارتون خوب باشه با پیگیری و ممارست زبان زد میشید،
یه بنده خدائی بود سایت واسه کارش زد،حتی بلد نبود سایت بزنه هزینه کرد واسه اینکار ،یه نفر عضو میشه انگار دنیا را بهش میدادن،الان جوری شده وقت نمیکنه وارد سایت بشه ،از بس سرش شلوغ شده،

به رستوران و بیرون بر و اینا چی بگم؟
آخه کار خودشونه نمیان تبلیغ رقیب کنن که
(1398 دي 14، 11:06)Nazy نوشته است: به رستوران و بیرون بر و اینا چی بگم؟
آخه کار خودشونه نمیان تبلیغ رقیب کنن که

من نمیدونم اشپزی تون در چه حدیه،ولی هستن بیرون بر یا رستوران که دنبال اشپز خوب باشن،
شما امتحان کنید همه راهها را،
عزیزم شما کاری را دوست داشته باشید همه راهها را برای حذب مشتری از اینترنت تا حضوری و تلفنی باید پیش بگیرید تا راهی جواب بده،
مطمئن باشید خودتون کم کم راههایی به ذهنتون میرسه که شاید قبل از شما انجام نداده باشن
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
شما اگه اینستگرام دارید ،میتونید از اشپزی تون عکس بگیرید و بذارید و سفارش بگیرید با تخفیف،
و دوستان را ترغیب کنید به تبلیغ کار شما
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
عزیز کار در ابتدا زود نمیگیره ولی صبر و حوصله داشته باشید انشاله کارتون میگیره،
فقط با هدف و با انگیزه باید باشید
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
 سپاس شده توسط
میشه بیایید همفکری؟
ولی علاقه چندانی ندارم.
سرمایه ای ندارم.
به نظرتون چی کار کنم؟

سلام نازی جان
من پیشنهاد اولم پیج اینستاگرام خوبه
بعد در کنارش کم کم سایت وردپرسی
بعد تولید محتوا خیلی مهمه
کلا یه بخش هست تو کسب و کار اینترنتی میگن محتوا پادشاهه
محتوا تو آشپزی شامل عکس خیلی خوب میشه و متن و رسپی های خوب
عکس خوب گرفتن با دوربین عکاسی خوب خیلی بهتره اگر خودتم نداری آشنایی داری میشه مثلا با دستپختت راضیش کنی یه روز بیاد و عکس از کارات بگیره21 ولی به نظرم حتی دوربینم ادم نداشته باشه میشه با گوشی در سطح معمولیم عکس خوب گرفت و ادیت خوب کرد
تو نت در مورد عکاسی و ایده عکاسی بخون و یا ورکشاپ های عکاسی با گوشیم خوبن..چون تکنیک عکاسی و زاویه و نور و ادیت قشنگ یاد میدن
میتونی مثلا فیلم یه تیکه از کارتو تو اپارات بزاری که ب نظرت بقیه بیشتر دوس دارن یاد بگیرن بعد لینک ادرس اینستاتو تو قسمت توضیحات آپارات و با یه خط توضیح بزار
همه ی شبکه های اجتماعیتم به یه اسم بسازی بهتره
جمله ی بیوی پیج اینستاتو جذاب انتخاب کن
بعد عکسای پیجت نظم و یه تمی داشته باشه که تو نگاه اول طرف جذب شه بیاد بقیه پستا رو ببینه
برای شروع چند تا غدا درست کن عکس و اینا بگیر کپشن خوبم بزار بعد شروع کن به فالو کردن دیگران بعد چند روزم اونایی که فالو کردی و انفالو کن و دوباره جدید فالو کن
تو استوری هاهم دستور پخت چیزای مختلف و بزار...فیلم و عکس بزار و..
بعد نمیدونم شما کدوم شهری ولی تو هر شهر یه سری جمعه بازارا یا مثلا دوشنبه بازار ها هست میتونی یه میز بگیری و کاراتو اونجا بفروشی..یه سری کارا مثل فینگرفودا یا غذاهای سرد و شیرینی رو میشه فروخت اونجا.. شاید حتی اولش یر به یر شه یا ضرر کنی ولی از این طریق کارتو میتونی معرفی کنی و اگر اونجا چیزی فروختی یه کارتی چیزی هم همراه کارت بده به طرف
کلا هر جا هم نشستی از کارت بگو21))
مثلا اگر مراسمی شد بگو من فلان چیزشو درست میکنم
من دوستم یعنی میاد جوری از کارش تعریف میکنه ما هر موقع میبینمش هممون یه دور یه چیزی میخریم ازش21
بعد کلا معتقدم کسی کارش خوب باشه حتی اگر اون کار اشباع شده باشه هم بازم مشتریشو پیدا میکنه
تو کارتو شروع کن بعد مثلا برای جذب فالوور سایتای ربات فالوور هست که اکثرا ولی فیکن که فقط واسه اولیه تعداد فالورت به هزار تا برسه کافیه بعدش پول تبلیغ بدی به یه سری پیجا که تبلیغ میکنن ولی پیجایی که واقعا تعداد لایکاش به فالوراش بخوره
اولش امتیاز بده به قول تولدی دوباره تخفیفای خوب طبق مناسبتای خاص بزار و یا مثلا مسابقه ای چیزی
بعدِ پیج اینستا..سایت خوبه در کنارش چون اینستا هم مثل فیس بوک و خیلی چیزای دگ چند سال دگه رو به افول میشه..سایت هم سئو خوب میخواد..سایتت سئو خوب شه بالا میاد ولی پروسه ی زمان برتریه
کارت به نظرم گرفت سایت و حتما بزن یا خودت به مرور یاد بگیر چیزی که الان زیاده اموزش وردپرسه و سئوئه ولی اگر اصولی میخوای میتونی به آشنا یا سایتای فریلنسری که پروژه قبول میکنن بدی که قیمتش اونقدرام نجومی نباشه
یه سری پادکستایی هم هس تو حوزه کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی تو نت بزن بگوش

کار جذاب ولی سختیه و به نظرم برای اولش حتی تا پنج ماه و شش ماه صبر و هزینه میخواد تا کارت بگیره و خودت کم کم دستت میاد و ایده های جدید و خودت یاد میگیری علاقه و هزینه و استمرارش مهمه برای شروع

هیچی دیگه منم عاشق کیک شکلاتیم و هرچیزی که مشتقات بادمجون داره21)))

سوال داشتی بپرس چون من کارم دیجیتال مارکتینگه
موفق بااااشیییی
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
(1398 دي 14، 23:47)mojode_zamini نوشته است:
میشه بیایید همفکری؟
ولی علاقه چندانی ندارم.
سرمایه ای ندارم.
به نظرتون چی کار کنم؟

سلام نازی جان
من پیشنهاد اولم پیج اینستاگرام خوبه
بعد در کنارش کم کم سایت وردپرسی
بعد تولید محتوا خیلی مهمه
کلا یه بخش هست تو کسب و کار اینترنتی میگن محتوا پادشاهه
محتوا تو آشپزی شامل عکس خیلی خوب میشه و متن و رسپی های خوب
عکس خوب گرفتن با دوربین عکاسی خوب خیلی بهتره اگر خودتم نداری آشنایی داری میشه مثلا با دستپختت راضیش کنی یه روز بیاد و عکس از کارات بگیره21 ولی به نظرم حتی دوربینم ادم نداشته باشه میشه با گوشی در سطح معمولیم عکس خوب گرفت و ادیت خوب کرد
تو نت در مورد عکاسی و ایده عکاسی بخون و یا ورکشاپ های عکاسی با گوشیم خوبن..چون تکنیک عکاسی و زاویه و نور و  ادیت قشنگ یاد میدن
میتونی مثلا فیلم یه تیکه از کارتو تو اپارات بزاری که ب نظرت بقیه بیشتر دوس دارن یاد بگیرن بعد لینک ادرس اینستاتو تو قسمت توضیحات آپارات و با یه خط توضیح بزار
همه ی شبکه های اجتماعیتم به یه اسم بسازی بهتره
جمله ی بیوی پیج اینستاتو جذاب انتخاب کن
بعد عکسای پیجت نظم و یه تمی داشته باشه که تو نگاه اول طرف جذب شه بیاد بقیه پستا رو ببینه
برای شروع چند تا غدا درست کن عکس و اینا بگیر کپشن خوبم بزار بعد شروع کن به فالو کردن دیگران بعد چند روزم اونایی که فالو کردی و انفالو کن و دوباره جدید فالو کن
تو استوری هاهم دستور پخت چیزای مختلف و بزار...فیلم و عکس بزار و..
بعد نمیدونم شما کدوم شهری ولی تو هر شهر یه سری جمعه بازارا یا مثلا دوشنبه بازار ها هست میتونی یه میز بگیری و کاراتو اونجا بفروشی..یه سری کارا مثل فینگرفودا یا غذاهای سرد و شیرینی رو میشه فروخت اونجا.. شاید حتی اولش یر به یر شه یا ضرر کنی ولی از این طریق کارتو میتونی معرفی کنی و اگر اونجا چیزی فروختی یه کارتی چیزی هم همراه کارت بده به طرف
کلا هر جا هم نشستی از کارت بگو21))
مثلا اگر مراسمی شد بگو من فلان چیزشو درست میکنم
من دوستم یعنی میاد جوری از کارش تعریف میکنه ما هر موقع میبینمش هممون یه دور یه چیزی میخریم ازش21
بعد کلا معتقدم کسی کارش خوب باشه حتی اگر اون کار اشباع شده باشه هم بازم مشتریشو پیدا میکنه
تو کارتو شروع کن بعد مثلا برای جذب فالوور سایتای ربات فالوور هست که اکثرا ولی فیکن که فقط واسه اولیه تعداد فالورت به هزار تا برسه کافیه بعدش پول تبلیغ بدی به یه سری پیجا که تبلیغ میکنن ولی پیجایی که واقعا تعداد لایکاش به فالوراش بخوره
اولش امتیاز بده به قول تولدی دوباره تخفیفای خوب طبق مناسبتای خاص بزار و یا مثلا مسابقه ای چیزی
بعدِ پیج اینستا..سایت خوبه در کنارش چون اینستا هم مثل فیس بوک و خیلی چیزای دگ چند سال دگه رو به افول میشه..سایت هم سئو خوب میخواد..سایتت سئو خوب شه بالا میاد ولی پروسه ی زمان برتریه
کارت به نظرم گرفت سایت و حتما بزن یا خودت به مرور یاد بگیر چیزی که الان زیاده اموزش وردپرسه و سئوئه ولی اگر اصولی میخوای میتونی به آشنا یا سایتای فریلنسری که پروژه قبول میکنن بدی که قیمتش اونقدرام نجومی نباشه
یه سری پادکستایی هم هس تو حوزه کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی تو نت بزن بگوش

کار جذاب ولی سختیه و به نظرم برای اولش حتی تا پنج ماه و شش ماه صبر و هزینه میخواد تا کارت بگیره و خودت کم کم دستت میاد و ایده های جدید و خودت یاد میگیری علاقه و هزینه و استمرارش مهمه برای شروع

هیچی دیگه منم عاشق کیک شکلاتیم و هرچیزی که مشتقات بادمجون داره21)))

سوال داشتی بپرس چون من کارم دیجیتال مارکتینگه
موفق بااااشیییی

Khansariha (63) Confetti
وااااای مرسی مژده جان
فوووق العاده کاربردی
حتما مزاحمت میشم.
ضمنا با کیک شکلاتی و مشتقات بادمجون به شدت موافقم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام اگه تهران هستید این لینک رو هم نگاه کنید

https://www.mamanpaz.ir
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط