عزیز : .:.::. * بازگشایی و تغییر قوانین تاپیک جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس * .::.:.


امتیاز موضوع:
 • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

کجا میتونم عضو شم برای کمک

#1
سلام به همه
امشب شب شهادت پیامبر عزیزمان حامی نیازمندان هست
با صلوات بر روح بزرگ ایشون و با یاری از خداوند مهربان شروع میکنیم

الهی به امید تو..

[تصویر: 73852022533320215226.jpg]

در این تاپیک قصد داریم وب سایت ها و فروم های تایید شده ای رو معرفی کنیم تا با عضویت در اونها بتونیم به نیازمندان ( مادی-معنوی-عاطفی) کمک کنیم.

انشاا... که با یاری هم هیچ نیازمندی در ایران عزیزمان نداشته باشیم .

به علل مختلف تنها مدیران اجازه ی ارسال پست دارند
پس دوستان عزیز برای همکاری لطفا از طریق پیام پروفایل سایت ها و فروم های مورد نظرتون رو به مدیران معرفی کنید 

از همکاریتون متشکرم 1
خوشا باران و وصف بی مثالش
#2
انجمن حمایت از کودکان کار

[تصویر: 08912374304465497407.jpg]


معرفی انجمن حمایت از کودکان کار
[حمایت از حقوق کودکان به ویژه کودکان محروم و کودکانیکه در معرض آسیب‏‌های ناشی از بحران‏‌ها و نابسامانی‏‌های اجتماعی و حوادث طبیعی هستند، وظیفه‏‌ای است انسانی – اجتماعی که بر عهده‌‏ی یکایک افراد، سازمان‏‌ها و نهادهاست. بی‌‏تردید بدون توجه کافی به حقوق کودکان و سرمایه‏‌گذاری و برنامه‌‏ریزی در امر آموزش، بهداشت و ارتقای سطح زندگی آنان امیدی برای دستیابی به دنیایی بهتر وجود ندارد.
انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی مردمی،غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی به منظور ایفای مسوولیت اجتماعی و انسانی خود و با هدف حمایت از کودکان کار و کودکان در معرض آسیب از مرداد ماه سال 1381 با مجوز رسمی وزارت کشور و شماره ثبت 14607 تلاش خود را در این عرصه آغاز نموده است و بدون در نظر گرفتن ملیت، قومیت، جنسیت، رنگ، نژاد و مذهب به کودکان کار و در معرض آسیب، خدمات آموزشی و حمایتی خود را به صورت رایگان ارایه می‏دهد.


به رسمیت شناختن هویت انسانی کودکان اساس کار انجمناست[b]آدرس انجمن : http://www.apcl.org.ir/
[/b]
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
#3
 حمایت از دانش آموزان مستعد نیازمند

"بنیاد کودک" که در ایران به‌نام «موسسه خیریه رفاه کودک» به ثبت رسیده است، در سال 1374 فعالیت خود را آغاز نموده است. اولین دفتر بنیادکودک در شهر شیراز افتتاح شده و هم‌زمان با آن دفتر این مؤسسه در شهرپورتلند ایالت اورگان امریکا نیزبا نام “Child Foundation” تاسیس شد. بنیادکودک در سال 1378 با شمارۀ 398 به ثبت  رسیده و رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. بنیاد کودک ایران بعنوان یک  موسسه خیریه غیردولتی، غیرانتفاعی غیرسیاسی و مردم نهاد آرمان خود را دستیابی به این هدف مقدس قرار داده‌ است : «هیچ دانش‌آموزبااستعداد ایرانی نباید به دلیل فقر ، از تحصیل و تلاش بازبماند»
بنیاد کودک ایران، با دریافت مجوز فعالیت ملی از وزارت کشور به شماره 25540 موفق شده است در طی هجده سال گذشته در شهرهای اصفهان، ارومیه، اردبیل، آمل، بم، بروجرد، تبریز، تهران، داراب، زابل، شیراز، کرج، کرمانشاه، کاشان، مشهد، یاسوج، رشت، جیرفت، ایلام و زابل دفتر نمایندگی فعال تاسیس نماید و دامنه یاری‌رسانی خود  را به استان‌های مختلف کشور گسترش دهد. علاوه بر این، دفاتر بنیاد در شهرهای قزوین، اهواز، ابهر، یزد، زاهدان، گرگان و کرمان نیز فعالیت مددکاری داشته و دانش‌آموزان نیازمند این استان‌ها را مورد حمایت قرار می‌دهند.   
بنیادکودک، با رویکرد حفظ ارتباط ایرانیان مقیم خارج از کشور با هموطنانشان در ایران، در عرصه بین‌المللی نیز حضور پررنگ و قابل توجهی داشته‌ است. دفاتربین‌المللی بنیاد کودک در 4 قاره جهان ، در کشورهای امریکا، امارات متحده عربی، سوئیس ، آلمان و انگلستان فعال می‌باشند.  بنیادکودک،  طی هجده ساله گذشته بیش از نه هزاردانش‌آموز کم‌بضاعت و خانواده‌هایشان را تحت حمایت خود قرار داده است. در حال ِ حاضر نیز بیش از 5600 خانواده همچنان با همیاری هموطنان نیکوکارمان توسط شبکه حمایتی گسترده بنیاد کودک حمایت می‌شوند که نزدیک به هفتصدنفر از آنان درحال حاضر در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش‌عالی معتبر مشغول به تحصیل‌اند.    
 بنیاد کودک، با بکارگیری روشهای علمی، نوین و همچنین اطلاع رسانی شفاف و عملکرد پاسخگو، برای نخستین‌بار در ایران، یک سیستم نرم‌افزار یکپارچه Webbase جامع را راه‌اندازی نموده و کلیه اطلاعات مربوط به مددجویان ، همیاران ، مالی و حسابداری و گزارش‌دهی خود را تحت آن نرم‌افزار اجرایی ساخته است. این نرم‌افزار با توجه به امکانات و نیازهای مؤسسه و صرفاً برای «بنیادکودک ایران» طراحی و پیاده‌سازی شده است.
از لحاظ تامین منابع مالی و هزینه های ادرای و تشکیلاتی  نیز ،بنیادکودک ایران ،  تنها با کمک‌های مردمی اداره شده و هیچگونه بودجه دولتی در اختیار ندارد. گردش مالی موسسه نیز همه ساله توسط موسسات معتبر (حسابداران رسمی) حسابرسی شده و گزارش‌های آن نیز درهمین وب سایت موسسه در دسترس عموم می‌باشد.


آدرس انجمن: http://www.childf.com/
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~
   
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر: ko4o_96670753446949498754.png]


 سپاس شده توسط
#4
سلام با تشکر از بـــــــــــاران عزیزKhansariha (8)

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری محک در سال 1370 با شماره 6567 به ثبت رسید.
ایده اولیه تاسیس محک توسط  سعیده  قدس(بنیانگذارمحک) با آگاهی از مشکلات کودکان مبتلا به سرطان به واسطه بیماری فرزندش صورت گرفت. از همان ابتدا با گردهم آمدن گروهی از خیران داوطلب فعالیت محک در بیمارستان های دولتی دانشگاهی انجام می گرفت. همزمان با فعالیت های مددکاری در بیمارستان های دولتی و دانشگاهی مقدمات ثبت محک از سال 68 آغاز شد.بنیانگذاران اولیه براین باور بودند که یک موسسه نمی تواند تنها با اتکا به شخص ویا گروه محدودی از یاواران  این راه را طی کند بنابراین در سال 1370 محک به ثبت رسید تا از امکانات خیرخواهانه گروه وسیع تری برای حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان بهره گیرد و دامنه حمایت های خود را در سطح ایران گسترش دهد.
نام اختصاری محک برگرفته از نوع فعالیت این موسسه می باشد (موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) و لوگوی محک طرح برگ است که نماد حیات و زندگی است و برروی آن  کودک و خانواده اش امیدوارانه  ایستاده اند.
محک از همان ابتدا با جلب کمک های مردمی و نیت خیرخواهانه مردم و فعالیت های داوطلبانه اداره می گردید .برگزاری بازارها، توزیع قلک و عضویت درجمع یاوران  محک از روش های جلب کمک های مردمی  در محک بوده است. موسسه "محک" توانست ظرف کمتر از یک دهه با بهره گیری از اعتماد و حمایت های آحاد مردم و سخت کوشی اعضاء داوطلب و اعمال روشهای علمی و تخصصی در مراقبت های ویژه از بیماران و خانواده های آنان در کنار پیشرفتهای علم پزشکی آمار بهبود را تحت تاثیر قرار دهد.
محک همواره با هدف حفظ منزلت انسانی کودکان مبتلا به سرطان و خانواده ها در تلاش است که آنان شادمانه و امیدوارانه مراحل درمان را طی کنند و خانواده تنها به سلامت کودک خود بیاندیشد. 
محک:
فعالیت  محک، انجام امور خیریه در زمینه های پزشکی، پژوهشی، پیشگیری، درمانی، خدماتی، بهداشتی، بیمارستانی، رفاهی و صرفا در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان می باشد. محک تبلوری از ایفای نقش مشارکت مردمی در جامعه است که در بخش اول اساسی ترین شعار محک یعنی ” ما را یاری دهید و از ما یاری بخواهید ” بر آن تصریح شده است.

می توان این فعالیت های را به سه بخش خیریه – درمان- تحقیقات تقسیم کرد
محک  در بخش خیریه با کمک های مردمی توانسته 20000 کودک مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد. در بخش درمان  با بهره گیری از پزشکان برجسته و متبحر  در بیمارستان فوق تخصصی محک پروتکل های درمانی را برای کودکان تعیین می نماید وهمچنین مشاوره های درمانی نیز ارائه می دهند. در بخش تحقیقات نیز با  موسسات مشابه تحقیقاتی داخلی و خارجی (انستیو گوستاوروسی فرانسه - موسسه تحقیقاتی رویان - موسسه تحقیقاتی ابن سینا - انستیتو کانسر تهران) فعالیت می کند

آدرس: http://mahak-charity.org/main/
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~
   
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر: ko4o_96670753446949498754.png]


 سپاس شده توسط
#5
سلام..شهادت امام رضا(ع) رو تسلیت میگم


جمعیت امام علی(ع)

[تصویر: 02916716930015222316.jpg]

[rtl]جمعیت مستقل وهوشمند امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) نخستین بار توسط دانشجویان کلاس های رهیافتی به درون که استاد شارمین میمندی نژاد موسس و مبتکر آن می باشد، تاسیس شده است. دانشجویان این کلاس ها پس از آنکه به خودباوری در زمینه امداد رسانی اجتماعی رسیدند و این کار را به عنوان یک وظیفه برای خویش دانستند، دست به انجام فعالیت های اجتماعی در خصوص کمک به کودکان و زنان نیازمند در جامعه زدند. [/rtl]
[rtl] [/rtl]
[rtl]آنان غذا رسانیو آموزش را در راس برنامه های خود قرار داده بودند و بدون ترس از خطراتی که در پیش روی آنان بود به محلات معضلخیز و فقیرنشین شهر تهران می رفتند و خانواده ها و کودکان محروم را شناسایی می کردند و به امداد رسانی به آنان می پرداختند.[/rtl]
[rtl]سابقه فعالیت جمعیتامداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) به سالها پیش و در دهه هفتاد خورشیدی بازمی گردد. در آن سالها اعضای آغازگر این حرکت اجتماعی که چند دانشجوی ساده بودند، به پیشنهاد شارمین، که استاد آنها بود، به بیمارستان کودکان سرطانی می رفتند و تلاش می کردند تا ساعتی دل این کودکان را شاد کنند. این حرکت اجتماعی اندک اندک شکل دیگری به خود گرفت و هسته اولیه ای که شکل گرفته بود با نگاه به معضلات گوناگون اجتماعی موجود به این نتیجه رسید که نمی تواند در برابر این رخدادها ساکت بماند؛ به طوری که دانشجویان عضو، اعلام کردند که ما می خواهیم چشمان ناظر اجتماع خود باشیم.[/rtl]
در پی این اندیشه، آنان تفکر مولا علی (ع) را که فرموده است: «همه ما در برابراجتماع خود مسئولیم.» سرلوحه کار خود قرار دادند و جمع خود را با نام این اسطوره انسان دوستی و دیگر خواهی مزین کردند

نشانی سایت: http://www.sosapoverty.org/default.aspx


+باران: تو سایتش که عضو شید زمان خیریه ها و تئاتر ها و ... رو براتون میفرسته 
حتی به صورت آنلاین هم میتونید با مبلغ ناچیزی خرید کنید 1
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
#6
موسسه خیریه عل و حسین همدانیان

موسسه خيريه در تاريخ 24ر3ر1344 توسط مرحوم حسين همدانيان تأسيس گرديده و تحت شماره 40 در دفتر ثبت مؤسسات ملي اداره ثبت شرکتهاي اصفهان به ثبت رسيده و بدواً توسط خود ايشان اداره مي گرديده است. اين نحوه عمل تا سال 1354 ادامه داشته و دراين سال با تدوين اساسنامه جديد و واگذاري قسمتي از اموال مرحوم حسين همدانيان به موسسه خيريه عمليات آن تحت نظر هيات موتمنين منتخب مسئولان وقت قرار گرفته است.
 پس از به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي پاره اي تغييرات در اساسنامه موسسه خيريه داده شده و نهايتا براساس دستور مورخ 21ر8ر1364 حضرت امام خميني (ره)، مقرر شد که اداره امور موسسه خيريه طبق اساسنامه اي که در زمان حيات مرحوم حسين همدانيان در تاريخ 8ر2ر1354 به ثبت رسيده بود، انجام گيرد که به اين ترتيب پس از ثبت مراتب امر در تاريخ 27ر8ر1364 در اداره ثبت شرکتهاي اصفهان، اداره امور موسسه خيريه از اواخر آبان ماه 1364 تا بهمن 1378 براساس مفاد اساسنامه فوق الذکر انجام گرفته است.
سپس بموجب امريه مقام معظم رهبري«مدظله العالي» به تاريخ 5ر8ر1377، کليه امور موسسه خيريه به حضرت آيت ا… العظمي حسين مظاهري«مدظله العالي» تفويض شده است تا با تهيه و تصويب اساسنامه جديد، هيات امنايي متناسب مصارف موردنظر بنيانگذار موسسه خيريه توسط ايشان منصوب و درآمدهاي موسسه در مصارف فرهنگي و بهداشتي و امور عام المنفعه صرف شود. لذا طبق آگهي ثبت شماره 10090/ش مورخ 29ر2ر1386 يک ماده واحده به اساسنامه مؤسسه اضافه و براين اساس، اختيارات نصب ارکان موسسه اعم از هيات امناء، هيات مديره، مديرعامل، بازرس و خزانه دار به حضرت آيت ا… العظمي مظاهري واگذار و  همچنين طبق آگهي شماره 5.277 مورخ 12ر4ر1385 اساسنامه جديد مؤسسه مشتمل بر بيست و هفت ماده تصويب و جايگزين اساسنامه قبلي گرديد.
بموجب مفاد اساسنامه جديد، ارکان مؤسسه، عبارتند از رياست عاليه، هيأت امناء، هيأت مديره، مديرعامل، بازرسان و سال مالي مؤسسه از اول تيرماه هر سال لغايت پايان خردادماه سال بعد مي باشد.

آدرس:
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~
   
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر: ko4o_96670753446949498754.png]


 سپاس شده توسط
#7
موسسه خیریه نواندیشان کارآفرینی ایرانیان با همکاری و عضویت بیش از پنجاه نفر از افراد خیر و تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های مختلف در تاریخ 13/11/1388به ثبت رسید .
مسئولین و خیرین موسسه بيکاري را در جامعه عامل اصلي بالا رفتن سن ازدواج – ترويج مواد مخدر و آلودگي جوانان به مواد مخدر و روان گردان و نا امني و ساير موارد نا مطلوب مي دانند و بدنبال راه کار حل اين معضلات هستند و درحد بضاعت و توان خود باتوجه به تجاربی که در زمینه اشتغال،صنعت،معدن،کشاورزی،مسائل اجتماعی و آسیب شناسی،قضائی،  امور حقوقی وهمچنین بزه کاری هادر جامعه ومشکلات زندانیان وخانواده های زندانیان و نیز ازدواج جوانان دارنددر صدد کمک به حل مشکلات ودستگیری از اقشار آسیب پذیر جامعه برآمدند. 

http://www.razemandegari.com/content/%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%AE%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B4%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~
   
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر: ko4o_96670753446949498754.png]


 سپاس شده توسط
#8
[rtl]فعالیت این خیریه از سال 1364 بصورت ارائه خدمات محدود به خانواده های بی سرپرست از طرف جمعی از خیرین (اغلب نظامیان) شروع شد و با راهنمائی مرحوم آقای محمد میرفارسی، ضمن آشنائی با حضرت آیت اله حاج آقا جواد علم الهدی، این تلاش ها در بخشی از ساختمان مجمع خدمات فکری اسلامی واقع در میدان خراسان در کوچه زیبا متمرکز شد و مدتی نیز در منزل مرحوم علیزاده در همان کوچه ادامه یافت. [/rtl]
[rtl]در سال 1368 در زادروز حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها کلنگ بازسازی منزل مرحوم علیزاده به قصد محل استقرار خیریه به زمین زده شد و اسم مبارک بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها زینت بخش نام خیریه گردید.[/rtl]
[rtl]در اوایل دهه هفتاد با پیوستن جمعی از مهندسین متدین و بانوان دلسوز به خیریه و واگذاری طبقه ای از ساختمان مسکونی آقای مهندس مقدس زاده در میدان نیاوران و ایجاد دفتری در آن مکان و با به ثمر رسیدن تلاش پیگیر برای رسمیت دادن به فعالیت ها و ثبت رسمی خیریه مرحله جدیدی از فعالیتهای خیریه شکل گرفت.[/rtl]
[rtl]در آن مقطع مرحوم حضرت آیت اله میرزا حسن احقاقی و خانواده ایشان به مددکاران خیریه پیوستند و دوران شکوفائی کار خیریه آغاز شد، به ویژه خرید مسکن برای خانواده های تحت پوشش از این زمان تحقق یافت (ایشان به تنهائی 130باب خانه برای ایتام تحت پوشش خریداری و واگذار فرمودند).[/rtl]
[rtl]در سال 1373 سرانجام اساسنامه موسسه پس از سیر مراحل قانونی به ثبت رسید و  با نام "موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا سلام اله علیها" به هیات امناء ابلاغ شد. از این تاریخ همه ساله با نظارت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و نماینده وزارت امور اقتصاد و دارائی، سازمان بهزیستی، عملیات مالی خیریه مورد بازرسی قانونی قرار گرفته و بیلان کار در اختیار افکار عمومی گذاشته شده، و در هر زمان بازدید و ارزیابی از عملکرد خیریه برای همگان امکان پذیر می باشد.[/rtl]

[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~
   
[تصویر: kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر: ko4o_96670753446949498754.png]


 سپاس شده توسط
#9
همین الان تی وی داشت یه فیلم نشون میداد به اسم زنجیره ی نذر

الان رفتم گشتم سایتش و پیدا کردم

http://www.nazrefarhangi.ir/Default.aspx?tabid=41

خیلی کار جالبیه 
انشاا.. بشه کاری کرد 128fs318181
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
#10
سلام


ی سری خیرین دارن تو ساری بیمارستان میسازن برای کودک های سرطانی

http://maahak.org/


اینم معرفی ماهک

http://maahak.org/AboutUs.aspx

1

اگه خدا بخواد و جور شه فکرای خوبی در سر هست
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)


#11
سلام
من چند سال پیش وارد کانون شدم ،نذر کردم اگه کانون کمکم کنه خوب بشم ،مبلغی پول به کانون واریز کنم،زیاد نیست ولی بهر حال نذر بود.
الان میخام بدونم چطور میتونم واریز کنم،
میخام نذر را بدم و دوباره شروع به پاکی کنم،
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
#12
(1398 آذر 18، 21:25)تولد دوباره نوشته است: سلام
من چند سال پیش وارد کانون شدم ،نذر کردم اگه کانون کمکم کنه خوب بشم ،مبلغی پول به کانون واریز کنم،زیاد نیست ولی بهر حال نذر بود.
الان میخام بدونم چطور میتونم واریز کنم،
میخام نذر را بدم و دوباره شروع به پاکی کنم،

سلام
یه زمانی به طریقی تو کانون ماهانه یه پولی جمع میشد و به موسسه خیریه بیماران سرطانی واریز میشد
در اصل یه سایت خیریه داشتیم که پولی که از اونجا جمع میشد واریز میشد به حساب ماهک
ماهانه حدود 100 هزار تومنی میشد .
الان چند سالی هست که جمع شده و دیگه نیست
از وقتی علیرضا و باران دیگه نیومدن کانون این سایت هم جمع شد .
اگه نذر دارین خودتون میتونین مستقیم به حساب ماهک واریز کنین
داخل سایتش بشین شماره حساب ها برای واریز هست .
[تصویر: a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
#13
(1398 آذر 18، 21:35)رامین. نوشته است:
(1398 آذر 18، 21:25)تولد دوباره نوشته است: سلام
من چند سال پیش وارد کانون شدم ،نذر کردم اگه کانون کمکم کنه خوب بشم ،مبلغی پول به کانون واریز کنم،زیاد نیست ولی بهر حال نذر بود.
الان میخام بدونم چطور میتونم واریز کنم،
میخام نذر را بدم و دوباره شروع به پاکی کنم،

سلام
یه زمانی به طریقی تو کانون ماهانه یه پولی جمع میشد و به موسسه خیریه بیماران سرطانی واریز میشد
در اصل یه سایت خیریه داشتیم که پولی که از اونجا جمع میشد واریز میشد به حساب ماهک
ماهانه حدود 100 هزار تومنی میشد .
الان چند سالی هست که جمع شده و دیگه نیست
از وقتی علیرضا و باران دیگه نیومدن کانون این سایت هم جمع شد .
اگه نذر دارین خودتون میتونین مستقیم به حساب ماهک واریز کنین
داخل سایتش بشین شماره حساب ها برای واریز هست .
سلام 
از راهنمایی تون ممنونم،
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
#14
[تصویر: x737661_.jpg]

 افطاری دادن، برتر از روزه گرفتن!

امام کاظم(ع) می‌فرمایند: افطاری دادن به برادر روزه دارت، برتر از روزه توست. (كافی، ج۴، ص۶۸)

 به لطف خدا و با همت شما مؤمنین بزرگوار بنا داریم با پویش #همدلی_برای_ظهور در این ماه رمضان بسته های افطاری با کیفیت را به محرومین برسانیم و در حد بضاعت خود دل آن ها را شاد کنیم.

 بسته‌های افطار شامل نان، پنیر، خرما، به همراه چلوخورش گوسفندی با برنج ایرانی است و قیمت حدودی هر بسته ۲۰هزار تومان می‌باشد.

تا این لحظه برای تهیه ۱۴هزار افطار تدارک دیده شده که شب جمعه همین هفته(مصادف با شب رحلت حضرت خدیجه(س)) در شهرها و روستاهای سه شهرستان محروم کشور توزیع می‌گردد.
مبالغ واریزی طی امشب و فردا نیز صرف افطار در شام رحلت آن حضرت خواهد شد؛ ان‌شاءالله

 مشارکت از طریق:
  Ghadir.org/eftaar

پویش #همدلی_برای_ظهور 
@Panahian_irاین رو از کانال استاد پناهیان دیدم 
گفتم شاید کسی مایل بود پرداخت کنه
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک


[تصویر: woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
#15
[تصویر: screenshot_20210714-203358_instagram_pbrw.jpg]
اگه چیزی هرچند کم توی دستتون هست محض رضای خدا به این طفل معصوم کمک کنید الان لازم دارن برای خرید دارو برای بچه
و نسخه هم جهت اعتمادتون توی عکس هست...
گره از مشکلات مردم باز کنید تا خداوند گره از مشکلاتتون باز کنه...


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان