امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام دخترا
سلام سارا جان
ماشاالله دختر عالیه سارا جان
انشاالله که پاک می مونی 53

یآرا از 21 دی ماه
22 روز پاک 53

همگی به همراه خانواده هاتون سالم و تن درست و شاد و پاک بمونید انشاالله
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
من میگم دعای ماه رجب رو بخونیم
کوتاه هم هست 53258zu2qvp1d9v

راستی تو دخترونه یه مطلب نوشتم بخونین شاید به دردتون خورد 4chsmu1
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
سلام دخترااااااا Khansariha (63) 

خوبید و خوشید؟
ماه رجب مبارک Confetti 

الهی از رجبیون باشیم

دلم براتون تنگ شده بود 302 

الحمدلله پاکم هنوز 2uge4p4 

هانا / 27 شهریور / 138 روز خوب / شکر خدای مهربون

واسه امشب که شب آرزوهاست براتون پاکی ابدی آرزو میکنم در کنار همه دلخوشیای دیگه تون 53 

یه برنامه برای ماه رجب بود سال گذشته استفاده کردم خیلی عالی بود و کلی راههای خوب برام باز کرد. ان شاءالله بتونم اینجا میزارم براتون از امروز شروع کنیم.

https://www.hawzahnews.com/news/1005919/...9%88%D8%AF

بلد نبودم فایلش رو بزارم Khansariha (13)  لینکش رو کپی کردم. برید ازینجا برش دارید.
دعای غریق
توصیه امام صادق علیه السلام برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت

يَا اللَّهُ يَا رَحْمَانُ يَا رَحِيمُ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك‏.
ای خداوند! ای رحمان! ای مهربان! ای دگرگون کننده دل‏ها! دل مرا بر دينت پايدار کن.
سلام و درود بر دانه های زیر خاک... Khansariha (2)

خواهریا عارفه این چند وقت خیلی مشغول و درگیر کارهای دانشگاهشه، باد شما هم میفته و دلش اینجاست اما چون باید تمرکز کنه و چاره ای ندارم جز انجام کارهای تحقیقاتی که استادا گفتن و وقت زیادی هم ندادن، مجبور شده غیبتش رو طولانی کنه. که البته بیش از یک هفته به انتهاش باقی نمونده.

امروز عارفه با شرایط فشار عجیبی از حیث عجیب بودن مواجه شد نه از بزرگی و زیادی،
و یک مثال به ذهنش رسید که که به دلش نشست. خواست فقط بیاد تا اونو با شما به اشتراک بذاره.

بچه ها عارفه هر بار میاد یه چیزایی میگه که قشنگه، یا رویاییه گاهی شاید،
عارفه ها، آگاهی ها، نشانه های خدا، کتاب هایی که می خوانیم و به دلمون می چسبه،
همه و همه، خاک رو برای ما دونه ها حاصلخیز و غنی تر می کنن.
حالا خاک حاصلخیز شد، یعنی جوونه می زنیم و سبز می‌شیم؟

نه لزوما.
میتونیم انتخاب کنیم جوونه بزنیم یا دونه بمونیم.

اگر منتظریم یکی بیاد کاری کنه سبز بشیم در خطاییم.
این ماییم که باید قدم برداریم. حرکت کنیم تا اون خاک حاصلخیز و آفتاب بتونن کمکمون کنن.
فقط هم مال لحظه اول نیست، حتی وقتی هم جوونه زدیم، برای برگ درآوردن، برای ریشه دادن، برای همه اینا، هرچقدر هم آب و آفتاب و کود بهمون خدا بده تا خودمون نخوایم رشد نمی کنیم و سبز نمیشیم.

بلند شید دونه ها، امروز یه برگ کوچولو هم دربیارید خدا به همون اندازه کمکتون می کنه.

نکته ظریفی هست که نمی دونن گرفتید یا نه،
برای حاصلخیز کردن خاک، گاهی یه چیزایی هست که خود ما میتونیم کارهایی براش بکنیم، نه؟
خب بکنیم!
معطل چی هستیم؟!

عارفه/ ۲ بهمن / ۱۱ روز خوب 53

راستی،
ماه رجب، ماه حاصلخیزی خاک دل از سمت خدا مبارک Khansariha (121)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
8 امین روز پاکی.

کمردرد و پادرد شدید دارم. البته پام که پیچ خورده ولی این درد فرق داره.

خیلی تحت فشارم امیدوارم پاک بمونم.

8 روز شده که پاکم و رکوردم رو زدم ولی درد بدنی زیادی دارم که علتش خ.ا نکردن هست. نمی دونم مثل ترک مواد مخدر که می گن طرف درد بدنی داره منم اون طوری هستم.

یعنی اگر خ.ا کنم رفع می شه ولی فکر کنم اگر بتونم پاک بمونم این درد دیگه سراغم نمیاد. واقعا نمی دونم.

برام دعا کنید پاک بمونم. کمردرد که همه تونم می دونید چی می گم از همه بدتره.
سلام دخترا
خوبین 302

رهایی..۱۰ روز خوب به لطف خدای مهربون53
التماس دعا دارم ازتون Khansariha (121)
بیاین امشب برای هم دعا کنیم  53258zu2qvp1d9v

ساراجون طبق تجربه ای که من دارم خود خ.ا باعث بدن درد میشه Hanghead
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
نقل قول: التماس دعا دارم ازتون [تصویر:  khansariha%20(121).gif]
بیاین امشب برای هم دعا کنیم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

ساراجون طبق تجربه ای که من دارم خود خ.ا باعث بدن درد میشه [تصویر:  hanghead.gif]

منم همینطور.. منم یادتون نره 53258zu2qvp1d9v

دقیقا
.
.
.
سلااااام   چطورین   بچه ها  

یه مدت نبودم   و گزارش نفرستادم  دلیلشم  خودشناسی   و جستجو  در دنیای درونم  بود   و از طرفی  کنکور 

خب تا حدودی روند درمان من  تموم  شده     و  من  یه جورایی  فهمیدم چرا اینکارو انجام  میدم   و خیلی  بیشتر خودمو تو این جلسات  شناختم 
از اینکه خداوند منو  هر روز اگاه  تر  از دبروز میکنه سپاسگزارم  و تنها  ارزو  و هدف من اگاه  شدن  نسبت  ب دیروز خودم هست  

و  دوست دارم همتون  طعم  و لذت  اگاه  شدن رو بچشید و برای اگاه  شدن تلاش کنید   و همینه که خداوند به هرکسی  توفیق اگاهی نمیده  و اگر گاه  نشونه  ای داد مثل  یک عقاب  تیز بین باید شکارش کرد 
بنت الهدا  ۵۵ روز خوب  
اینروزا امارش  از دستم  در رفته  نمیشمرم دیگ فقط  دیگ انجام  نمیدم  4chsmu1

برا تک تکتون  ارزوی موفقیت  دارم
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااااااااام 2uge4p4

روز جمعه زیباتون بخییییییییر Confetti 

نقل قول: و  دوست دارم همتون  طعم  و لذت  اگاه  شدن رو بچشید و برای اگاه  شدن تلاش کنید   و همینه که خداوند به هرکسی  توفیق اگاهی نمیده  و اگر گاه  نشونه  ای داد مثل  یک عقاب  تیز بین باید شکارش کرد 
بنت الهدا  ۵۵ روز خوب  
اینروزا امارش  از دستم  در رفته  نمیشمرم دیگ فقط  دیگ انجام  نمیدم 

خداروشکر چه حس خوبی 49-2 

به ما هم بگو از چیزهایی که یاد گرفتی تو این مدت
ان شاء الله پاکیت با دوام باشه 302

نقل قول: یکی از ریشه های خ ا فکر میکنم  اینه که ما احساساتمون رو بروز نمیدیم ، اگر ناراحتیم لازمه گریه کنیم ،
گریه کنیم خب  ، اگر لازمه داد بزنیم بریم یه جا که امکانش هست  داد بزنیم اگر لازمه یه حرفی رو بزنیم چرا تو دلمون نگه میداریم  
وقتی بروز نمیدیم احساستمونُ،   پناه میبریم به چیزی که حالمونُ بدتر میکنه 
پریشب  سر یه غمی که تو دلم هست خیلی طاقتم تاب شده بود زدم زیر گریه تا ساعت ۳ شب هم طول کشید ؛ ولی بعدش آروم شد قلبم بدون اینکه حالم بدتر شه
خیلی عالی گفتی مشکات جان 49-2 

ان شاء الله پاکیت پایدار 302 

نقل قول: اگر منتظریم یکی بیاد کاری کنه سبز بشیم در خطاییم.
این ماییم که باید قدم برداریم. حرکت کنیم تا اون خاک حاصلخیز و آفتاب بتونن کمکمون کنن.
فقط هم مال لحظه اول نیست، حتی وقتی هم جوونه زدیم، برای برگ درآوردن، برای ریشه دادن، برای همه اینا، هرچقدر هم آب و آفتاب و کود بهمون خدا بده تا خودمون نخوایم رشد نمی کنیم و سبز نمیشیم.

عارفه جونم ممنون از این پست زیبات 49-2 
ان شاء الله که هممون  همیشه در مسیر رشد باشیم.

نقل قول: الحمدلله پاکم هنوز [تصویر:  2uge4p4.gif] 

هانا / 27 شهریور / 138 روز خوب / شکر خدای مهربون

عااااالیه هانا Khansariha (69)

ممنون بچه ها از پاکی هاتون 
واقعا انرژی مثبت میده بهمون 49-2

نقل قول: 8 روز شده که پاکم و رکوردم رو زدم
خداررووووشکر سارا جان 317 

منتظریم امروز بیای خبر خوب 9 روزه شدنت رو بهمون بدی 49-2
خب در مورد مسابقه رجب

نقل قول: منم برای ماه رجب موافق برنامه هستم. به نظرم با دعاهای کوتاه شروع کنیم.

نقل قول: من میگم دعای ماه رجب رو بخونیم

کوتاه هم هست

فکر خوبیه ، خیلی دوست دارم دعاشو 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: سنا جان من نظرم اینه برای ماه رجب یه عادت خوب رو تو برناممون قرار بدیم به جای ترک یه عادت بد
فکر خوبیه عزیزم

نقل قول: برنامه ریزی ساعتی برای روز

مثلا مشخص کنیم هر ساعت شبانه روز باید چیکار کنیم 53258zu2qvp1d9v
این هم فکر خوبیه ، ولی اعلام وضعیتش فک کنم سخت باشه

کسی دیگه نظری نداره؟

من نظرم اینه تلفیقی از همه این ها رو داشته باشم

1.پاکی
2. دعای کوتاه ماه رجب ( یا من ارجو ... )    یا     100 مرتبه استغفار که خیلی تو این ماه تاکید شده
3. ایجاد یا ترک یه عادت خاص  ( هر عادتی دوست دارین اختیاری)  یا پیش بردن یه برنامه خاص  ( موضوعش اختیاری)

نظرتون چیه ؟
امتیازی باشه مثلا هر مورد  1 امتیاز داشته باشه ؟

زمانش هم الان 4 هفته مونده تا پایان رجب ، یک هفته ثبت نام باشه و سه هفته بعدی مسابقه رو اجرا کنیم خوبه؟
نقل قول: پ ن؛ چرا من بلد نیستم از این آپشن نقل قول استفاده کنم : ) )

پیام رو کپی کن 
بیا قسمت پاسخ و یه آیکون پیام کوچیک هست بزن روی اون و متن رو توش پیست کن
اگه یاد نگرفتی بگو اسکرین بزارم 53258zu2qvp1d9v

من خودم نمیرسم تلفیقی Khansariha (56)
نه میتونم هر روز ۱۰۰ بار استغفار و نه دعای ماه رجب یادم میمونه که هر روز بخونم Hanghead
به نظرم هر کس خودش انتخاب کنه میخاد چیکار کنه..
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام دخترا

9 امین روز پاکیم هست. دردای دیروزم کمتر شده. مثل معجزه س برام.

با برنامه سنا جون موافقم برای ماه رجب.

من یه سری کلاس آنلاین ثبت نام کردم سرم خیلی شلوغ شده شاید دیر به دیر بیام. مثلا هفته ای یه بار.

برنامه دعاها رو هم بفرمایید که هرکس انجام داد اینجا اعلام کنه. به نظرم یه ختم قرآن با معنی هم داشته باشیم خیلی کمک مون می کنه. حتی حاضرم بیشترشو خودم بخونم. چون هر شب قبل خواب تو گوشیم می خونم. یعنی روتین زندگیم هست.

یه مورد دیگه....

من هنوز نتونستم با خودم کنار بیام که مشکلم رو حتی تو دخترونه بگم. به نظرتون با کنار گذاشتن مشکلم و فقط فکر به پاک بودن می تونم موفق بشم و پاک بمونم؟

مشکلم خیلی جدیه ولی نمی تونم راجع بهش حرف بزنم. از همه چیز می ترسم.

بچه ها اگر یه روز تو دخترونه گفتم خواهش می کنم حمایتم کنید. خودم به اندازه کافی از 6 سالگی این بار روی دوشم هست. اگر نوشتم اینجا هم می گم که بیاید بخونید

برام دعا کنید پاک بمونم. به عمرم 9 روز پاک نبودم. ولی عجیبه که حالم خوبه.
نقل قول: من هنوز نتونستم با خودم کنار بیام که مشکلم رو حتی تو دخترونه بگم. به نظرتون با کنار گذاشتن مشکلم و فقط فکر به پاک بودن می تونم موفق بشم و پاک بمونم؟

من نمیدونم مشکلت چیه ولی با فرار از مشکل هیچی حل نمیشه  53258zu2qvp1d9v بهتره حلش کنی نه کنارش بزاری..‌

نقل قول: فکرکنم یادگرفتم مرسی شادی جانم [تصویر:  2uge4p4.gif]

فدای تو 302

نقل قول: بچه ها اگر یه روز تو دخترونه گفتم خواهش می کنم حمایتم کنید. خودم به اندازه کافی از 6 سالگی این بار روی دوشم هست. اگر نوشتم اینجا هم می گم که بیاید بخونید

حتما میخونیم و نظرمونو میگیم عزیزم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: برام دعا کنید پاک بمونم. به عمرم 9 روز پاک نبودم. ولی عجیبه که حالم خوبه.

خوشحالیم برات  2uge4p4
مبارکا Confetti
.
.
.
سلااام دختراااا 49-2

رزا/ 15 روز خوب به لطف خدای مهربون 2uge4p4

باید بگم کلیییی انرژی مثبت گرفتن از حال خوب و پاکی هاتون.
هانا جااان تبررریک میگم. بنت الهدا و مشکات عزززیز پایدار باشه پاکی هاتون الهی Confetti سارا جان جا به جا کردن رکوردت مبارررک. دعا میکنم زیاد اذیت نشی.

منم با برنامه واسه رجب موافقم Khansariha (69)
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

نقل قول: نه میتونم هر روز ۱۰۰ بار استغفار و نه دعای ماه رجب یادم میمونه که هر روز بخونم [تصویر:  hanghead.gif]
  دعاش همش ۴ خطه  ، هر روز بذاریم تو گروه میخونیش؟

سارا جون خیلی خوشحالم برات 49-2 317

نقل قول: خیل هم خوب من هستم ، یک  امتیاز کمه به نظرم ۱۰ تایی باشن و همشون هم امتیاز های برابر نداشته باشن،  یک هفته برا ثبتنام ؟ چرا از الان نه؟ 

۱۰  تا ؟؟؟  4chsmu1
همین ۲ تارو  همه اجرا کنن من راضیم 4chsmu1
پاکی که همیشه هست
یه دعای ۴ خطه
یه عادت یا برنامه اختیاری

دیگه از این آسونتر؟
۱ امتیاز پاکی ، ا امتیاز عادت  ، ۱ امتیاز دعا = ۳ امتیاز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان