امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

4 roz
27/6
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام 53

عضو جدید، خانم هانا1400 به گروه باران پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: منم مث تو بچه رئیسو بارها دیدم [تصویر:  4chsmu1.gif] 
اژدهای آرزو ها رو شاید دیدم ببینم وقت آزاد پیدا میکنم یا نه
فعلا ک درگیر مرتب کردن و تغیر دکوراسیون اتاقم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
ا ایول عاشقشم  4chsmu1
چه خوب منم تازگی دکور اتاقمو عوض کردم شده از اون اتاق قدیمیا که جن و روح اینا دارن  Khansariha (13)
آها راستی یکی امروز دیدم قشنگ بود فک کنم اسمش زتوپیا بود اگه اشتباه نکنم البته شاید دیده باشیش تلویزیون یه بار نشون داد  106

سلام دخترا چطورین ؟
من الان دو روزه سحرخیزی رو اوکیم خداروشکر ساعت چهار و نیم بلند میشم بعدش نماز و کارایی که باید انجام بدم همون موقع رو انجام میدم بعد اگه کم خوابیده باشم یکی دو ساعتی میخوابم 
امروز کلی خبرای شوکه کننده بهم رسید که هنوز تو فکرم  Vamonde از امتحانی که قرار بود بگیرن و کسی منو خبر نکرده بود تا گروه هایی که عضوم نکرده بودن  Gigglesmile فکر کنم کلا فراموش شدم  Khansariha (89)
خیلی سعی کردم برم سراغ کارام و درست انجام بدم ولی اصلا تمرکز نداشتم و کل روزو گیج میزدم  vayy
امروز زدم تو دل دو تا از ترسام و کلی ریسک کردم  Khansariha (89) 
یکمی حس کردم تنهام  Hanghead 
خلاصه از وقتی ساعتا رو کشیدن عقب شبا خیلی دیر میره اعصابم خورد میشه حوصله کاری رو هم ندارم  Vamonde 
پاکی هم اوضاعش خوبه خداروشکر امروز حالم یهو خیلی بد شد و میخواستم برم سمت یه چیزی که نباید ولی خداروشکر کنترل شد و الان همه چی ردیفه  4chsmu1
مراقب خودتون و پاکی قشنگتون باشین  Khansariha (96)
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 مهر 1، 18:09)مهدوی نوشته است:
سلام 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک

هانا جان خوش اومدی امیدوارم موفق باشی  2uge4p4
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

(1400 شهريور 31، 22:09)^فاطمه^ نوشته است: اوم سلام بچه ها هر کی میتونه ممکنه لطف کنه جواب این سوال بده  53 ممنون میشم
اگه روزی خواستید تغییر کنید و همون آدم قبلی بشید چطور سعی میکردید تغییر کنید؟مثلا گذشته آدمی بودید که از همه نظر اوکی بودید ولی خب قانونا انسان ها هر چی بزرگتر میشن معمولا گناهاشون بیشتر میشه اشتباهاتشون یا حتی بضیادر گذشته بد بودن و درانتظار تغییری در آینده هستند .شما برا تغییر در این افراد چه چیزی رو پیشنهاد میفرمایید که خودشونو تغییر بدن و مفید باشن 

سلام و درود عزیزم
این خیلی خوبه که دنبال تغییری.
از حرفات متوجه شدم دنبال نحوه تغییری اما یکم مبهم بود برام، میشه یکم توضیح بدی مثل همون آدم قبلی بشی یعنی چی؟ 
تجربه من این بوده که قبلاً آدم ضعیفی بودم و تلاش و تغییر کردم و حالا قوی ترم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
از همگی ممنون بابت تبریکای قشنگتون Thankyou
این پست رو می زنم اگه یوقت کسی جا افتاده ازش تشکر پروفایلی نکردم 302

راستی دخترا،
هر کس با من کار داشت یا کمکی ازم بر میومد براش برام پیام پروفایلی بذاره جواب میدم. اینجا ممکنه نبینم.

راستی ایرانا جان خیلی خیلی ممنون، ذوق زده شدم از دیدن تبریکت  2uge4p4
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلااام دخترااا 49-2

رزا/ 11 شهریور/ 21 روز خوب به لطف خدای مهربون 2uge4p4

هانا جااان به گروه باران خوش اومدی Confetti
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام دخترا 49-2
رهایی...۲۴ روز خوب به لطف خدای مهربون Confetti

امروز برای نماز بیدار شدم 53258zu2qvp1d9v
 واقعا اینکه گوشی رو با فاصله از خودت بزاری خیلی جواب میده 4fvfcja
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام

صبح بخیر 49-2
خوبین؟
منم ۴.۳۰ بیدار شدم بعد از انجام روتین ها خوابیدم چون سرم درد میکرد

میگم کسی میتونه فایل ۷ نماز رو گوش بده خلاصشو بذاره؟
ضحی جون جواب نمیده
فایل ۸ رو من بعدش میذارم
هانا1400 / 27 شهریور 1400 / 5 روز خوب
دعای غریق
توصیه امام صادق علیه السلام برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت

يَا اللَّهُ يَا رَحْمَانُ يَا رَحِيمُ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك‏.
ای خداوند! ای رحمان! ای مهربان! ای دگرگون کننده دل‏ها! دل مرا بر دينت پايدار کن.
هانا جان یکم از خودت بگو. چن سالته؟ چیکارا میکنی؟ چقد وقته درگیری؟ چه کارایی برای ترک کردی؟ خلاصه هر چی دوس داری بگو
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

(1400 مهر 2، 9:51)سنــا نوشته است: سلام

صبح بخیر 49-2
خوبین؟
منم ۴.۳۰ بیدار شدم بعد از انجام روتین ها خوابیدم چون سرم درد میکرد

میگم کسی میتونه فایل ۷ نماز رو گوش بده خلاصشو بذاره؟
ضحی جون جواب نمیده
فایل ۸ رو من بعدش میذارم

من گوش میدم  53258zu2qvp1d9v
.
.
.
(1400 مهر 1، 18:09)مهدوی نوشته است:
سلام 53

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک

به گروه باران خوش اومدی Khansariha (96)
از خودت برامون بگو باهم آشنا بشیم Khansariha (18)
.
.
.
 سپاس شده توسط
49-2
کلیک لطفا
سلام بر مجاهدین راه پاکی 
ظهر همگی بخیر 53
بابت خلاصه واقعا شرمنده‌ام حلال کنین
راستش یکی از اقوام فوت شد و چند روزی درگیر مراسمات بودیم که فرصت نشد خلاصه رو ارسال کنم اما باید اطلاع می‌دادم که واقعا دسترسی نداشتم و شرمنده شما شدم 
و بعد مدت ها که اومدم بفرستم دفترچه‌ایی که خلاصه ها توش بود جایی جاموند vayy
 و تا عصر ان‌شاءالله حتما دوباره می‌نویسم و براتون تایپ می‌کنم

روزگار غریبیه هرروز یکی داره با کرونا فوت میشه ، انگار همه جا خاک مرده پاشیدن ، شهر داره خالی میشه و قبرستونا پر و پرتر 
این اتفاقای اخیر باعث شد چیزی که مدت ها بودت ازش غفلت کرده بودم رو به یاد بیارم
مرگ و فانی بودن دنیا!
ولی نتیجه خوبی داشت و خیلی کار هایی که مدت ها بود تعویق می‌انداختم رو شروع کردم و حال خوبی بهم تزریق شد 
دارم میرم دنبال علاقه‌ام ، ان‌شاءالله که نتیجه خوبی داشته باشه
حلالیت و کلی التماس دعا 53258zu2qvp1d9v

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان