عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1402 فروردين 8، 9:46)چله‌ی نوشتن نوشته است: ۱)عارفه
۲)شادی
۳) حنیفا
۴) سنا

۵)یلدا

خب خب خیلی هم خوب، ممنون از استقبالتون 
به امید خدا چله از فردا شروع میشه.  49-2

برای خودتون یه دفتر در نظر بگیرید که دوستش داشته باشید. سر رسید امسال یا سال قبل هم می‌تونه باشه. فقط طوری باشه که جای کافی داشته باشید و مجبور نشید خودتونو سانسور کنید کم بنویسید.

پیشنهاد می کنم زمانی از الان برای این کار در روز در نظر بگیرید تا یادتون نره و به مرور عادت بشه براتون. مثلا شب قبل خواب.

میزان نوشتن اجباری نیست یک روز شاید دو خط نوشتید و فرداش یک صفحه. مهم استمراره.

و نکته مهم دیگه این که اون نوشته تا جای ممکن بهتره حرف دلتون باشه، روحتون اونو تغذیه کنه. تلاشتونو بکنید تا اینطور بشه یا حداقل به مرور اینطوری بشه. 53258zu2qvp1d9v

خب دیگه همین.
چله از فردا ۸ فروردین شروع میشه 49-2

اعلام وضعیت هم مثل پاکیه. این شکلی:
عارفه / ۸ فروردین/ روز اول چله نوشتن

بقیه خواهریا
یارا
یسنی
رزا
...
اگر می خواین به چله ملحق بشید و هنوز نشدید تا فردا فقط وقت دارید clapping
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلام من برگشتم  4chsmu1

میشه منم به چله ی نوشتن راه بدید؟
قول میدم بنویسم. Hanghead

ویلو /8 فروردین / 0 روز خوب
خب راستش من با نا امیدی اینجا رو ترک کردم چون اصلا موفق نبودم.
و در عین نا امیدی هم برگشتم. چون بازم‌ موفق نبودم‌..
هزار بارم تو هزار بارگاه از خدا درخواست بخشش و کمک داشتم و بازم هیچی نصیبم نشد.. 

اومدم کلا بیخیال جریان بشم و رها کنم و وا بدم و با خدا دشمن بشم ولی گفتم به جای کار کردن از سر عصبانيت و نا امید شدن از شکست های پیاپی.. و توقعات زیاد از خودم..
برگردم اینجا که حداقل شماها بهم قوت قلب بدید.. و بدونم ک تنها نیستم...

گفتم دوباره یه شانس ب خودم بدم و بیام پیش شماها...
گرچه هیچ امیدی ندارم ..
ولی خب بازم سلام.
تروخدا منو تحویل بگیرید  Gigglesmile
و توی عضوا فعالم کنید  4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلاااام

این ارزیابی سال 1401 و اهداف سال 1402  من

نوشتم تو هر حوزه از زندگی چیکار کردم و  امسال قراره چیکار کنم و بعد هم 3 تا از مهمترین اولویت هام رو نوشتم.

قدم بعدی اینه اهداف امسالم رو شفاف تر بنویسم .به زودی انجامش میدم ان شاء الله

شماها چه کردین؟

فقط  حنیفا  اهدافش رو نوشته تو  برنامه ریزی سالانه و ماهانه ؟؟؟؟
حنیفا جان ممنون 49-2

بقیه کجایین؟ 
چرا انجام نمیدین؟

چیزی به 13 سال نمونده ها
14 ام همتون پیک هارو تحویل داده باشین وگرنه 100 تا بشین پاشو 65
 سپاس شده توسط
دخترای عزیز

تکلیف همگانی  عید نوروز برای دخترای بارانی که میخوان واقعا امسال رشد کنن و یه سال متفاوت رو رقم بزنن

1. ارزیابی سال گذشته
2. هدفگذاری سال جدید
3. نوشتن مرزهای پاکی  (لینک پست توضیحات شادن )

موضوع بحث گروه از امروز تا 13 فروردین :

ارزیابی سال گذشته و هدفگذاری سال جدید

تجربیاتتون رو بگین
اگه انجام دادین  یکم توضیح بدین راجبش
اگه سوالی  یا مشکلی دارین بپرسین

این شکلک [تصویر:  49-2.gif]   یعنی تکلیف انجام شده

اعضای گروه:

*بنده پاک*

[تصویر:  khansariha%20(48).gif] حاضر  / ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

Roza_r 

حاضر یا غایب؟؟؟ / / ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

silent scream

حاضر [تصویر:  khansariha%20(40).gif]/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید : [تصویر:  49-2.gif]    / نوشتن مرزهای پاکی

ایرانا 

حاضر یا غایب؟؟؟؟/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی :

.آرام. 

حاضر یا غایب؟؟؟/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

Hanifa

حاضر  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]/ ارزیابی سال گذشته : [تصویر:  49-2.gif]      / هدفگذاری سال جدید : [تصویر:  49-2.gif]    / نوشتن مرزهای پاکی: [تصویر:  49-2.gif]

Rozhan

حاضر یا غایب؟؟؟ / ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

پارادوکس.:

حاضر یا غایب؟؟؟؟/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

*آسمان*:

حاضر یا غایب؟؟؟؟/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

Denira

العبد المرحوم :

حاضر / ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

Tvab

بهاران  :

حاضر یا غایب؟؟؟/ ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی

عارفه :

حاضررر / ارزیابی سال گذشته :      / هدفگذاری سال جدید :    / نوشتن مرزهای پاکی: [تصویر:  49-2.gif]

سنا
 حاضر / ارزیابی سال گذشته :     [تصویر:  49-2.gif]   / هدفگذاری سال جدید :   [تصویر:  49-2.gif]   / نوشتن مرزهای پاکی: 49-2

یسنی

یلدا

ویلو

سپاس شده توسط
نقل قول: من خیلی وقته درگیرم. از بچگی... ولی وقتی که متوجه شدم چیه شروع کردم برای ترکش ،   الان دو سالی هست دیگه نتونستم بیشتر از ۳۰ رکورد بزنم. در حال حاضر هم که گیر افتادم بین ۱۰ روز و در نوسانه.
 اعصابم خورد میشه که هر کار کردم نتونسم بیشتر کنم عددشو. فقط تا حالا یه بار تونستم ۲۰۰ روز ترک کنم، مال دوسال پیشه. بعدشم که شکستم خیلی بد بود... یعنی انگار از قله اورست خوردم زمین. دوباره برگشت و من هنوز که هنوزه نتونستم بابت این شکسته انگار خودمو ببخشم. خیلی بده اینکه این همه روز موفق داشته باشی بعد دوباره این کوفتی برگرده و تو برگردی سر جا اولت.
از اون موقع تا الان نتونستم رکورد خودمو بزنم. فقط درجا زدم. هنوز انگار با اون شکسته نتونستم کنار بیام. نمیدونم... به هر صورت اینم داستان منه و این گناه. حالا هرچقدرم که دلم نخواد، دیگه هست دیگه.
من نمیدونم تاکی درگیر هستم ولی از یه طرف یه فکری تو ذهنمه و اینکه ازدواجم رو نزدیک نمی‌بینم. نمیدونم چطوری امیدوار بمونم. نمیدونم چیکار کنم. 
یکی دیگه از ضعفا اینه که توی دوران پ خیلی انگار بیشتره وسوسه و احتمال شکستم. نکاه که میکنم به تجارب اخیرم، اکثرا تو همین دوران شکست خوردم. 

یسنی جان ممنون که برامون نوشتی

هممون با جون و دل درکت میکنیم چون برای تک تکمون این اتفاق افتاده

خوشحالیم که اینجایی و این بار میخوای متفاوت ترک کنی 49-2

ترکی که با کلی رشد تو همه ابعاد زندگیت همراهه

در مورد ازدواج امیدت به خدا باشه و بسپار به خودش ..فقط سعی کن تا جای ممکن رو خودت کار کنی و خودت رو رشد بدی ..زمان ازدواج دست خودت نیست تنها چیزی که دست تو هست همینه که خودتو رشد بدی تو همه ابعاد ، روابطتت رو با اطرافیان بهتر کنی ، تو  جمع ها و تشکلات مثبت بیشتر شرکت کنی
ان شاء الله خدا خودش یه ازدواج خوب و همسر صالح قسمتت کنه

در مورد دورانی که گفتی احتمال شکست بیشتره باید برنامه داشته باشی برای اون دوران .. از الان فکر کن چه برنامه ای میتونی براش داشته باشی؟
یکم تحقیق کن راجبش .. دخترای دیگه اگه تجربه ای دارین بهش بگین

نقل قول: درمورد هدفم از ترک هم بگم
اخه راه درست اینه! نمیشه که ادم از راهی که نباید ارضا کنه خودشو
بعدشم گناه کبیره‌اس.

...

چه اهداف مقدسی 49-2 

حتما جلوی چشمت بنویس و بذار این اهداف رو ، روزی یا هفته ای یک بار مرورشون کن و گاهی هم بروزرسانی کن

قدم بعدی بیا اینجا و به این سوالات جواب بده
 سپاس شده توسط
نقل قول: ولی خب بازم سلام.
تروخدا منو تحویل بگیرید  [تصویر:  gigglesmile.gif]
و توی عضوا فعالم کنید  [تصویر:  4chsmu1.gif]

سلام ویلو جان یکم دعوات کنم بااجازه

آخه تقصیر خودته که استمرار نداری تو کانون اومدن Kill 

ببخشید 4chsmu1

آخه دختر خوب یه روزی میای دو روز نمیای  چه انتظاری داری که نتیجه بده تلاشت؟

تلاش باید مستمر باشه .. هزار بار شکست خوردی عیب نداره  هزار و یک بار بلند شو

دشمنت ناامید بشه ان شاء الله

ویلو ازت میخوام به بار دیگه اهداف پاکیت رو بنویسی

ویلو چرا میخواد پاک باشه؟؟ اصلا میخواد یا نه؟  اگه میخواد چرا؟ اگه نمیخواد چرا؟
ترک کنه چی بهش اضافه میشه ؟ نکنه چی ازش کم میشه؟

دوم اینکه موانع پاکی ویلو چیا هستن؟  از اینجا بگرد پیدا کن ببین چیا مانعت هستن تو پاکی
بعد برامون بنویس
بنویسیا
نری 1 ماه دیگه بیای بگی سلام دوباره God
 سپاس شده توسط
سلااام دختراا 49-2

منم واسه چله نویسی هستم
 clapping
ویلو جان خوش برگشتی، امیدوارم این بار نسبت به دفعات قبلت حس کنی یه گام به جلو برداشتی 2uge4p4

یسنی جان منم نزدیک این ایام و اوایلش خیلی بیشتر از حد معمول وسوسه میشم و چون کلا فرد خیالپردازیم، دقت کردم تو این زمان بی اراده با سیل افکار جنسی یا افکاری که تهش منتهی به افکار جنسی بشه، مواجهم. راهی که برای من جواب داده فقط این بوده که به محض اینکه اون فکر شرو میشه آگاهانه از ادامه دادن و پر و بال دادن بهش خودداری کنم. خلاصه هرجا نه محکم به افکارم گفتم آسونتر گذشت. قبلترها که دختر بهتری بودم و اهل برنامه ریزی روزانه بودم مدنی، یادمه چون تو اینن روزا تمرکز ذهنم پایین میومد خیلی از کارامو نمیتونستم انجام بدم و تایم بیکاریم زیاد میشد خلاصه، راهکاری که جواب داد این بود که تو این روزا برناممو سبکتر مینوشتم و کارای سرگرم کننده تری مثل بیرون رفتن، کتاب خوندن یا فیلم دیدن (فیلم ناجور نه 4chsmu1) انجام میدادم
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
(1402 فروردين 9، 6:29)سنــا نوشته است: سلام ویلو جان یکم دعوات کنم بااجازه

آخه تقصیر خودته که استمرار نداری تو کانون اومدن Kill 

ببخشید 4chsmu1

آخه دختر خوب یه روزی میای دو روز نمیای  چه انتظاری داری که نتیجه بده تلاشت؟

تلاش باید مستمر باشه .. هزار بار شکست خوردی عیب نداره  هزار و یک بار بلند شو

دشمنت ناامید بشه ان شاء الله

ویلو ازت میخوام به بار دیگه اهداف پاکیت رو بنویسی

ویلو چرا میخواد پاک باشه؟؟ اصلا میخواد یا نه؟  اگه میخواد چرا؟ اگه نمیخواد چرا؟
ترک کنه چی بهش اضافه میشه ؟ نکنه چی ازش کم میشه؟

دوم اینکه موانع پاکی ویلو چیا هستن؟  از اینجا بگرد پیدا کن ببین چیا مانعت هستن تو پاکی
بعد برامون بنویس
بنویسیا
نری 1 ماه دیگه بیای بگی سلام دوباره God

اینکه توی کانون میام و نمیام که ربطی به تلاشم برای خ.ا نداره که سنا جان.. Hanghead
چون وقتایی که حواسمو به ترک نمیدادم و روی کارای دیگه م تمرکز میکردم دوران ترکم طولانی تر بود کمتر میومدم اینجا ولی راستش بیحوصلگی ام خیلی موثر بود 65

چشم میام می نویسم
به زودی زود

راستی راجع به پست قبلی اون مرز های پاکی چیه؟ 
پستش رو کجا پیدا کنم؟ لینکش اونجا نبود

سعی میکنم خیلی بیشتر به کانون سر بزنم. شاید اینجوری موفق تر باشم..
 سپاس شده توسط
ویلو جان خیلی کار خوبی کردی برگشتی. مطمئنم اونم از لطف خدا بوده خواسته بهت کمک کنه. 53258zu2qvp1d9v گاهی انقدر خسته آیم که می خوایم ببریم ولی خدا به نقطه امید تو دلمون قرار میده تا با همون ادامه بدیم.

و اینکه،
بله که میشه. 128fs318181
خیلی هم خوشحالم کردی. چون با این چله به امید خدا ذهنت منظم میشه و بهتر میتونی تصمیم بگیری و فکر کنی.
پیشنهاد میدم اینو ببینی تا بیشتر انگیزه بگیری. Confetti

سنا جان متاسفانه من هر چی گشتم هدف‌گذاری عید پارسالم رو پیدا نکردم. فکر کنم اونقدر تو حس و حال افسردگی بودم یا امروز و فردا کردم که ننوشتم. 42

و واقعا حیف. این مقایسه ها کلی فایده داره کلی آموزنده ست که من از دست دادمش.

اما تو یک حیطه مطمئنم پیشرفت کردم اونم باشگاه رفتنم بود. چون قصدشو داشتم. الان پنج کیلو اضافه کردم و از این بابت خیلی خوشحالم. 2uge4p4

هدف‌گذاری سال جدید هم دارم روش فکر می کنم. این چند روز با خوندن رمانی که دستمه کلی حالم عوض شده و در اولین فرصت که به نقطه تصمیم گیری برسم می نویسم و میذارم.
ممنون که پیگیری. می دونم کار خیلی مهمیه. Thankyou

رزا خواهری خیلی افتخار دادی بانو Kool
حتما که میشه.

چله ی نوشتن

)عارفه
۲)شادی
۳) حنیفا
۴) سنا
۵)یلدا
۶) ویلو
۷) رزا
۸) 53

برای چله، این پست منو حتما ببینید 
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
عارفه / ۱۸ اسفند / ۲۰ روز خوب (تا آخر امشب) 53
عارفه / ۹ فروردین/ روز ۱ چله ی نوشتن 53
من امروز درباره حسی نوشتم که با دیدن زندگی پس از زندگی بهم دست داد.

سپاس شده توسط
سلاممممم

یسنی/ ۸فرودین/ ۲ روز خوب Hanghead
 سپاس شده توسط
عارفه / ۱۸ اسفند / ۲۱ روز خوب (تا آخر امشب) [تصویر:  53.gif]

عارفه / ۹ فروردین/ روز ۲ چله ی نوشتن [تصویر:  53.gif]

سپاس شده توسط
سلام
یآرا از 27 اسفند
سیزده روز پاک تا آخر امروز 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
خب سلام دخترای خوشگل بارانی 

اولا اینکه بگم این دو روز دچار مسمومیت بودم و حالم هیچ خوب نبود واسه همین نیومدم.
گفتم بگم سنا نیاد بگه باز ناپیدا شدم

سنا جانم 
من توی دفترم نوشتم این هدف گذاریا و ارزیابی هارو قبوله ؟ یا باید بیام توی اون تاپیک مخصوص بنویسم ؟

هنوز فرصت نکردم که دوباره اهدافم و موانعم رو بنویسم .. باید بنویسم احتمالا همینجا می نویسمش چون توی دفترای خودم احساس امنیت ندارم :(
اشکال که نداره ؟

امشب احتمالا بشینم به نوشتن.

اینم از روزشمار :

ویلو/ 8 فروردین / 3 روز پاک
ویلو / 9 فروردین / 3 روز چله نویسی

دنبال یه راهکارم برای حفظ کردن پاکی هام و اینکه انگیزه داشته باشم برای حفظ کردن و ادامه دادنش ولی خب. هیچی اونقد خوب نیست و کمک نمیکنه ..
حالا شاید این نوشتن اهداف و موانع کمک کنه یه راه جدیدی به ذهنم برسه ..
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان